Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5535

Zbychu  pod pierzyną to niejaki Jarosław K walczył o demokrację w pamiętnym grudniu.a teraz go popierasz:D

W polityce nie ma przyjaciół a tylko wspólne lub rozbieżne interesy.  Straty jakie ponieśliśmy  podczas II WŚ  są pokłosiem  myślenia że mamy przyjaciół gdzieś tam na swiecie a jednocześnie prowadzenia polityki 2 wrogów z najbliższymi sasiadami.. 

Madry jest ten który w ogólnym bilansie ma najwiecej korzyści przy najmniejszych stratac. Dać się pobić/zabić kazdy potrafi. Rzecz w tym by coś to dało

Męstwo i głupota się nie wykluczają. Powstanie może być męstwem co nie oznacza że było to mądre. Ludzie wierzyli że to coś da ale była to kompletnie błędna diagnoza. Piękny romantyczny zryw który przyniósł same straty

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robroy    18

No i to jest słuszne podejście, o czym w polskiej polityce niestety często sie zapomina. Emocjonalność, sentymenty i brak trzeźwej oceny niestety doprowadziły niestety do zbyt wielu strat i mowa tutaj nie tylko o polskiej polityce przedwojennej czy Powstaniu Warszawskim ale i o przelewaniu krwi przez polskich żołnierzy na frontach zachodnich.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
12 godzin temu, Ulman napisał:

Wiesz z doświadczenia?

1. Jak pobieraja to za co płaćą to jest w pełni racjonalne bo są ciągle okradani przez państwo. Jesli natomiast nieroby nie płacą a korzystają to jest nienormalne

2. Z tym myśleniem to nie przesadzaj. Jak chcesz się dowiedzieć konkretów to pytaj o komkrety a nie ogólniki. 

3. Całość poglądów? Żeś oczadział?  O.o Skąd wiesz że hasłami JKM rzucam? Znasz je? Jak tak to pewnie znasz i poglądy 

4. Ty mi nic nie będziesz pisał a ja niby powinienem bo tak chcesz?  Za co chwalę UE i z czego się wycofuję?

5. Dostosowałem się do poziomu

o.

Czy;i  jednak  jest tak jak pisałem   Rzucasz  hasłami   JKM  które ci  się  spodobały  a o jego  poglądach  nie masz  zielonego  pojęcia. :D  :D  :D 

I na proste  pytanie  odpowiedzieć  nie potrafisz

Tylko w odpowiedzi na moje pytanie  Zadajesz idiotyczne  pytanie  o PiS którego wyborcą  nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224
9 godzin temu, lukejro napisał:

 

Powiedz mi kolego, ty masz rozdwojenie jaźni?? Czy z twojego konta korzystają dwie osoby. Niektóre twoje posty są pisane logicznie i w miarę poprawną polszczyzną a inne chaotycznie z masą błędów....  Trudo sobie wyobrazić żeby pisała to jedna osoba.

O to samo kiedyś pytałem. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

może ktoś mi konto ukradł :P

  • Like 2

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535
13 godzin temu, marekfarmer napisał:

Czy;i  jednak  jest tak jak pisałem   Rzucasz  hasłami   JKM  które ci  się  spodobały  a o jego  poglądach  nie masz  zielonego  pojęcia. :D  :D  :D 

I na proste  pytanie  odpowiedzieć  nie potrafisz

Tylko w odpowiedzi na moje pytanie  Zadajesz idiotyczne  pytanie  o PiS którego wyborcą  nie jestem.

Wprowdźmy podstawową logikę do tego wywodu. Skoro chcesz weryfikować moją wiedze o poglądach JKM to mniemam że je znasz .  Jeśli tak to czemu tak ogólnikowo pytasz. W szczgółach dużo łatwiej byś mnie zagiął a tak zostały ci pseudo inwektywy. 

Czemu niby pytanie o PIS jest idiotyczne skoro  tą partię popierasz? Kukiz był za zawetowaniem reformy sądownictwa, a ty?

13 godzin temu, daron64 napisał:

O to samo kiedyś pytałem. 

 

Dr Jekyll & Mr Hyde

 

 

Ale o co chodzi ? http://wiadomosci.onet.pl/kraj/szef-mon-polecil-wezwac-attache-obrony-rfn-ws-wypowiedzi-minister-obrony-niemiec/bjslxdd

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

A o co chodzi z przetargiem Antoniego? Na co im tyle browara? Imprezy okolicznościowe? Akcje promocyjne? Zachętą dla "studentów"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

nformuję, że w dniu 3.11.2017 r. Tomasz Nowogórski złożył dymisję z pełnionej funkcji p.o. kanclerza Akademii Sztuki Wojennej. 
Dymisja została przyjęta. Jednocześnie zawiadamiam, że przetarg nr 71/2017 został anulowany. 

ppłk Anna PĘZIOŁ-WÓJTOWICZ 
RZECZNIK PRASOWY 
MINISTERSTWA OBRONY NARODOWEJ
http://www.mon.gov.pl/aktualnosci/artykul/najnowsze/komunikat-mon-z2017-11-03/

Już się nie napiją.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Miały wpaść młode misiewicze na gayowy party  wszak Św. Huberta  się zbliża a tu  znowu ta wredna opinia publiczna.. 

Ciekawe ile czasu i energii muszą poświęcić w ministerstwie na pilowanie swoich gamoni by takich szopek nie robili


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Jak widzisz energia poszła w kierunku dyscyplinowania Frau Minister Obrony. Tak się zastanawiam czy Antonii słyszał o czymś takim jak "Okres burzy i naporu" czyli Sturm und Drang. Bo wypowiedź Frau jakoś mi tak bardziej pasowała do zachwycania się ideałami charakterystycznymi dla tego okresu, a pewnie odnalezionymi w przekazie własnych dzieci obserwujących zmiany w Polsce. Ja z tego wyłowiłem akcentowaną potrzebę współpracy a nawet osobiste zaangażowanie dyscyplinowanej minister w utrzymanie jedności w regionie. Choć na Węgrach to już chyba postawiła krzyżyk. W moim odczuciu kobita chciała dobrze a wyszło jak zawsze. Jeżeli to miało być zmiękczanie przed próbą stworzenia Eurokorpusu to musi poczekać na zmianę mentalności miłościwie panujących. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Tak sobie czytałem, skądś znałem nazwisko pani rzecznik, ale jednak ja pomyliłem. No ale sobie poczytałem o niej i kobieta w 12lat do ppłk? Rozumiem, że po Wyższej szkole wojsk bla bla bla z ppor wyszła, ale ppor-por-kpt-mjr-pplk to i tak chyba nieźle. Czy zasada jak wszędzie-im bliżej koryta tym szybciej, co powiesz Mirek?

Oczywiście kompetencji i kwalifikacji jej nie neguję w żaden sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Tak sobie czytałem, skądś znałem nazwisko pani rzecznik, ale jednak ja pomyliłem. No ale sobie poczytałem o niej i kobieta w 12lat do ppłk? Rozumiem, że po Wyższej szkole wojsk bla bla bla z ppor wyszła, ale ppor-por-kpt-mjr-pplk to i tak chyba nieźle. Czy zasada jak wszędzie-im bliżej koryta tym szybciej, co powiesz Mirek?

Oczywiście kompetencji i kwalifikacji jej nie neguję w żaden sposób.

Edit

Tzn z awansami jest u Was, że w danym korpusie idą ze stażem tylko do wyższego już ktoś musi "pchnąć", czy każdy stopień to oddzielna historia? Bo się nie orientuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586
8 godzin temu, mirro napisał:

Roman ja myślę że to lewaki dybią Twoje konto.:D 

a to chamy 

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Ze zdradzieckimi mordami w dodatku :)

A tak na marginesie-jakby ruch w temacie spadl po modernizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

pogoda się zrobiła morze dlatego, a wam wszystko chodzi ?? mi na przykład  e motki różne opcje okienku pisania nie działają   

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Obecnie zajmowanemu stanowisku przypisany jest stopień. Dostajesz etat, czyli zajmujesz stanowisko masz na pagonach mieć stopień przypisany temu stanowisku. Stanowisko rzecznika MON jest specyficzne a Pani Anna startowała chyba ze stopniem kapitana albo majora, poza tym jest też chyba pełnomocnikiem ds służby kobiet. Choć z drugiej strony skoro samo ministerstwo jest cywilne to rzecznikiem ministra powinien być cywil, ale wtedy można by narzekać że są już całkiem wyalienowani z wojska.
Sam wybór kobiety na rzecznika miał chyba łagodzić ataki na Antoniego. Wiadomo że przy kobietach można mniej, albo wypada się hamować. Gdyby rzecznikiem był facet nikt by się z nim nie cackał i pewnie parę razy usłyszałby dosadną ocenę farmazonów które opowiada.

Tak poza tym to mogłeś słyszeć nazwisko. To zdaje się kuzynka egzorcysty z Wąwolnicy na Lubelszczyźnie, podobno mocny facet, A prywatnie żona czołowego snajpera WP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
9 godzin temu, Ulman napisał:

Miały wpaść młode misiewicze na gayowy party  wszak Św. Huberta  się zbliża a tu  znowu ta wredna opinia publiczna.. 

Ciekawe ile czasu i energii muszą poświęcić w ministerstwie na pilowanie swoich gamoni by takich szopek nie robili

Bronek  imprezę  robi  ???

Swojemu  idolowi  życzenia  złożyłeś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Niech zyje manipulacja.:D Trzaskowski powiedział że więcej kamienic zwrócono przed Gronkiewiczową niż za niej a TVPis pokazuje wykresy w rozbiciu na kadencje i nie zwroty kamienic a wszystkich nieruchomości. Tak wiec każdy mówi prawdę tyle ze o róznych rzeczach a jednoczesnie mogą sobie zarzucać kłamstwo na potrzeby swoich elektoratów.

Marek,  Komu i z jakiej okazji mam życzenia składać na Św Huberta?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

TVP wczoraj w nocy przypominało dlaczego Axel Springer jest bee. To nie jest temat sprzed ładnych paru miesięcy(instrukcje)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
3 godziny temu, Ulman napisał:

Niech zyje manipulacja.:D Trzaskowski powiedział że więcej kamienic zwrócono przed Gronkiewiczową niż za niej a TVPis pokazuje wykresy w rozbiciu na kadencje i nie zwroty kamienic a wszystkich nieruchomości. Tak wiec każdy mówi prawdę tyle ze o róznych rzeczach a jednoczesnie mogą sobie zarzucać kłamstwo na potrzeby swoich elektoratów.

Marek,  Komu i z jakiej okazji mam życzenia składać na Św Huberta?

To  co  powie trzaskowski to  Prawda  Objawiona ????

No jak to  komu   75 lat twój JKM ulubiony skończył kilka dni  temu

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A co masz problemy  z alkoholem że potrzebujesz go  24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sądzisz że tylko ktoś z problemami potrzebuje alkoholu ?

A czy to nie Ty przypadkiem , tak się denerwowałeś na te różne - nakazy i zakazy ???

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No w nocy  raczej  tak  głównymi klientami  są  tam alkoholicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj