Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roman176    4609
11 minut temu, marekfarmer napisał:

Do tego dołóż    Drenaż WAT

Słynna Afera  z Szeremietiewem   który chciał zrobić  coś dobrego

Likwidacja  wielu jednostek Wojska

itd

czyli wychodzi ze Bronek chciał zrobić wojsko pro rosyjskie i został naj a antek jest be bo ich wyrzuca xD


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Kto ma rację 

1 minutę temu, Roman176 napisał:

czyli wychodzi ze Bronek chciał zrobić wojsko pro rosyjskie i został naj a antek jest be bo ich wyrzuca xD

Za czasów jak donek był  Premierem a Bronek Prezydentem

,,Putin  mówił do Makreli  Nasz  Prezydent Wasz Premier ,,

:D  :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Baza przy wschodniej granicy to pierwszy cel ataku. Jednostki są na tyle mobilne że wyznacza im się rejony rozwinięcia niekiedy kilkaset kilometrów dalej. Bo wojna nie wybucha z dnia na dzień.  Jednostki uzyskują pełną gotowość w rejonach rozwinięcia a nie koszarach z powodu jaki wymieniłem na początku. Baza sprzętu czy materiałowa ma być z tyłu a nie na pierwszej linii. Zapasy materiałowe na pierwszą dobę walki i tak zabezpiecza logistyka danej jednostki a potem już przełożony. Baza NATO u nas nie ma sensu. 

Kiedyś pisałem że za Komorowskiego w armii było najgorzej i najbiedniej, dalej tak twierdzę.
Odnośnie odejść w tym czasie to po części wynik zmiany ustawy emerytalnej. Poza tym to wtedy odchodziła pierwsza tura betonu generalskiego. Niestety mieli już godnych siebie następców. Jeżeli odeszli ludzie którzy zajmowali się czystością obuwia żołnierza podczas zajęć taktycznych to chyba dobrze? Najwartościowsi odchodzą teraz, dużo za wcześnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Roman ma rację . Mało wiesz o przed Unijnym gospodarzeniu . Robił się syf , a Unia trochę to uporządkowała . Bardzo wiele mi się nie podoba w Unijnych idiotyzmach , ale sami byśmy nie wytrwali .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Marek i tak wie lepiej, przeca mu opowiadali, że było lepiej to tak było i koniec dyskusji.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
6 minut temu, zetorki12 napisał:

Roman ma rację . Mało wiesz o przed Unijnym gospodarzeniu . Robił się syf , a Unia trochę to uporządkowała . Bardzo wiele mi się nie podoba w Unijnych idiotyzmach , ale sami byśmy nie wytrwali .

Jaki syf ???

Saletra po 400zł to był syf  czy  co masz na myśli ??

Bez  socjalu  z UE Rolnictwo Polskie by padło  ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tani nawóz to nie wszystko

Tak , padło by , bo nie miało by żadnych szans na konkurencję . Wtedy chłopa miano jeszcze bardziej w d*pie niż teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro
20 minut temu, marekfarmer napisał:

Bardzo  merytoryczna odpowiedź  Siła  twoich argumentów  normalnie  powala na Kolana

:D:D:D

 

Twoje argumenty są tak silne jak PiS-owska propaganda. Ja doskonale znam sytuację rolnictwa w tamtych czasach ze swojego dorosłego życia, a ty będziesz mi bredził  jak to było kolorowo... 

Zresztą nie wiem o co Ci chodzi bo przecież od dwóch lat wieś jest krainą miodem i mlekiem płynącą. Dzisiaj Zarudzki w TV Trwam o tym mówił, rząd dba o odpowiednio wysokie ceny mleka, zboża, stale podnosi emerytury i renty, wspiera młodych rolników itd... A jak powiedział we dwa lata nie da się wszystkiego zrobić i z roku na rok będzie jeszcze lepiej... hehehehe 

A wiesz czemu saletra, maszyny były tanie??? Bo nie było na nie popytu, a czemu go nie było??? bo nie było na wsi pieniędzy!!!!

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Tak padłoby, bo to także przemysł przetwórczy bez którego nie ma co zrobić z produkcją rolną. Zostało by parę molochów typu Hortex, Iglopol bez szans na modernizację i konkurencję z perspektywą upadłości. Rolnictwo to trochę bardziej złożony organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
14 minut temu, zetorki12 napisał:

Tani nawóz to nie wszystko

Tak , padło by , bo nie miało by żadnych szans na konkurencję . Wtedy chłopa miano jeszcze bardziej w d*pie niż teraz .

A co  teraz  UE  dba  o Rolnika ???

Napisz  jakieś  konkrety.

Wymień chociaż  5 Zalet  UE co  Polskie Rolnictwo zyskało  Poza  uzależnieniem od Socjalu

To że wtedy  rząd miał Rolnika w D.... zgadza  się  ale nie zmienia to faktu  że  koszty  produkcji  były wtedy  znacznie niższe  nie  mówiąc  o  Biurokracji   wymogach  zakazach nakazach   Karach dla Rolników.

Jedyna gałaź produkcji która  zyskała na wejściu do UE  to produkcja Bydła  bo ceny wzrosły po wejściu do UE  ale  cała  reszta  została bez  zmian.

Norwegia  w UE nie jest  a Rolnictwo ma się tam lepiej jak w UE

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie chce mi się wchodzić w szczegóły , ale musisz się doszkolić . No ale z tymi porąbanymi przepisami Unii , a także naszych urzędników jak najbardziej się z Tobą zgadzam i popieram Twoje słowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jeśli  gospodarzyłeś  przed  i teraz  to 5  zalet  jesteś w stanie napisać  z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Napiszę jedną . Mam więcej kasy i na wiele więcej mnie stać . Wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Masz więcej Kasy bo co Unia takiego Zrobiła  że masz więcej  Dała Social ???

A innych zalet nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

SIĘ zdecyduj - socjal , czy rekompensata strat , bo się gubisz .B|Dopłty to nie wszystko , na samych dopłatach za daleko bym nie pojechał . Mi się teraz żyje łatwiej niż wcześniej , no co ja poradzę . Mogłoby o wiele , wiele , lepiej , ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Wiesz co dała UE??? Przede wszystkim rynek zbytu, dzisiaj nie muszę stać dwa dni w kolejce z pszenicą żeby ją sprzedać na skup interwencyjny.... A ten jak to nazywasz socjal daje Ci gwarancję minimalnego dochodu z gospodarstwa i nie musisz się martwić, że w słabym roku będziesz musiał chleb ze smalcem wpieprzać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

gospodarze od 93 r i raz bylo lepiej raz gorzej, ale kiedys z 15 ha i niewelkiej produkcji zwierzecej spokojnie mozna bylo zyc a teraz nie ma szansy, nawet doplaty nie wyrownuja spadku dochodu- tak dokladnie liczac to dochod jest podobny jak 20 lat temu tyle ze koszty wzrosly wielokrotnie,  szwagier ma nagrane notowania z 97 r-najlepszego chyba w historii dla rolnictwa- jak red. sawicki podaje ceny plodow rolnych ,paliwa i nawozow to lza sie w oczach kreci:21_kissing_closed_eyes:.

wspominacie min.szeremetiewa-sprzed paru lat a pare dni temu jakos zapominacie

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/560295,romuald-szeremetiew-zrezygnowal-z-pracy-w-akademii-sztuki-wojennej.html

biskupowi guzdkowi moga skoczyc to prymas go skierowal do ordynariatu polowego wp, tym bardziej ze wczesniej byl biskupem pomocniczym w krakowie a pochodzi z wadowic-jak by tak mogli kaplana z wadowic odstrzelic;).

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
7 minut temu, lukejro napisał:

Wiesz co dała UE??? Przede wszystkim rynek zbytu, dzisiaj nie muszę stać dwa dni w kolejce z pszenicą żeby ją sprzedać na skup interwencyjny.... A ten jak to nazywasz socjal daje Ci gwarancję minimalnego dochodu z gospodarstwa i nie musisz się martwić, że w słabym roku będziesz musiał chleb ze smalcem wpieprzać....

Ale co z tego że masz ten social  jak Koszty  związane z produkcją na 1ha    wzrosły po wejściu do  UE  są  większe jak ten social. Nie  wspominając  o  maszynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No dobra , zgoda . Co proponujesz w takiej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No jak to co

Wyjść  z Niewoli  Unijnej  i to jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I wtedy co ? Spójrz na Ukrainę , odpowiada Ci taki stan ? No a tam ziemie i bogactwa naturalne sporo lepsze niż u nas , to nawet nie wiem czy gdzie indziej nie należy spojrzec ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 minuty temu, zetorki12 napisał:

SIĘ zdecyduj - socjal , czy rekompensata strat , bo się gubisz .B|Dopłty to nie wszystko , na samych dopłatach za daleko bym nie pojechał . Mi się teraz żyje łatwiej niż wcześniej , no co ja poradzę . Mogłoby o wiele , wiele , lepiej , ale ...

Rekompensaty raczej nie bo dopłata jest do ziemi a nie produkcji czyli wystarczy posiadać tytuł do ziemi i kase bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To raczej luka , którą wykorzystują cwaniaczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

to się nazywa inteligencja Balcerowicz wpajał ze się nie dopłaca rozpierdolił wszystko a 12lat później sama unia dopłaca tylko nie równo zastanówcie się czasami co piszecie 

bo jego teoria wynikała jeden +tyś ha = 5  nie wolników na czarno za 1,5tyś  

 

jacuś jeszcze leciał 15ha po nowy ciągnik 

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj