Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

mirro    6331

Podstawą do rozbicia tej grupy był trafny strzał celników na wschodniej granicy. Sprawdzili TG255 wywożonego na Ukrainę. A że okazał się kradziony a wcześniej wystawiał go polski sprzedający to sprawa się rypła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Nie wierzę w to, co czytam. Spiski, zamachy, wszechobecny układ. Ale żeby Tuska winic nawet o coś takiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25256

Zetorki jak byś jakiegokolwiek tematu nie ruszył i z któregokolwiek końca nie nadgryzł to wszędzie jest polityka.O.o

Edytowano przez Agrest
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535
54 minuty temu, staszek131415 napisał:

To Ty nie pojmujesz że jeśli nie dasz się okradać to kasy mooże starczyć na wszystko

Nie damy się teraz okradać jako państwo i deficyt jak zwykle a podatki rosna. 

Mnie państwo cały czas okrada z podatków i ciągle im nie starcza i chcą więcej. Socjaliści  inaczej nie umiom:)

40 minut temu, Agrest napisał:

Jak jesteś ukierunkowany tak sobie wytłumaczysz. Nie przyszło Ci do głowy, że może wzięli się do roboty?

A może to sprawa jakich wiele tylko nagłośniona nad miarę bo z byle gówna ta władza robi wiekopomny sukces. Słyszało się nie raz o grupach które kradły lub handlowały lewizną. 

3 minuty temu, Agrest napisał:

Odwrócę pytanie - myślisz, że za poprzedników ta grupa została by rozbita?

 

Tak, ale zapewne nie mówiły by o tym wszystkie kanały TVP więc byś nie wiedział. 

Poza tym może ukradli tym złym niemcom co nam reparacji nie chcą dać? J


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25256

Ulman - nie twierdzę, że tak być nie może, niemniej znając przywiązanie poprzedników do pijaru, trudno uwierzyć, że jakikolwiek sukces nie zostałby nagłośniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Obecni chwalą sie i wyolbrzymiają nawet bardziej. Czy PISowi coś się dotąd nie udało? Oni z założenia mają same wybitne osiągnięcia i zawsze mają rację


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jak nie , jak tak . Jakie to było głosowanie 1: 27 czy iluś tam . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Normalni ludzie przyznają że nie wszystko poszło/idzie jak by chcieli bo zawsze "szklanka jest w połowie pusta" . Dla PISu szklanka jest tak pełna że sie wylewa i to zawsze. 

U mnie na wsi najwieksze plony uzyskuja chwalidupy tylko grosza po nich nie widać. Poważni ludzie zastanawiaja się co zrobili nie tak że było tylko 8 t/ha jak dobić do stabilnych i powtarzalnych 9t.ha


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pojęcie względne . Dla idioty mądry będzie durniem , bo idiota i tak go nie zrozumie . B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25256

Skoro normalni przyznają się do błędów, to chyba daremnie szukać ich w polityce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No skoro takie wnioski wysnułeś ze swych obserwacji ... B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Z jakiegoś powodu politycy PO czy tam PISu nigdy nie przyznaja sie do jakichkolwiek porażek czy błedów. Świadczy to o nich nie najlepiej ale jeszcze gorzej świadczy to o poziomie  elektoratu. Jeśli ktoś widząc 1:27 i słysząc że to sukces nie czuje się upokorzony intelektualnie to można mu wmówić wszystko. JKM zawsze mówił że większość jest głupia i sposób postepowania polityków z nami dobitnie to potwierdza


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471
4 minuty temu, Ulman napisał:

Z jakiegoś powodu politycy PO czy tam PISu nigdy nie przyznaja sie do jakichkolwiek porażek czy błedów. Świadczy to o nich nie najlepiej ale jeszcze gorzej świadczy to o poziomie  elektoratu. Jeśli ktoś widząc 1:27 i słysząc że to sukces nie czuje się upokorzony intelektualnie to można mu wmówić wszystko. JKM zawsze mówił że większość jest głupia i sposób postepowania polityków z nami dobitnie to potwierdza

JKM to dureń i zdania nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

W czym konkretnie ta durnota się objawia?

W polityce mamy 2 partie które zasadniczo rządzą od 12 lat a wcześniej  pod nieco innymi szyldami. Skoro ludzie ich wybieraja to znaczy że ich język i  sposób komunikowania się z suwerenem jest zrozumiały, akceptowalny i efektywny. Oznacza to że poziom średniego wyborcy szału nie robi. Dodatkowo podgrzewany obustronnie konflikt służy odróżnieniu się od siebie w oczach wyborcy  bo tak naprawdę to jest w sprawach istotnych  jedno i to samo


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie dwie ? PO od dłuższego czasu już nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471
15 minut temu, Ulman napisał:

W czym konkretnie ta durnota się objawia?

poczytaj posłuchaj jego przypowieści o służbie zdrowia ,weterynarzach , podatkach jego ,,działalność'' w PE szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Ja całkiem często to śledzę i nie wiem co masz na myśli konkretnie bo posługujesz się ogólnikami. Co np w temacie podatków tak cie bulwersuje?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A czemu to On ma się tłumaczyć ? Może Ty napisz , co widzisz mądrego w wywodach Korwina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471

jak słusznie zauważył Zetorki niby dlaczego mam się tłumaczyć po prostu jego teorie uważam za głupie a jeżeli jego myśli są Twoimi myślami to i tak Cię nie przekonam

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj