Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

daron64    4255

Ktoś zabija kogoś z PiSu-wina po, ktoś chce zabić siebie-wina po. Jak kogoś z po zabija to też pewnie będzie wina po. Nie wiem, kto tu jest bardziej totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Zapewne to WSI i UBecy chcą zdestabilizować a może nawet wywołać pucz maślany. Jak nic to element wojny hybrydowej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

masło i papu drożeję podobno , czy ktoś wie czyja to wina ?dragon64 wiesz?

No jak to czyja? Tuska i jego dziadka z Wehrmachtu!


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sugerujesz że przeszedł pranie mózgu w "opozycyjnych meczetach" a następnie zaświtała mu w głowie myśl iż tym posunięciem przyczyni się do upadku miłościwie panujących? A może ktoś z opozycji podał mu ogień? Zastanów się trochę. 

 

Przecież zostawił list że przeciwko działaniom obecnego rządu a kto podburza jak nie opozycja ?Mącom ludziom w głowach i kto słaby   da się im opętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

ludzie dostali 500+ i stać ich na masło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Przecież zostawił list że przeciwko działaniom obecnego rządu a kto podburza jak nie opozycja ?Mącom ludziom w głowach i kto słaby   da się im opętać

 Święte słowa! Jedna i druga strona ma w tym spore zasługi. W zależności tylko od reprezentowanej strony nazywa się to mówieniem prawdy, albo mąceniem w głowach. I tak można gonić się w nieskończoność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Rząd PiS dobrze zarządza dobrami myślę tu o spółkach Skarbu Państwa. Wyniki spółek są na rekordowym wyniku. Okazuje się, że nie trzeba wszystkiego wysprzedawać, czyli okradać obywateli, jak robiła to Platforma - nie miała na nie pomysłu poza sprzedażą za grosze swoim kolesiom.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25577

A ja uważam że prokuratura powinna wziąć się za sprawę samospalenia. I chodzi mi tu o działanie osób trzecich. Przeanalizować komputer, korespondencję, sprawdzić czy list faktycznie napisał ten nieszczęśnik, czy został wydrukowany na jego drukarce i takie tam. 

Jeśli ktoś gościa nakłonił do podpalenia, osądzić i skazać. 

Gdyby się okazało że został nakłoniony to dopiero opozycja by piała że fałszywe dowody i oskarżenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

A jeśli okaże się że to zwykły człowiek bez powiązań politycznych, nie nakłoniony groźbą, ani prośbą to co wtedy? Czy jego nieszczęście będzie mniejsze ?

Zakładam że jeżeli próbowano by go wykorzystać to prawdopodobnie planowanych ofiar mogło by być więcej. Nieefektywne wykorzystanie zamachowca samobójcy w postaci samospalenia raczej nie należy do kanonów walki. Nasz krąg kulturowy raczej, poza paleniem czarownic, nie obfitował w takie wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja uważam że prokuratura powinna wziąć się za sprawę samospalenia. I chodzi mi tu o działanie osób trzecich. Przeanalizować komputer, korespondencję, sprawdzić czy list faktycznie napisał ten nieszczęśnik, czy został wydrukowany na jego drukarce i takie tam. 

Jeśli ktoś gościa nakłonił do podpalenia, osądzić i skazać. 

Gdyby się okazało że został nakłoniony to dopiero opozycja by piała że fałszywe dowody i oskarżenia.

 

Taa , komisję śledczą powołać i pomnik Mu postawić . Do takich to co najwyżej psychiatrę się wzywa .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25577

zetorki12 - oczywiście, że tylko psychiatra mógł mu pomóc. I na pewno żaden pomnik ani komisja śledcza mu się nie należy. Tylko że jego ewentualna śmierć zostanie wykorzystana/ już jest/ do walki politycznej przez opozycję, ale i przez rząd.

Pobieżnie przeczytałem list tego desperata i mam wątpliwości czy powstał z jego inicjatywy.

 

mirro - jeśli okaże się jak mówisz to wówczas zamknie się gębę i opozycji i stronie rządowej.

Nie koniecznie mogło chodzić o ilość ofiar. Wymowniejsza może być "ofiara jednostki poświęcającej się w imię obrony demokracji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

pis doby prezesi orlenu i tp ile dostajo rozdatnictwo wypendzic ich chora wladza

 

A za czasów  PO-PSL  Pracowali  charytatywnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

22519512_1464383977014261_56549642635995

Zabawne to będzie jak w końcu coś samemu napiszesz z głowy

 

No tak opozycja gotowa jest poświęcić życie nieświadomych ludzi po trupach do celu :wacko:

Czyli według ciebie nie jest możliwy autonomiczny proces myślowy i wszyscy sa sterowani ? Jesteś w błędzie - nie wszędzie jest tak jak w PIS

 

 Zastanów się trochę. 

Wymagasz niemożliwego

 

ludzie dostali 500+ i stać ich na masło

Wydadzą na masło z  niemieckich mleczarni i kupione w zagranicznych sieciach supermarketów które to wytransferuja cały zysk na zachód. Takim sposobem dotujemy zagraniczny kapitał.

 

A ja uważam że prokuratura powinna wziąć się za sprawę samospalenia. I chodzi mi tu o działanie osób trzecich. Przeanalizować komputer, korespondencję, sprawdzić czy list faktycznie napisał ten nieszczęśnik, czy został wydrukowany na jego drukarce i takie tam. 

Jeśli ktoś gościa nakłonił do podpalenia, osądzić i skazać. 

Gdyby się okazało że został nakłoniony to dopiero opozycja by piała że fałszywe dowody i oskarżenia.

Ty tez wykluczasz jego samodzielna decyzję? Za komuny jak sie ktoś spalił to w pełni świadomie i w protescie przeciw tamtej włądzy. Czemu teraz nie można się spalić w proteście przeciw obecnej włądzy. Komuniści wtedy mówili ze był zainspirowany i psychiczny a teraz to samo mówi PIS. Historia toczy się kołem


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25577

No ale chwilunia- to chyba RMF FM podał że rodzina go szuka i że się leczył  na depresję.  Nie dramatyzuj bo kiedyś  otworzysz lodówkę i zobaczysz PIS.

Oczywiście nie wyklucza to zarówno samodzielnego myślenia jaki i wykorzystania jego osoby.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606

sobota pewnie tankuje  :P


nadal brak wengla polskiego dobra zmiana to jest chore pis pokazl klase

http://allegro.pl/polski-wegiel-orzech-ii-27-mj-drewno-gratis-i6637393744.html

 

gdzie ty mieszkasz w chlewiku ?? 


a podkreślam ci ze węgla nie brakuje  bo byś tu nie klikał i siedział przy świeczce 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

No ale chwilunia- to chyba RMF FM podał że rodzina go szuka i że się leczył  na depresję.  Nie dramatyzuj bo kiedyś  otworzysz lodówkę i zobaczysz PIS.

Oczywiście nie wyklucza to zarówno samodzielnego myślenia jaki i wykorzystania jego osoby.

Depresja leczona  nie jest stanem wykluczajacym racjonalne myslenie. Jakkolwiek nie da się wykluczyć że facet miał nieco nie po kolei to należy tez dopuścić mozliwość jego całkowitej poczytalności. Narracja PIS nie dopuszcza świadomego działania tego człowieka. Tak samo było za PRL.

A propos wykorzystywania osób - jedni sie wysadzają, drudzy podpalają a inni płaca na RM i wierzą w zamach smoleński. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606

a ja widzę ze spółki pną się w górę wokół spółek prywatne firmy ludziom lepiej się żyję nikt nie chce pracować za najniższą to   biorą ukraińcy i widziałem na własne oczy jak działaczy po wyprowadzała cba w graniakach i kominiarkach przypadek ??  


Depresja leczona  nie jest stanem wykluczajacym racjonalne myslenie. Jakkolwiek nie da się wykluczyć że facet miał nieco nie po kolei to należy tez dopuścić mozliwość jego całkowitej poczytalności. Narracja PIS nie dopuszcza świadomego działania tego człowieka. Tak samo było za PRL.

A propos wykorzystywania osób - jedni sie wysadzają, drudzy podpalają a inni płaca na RM i wierzą w zamach smoleński. 

 

to zależy od lekarstw czy nie zaburzają ci świadomości a odmiany depresji jest chyba z 30 jedna z nich sprawia ci radość z okaleczania 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jak lekarstwa zaburzaja świadomość to są źle dobrane albo przypadek nadaje się do leczenia zamkniętego. Dopuszczasz mozliwość że  facet jest normalny tylko go PIS do takiego stanu doprowadził?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj