Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5572

Tedek ,no i jak statystyka od tego się poprawia :lol:  W takim razie liczba bezrobotnych jest mniejsza od liczby ludzi bez pracy/niepracujacych

Zapewne podobnie liczony jest nasz deficyt budztowy

 

Jakoś  za czasów  PO-PySL  nie było 500+  Leków  dla seniorów   nie było  1mld  na dopłąty  do ubezpieczeń  Ludzie  pracowali do  67lat   zadłużanie  Polski  Rosło, I gdyby nie skok na kasę  z OFE  Donald by  zbankrutował

 

Twierdziłeś że PIS nie jest socjalistyczny a teraz wszystkie zdobycze socjalne im przypisujesz?

Niestety socjal to dużo szersze pojecie i już za PO był on olbrzymi a teraz jest monstrualny. Zawsze mnie zastanawia skąd ty wiesz co by było gdyby :P

 

 Mnie  śmieszy te  protest bo jak się  widzi  zdjęcia  tych  rezydentów  z  wakacji w ciepłych krajach itp.  A  krzyczą  że  mało  zarabiają. 

  .

A  ci którzy  uciekają z Kraju   prosta  sprawa  wysłać  za  nimi  Komornika  ,,od ciągnika z Muławy,, Wykształcić  się na koszt  Państwa  a potem uciekają. Więc  niech  zapłacą  za  studia a kwota nie taka mała  bo  ponad 500tyś  1 osoba.

 

W nastepnym poście który zacytowałem twierdzisz że prawie nie ogladasz TVP. Gdzie widziałeś tych lekarzy na wakacjach? Polsat chyba jeszcze nie spadł do poziomu mułu?

Lekarze cię śmieszą bo jako osobnik bezmyślny dostałeś obrazek z komentarzem , przyswoiłeś go i powielasz. Sprawy są trzy.

Po pierwsze co robią po pracy to NIC ci do tego . Może odkładali na urlop cały rok , może maja bogatych małżonków, może są zamożni z domu, dostali spadek czy tez maja praktykę prywatną albo dorabiają w prywatnej przychodni. Guzik komukolwiek do tego.

Zresztą by polecieć na tydzień na południe europy to 2 tysie wystarczą spokojnie więc to żadne pieniądze. 

 Po wtóre proleteriat doskonale jak widać reaguje i przyswaja proste informacje a że nieprawdziwe czy tendencyjne to już nie istotne bo i tak nie mysli samodzielnie  Bazując na ciemnocie i zawiści trafia to na podatny grunt pracujacych, niespełnionych i sfrustrowanych  mas pracujących miast i wsi. 

Po trzecie - pojecie za niskich zarobków jest względne. Dla pani Grazynki która skończyła podstawówkę i nic nie umie 2 tysie to już coś a dla wykształconego lekarza który ma poważną wiedzę to zniewaga.  Po prostu lekarze zarabiają pieniądze nieadekwatne do wykształcenia wiedzy i odpowiedzialności wykonywanej pracy . Niestety mamy dyktat  proletariackich fizoli którzy uważaja robote przy łopacie za najważniejszą na świecie.

Ciekawe jest jaki szczyl program o lekarzach przygotował. 20 czy 21 lat i ktoś mu dał zrobić poważny materiał. Następny Misiewicz.

Nawet szef TVPinfo  Samuel żydek Pereira przepraszał a gnoja zawiesił ale info poszło i jak widac się przyjeło

 

Napisz jaka jest podstawa prawna by ządać zwrotu za wykształcenie od tych co wyjechali pracować za granicę.?  Jak jest podstawa prawna i przelicznik ile muszą wypracować za gównianą pensje by odpracować wykształcenie . To co napisałeś to komunizm

 

 

A może  to   tobą  TVN  Manipuluje.  Ja  akurat  rzadko kiedy TVP  oglądam   głównie Polsat

 

Niby nie oglądasz a niejednokrotnie pisałeś o newsach podawanych głownie przez TVPis lub wklejałes zajawki z Rachoniem

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

TVP info, wypowiedź gościa
"Gdzie oni byli przez 8lat, gdy rządziła złodziejska banda PO-PSL"
"Wykorzystywanie dzieci to bestialstwo, którym posługiwali się Niemcy i Rosjanie"(sens wypowiedzi oddany)
Oczywiście zero wzmianki o jakichkolwiek postulatach oprócz podwyżek. Nawet coś tam rachon powiedział, że to ich główny postulat a reszta postulatów została doczepioną tylko.
No i oczywiście, że PiS dotrzymuje słowa, a PO przez 8lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Dla tych co chcieliby zerknąć za kulisy. Raport Macierewicza to pikuś.

http://pressmania.pl/dezubekizacja-zdeubekizowanych-oficerow/

http://pressmania.pl/piotr-wronski-wyjasnienia-i-dokonczenie-postu-o-ustawie-dezubekizacyjnej/

Nadmieniam że Pan Wroński prześwietla obecnie pracowników Wytwórni Papierów Wartościowych, Dobra Zmiana wybacza. :D

A tu perełka.

" Obawiam się też, że w owej weryfikacji będą doradzać moja „ukochana” gienieralicja”. Może jeszcze służby partnerskie? Nie dziwcie się sarkazmowi, ale za poprzedniego PiS był pomysł, by Kiejkuty zlikwidować, nas wszystkich zwolnic i poprosić Niemców o kształcenie polskich kadr wywiadowczych. Na szczęście, kierownictwo PiS uznało szybko ten pomysł za idiotyczny."

 

Upss. ;)

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

Kto pisze w sieci te bzdury o zarobkach lekarzy? Mam brata lekarza, ok 15tys zarabia w małej powiatowej mieścinie a do 40-tki jeszcze daleko 

Ile ma lat lekarz rezydent?,ile pracuje godzin tygodniowo Twój brat na pewno 40 :D :D W mojej miejscowości zarabiają powyżej 20 tyś tylko drobny szczegół dyżur trwa 168 godzin!!!!!!

Edytowano przez ws71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak myślisz ile zarabia rezydent w szpitalu Biziela,ile w miesiącu tłucze godzin a spotkałem tego lekarza w piątek, w niedziele dalej był na oddziale,chcesz aby taki lekarz leczył Twoją rodzinę.Pierwsza wizyta u lekarza rodzinnego powinna być płatna np 10zł a dopiero w przypadku stwierdzenia choroby następne bezplatne,taki system funkcjonuje w Niemczech i ludzie są zadowoleni a w ogóle spróbuj zweryfikować wiadomości, a nie bezmyślnie powtarzać propagandę bez względu kto ją uprawia

 

Również uważam że wizyta powinna być płatna te 10 - 20 zł. Kolejki moment by się zmniejszyły. Nie ma co ukrywać że te kolejki tworzone są sztucznie przez babcie które nie mają co do roboty w domu i idą do lekarza po to aby poplotkować na korytarzu. Patrząc po ludziach czekających w kolejce to osoby, które są chore nie mają siły na gadkę a te babcie cały czas coś trajkoczą i się śmieją. Dopiero po stwierdzeniu np jakiejś choroby przewlekłej powinien być wystawiony jakiś papier i darmowe wizyty. Można by to było jakoś uregulować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Sąsiad na wulkanizacji robi 240godz i żyje.., oświadczenie majątkowe pewnego gościa - żona jest lekarzem rodzinnym w gminnej przychodni - dochód z oświadczenia za 2016r prawie 350000zł - mało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Co najmniej 6 lat funkcjonują dopłaty do ubezpieczeń,gdzie Ty żyjesz Myślisz że ktoś postawi poprzedniej władzy poważne zarzuty oj naiwny jesteś[ręka rękę myje] Prawdziwe zmiany następowały tylko w wyniku rewolucji ,no i może przedstawisz te twarde dowody dające szanse postawienia poważnych zarzutów a nie z palca wyssanych B) B)

Nikt nic nikomu nie zrobi a zapowiedzi o zarzutach czy więzieniu to  tylko zajęcie i usprawiedliwienie dla dziadów , nierobów i frustratów. Klepią biedę  - oto mają winowajców i chcą ich niby "osądzić" Takie postepowanie ponadto ma uwiarygodnić fakt że obecna władza czymkolwiek różni się od poprzedniej,

Kilkakrotnie proponowałem tu zakład że nikt nikogo do więźnia nie wsadzi ale najbardziej przekonani do mojego braku racji nie podjęli tematu. 

 

Kto pisze w sieci te bzdury o zarobkach lekarzy? Mam brata lekarza, ok 15tys zarabia w małej powiatowej mieścinie a do 40-tki jeszcze daleko 

No patrz a w TVP nic nie mówili że tyle im płacą. Coś było o 3 czy 4 tysiacach ale mogli podawać w euro  :P

Trzeba było sie uczyc to też byś dostawał tyle co "brat"

 

Co do tego oświadczenia to napisz ile zarabia on a ile ona bo to żadna informacja nie jest chyba że dla kogoś bezmyslnego

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

NIe oglądam tvp1 ani tvn. Chcecie twardych dowódów, wam chodź by dał cegłe powiecie że miekie bo Tusk i Ewka sprali wam muzgi. A co powiecie o Panie Borysie Budce tej lichwie jego szyderczym śmiechu ? Kiedyś za zdradę kraju była kara śmierci a dziś ? Za ile By was Nas sprzedał za poklepanie Merkel po plecach czy order zasług dla NIemiec każdy chyba wie. Nawet nie chce mi sie przytaczać tych argumentów bo jak sobioe o tym myślę to żygać mi sie chce ale zrobie to dla Ciebie dla was: Kto podniósł vat z 22 na 23 ? Kto podnióśł wiek emetytalny ? Kto przygotował kopalnie Krupiński z nowym złożem i chciał ją sprzedać zgadnicjie komu ? Tak włąsnie im . Kto zamknoł a następnie sprzedał nasze Cukrownie ? Kto wybudował sztandarowy projhekt A1 w sumie buduje sie nadal a czas ją zrobić od początku Tak to wszystko PO. Teraz jako my rolnicy kto nas pałował dawał mandaty 2000zł jak ruszyliśmy strajkiem na Warszawę walczyć o lepsze jutto dla nas Tak to wasze PO. A wy mówicie że wyprowadzenie demeonstartów agresywnych to dyktatura ? Kto sprzedał nasze stocznie ? Kto podpisał umowę z Gazpromem i mamy naj droży gaz w całej UE zdradzioecki PSL i kto na tym wszystkim zarobił włąsnie ONI PO i PSL. Ile tych mahlojek vatowskich paliowowych orderów niuemnieckich nagród fundacji ? Jest mi nie dobrze jak wiem co sie działo a dla was kontr argument to ? Wypadek limuzyn z sajtkjiem ? Wiecie co to jak porównywać kropelkę wody z kranu do tajfunu . Ale dla was to wystarczy . Dziś w końcu doczekałem się POLAKÓW U włąszy w POSLCE . CHWAŁA Wielkie POLSCE ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Podany jest oddzielnie dochód jego jak i współmałżonka, 350tys to dochód współmałżonka czyli tej lekarki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@zkordalski  Niektórym osobom to i łopatą nie nakładzie do głowy także choćbyś i milion tych przykładów jeszcze podał to i tak największą tragedią będzie ten wypadek limuzyny niż rozsprzedawanie majątku narodowego. Pisałem już to ale napiszę jeszcze raz. Te osoby co tak się buntują przeciwko tej władzy to dzieci komuchów i sbeków i osoby oderwane od koryta, które żyły do tej pory za nic nie robienie( pracą raczej nie można nazwać np pisanie fikcyjnych faktur.) a teraz muszą iść uczciwie zarobić pieniądze. Te osoby najbardziej krzyczą jaka to dyktatura i że łamane są prawa człowieka. Tych dziadów co płaczą że po obniżeniu z 20 tyś na 2 tyś emerytury nie wyżyją to zpałowałbym tak jak oni to kiedyś ludzi katowali i dał 700 zł i niech żyją na wsi tak jak większość ludzi. Uwierzenie PO i PSL w te obietnice to trzeba być naprawdę tępym. Arłukowicz z Kopacz wielcy mi tu znafffcy się zrobili teraz. Przez 8 lat nic nie zrobili a dodatkowo jeszcze lekarzy przymuszali do podpisania umów a teraz obrońcy uciśnionych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

W przychodni zarobiła 30 000 za miesiąc? Może ma prywatną praktyke i zatrudnia jeszcze kilku lekarzy? Ona nie jest właścicielką tej przychodni?
Możesz wkleić źródło tej informacji
@zkordalski - za szydeczy śmiech to moga Budce skoczyć. Cukrownie sprzedał Jurgiel, Alternatywy dla Gazpromu nie było i nie ma, Co jest nie tak z A1. Stocznie zbankrutowały bo były przestarzałe, zarządzane przez państwo i było tam za duzo zwiazkowców.. 
Nawet jak wierzysz w to co piszesz to tyle twojego co sobie poplujesz bo nikomu z tak znienawidzonych pachołków niemiec nawet włos z głowy nie spadnie. 
Polska to bedzie wielka jak socjalistów nie będzie u władzy i nieroby wezmą się do roboty bo nikt im "pińcet" nie da. Niestety w wychowanym w socjaliźmie społeczeństwie to zapewne nie nastąpi  
 
@mk9422 - wygladasz na mocno przekonanego że straszne krzywdy PO  popełniło. Może ty się założysz o butlę zacnego alkoholu że nic im PIS nie zrobi? 

Cizy jest taka możliwość że  ktos nie popiera PISu i nie jest jednocześnie UBekiem, Niemcem, ruskim agentem, komuchem, masonem, zydem ?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518

Cizy jest taka możliwość że  ktoś nie popiera PISu i nie jest jednocześnie UBekiem, Niemcem, ruskim agentem, komuchem, masonem, zydem ?

jest ,taką możliwością jest Ulman :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Takiego komplementu żem sie nie spodziewał  :wub:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

jak widac kazdy pisowiec ma "MUZG' jak zkordalski.....

deficyt budzetowy ma wyniesc na koniec roku ok.40 mld-jak stwierdzil dawno niewidziany sasin tylko idiota myslal ze nadwyzka utzryma sie do
konca roku-idioci czyli wyborcy pis-u nie ogladaja tvn24 wiec spokojnie tak mogl powiedziec.

wedlug danych mswia w 2016 roku cudzoziemcy kupili wiecej ziemi rolnej niz w 2015-tak wyglada w realu pisowska ustawa...

jesli szukacie w miare obiektywnych informacji to polecam program III polskiego radia, tam jeszcze mozna w panstwowych mediach mowic prawde
analizujac dokladnie programy ekonomiczne i publicystyczzne mozna wysnuc jeden wniosek-CALA TA DOBRA ZMIANA TO PIC NA WODE- wszystko to co
sluchacie w tvp to propaganda na miare wczesnego gierka.

daron-ten gosc z tvp-info to podkrakowski oszolom,cos na ksztalt ursusowskiego -wrzodaka, facet ma nierowno pod sufitem-wyziewy z huty
aluminium mu zaszkodzily, za swoje dokonania opozycyjne[ zreszta niewatpliwe] wysadzil 150 tys od panstwa -ot taki pisowski patriota


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Niejaki  Józek Goebbels już dawno twierdził że kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą. Działa to niezmiennie aż do dziś. Jak się mów ludziomi przez 2 lata  że jest lepiej lub/i że przedtem było gorzej to ludzie w to wierzą.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

NIe oglądam tvp1 ani tvn. Chcecie twardych dowódów, wam chodź by dał cegłe powiecie że miekie bo Tusk i Ewka sprali wam muzgi. A co powiecie o Panie Borysie Budce tej lichwie jego szyderczym śmiechu ? Kiedyś za zdradę kraju była kara śmierci a dziś ? Za ile By was Nas sprzedał za poklepanie Merkel po plecach czy order zasług dla NIemiec każdy chyba wie. Nawet nie chce mi sie przytaczać tych argumentów bo jak sobioe o tym myślę to żygać mi sie chce ale zrobie to dla Ciebie dla was: Kto podniósł vat z 22 na 23 ? Kto podnióśł wiek emetytalny ? Kto przygotował kopalnie Krupiński z nowym złożem i chciał ją sprzedać zgadnicjie komu ? Tak włąsnie im . Kto zamknoł a następnie sprzedał nasze Cukrownie ? Kto wybudował sztandarowy projhekt A1 w sumie buduje sie nadal a czas ją zrobić od początku Tak to wszystko PO. Teraz jako my rolnicy kto nas pałował dawał mandaty 2000zł jak ruszyliśmy strajkiem na Warszawę walczyć o lepsze jutto dla nas Tak to wasze PO. A wy mówicie że wyprowadzenie demeonstartów agresywnych to dyktatura ? Kto sprzedał nasze stocznie ? Kto podpisał umowę z Gazpromem i mamy naj droży gaz w całej UE zdradzioecki PSL i kto na tym wszystkim zarobił włąsnie ONI PO i PSL. Ile tych mahlojek vatowskich paliowowych orderów niuemnieckich nagród fundacji ? Jest mi nie dobrze jak wiem co sie działo a dla was kontr argument to ? Wypadek limuzyn z sajtkjiem ? Wiecie co to jak porównywać kropelkę wody z kranu do tajfunu . Ale dla was to wystarczy . Dziś w końcu doczekałem się POLAKÓW U włąszy w POSLCE . CHWAŁA Wielkie POLSCE ! 

Nie wiem ile masz lat ale tekst który napisałeś trąci mi towarzyszem Wiesławem,jeżeli wiesz kto to był,rozejrzy się po byłych demoludach we wszystkich krajach są szwindle tych którzy byli lub są przy korycie nie ważne czy z prawa ,czy z lewa .Jak na razie po przełomie kompetencje i odpowiedzialność osób będących u władzy są żałosne.Krytykujesz wyprzedaż majątku narodowego a wszystkie dotychczasowe rządy {we wszystkich krajach bloku wschodniego też} go wyprzedawały i może wskaż jaką inną drogą mialaby podążać Polska, a polskie rolnictwo nie ma żadnych reprezentacji branżowych mogących skutecznie oddziaływać na rządzących co widać na tym forum że część wierzy politykom ,zamiast stworzyć silny związek rolniczy opłacany tylko ze składek rolników.Mienisz się prawdziwym Polakiem to cholera pisz chociaż po polsku bo jak to  widzę to mnie czarna rozpacz ogarnia.A z ,,Polakami" :ph34r:  :ph34r:  obecnie przy korycie byłbym bardzo ostrożny,Wielka Polska skończyła się wraz ze  śmiercią Jagiełły,potem było już tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Opozycja musi mieć sporo nienawiści do PIS skoro każde wydarzenie próbują obrócić na niekorzyść tej partii. Czasami odnoszę wrażenie, że oni sami już nie wiedzą co i kogo krytykują a wszelkiego rodzaju dezaprobata stała się dla nich chlebem powszednim. Czego by nie zrobił PIS i z kim nie spotkałby się prezydent to wszystko źle. Pozostaje im tylko protestować dla samej idei protestowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jak myślisz ile zarabia rezydent w szpitalu Biziela,ile w miesiącu tłucze godzin a spotkałem tego lekarza w piątek, w niedziele dalej był na oddziale,chcesz aby taki lekarz leczył Twoją rodzinę.Pierwsza wizyta u lekarza rodzinnego powinna być płatna np 10zł a dopiero w przypadku stwierdzenia choroby następne bezplatne,taki system funkcjonuje w Niemczech i ludzie są zadowoleni a w ogóle spróbuj zweryfikować wiadomości, a nie bezmyślnie powtarzać propagandę bez względu kto ją uprawia

 

Jak im tak  źle  to niech ,,wezmą  Kredyt  i  zmienią  Pracę,, 

 

T

 

Napisz jaka jest podstawa prawna by ządać zwrotu za wykształcenie od tych co wyjechali pracować za granicę.?  Jak jest podstawa prawna i przelicznik ile muszą wypracować za gównianą pensje by odpracować wykształcenie . To co napisałeś to komunizm

 

Niby nie oglądasz a niejednokrotnie pisałeś o newsach podawanych głownie przez TVPis lub wklejałes zajawki z Rachoniem

Niewiem jaka jest  podstawa prawna i czy wogule  jest.  To pomysł  jednej posłanki  z Nowośmiesznej  o tym płaceniu i tej kwocie  500 tyś.

Jedyne co oglądam w TVP Info  to  Woronicza 17

Po twoich  Postach  widać  że  jesteś  Chory  z nienawiści  do  PiS

 

jak widac kazdy pisowiec ma "MUZG' jak zkordalski.....

 

deficyt budzetowy ma wyniesc na koniec roku ok.40 mld-jak stwierdzil dawno niewidziany sasin tylko idiota myslal ze nadwyzka utzryma sie do

konca roku-idioci czyli wyborcy pis-u nie ogladaja tvn24 wiec spokojnie tak mogl powiedziec.

 

wedlug danych mswia w 2016 roku cudzoziemcy kupili wiecej ziemi rolnej niz w 2015-tak wyglada w realu pisowska ustawa...

 

jesli szukacie w miare obiektywnych informacji to polecam program III polskiego radia, tam jeszcze mozna w panstwowych mediach mowic prawde

analizujac dokladnie programy ekonomiczne i publicystyczzne mozna wysnuc jeden wniosek-CALA TA DOBRA ZMIANA TO PIC NA WODE- wszystko to co

sluchacie w tvp to propaganda na miare wczesnego gierka.

 

daron-ten gosc z tvp-info to podkrakowski oszolom,cos na ksztalt ursusowskiego -wrzodaka, facet ma nierowno pod sufitem-wyziewy z huty

aluminium mu zaszkodzily, za swoje dokonania opozycyjne[ zreszta niewatpliwe] wysadzil 150 tys od panstwa -ot taki pisowski patriota

Twoje  wiadomości  są  tak  wiarygodne jak te  zamykanie ,,Wieczorynek,, w małych miejscowościach  o których pisałeś  jakiś czas temu  a okazało  się  farsą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Opozycja musi mieć sporo nienawiści do PIS skoro każde wydarzenie próbują obrócić na niekorzyść tej partii. Czasami odnoszę wrażenie, że oni sami już nie wiedzą co i kogo krytykują a wszelkiego rodzaju dezaprobata stała się dla nich chlebem powszednim. Czego by nie zrobił PIS i z kim nie spotkałby się prezydent to wszystko źle. Pozostaje im tylko protestować dla samej idei protestowania.

PIS negował wszystko jak leci w poprzedniej kadencji. Między ich zachowaniem nie ma żadnej różnicy tylko wtedy nie funkcjonowało pojecie opozycji totalbej.

 

 

Jak im tak  źle  to niech ,,wezmą  Kredyt  i  zmienią  Pracę,, 

 

Niewiem jaka jest  podstawa prawna i czy wogule  jest.  To pomysł  jednej posłanki  z Nowośmiesznej  o tym płaceniu i tej kwocie  500 tyś.

Jedyne co oglądam w TVP Info  to  Woronicza 17

Po twoich  Postach  widać  że  jesteś  Chory  z nienawiści  do  PiS

 

 

Jak chcą zmienić prace to chcesz za nimi komornika wysyłać. :blink:

 

Popierasz pomysły jakiejś posłanki z Nowośmiesznej ? Koniec świata :)

Która to taka głupia?

 

Nie jestem chory z nienawiści tylko mam uczulenie na głupotę, lenistwo, nierobów i socjalistów


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

A może  to   tobą  TVN  Manipuluje.  Ja  akurat  rzadko kiedy TVP  oglądam   głównie Polsat

Rezydent  jest  uczniem  więc  nie może  zarabiać tyle  co  lekarz, Bo co wtedy  powiedzą  Lekarze  specialiści  że  taki kot  zarabia  tyle  co  on z doświadczeniem i stażem.

PiS  będzie  likwidował NFZ    nie wiem  czemu  wszyscy  domagają  się  spełnienia  obietnic  jakie PiS   odrazu po wyborach. Wszystkiego nieda  się  zrobić  odrazu.

Tak  poproszę

 

Możesz sobie się wypierać, że nie oglądasz. Ale o zdjęciach z wakacji to ty napisałeś. Jak to rezydenci płaczą, że mało zarabiają a na wakacje jeżdżą i zdjęcia zamieszczają. Każdy kto nie jest zmanipulowany tak jak ty. Wiedział o tym, że ci ludzie pojechali tam leczyć innych ludzi i ze to nie były wakacje. A ty z wypranym mózgiem przez pisowskie media piszesz o zdjęciach z wakacji. Ja ani ci rezydenci nie mówią by zarabiali tle co specjaliści. Ale zarabiali godnie w stosunku do swego wykształcenia i odpowiedzialności jaką na siebie biorą. 2200 to teraz kobieta na kasie w sklepie zarobi lub niania do dziecka. A odpowiedzialność i kwalifikacje są tam potrzebne dużo mniejsze.

Likwidacja NFZ od razu po wyborach. Już dwa lata  mija człowieku. Za kolejny rok lub dwa dalej będziesz pisał czemu domagamy się likwidacji NFZ zaraz po wyborach? Nie ośmieszaj się. Pis zobaczył, że to koryto dla swoich i zapomniał o likwidacji. A tobie jeszcze kitują, że będą likwidować.

 

Kto tu kłamie ? 2200 na miesiąc .Za dyżur można też zarobić 2200 . To co nie chce im się brać dyżurów za taką kasę ?  

 

Tak 2200 za dyżur. To zarobi ale lekarz specjalista w dużym mieście w dobrym szpitalu. Nie pisz jak nie wiesz. Rezydent musi wziąć kilka lub kilkanaście dyżurów by tyle dostać. Więc chcąc zarobić drugie tyle ciągną dwa etaty praktycznie. Więc gdzie czas dla rodziny i na inne sprawy.

@Bogdan675 nie pamiętasz jak pis krytykował po na każdym kroku. Też penie miał sporo nienawiści. Taka rola opozycji by krytykować. A że pis naobiecywał dużo, okłamuje ludzi jak dużo pieniędzy jest w budżecie. To się dziwisz, że ludzie też coś z tego chcą? Nie trzeba było kłamać ludziom jak to kasa z Vat leci do budrzetu w gigantycznych ilościach i  strajków by nie było. A tu słychać, że i pielęgniarki się chcą dołączyć.

 

Zabawne jest to, że pis sam swoje kłamstwa w mediach obala. Morawiecki mówi, że kasa na programy społeczne jest dzięki dobrej sytuacji gospodarczej. Pomijam już, że to nie zasługa pis a światowej koniunktury jak zwykle jaki rząd by nie rządził. Ale ja się pytam skąd będą  pieniądze na te programy jak na świecie znowu pojawi się recesja i kryzys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

PIS negował wszystko jak leci w poprzedniej kadencji. Między ich zachowaniem nie ma żadnej różnicy tylko wtedy nie funkcjonowało pojecie opozycji totalbej.

 

Jak chcą zmienić prace to chcesz za nimi komornika wysyłać. :blink:

 

Popierasz pomysły jakiejś posłanki z Nowośmiesznej ? Koniec świata :)

Która to taka głupia?

 

Nie jestem chory z nienawiści tylko mam uczulenie na głupotę, lenistwo, nierobów i socjalistów

Skoro taki uczulony  jesteś  to gdzie byleś  przez 8 lat  rządów PO-PSL

 

 

hubertuss     tak wiemy  wszystko co złe w Polsce to   zasługa PiS    a wszystko co dobre to zasługa  Opozycji i Zagranicy.   Niewiesz  czemu  PO  przez  6 ostatnich lat  swoich rzadów   nie  podnieśli rezydentą  ani o 1zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Typowe dla ciebie odwracanie kota ogonem. Gdzie ja napisałem, że po wszystko robiła dobrze? Gdzie chwaliłem po czy psl? Propaganda pis okłamywała ludzi opierając się na manipulacjach danymi, że w budżecie jest ogromna masa pieniędzy jakiej nigdy nie było. To nie rozumiesz, że ludzie zapragnęli podwyżek czy wzrostu nakładów na leczenie? Jak dotąd żaden rząd aż tak nie manipulował danymi wpierając ludziom na olbrzymią skalę, że w budżecie są jakieś duże ilości pieniędzy. Nikt nie próbował okłamać społeczeństwa danymi wziętymi ze środka roku. Bo każdy wdział, że po zrealizowaniu płatności na koniec będzie deficyt. Pis się na tym przejechał najpierw kłamali, że są duże ilości pieniędzy w budżecie a teraz odszczekują, że będzie deficyt. Przejechali się na swojej propagandzie i teraz mają ludzi, którzy chcą z tych pieniędzy coś dla siebie. I nikogo już nie obchodzi, że tej kasy nie ma. Tym bardziej, że ludzie słyszą, że wypłaca się emerytom górniczym 2,5 mld zł za zaległe deputaty węglowe. Choć w dzisiejszych czasach mało kto  piecu węglem pali mieszkając gdzieś w blokowisku.

Tak @marekfarmer pis robi wiele złych rzeczy. Choćby obciążając budżet olbrzymim socjalem. Przytoczone przeze mnie słowa Morawieckiego pokazują dlaczego. Kiedyś o tym się wszyscy przekonamy. Tylko pis już nie będzie rządził. Bo przy swojej nieudolności pis ma szczęście rządzić w latach koniunktury. Tak było w 2005 roku tak jest teraz. Ale jeśli utrzymają rząd na drugą kadencję czego nie wykluczam prawdopodobnie kolejnej recesji doświadczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj