Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

mirro    6401

Według Zbyszka pieniądze są, tylko nikt nie jest ich godzien. Bo wszystkim od przybytku by się we łbach poprzewracało. Poza 500+ albowiem tam jest sprawa czysta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Pis po prostu postanowił kupić sobie głosy i zainwestował w socjal. Jako, że społeczeństwo polskie wychowano w socjalizmie i lub ono dostawać coś za nic to się bardzo dobrze głosy socjalem kupuje. Inwestycji jest nie wiele. Nie ma śmigłowców choć miały być. Drogi nowe też się z rzadka rozpoczyna budować. Pieniądze niby są. Ale na podwyżki nie ma. Ale za to propaganda jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przy następnych wyborach po stówie dorzucą i dalej Antek będzie armię w długopisy zaopatrywał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
zetorki12 -  A co nie mają   czym  pisać ??  Czemu  nikt  nie chwali  Antoniego  przez  Cyber  atakami z Rosji  nas  obronił  nasz  Antoni nas  przed  Rosją  obroni  :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Tylko takie głupoty zostało ci wypisywać. Bo prawdy nie skomentujesz. A co do cyber ataków to informatycy nas obronili a nie Antoni. To fachowcy, którzy gdzieś tam anonimowo ślęczą przed monitorami i nad wszystkim czuwają. Antoni to nawet byle przetargu rozpisać w MON nie umie. Jak dotąd wszystkie poważniejsze programy spaliły na panewce. Nawet do OT nazywanego przez niektórych ORMO ludzie zapisywać się nie chcą. Rozsyłają zaproszenia po domach a kompletu i tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

zetorki12 -  A co nie mają   czym  pisać ??  Czemu  nikt  nie chwali  Antoniego  przez  Cyber  atakami z Rosji  nas  obronił  nasz  Antoni nas  przed  Rosją  obroni  :) :) :)

Kiedy były cyber ataki z Rosji? W ogóle nas atakowali bo jakoś nie słyszlem w mediach a taki fakt byłby odpowiednio nagłosniony szczególne w rezimówce


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

zetorki12 -  A co nie mają   czym  pisać ??  Czemu  nikt  nie chwali  Antoniego  przez  Cyber  atakami z Rosji  nas  obronił  nasz  Antoni nas  przed  Rosją  obroni  :) :) :)

A co mysz hakerską kotem prezesa poszczuł?  :D


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wcale bym się nie zdziwił, że by okazało się, że z tym atakiem to taka wrzutka medialna aby protesty rezydentów przykryć. Prawdy nigdy się nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Rząd Platformy Obywatelskiej wspierał Ukraińskich banderowców , udzielał Ukrainie pożyczek, członkowie PO nazywali Ukraińców braćmi    - a oto  jedyne słowa krytyki na które odważył się @Ulman :

 

- '' Na Dudę i Komora nie zagłosuję bo jeżdzą na majdan i ściskają się z tymi łachmytami z Ukrainy.''

 

Zjebałeś Platformę Obywatelską  okrutnie ! Takie ostre słowa krytyki dotyczące PO wymagały nadludzkiej odwagi !

Brawo Ty . Przepraszam  że wątpiłem w Twą szczerość i odwagę . 


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

A co mysz hakerską kotem prezesa poszczuł? :D

A coś tam pisali i grupie do walki w cyberprzestrzeni? Ciekaw jestem jak to zorganizują jak przetargu zrobić nie moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Oni tak udają że są niewydolni dla zmylenia przeciwnika a tak naprawdę. to jesteśmy cybermocarstwem :P

Niestety tak jest że rząd jak cokolwiek zrobi to oznajmia wszystkim że to wielki gigantyczny i wiekopomny  sukces. Bardzo się chwalą także tym czego nie robią więc jakby cokolwiek było zrobione byłby szał konferencji i prezentacji kolejnego największego sukcesu. 

Mechanizm jest taki jak w przypadku reklamy. Należy przekonać ludzi że czegoś potrzebują a potem im to sprzedać.

PIS starszy naród ruskimi a jak się nic nie wydarzy to stwierdzą że to ich zasługa. Taka bohaterska obrona przed wyimaginowanym zagrożeniem.

Rząd Platformy Obywatelskiej wspierał Ukraińskich banderowców , udzielał Ukrainie pożyczek, członkowie PO nazywali Ukraińców braćmi    - a oto  jedyne słowa krytyki na które odważył się @Ulman :

 

- '' Na Dudę i Komora nie zagłosuję bo jeżdzą na majdan i ściskają się z tymi łachmytami z Ukrainy.''

 

Zjebałeś Platformę Obywatelską  okrutnie ! Takie ostre słowa krytyki dotyczące PO wymagały nadludzkiej odwagi !

Brawo Ty . Przepraszam  że wątpiłem w Twą szczerość i odwagę . 

PO wspierało, PIS wspiera tak samo więc co to za różnica. 

Nie są to jedyne słowa bo jakbyś poszukał to na tej samej stronie jest moja sentencja co robimy UPAińcom i gdzie nas maja ale jakoś wystarczająco dociekliwy nie byłeś i mijasz się z prawdą że to jedyne słowa. Zarzucałeś ze złego słowa o poprzedniej władzy nie napisałem i co?

To nie jest kwestia mojej odwagi ani twojego mniemania co i jak powinienem napisać bo zawsze bedzie to niedpowiednie gdyż nie pasuje do twojej teorii.

Czekam z utęsknieniem na kolejne diagnozy kim jestem i co napisałem a czego nie i dlaczego.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Kiedy były cyber ataki z Rosji? W ogóle nas atakowali bo jakoś nie słyszlem w mediach a taki fakt byłby odpowiednio nagłosniony szczególne w rezimówce

Nie wiem kiedy.  W  Polsacie  to  mówili 

 

Hubertus ,a gdzież żeś bywał ? :ph34r:  tyle stron bez Ciebie. :D

 

Był  na  szkoleniu   Propagandowym

Nie  mogą  znieść  tego  że  PiS  jak narazie  dobrze  idzie   rezygnują  z lini  kredytowej  

Podnoszone  są Rankingi  Polski

A  miała  być  taka  katastrofa

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Pozwolicie że wtrącę swoje trzy grosze. Tak dokładnie to nikt nie wie o jaki atak chodziło Antoniemu. Drogą eliminacji doszedłem że chyba można by to podciągnąć pod wiosenny. Wtedy to, firmy posiadające swoje oddziały na Ukrainie dostały rano strzała. Przykładem może być InterCars, wszystko stanęło dęba a na monitorach pojawił się komunikat że trzeba zapłacić za odblokowanie dostępu. jedni mówią że zapłacili, inni że nie trudno powiedzieć. Grunt że ponad dobę wszystko łącznie z magazynem centralnym stało.

Wracając do samej idei wojsk cybernetycznych, tak je nazywają choć akurat nazwa najszczęśliwsza nie jest, to w takim wydaniu jak proponuje Antonii minister mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Jeżeli mają to być komórki zajmujące się bezpieczeństwem sieci wojskowych to tak. Jeżeli zaś planują także użycie ich do powiedzmy działań zaczepnych, to już zaczyna się smród.  Na świecie takie akcje zleca się firmom zewnętrznym, bo trudno żeby minister obrony jakiegoś kraju firmował hakowanie sąsiada , albo nie daj Boże sojusznika. Nie wyobrażam sobie aby Antonii stanął przed rosjanami i powiedział że to jego chłopcy właśnie zrobili im kuku.

Najszczęśliwszym rozwiązaniem było by tworzenie czegoś takiego przy MSW, albo Ministerstwie Cyfryzacji. Ludzie mają alergię na mundur i tu płazem uchodzi dużo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

Nie wiem kiedy.  W  Polsacie  to  mówili 

 

Podnoszone  są Rankingi  Polski

A  miała  być  taka  katastrofa

 

Nie wiadomo kiedy zostaliśmy zaatakowani i bohatersko obronieni?  Niewiarygodne i niebywałe :P

 

Zaskakujące jest jak to teraz ufa się w rankingi i prognozy pkb. Przecie te same obrzydliwe kłamliwe i niekompetentne firmy nieco ponad rok temu opublikowały kłamliwe i tendencyjne rankingi. Kłamali wtedy czy teraz kłamią? A może  kłamia jak nam nie pasuje a jak pasuje to mówią prawdę. Tak jak np z sondażami :P

Ciekawe dziś było w TVPinfo. Pokazali jakie są prognozy wzrostu pkb do 2020 roku. Na ten rok ok 4% ale potem słupki spadały do niepełna 3%. Ktoś za to beknie chyba że naród mało wnikliwy i myślący to może nie zauważyli


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie wiadomo kiedy zostaliśmy zaatakowani i bohatersko obronieni?  Niewiarygodne i niebywałe :P

 

Zaskakujące jest jak to teraz ufa się w rankingi i prognozy pkb. Przecie te same obrzydliwe kłamliwe i niekompetentne firmy nieco ponad rok temu opublikowały kłamliwe i tendencyjne rankingi. Kłamali wtedy czy teraz kłamią? A może  kłamia jak nam nie pasuje a jak pasuje to mówią prawdę. Tak jak np z sondażami :P

Ciekawe dziś było w TVPinfo. Pokazali jakie są prognozy wzrostu pkb do 2020 roku. Na ten rok ok 4% ale potem słupki spadały do niepełna 3%. Ktoś za to beknie chyba że naród mało wnikliwy i myślący to może nie zauważyli

 

Czytać  ze  zrozumieniem   umiesz  czy nie bardzo???

Napisałem ci wyraźnie  że nie wiem kiedy  a nie że nie wiadomo kiedy  nie  przywiązywałem  wagi do tej  informacji.

Jak obniżali te  rankingi to  grzmiałeś  jak jest  źle  pisałeś  że  są  takie wiarygodne  a teraz  co   śmiejesz  się  z tego  ????

Tak grzmiałeś  że  PKB za 2016  słabe   a teraz co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

A tak jeszcze w kwestii autobusów dla MON i Sanoka, albo jego braku.

https://autokult.pl/30206,wojsko-kupilo-luksusowy-autokar-zobacz-jak-wyglada

"Rozstrzygnięto przetarg na autobus turystyczny dla służby kontrwywiadu wojskowego. Armia wybrała dla nich pojazd hiszpańskiej marki, na podwoziu Scanii. Trafi do użytku tuż przed świętami Bożego Narodzenia."

W świetle tego jakieś takie dęte zaczynają się wydawać zarzuty dla jednego z dyrektorów, tego co się lubi spóźniać. Po prostu jak się nie ma co sprzedać to warto byłoby nie mącić. 

To chyba jednak będzie tzw kozioł ofiarny. I to swojego złożą w ofierze.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Marek , rozumiem z tego, że wiadomo kiedy,  tylko ty tego nie wiesz. Jak można nie interesować się faktem że ten rosyjski belzebub nas zaatakował? Toz to od zawsze nasz dzielny rząd straszy naród zagrożeniem a jak takowe zaistniało to nie informuje? Jakaś nowa taktyka  :P

Marku wtedy grzmiałeś że kłamią  i sa nie wiarygodni a teraz co? :P

 

Sprawa z pkb jest dość prosta ale wiekszość  lubi % a nie potrafi liczyć i nie rozumie istoty

Jesli nasze PKB wynosi 1,85 bln pln i rosnie 4% a niemieckie 12,13 bln pln i rośnie o 1% to nam przybywa w liczbach bezwzglednych 74 mld  a im 121 mld więc wartość produktu naszych krajów jeszcze bardziej się rozjeżdza.Na powyzszym przykładzie dystans w wartosci pkb zwiększa sie o kolejne 47 mld

Liczac po pkb per capita mamy 3 razy niższe pkb od niemiec  wiec na każdy ich 1% wzrostu powinniśmy generować 3 by nie stracic dystansu liczonego w pieniadzu. 

Tak jak wielu rozsadnych ludzi juz nieraz mówiło by próbować wogóle gonić europejskie potęgi powinniśmy mieć 6-8% wzrost PKB. Niestety socjalisci sie cieszą jak wzrośnie z  3 czy 3,5 % bo niemcy maja tylko 1,4 i mozna ogłosić wielki sukces :blink:

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

A potem się gamonie oburzają  że Merkelowa rozdaje karty w UE. Jakby była premierem Polski to tak samo by sie z nią liczyli jak z nami. Mocarstwem nie zostaje się poprzez deklaracje i tupanie nózką ale przez ekonomię. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

@Zbyszko skoro jak twierdzisz pis pokazał, że są pieniądze. To gdzie one są? Po co Kaczyński i Suski mówią, że będzie deficyt? Po co Suski mówił, że pieniądze są w środku roku a na koniec roku będzie deficyt? Dlaczego nie ma na podwyżki dla lekarzy z których coraz więcej po zakończeniu nauki rozważa decyzję o wyjeździe z kraju a kolejki do lekarzy się wydłużają? To są te pieniądze czy ich nie ma a tobie i tobie podobnym pis tylko wmawia, że są.

@mirro to ma być propaganda dla oczadzonych. Niby coś tam się ratuje. Nie wiadomo tylko po co. Skoro sprzęt i tak trzeba kupić za granicą. Świdnik, Mielec tez miały produkować helikoptery. A do dziś śladu po nich nie ma. To są wszystko ruchy pozorne jak z tymi pieniędzmi w budżecie okraszone konkretną dawką propagandy. Pieniądze są ale ich nie ma. Helikoptery miały być ale ich nie ma. Tak samo będzie z autobusami.

Pieniądze są już u ludzi . Dlaczego minister finansów Rostowski powiedział ze takich pieniędzy nie będzie ? Taki ekonomista może tak powiedzieć tylko żeby nikt nie nagrywał bo mógłby powiedzieć że tak nie mówił . :P Przewodniczący Duda mądrze powiedział , że na kasie można zarobić tyle co rezydent tylko na kasie będzie zarabiał tak do końca życia a rezydent ma coraz większe pieniądze kilkakrotnie . Kolejki do lekarzy się wydłużają bo płacone jest za wizytę a nie od wyleczenia .

Według Zbyszka pieniądze są, tylko nikt nie jest ich godzien. Bo wszystkim od przybytku by się we łbach poprzewracało. Poza 500+ albowiem tam jest sprawa czysta. 

Nie jednym się poprzewracało . Zastanawiam się nad jednym . Znam takiego co zarobi 300 zł  co jakich czas i się cieszy a drugi nie umie się cieszyć jak zarobi 1000 bo zarabiał 1500 zł . Za szybko się robi lepiej a ludzie chcą coraz więcej i więcej . 

Pis po prostu postanowił kupić sobie głosy i zainwestował w socjal. Jako, że społeczeństwo polskie wychowano w socjalizmie i lub ono dostawać coś za nic to się bardzo dobrze głosy socjalem kupuje. Inwestycji jest nie wiele. Nie ma śmigłowców choć miały być. Drogi nowe też się z rzadka rozpoczyna budować. Pieniądze niby są. Ale na podwyżki nie ma. Ale za to propaganda jest.

Co to znaczy pieniądze niby są ? Po cichu przyznajesz rację . Walesa powiedział jak PIS dał 500 to trza dać 1000 . Co powiesz na 1000 Wałęsy ? 

Przy następnych wyborach po stówie dorzucą i dalej Antek będzie armię w długopisy zaopatrywał .

Nie jesteś w temacie . 100 to za mało  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Jak sie nie chciało uczyć to niech na kasie siedzi. Nic w tym złego.

Płacone od wyleczenia? :blink:  Żeś się popisał intelektem godnym hmmm ..... no właśnie , godnym kogo bo nic nie przychodzi mi do głowy :(

Przy takim systemie najwięcej kasy braliby interniści za kaszel , katar, sraczke  i przeziębienia a onkologia leżałaby plackiem i kwiczała. Ty sie zastanowiłeś co wymyśliłeś?

Wolę dołożyc lekarzom bo na kasie to nawet murzyna czy innego ukraińca posadzą i bedzie klikał kody kreskowe. 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Tylko takie głupoty zostało ci wypisywać. Bo prawdy nie skomentujesz. A co do cyber ataków to informatycy nas obronili a nie Antoni. To fachowcy, którzy gdzieś tam anonimowo ślęczą przed monitorami i nad wszystkim czuwają. Antoni to nawet byle przetargu rozpisać w MON nie umie. Jak dotąd wszystkie poważniejsze programy spaliły na panewce. Nawet do OT nazywanego przez niektórych ORMO ludzie zapisywać się nie chcą. Rozsyłają zaproszenia po domach a kompletu i tak nie ma.

Dobrze ze ci informatycy nie nalezą  do opozycji totalnej  :D   

Hubertus ,a gdzież żeś bywał ? :ph34r:  tyle stron bez Ciebie. :D

We młynie 

A potem się gamonie oburzają  że Merkelowa rozdaje karty w UE. Jakby była premierem Polski to tak samo by sie z nią liczyli jak z nami. Mocarstwem nie zostaje się poprzez deklaracje i tupanie nózką ale przez ekonomię. 

Co z tego ze ktoś mocny na zabawie . Wszystkim rady nie da . 

Jak sie nie chciało uczyć to niech na kasie siedzi. Nic w tym złego.

Płacone od wyleczenia? :blink:  Żeś się popisał intelektem godnym hmmm ..... no właśnie , godnym kogo bo nic nie przychodzi mi do głowy :(

Przy takim systemie najwięcej kasy braliby interniści za kaszel , katar, sraczke  i przeziębienia a onkologia leżałaby plackiem i kwiczała. Ty sie zastanowiłeś co wymyśliłeś?

Wolę dołożyc lekarzom bo na kasie to nawet murzyna czy innego ukraińca posadzą i bedzie klikał kody kreskowe. 

Ja myślałem od wyleczenia takich poglądów jak ty masz lub Hubertus albo Kolo .  :D bo to są najtrudniejsze przypadki a nie sraczka . Sraczka to przechodzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Na wiecej cie nie stać?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj