Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Zaraz zaraz a pis mial zmniejszyc vat do 22 %. Juz 2 lata nic

Mareku czemu zaraz zjezdzasz na donalda. Zagraniczni inwestorzy wiedza jak poradzic sobie z podatkami. Najprosciej zwykly pracownik bedzie mial mniej zeby bilans im sie zgadzal a po zatym cud gospodarczy jest tak samo zasluga pisu jak i mleko zdrozalo dzieki jurgielowi. Podpowiem nijak

 

Pewnie że  to nie Zasługa  PiS 

To  zasługa  Platformy  obywatelskiej  która  walczyła  z wyłudzeniami VAT   akcyzy, 

Za rządów  PO-PSL  Polskie spółki skarbu  Państwa  Zarabiały  Krocie  Teraz  Bankrutują 

Wyłudzenia  Roszczeń  to  też  zasługa  PiS  bo to w 2011  Kaczyński Zablokował  ustawę  i  wziął  na siebie  odpowiedzialność za to 

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Co to ma do tego skoro Pis=Po? Jedni podniesli a drudzy obiecali obnizyc i co cisza? Za to beda podatki wieksze czyli jednak pis to po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przeczytałem kilka stron widzę tu ogromny podział nanjednym jednych i drugich. A ja powiem swoje byłem zwolennikiem PO tak jak powiedzmy masz region odnosili tu sukcesy jednak od kiedy Internet szeroko stał się dostępny i mamy inne źródła informacji niż zakłamane media wszystko się odwrociło każdy jest za PIS szeroko pojętą korupcją jaka była za PO Nas przybija. Podnieśli VAT okres pracy a taki normalny człowiek został sam jak dziad. Teraz chodź trochę dbają o słabszych dają im 500 Plus prawojest bardziej respektowane skończyły się machlojki z paliwem i biedą w naszym regionie mówię o skrajnej już jej nie ma. Czuć tą zmianę na lepsze to nasze indywidualne odczucia. A skoro ktoś nie chce by mu pomagano niech głosuje wedle uznania wkoncu mamy demokrację wywalczoną krwią starszego pokolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Co to ma do tego skoro Pis=Po? Jedni podniesli a drudzy obiecali obnizyc i co cisza? Za to beda podatki wieksze czyli jednak pis to po

 

Od kiedy PiS =Po

Różnica  między nimi  jest  kolosalna  Wyłudzenia VAT  Akcycy za czasów Po-PSL   Spółki skarbu  Państwa za czasów  PO-PSL  jak wyglądały  finansowo itd.

PO-PSL  podniosło Wiek  emerytalny  ludziom mimo ich  sprzeciwu  PiS  im go  przywrócił

PO także  obiecywała  obniżanie  podatków  a TUSK mówił  tek kto w jego  rządzie  będzie chciał  podwyższać  podatki  zostanie  wyrzucony z rządu Nie pamiętasz ???

Jak niby  PiS  podniesie  podatki  co VAT  z 23 na 25 chcą  podnieść  czy  jak

Nie wiem czemu  wszyscy  chcą  aby  PiS  w pierwszym czy drugim  roku  spełnili  wszystkie  obietnicę  wyborcze???.  Stopniowo  zapewne  wszystko  zrobią  z tego co wiem  Kwotę wolną od podatku  podnoszą  powoli ale  podnoszą.

 

Kluczowa  różnica  Między  PiS  a  PO jest  taka  że

PiS  robi   dużo  aby  ludzią  w Polsce  żyło  się  lepiej 

A  PO  poto  a co tam niech Donald   to  powie

https://www.youtube.com/watch?v=EZBWNkXqPzk        

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

 JKM ma swiętą racje pisząc i mówiąc o głupocie większości która wybiera władzę. Co dzień jest tu masa dowodów na poparcie tej tezy. 

 

Czy dotyczy to także większości która zadecydowała  o wynikach wyborów z 21 października 2007 i 9 października 2011 roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

Kupuj chipsy i proszek w niemczech . Nikt nie broni

 

Cena za 100g niemieckich dobrych chipsów to 4,65 Pln zakładając 4,3 Pln/Eur

Cena za 100g polskich oszukanych chipsów to 3,20 Pln

Niemieckie chipsy droższe od naszych w przeliczeniu na 100g o 45%. Ale ci niemcy głupi że tak sie daja dymać :lol:

 

 Komisja Europejska jakieś 2 tygodnie temu postraszyła zachodnie koncerny spożywcze i chemii gospodarczej aby przestały kombinować składem surowców w poszczególnych produktach[zubożona wersja dla wschodniej europy] ,jogurt danone miał o 45% mniej owoców niż przeznaczony na rynki zachodnie,to samo dotyczy proszków do prania i mają skończyć się tlumaczenia ,że nabywca ze wschodu nie lubi standartowych produktów produkowanych dla zachodniego odbiorcy.Dowiedz się człowieku co to olej palmowy[największe dziadostwo wśród olei ] i jak jego zastosowanie wpływa na cenę ;[ ;[ ;[ ;[ ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Każdy ma oczy i rozum więc niech czyta etykiety a co niedobre niech nie kupuje. Nikt nikogo nie zmusza ale kompleksy względem niemiec

nadal są.

Smażenie na oleju słonecznikowym podnosi cenę chipsów o 45 %. Ty kpisz czy o drogę pytasz? :blink:  :blink:  :blink:

I

Co to ma do tego skoro Pis=Po? Jedni podniesli a drudzy obiecali obnizyc i co cisza? Za to beda podatki wieksze czyli jednak pis to po

PIS-PO jedno zło. Różnice pozorne jak przystało na socjalistów liberalnych vs socjalistów narodowych. Podatki PIS podnosi tylko nie wprost a po cichu ale egfekt ten sam. Ciemnota myśli że jak sa opodatkowane banki to ich to nie dotyka :lol:

 

Czy dotyczy to także większości która zadecydowała  o wynikach wyborów z 21 października 2007 i 9 października 2011 roku ?

Absolutnie tak. Wtedy ludzie wierzyli że PO coś zmieni po głupawce Kaczyńskiego a teraz liczą że PIS zmieni po głupawce PO.. 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

Masz kłopot z  ze zrozumieniem czytanego tekstu przecież te dwa opakowania chipsów różnią sie praktycznie wszystkim a przede wszystkim jakością użytych składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Co z tego że inne składniki jak jedno jak i drugie tak samo szkodliwe. Najlepiej by było jakbyście zmienili dietę na zdrowszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

PIS-PO jedno zło. Różnice pozorne jak przystało na socjalistów liberalnych vs socjalistów narodowych. Podatki PIS podnosi tylko nie wprost a po cichu ale egfekt ten sam. Ciemnota myśli że jak sa opodatkowane banki to ich to nie dotyka :lol:

 

Absolutnie tak. Wtedy ludzie wierzyli że PO coś zmieni po głupawce Kaczyńskiego a teraz liczą że PIS zmieni po głupawce PO.. 

 

Możesz mi powiedzieć  w jaki sposób  Klient  Kasy Stefczyka płaci  podatek  Bankowy

Albo  kielnt SGB ???

 

Jeśli ty  nie widzisz  różnicy między  PO a PiS  to albo  jesteś  ślepy albo należysz  do tej ,, Ciemnoty,, o której ciągle  piszesz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

No to ruszyło się!

"Moment eksplozji został zidentyfikowany, znaleźliśmy go w zapisie jednego z rejestratorów - poinformował dziś minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, zapytany przez dziennikarzy o aktualne ustalenia w sprawie katastrofy smoleńskiej.

Minister brał udział w zjeździe szefów klubów Gazety Polskiej w Spale."
Ale to jest lepsze. Znaleźli a teraz wykluczają wszystko inne. :D
@PAPinformacje 22:01 - 14.10.2017 
@Macierewicz_A o aktualnych ustaleniach ws. katastrofy smoleńskiej: moment eksplozji zidentyfikowany, znaleźliśmy go w zapisie rejestratora 
"Teza o wybuchu ładunku termobarycznego na pokładzie Tu-154 została zaprezentowana przez członków podkomisji MON w 7. rocznicę katastrofy smoleńskiej. - Obecnie wiemy dużo więcej. Znaleźliśmy w zapisie jednego z rejestratorów moment eksplozji został zidentyfikowany. Zajmujemy się obecnie jego analizą i wykluczeniem wszystkich możliwości innej interpretacji tego elektronicznego zapisu - oświadczył teraz Macierewicz."

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

No ale obiecują że w kwietniu przyszłego roku to już na pewno, na 100% przedstawią taki raport że wszystkich z butów powyrywa. Pewnie to ma związek z planowanym zaprzestaniem zmiany czasu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Tyle szli do prawdy, z miesiąca na miesiąc byli bliżej, to głupio by było jakby się w końcu okazało, że nie doszli do niej. Tylko co takiego sensacyjnego Antoni przedstawi? Takie teorię już były, że nie wiem co by mogło ludzi z butów wyrwać. Chyba jakby ustalili, że naciski na pilotów były jedną z przyczyn, że tym razem nie udało się "jakoś to będzie". Jarosława napewno by z laczkow wyrwało.. Bardziej ciekaw jestem, jeśli już ustalili, że był wybuch itd, to kolejnym krokiem byłoby znalezienie zamachowca. Czyzby szykowala się kolejna odsłona telenoweli z dochodzeniem do prawdy w roli glownej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wiesz  że to sPISek i nie zdołam cie przekonać. Niemniej jednak sprawdzalne jest że do okresu wyborczego 2015 nie zaglądałem do tematów politycznych  a pisałem w innych. Zapewne w wyniku dynamicznej sytuacji politycznej w owym czasie zaglądnąłem w te tematy i zostawszy porażony zidioceniem, bezmyślnoscią i niewiedzą zostałem tu na dłużej. JKM ma swiętą racje pisząc i mówiąc o głupocie większości która wybiera władzę. Co dzień jest tu masa dowodów na poparcie tej tezy. Czasem pokazuje znajomym nie tylko z naszej branży jaki  jest poziom orientacji i zrozumienia świata przez osoby uprawnione do głosowania.

 Co do UPAińców to był taki mały co krzyczał huerojam sława! na majdanie w towarzystwie probanderowskiego towarzystwa. Polityka wobec ukrainy jest całkowicie błędna bo chodząc na pasku UE i żydów z USA nalezy być antyrosyjskim wiec proukraińskim. Taka sama debilna logika jak to że nie będąc zwolennikiem PIS trzeba z założenia popierać PO.

 

Nigdy nie głosowałem na PiS - wielokrotnie natomiast w swych postach krytykowałem rząd Prawa i Sprawiedliwości jak i rząd Platformy Obywatelskiej za pomoc  Ukrainie .

Znalazłem Twój post w temacie ''Polityka'' z 8 lutego 2015 roku (może są wcześniejsze) - PO utraciło władzę w Polsce 16 listopada 2015 roku.

 Przez te (ponad) 9 miesięcy rząd Platformy Obywatelskiej wspierał Ukrainę , a członkowie PO nazywali Ukraińców braćmi .

Więc albo nie przeszkadzało Ci to .Albo nie znalazłeś w sobie na tyle wolnej woli i odwagi by skrytykować Platformę Obywatelską za te działania ! 

Szukałeś odpowiedzi na pytanie jakim jesteś człowiekiem i czego bronisz .

Sądzę że jesteś na tyle inteligentny że znasz już odpowiedź .Żal mi Ciebie .


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Wiesz JKM to tacy oświeceni ludzie, którzy za wzór państwa do naśladowania obrali sobie mlekiem i miodem płynące komunistyczne chiny. Taki paradoks wolności gospodarczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Panowie, pewne sytuacje muszą dojrzeć. Ciężko winić za sympatię dla Majdanu czy solidarność z narodem któremu zabiera się część terytorium, mówiąc z uśmiechem na ustach " to nie my". Ciężko sympatyzować z ludźmi strzelającymi do rejsowych samolotów, cieszących się z tego w internecie a potem mówiących to nie my. 

Jednak Ukraina pozycjonuje się cały czas jako oczekująca pomocy i wsparcia. Nie rozwiązuje swoich problemów, tylko wyciąga rękę po wsparcie. Jak dostanie to potrafi opylić sprzęt wojskowy do Afryki. Teraz wystąpili z listą potrzeb do US. W niektórych działach nawet Macierewicz miałby powód do dumy z takich zakupów. 

Ta sytuacja cały czas się zmienia, nowi oligarchowie okrzepli, granica z separatystami to sito. Pchają żywność na wschód i zachód. A że krzyczą iż ich biją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Wiesz JKM to tacy oświeceni ludzie, którzy za wzór państwa do naśladowania obrali sobie mlekiem i miodem płynące komunistyczne chiny. Taki paradoks wolności gospodarczej.

A co masz do Chin? Oni produkują rzeczy które mają realną wartość a nie jak u nas same banki, biura kredytowe, ubezpieczeniowe, urzędy, kantory, agencje, pośrednicy itp każdy coś zarobi a nic z ich pracy nie ma realnej wartości. Dlatego zamiast jęczeć nad kopalniami że się nie opłaca czy że powoduje smog  niech produkują z węgla paliwo jak to robił chociażby Hitler 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wystarczy spojrzeć na mężów stanu takich jak Andrzej Duda Patryk Jaki Dominik Tarczyński Zbigniew Ziobro Jarosław Kaczyński to tylko niektórzy przecież to ksiazkowi patrioci! !! Walczą o nasze dobre imię reprezentują nas godnie na arenie międzynarodowej są wyśmienitym prawnikami inteligetnymi ludźmi dzięki takim bohaterom Polska znowu będzie Polską naszą. PO zniszczylotu nas wszystko stocznie kopalnie przemysł nawet chcieli zniszczyć Lot. Ocknielismy się w ostatniej chwili bo stali byśmy się kolonią Niemiecką! Chwała wielkiej Polsce.Jedyny rząd co słucha chodź trochę obywateli np u nas ustawa o wiatrakach już nie są budowane za domem chelwnie już ich nie ma za miedzą a Co najmniej 2000m takie proste rzeczy....Ale.jakoś nikt wcześniej nie mógł pomóc. Już nie jeżdżą u nas z paliwem bez faktury i handlowali po 3 zeta .Dzieci chodzą czyste mają plecaki książki chodzą do szkoły przecież młodzi Polacy są najważniejsi ale dla PO to nie były priorytety. Osmiorniczki dziękuję reprywatyzaxjr sprzedaż wszystkiego Co tylko można było i więcej uchodźców pamiętamy marsz niepodległości 2015r a oni co ze przyjmiemy kpina . Nie wiem co tu więcej mówić dość dowód podałem nawet dla tych z Po co robili z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O Macierewiczu wspomnieć zapomniałeś .  :ph34r: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak to dodam jeszcze Pani Beata Szydło zobaczcie sami jej wypowiedzi jak broni Poslki niczym lwica. A Ewka poklepala Merkel tak tak weźmiemy ilu 8000 czy 10000. Kurde przecież nawet zamkneli za PO u nas pocztę posterunek policji i wiecie co znowu są otwierane starsi załatwiają sami sprawy na poczcie bo już jest pijacy nie jeżdżą samochodami i traktorem bo znowu mamy policję . I kto mi powie że to zła zmiana chyba tylko ten co pije i jeździ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Za czystość dzieci to chyba odpowiadają rodzice a nie "Dobra zmiana"? Na szczęście wcześniejsze pokolenia mogły opierać się na innych przykładach postaw patriotycznych niż ekipa którą tu wymieniłeś. I może niech tak pozostanie. 

Miarą postawy Pani premier jest zachowanie w sprawie wypadku jej pojazdu. Zero cywilnej odpowiedzialności, zero refleksji. Podsumowując to zła zmiana, a przynajmniej nie taka. Dodam że nie jeżdżę po pijaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No nikt nie jeździ po pijaku . Bo co komu pijak zawinił , żeby po nim jeździć . :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj