Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość lukejro   
Gość lukejro

A co wy tak tym Ursusem podniecacie???? Co w nim jest polskiego??? Znaczek??? 

A taki jeszcze mam pomysł. Wprowadzić obowiązek montażu w tych "Ursusach" blokady rozruchu silnika w niedzielę!!!

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Ursus to tylko taki przykład jak jesteśmy mamieni gospodarką liberalną, wolnym przepływem kapitału i usług i innymi pierdołami. Ale jak przychodzi co do czego to każdy broni własnego podwórka jak niepodległości. Szkoda tylko ludzi którzy te papkę łykają i w nią wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Jak to wejdzie to na miejscu marketów zrobiłbym specjalna ofertę weekendową i godziny otwarcia 6-24 coby sobotę max wykorzystać 

 

Biniek ty nie mieszaj w dyskusji dwóch epok. Rozwój Niemiec przy liberalnej gospodarce a obecnie to pełen socjalizm interwencjonizm i protekcjonizm dokoła. Ty nie słuchaj opowieści że jest liberalizm tylko patrz co robią. Tak samo jak PIS mieniący się prawicą a bardziej lewicowy od SLD. 

W sumie parafrazując  Tyma mozna powiedzieć ze skoro ziemia jest okrągła to PIS będąc bardzo na lewo od SLD może finalnie okazać się na  prawo od nich :D  :lol:  :P

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

wszystkim wyjdzie to na dobre, a antypis bije pianę bo nic mądrego nie ma do powiedzenia

trzeba tak umieć planować, żeby rzeczy pilne nie zasłaniały rzeczy ważnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Komu wyjdzie na dobre i dlaczego?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

 

 

Biniek ty nie mieszaj w dyskusji dwóch epok. Rozwój Niemiec przy liberalnej gospodarce a obecnie to pełen socjalizm interwencjonizm i protekcjonizm dokoła. Ty nie słuchaj opowieści że jest liberalizm tylko patrz co robią. Tak samo jak PIS mieniący się prawicą a bardziej lewicowy od SLD. 

W sumie parafrazując  Tyma mozna powiedzieć ze skoro ziemia jest okrągła to PIS będąc bardzo na lewo od SLD może finalnie okazać się na  prawo od nich :D  :lol:  :P

 

Zrozum ze okres gospodarki liberalnej w Niemczech to nie epoka - to tylko niespełna dekada i to zakończona recesją. Prześledź okres Bismarka gdzie jako pierwsi wprowadzali obowiązkowe szkolnictwo jak i wiele innych socjalistycznych pomysłów. Właśnie pod rządami Bismarka protekcjonistyczne Niemcy zaczęły rosnąć w siłę do tego stopnia że wyprzedziły wolnorynkową Wielką Brytanie i były nr. 1 w Europie. To samo za czasów Hitlera. Z wyłączeniem okresu Erharda Niemcy podążają tą samą ścieżką do dnia dzisiejszego. Oczywiście teraz gdy obrośli w piórka to nawołują do liberalizmu, otwarcia granic po to by wejść komuś na podwórko. Niemniej jednak gdy tylko pojawi się jakieś zagrożenie np. z strony nic nie znaczącego URSUSA potrafią momentalnie blokować dostęp do swojego rynku w celu ochrony własnych producentów.

 

Nie są to moje wymysły tylko historia którą można sprawdzić bez problemu w internecie, podparta przykładem Ursusa z linków.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Za Hitlera byłi nr 1 w europie i zbankrutował Gdyby nie było wojny a płaciłby terminowo zobowiazania to ekonomia by go pozamiatała. 

Jeslt twoim zdaniem niepełna dekada to sprecyzuj prosze jakie lata i kiedy ta straszna recesja dopadła Niemcy po silnym wzroście gospodarczym


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Komu wyjdzie na dobre i dlaczego?

 

A jak sobie  Radzisz  w  dni  świąteczne  (Państwowe czy Kościelne)   bez  bagietki  z Lidla ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To ma być odpowiedź ? Mi to tam na dobre nie wyjdzie , bo mogą zredukować etat w sklepie i żona zostanie rolniczką . Bo przypomnę - żona rolnika z automatu zostaje też rolnikiem , żona przedsiębiorcy - bezrobotną , za którą państwo zapłaci ZUS i jeszcze "kuroniówką" obejmie . Kiedy z tym ktoś porządek zrobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

 

A jak sobie  Radzisz  w  dni  świąteczne  (Państwowe czy Kościelne)   bez  bagietki  z Lidla ???

 

Z trudem  ;)

Pozwól więc że zapytam czemu w normalna regularną niedzielę nie będę mógł zrobić zakupów w Lidlu tylko w jakimś małym sklepiku?

No i pytanie podstawowe  nadal nieodpowiedziane- komu te zmiany wyjdą na dobre i dlaczego?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Wojtek, to dlaczego minister Błaszczak i jego kolesie z MSW nie podjęli próby odebrania tym ludziom emerytury i nie chwalą się tym? Dlaczego pozostali pracujący uczciwie w różnych pionach są wrzuceni do jednego wora z mordercami? Nie chciało im się? Rozumek za malutki? Sądy były złe? Czy takie działanie nie byłoby zbyt medialne? Przyklasnę pierwszy tym, którym będzie się chciało zrobić to uczciwie i zgodnie z prawem. Bo na razie to widzimy Panią Grażynkę na kasie , a nie widzimy Pani Grażynki na emeryturze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Za trudne pytania zadajesz. Ci którzy posługują się PISmem obrazkowym maja poziom pojmowania sprowadzony do 2-3 obrazków i tylu samo zdań. Im więcej nie potrzeba wiedzieć ani tym bardziej myśleć.

Puenta sPISkowców jest oczywista - kiedyś było źle a teraz jest dobrze i słuszną linie ma obecna władza Amen

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

To ma być odpowiedź ? Mi to tam na dobre nie wyjdzie , bo mogą zredukować etat w sklepie i żona zostanie rolniczką . Bo przypomnę - żona rolnika z automatu zostaje też rolnikiem , żona przedsiębiorcy - bezrobotną , za którą państwo zapłaci ZUS i jeszcze "kuroniówką" obejmie . Kiedy z tym ktoś porządek zrobi ?

 

Masz  Rację.  Może  PiS  z tym porządek  zrobi 

Mnie tylko  dziwi  czemu  Ulman nie protestuj  przeciwko  Rozdawnictwu  ,,Kuroniówek,,

Z trudem  ;)

Pozwól więc że zapytam czemu w normalna regularną niedzielę nie będę mógł zrobić zakupów w Lidlu tylko w jakimś małym sklepiku?

No i pytanie podstawowe  nadal nieodpowiedziane- komu te zmiany wyjdą na dobre i dlaczego?

 

Będziesz  mógł  bo ma być  zamknięte  co  2 niedzielę. 

Nawet  w Komunie  ludzie  mieli wolne  w niedzielę.

A ty  chcesz  żeby  Tyrali  7 dni w tygodniu  jak Niewolniki.

Na dobre  wyjdzie  to  wszystkim ludzią  a szczególnie  tym którzy  muszą  pracować  w tych  sklepach.

 

Ty  niemasz  nic  lepszego  do roboty  w niedzielę  tylko łazisz  po sklepach  i kupujesz  te  odpadki  z Niemieckiego  czy  Francuskiego  Stołu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Więc czemu co drugą niedzielę moga pracować a  w każdą nie? Jak można to można w każdą a jak nie to wcale. :blink:

Ludziom w sklepach wyjdzie na dobre? Przecież ich mogą pozwalniać bo jak mniej roboty to i mniej ludzi potrzebne. Mniej roboty to mniejsze pobory dla nich więc co tu jest dobrego.? 

Nie bedą tyrać po 7 dni w tygodniu bo jak pani Grażynka robi w weekend to ma wolny inny dzień tygodnia jakbyś nie wiedział. Tygodniowy wymiar pracy musi sie zgadzać niezależnie od tego czy w weekend pracuje sie czy nie. Pani Grazynka może więc  podczas wolnego w tygodniu pozałatwiać sprawy w urzedach :)  

Poza tym jak jej nie pasuje to niech zmieni robotę , dokształci się , przekwalifikuje. Niech idzie na etat do urzedu, założy własny biznes, Nikt jej na siłę w markecie nie trzyma.

 

W sobote i niedzielę podobnie jak w każdy inny dzień tygodnia będąc wolnym człowiekiem moge chodzić na zakupy gdzie chcę i kiedy chcę. Mam świete prawo wydać swoje pieniądze nawet na najgorszy fajans. Mogę kupować rzeczy polskie, chińskie, niemieckie francuskie czy jakie tam jeszcze bo to normalny wybór wolnego człowieka. Nic ci do tego co ja kupuje i gdzie wydaje swoje pieniądze. Zniewoleni intelektualnie socjaliści mają dylematy że market nie polski albo obsesje że jest tam najgorsza jakość. Masa ludzi tam kupuje i jakoś na tej złej jakości sie nie poznali jeszcze. Tak więc gdy zdecydujesz się być wolnym człowiekiem zapewne większość twych fobii i uprzedzeń zniknie. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

No to w pierwszą i trzecią otworzą lidla a w drugą i czwartą tesco i po kłopocie  :)  odbiją sobie małe prywatne sklepy które często mają lokalny towar a nie badziew z zachodu. W pobliskim miasteczku jest mały sklepik spożywczy przy piekarni - świeże pieczywo kilka razy dziennie, swojskie wędliny itp - klientów 3 x tyle co w lidlu czy tesco 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, to dlaczego minister Błaszczak i jego kolesie z MSW nie podjęli próby odebrania tym ludziom emerytury i nie chwalą się tym? Dlaczego pozostali pracujący uczciwie w różnych pionach są wrzuceni do jednego wora z mordercami? Nie chciało im się? Rozumek za malutki? Sądy były złe? Czy takie działanie nie byłoby zbyt medialne? Przyklasnę pierwszy tym, którym będzie się chciało zrobić to uczciwie i zgodnie z prawem. Bo na razie to widzimy Panią Grażynkę na kasie , a nie widzimy Pani Grażynki na emeryturze.

 

To po której stronie się stoi i kogo się broni świadczy o tym jakim jest się człowiekiem .

 

- @mirro broni ubeckich emerytur 

 

- a taki na przykład @hubertuss bronił pedofila .

 

No cóż tacy właśnie są sympatycy Platformy Obywatelskiej - ciągnie swój do swego .

 

Ale to ich ostatnie podrygi .POkrzyczą , popłaczą , zorganizują paradę lub protest .Napiszą donos do Brukseli lub Berlina i tyle.

 

 

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Jaki ten świat sPISkowców prosty - jak sie nie mówi tego co PIS to jest się z PO. 

Osądzanie i odsądzanie od czci i wiary to też domena lepszego sortu.  Oni maja monopol na wyroki kto jest patriotą i dobrym człowiekiem a kto nie.

Nie ma mnie tam na liście więc napisz czego ja bronię bom ciekaw a i jakim jestem człowiekiem sie dowiem :lol:

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Ale jednak PiS kwestie stacji benzynowych rozwiazal-w radiu mówili że w część świat mają być zamknięte, w resztę niedziel otwarte.

Bronienie emerytur i coś o pedofilach-brzmi jak żywcem wyjęte slogany z TVP info..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbud    27

jakiś foksdojcz zachwyca się niemcami...

NIECH ODDADZĄ KROWY DZIADKÓW, KONIE I ŚWINIE, o kurach nie wspomnę

GDZIE SOM PINIONDZE ZA LAS!!! JA SIĘ PYTAM !

O ZBOŻU NIE WSPOMNĘ

Jakim jesteś człowiekiem?...Bliskim udowadniasz co dzień. My Cię nie znamy.

 

POLSKA MUSI BYĆ SILNA I SUWERENNA

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

O to,to !. Niech i nam UPAińcy zapłaca za okupacje naszych ziem podobnie jak Biąłorusini i Ltwini. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Jaki ten świat sPISkowców prosty - jak sie nie mówi tego co PIS to jest się z PO. 

Osądzanie i odsądzanie od czci i wiary to też domena lepszego sortu.  Oni maja monopol na wyroki kto jest patriotą i dobrym człowiekiem a kto nie.

Nie ma mnie tam na liście więc napisz czego ja bronię bom ciekaw a i jakim jestem człowiekiem się 

 

Jaki ten świat sPISkowców prosty - jak sie nie mówi tego co PIS to jest się z PO. 

Osądzanie i odsądzanie od czci i wiary to też domena lepszego sortu.  Oni maja monopol na wyroki kto jest patriotą i dobrym człowiekiem a kto nie.

Nie ma mnie tam na liście więc napisz czego ja bronię bom ciekaw a i jakim jestem człowiekiem sie dowiem :lol:

 

Aha, a świat jest ,,krzywy,,  :blink:  jak się w pewnych kwestiach popiera PIS , to się jest sPISkowcem.  :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Jak w pewnych sprawach i potrafi sie to logicznie uzasadnić to pół biedy ale jak popiera sie wszystko jak leci nie potrafiąc uzasadnić to jest bezmyśny fanatyzm


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O to,to !. Niech i nam UPAińcy zapłaca za okupacje naszych ziem podobnie jak Biąłorusini i Ltwini. 

 

Do Szwedów też by można zapukać . Dawno , ale czas już się rozliczyć . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj