Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roman176    4602

Roman, no to ja się właśnie pytam czemu tacy co są oczywiście niewinni lub z pewnością winni po 2 latach jedynie słusznej partii nie zaznali jeszcze sprawiedliwości?

Żałosne sztuczki prawne rezerwacja tylko dla bogatych 

Stokłosa jezeli dobrze kojarzę dostał 20 latach wyrok jedynie za nielegalny wywóz padliny na swoje pola,Kluska ma zasądzone wielomilionowe odszkodowanie od skarbu państwa

Sąd Apelacyjny w Poznaniu uchylił Henrykowi Stokłosie (64 l.) areszt. Były senator wychodzi na wolność, bo we wtorek rano rodzina wpłaciła 2 mln zł kaucji (3 miliony wpłacił już, żeby wyjść z aresztu w 2008 roku).


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Dla bystrych a nie dla bogatych.

Biedni i ciemni  od zawsze dostawali po d*pie i żadna reforma tego nie zmieni.

Nawet jeśli są to żałosne (jezyk rodem z TVPis) sztuczki to prawo na nie pozwala i dopóki to sie nie zmieni w sądach tez nie będzie zmian. No chyba że uchwala że PISowskich sędziów procedury i prawo nie dotyczą to wtedy coś się zmieni. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

chyba chodzi o kopalnie krupinski ??

http://serwisy.gazetaprawna.pl/energetyka/artykuly/967838,wielka-draka-o-kopalnie-krupinski-niemcy-rzad.html.

 

stoklosa w pilskim byl prawie bogiem-jedynym senatorem w wyborach 1989 ktory nie byl ze solidarnosci-kielbasa wyborcza[doslownie] to jego sposob na ciemny lud ,a dzisiaj kupujemy zelatyne z hiszpanii....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Napoleon też był karłem :D

Ale miast kota, konia dosiadał. Nie mniej jednak koniec taki sobie go spotkał. A może sugerujesz że na Moskwę ot ruszy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Dla bystrych a nie dla bogatych.

Biedni i ciemni  od zawsze dostawali po d*pie i żadna reforma tego nie zmieni.

Nawet jeśli są to żałosne (jezyk rodem z TVPis) sztuczki to prawo na nie pozwala i dopóki to sie nie zmieni w sądach tez nie będzie zmian. No chyba że uchwala że PISowskich sędziów procedury i prawo nie dotyczą to wtedy coś się zmieni. 

to poczytaj ile zapłacił stokłosa za jeden wyrok od 3 do 8mil 

chyba chodzi o kopalnie krupinski ??

http://serwisy.gazetaprawna.pl/energetyka/artykuly/967838,wielka-draka-o-kopalnie-krupinski-niemcy-rzad.html.

 

stoklosa w pilskim byl prawie bogiem-jedynym senatorem w wyborach 1989 ktory nie byl ze solidarnosci-kielbasa wyborcza[doslownie] to jego sposob na ciemny lud ,a dzisiaj kupujemy zelatyne z hiszpanii....

tak


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Roman, no to ja się właśnie pytam czemu tacy co są oczywiście niewinni lub z pewnością winni po 2 latach jedynie słusznej partii nie zaznali jeszcze sprawiedliwości?

Może dlatego https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjmvvTD6eLWAhWLNJoKHQczCycQtwIILTAB&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DJjo-cJFCY28&usg=AOvVaw2-cft9kKXUvrQOJrGRt70h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

Jako rolnik ze Stokłosą współpracowałem 17 lat i każdemu życzę takiej firmy do współpracy,wieloletnie umowy kontraktacyjne,które były przestrzegane,na koniec miesięczne wypowiedzenie umowy rozliczenie co do złotówki łącznie z premiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Ale miast kota, konia dosiadał. Nie mniej jednak koniec taki sobie go spotkał. A może sugerujesz że na Moskwę ot ruszy? :)

Jakby w Wawie było jeszcze kino Moskwa to mógłby na nie ruszyć :P

 

to poczytaj ile zapłacił stokłosa za jeden wyrok od 3 do 8mil 

 

Jak to zapłacił za wyrok? Płacił za to że go skazali? Głupi jakiś :P

 

Chciałbym kiedyś przeczytać jak napiszesz samodzielnie z 8 -10 zdań. 

 

Sędziowie zawsze będą sprzyjać władzy bo są od nich częściowo zależni. PIS chce by na siłę uzależnić ich całkowicie - taka mała różnica. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Jak ty mogłeś zapomnieć o morderstwie w Smoleńsku! Hańba ;[


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Jako rolnik ze Stokłosą współpracowałem 17 lat i każdemu życzę takiej firmy do współpracy,wieloletnie umowy kontraktacyjne,które były przestrzegane,na koniec miesięczne wypowiedzenie umowy rozliczenie co do złotówki łącznie z premiami

hmm dziwny jesteś bo z info jest ze zastraszał ,więził, nie płacił itp pod każdym komentarze można przeczytać ty h.. k.. itp 

 

czyli stokłosa lepszy od państwowego elewatora ??

 

takie nie związane z info ja kiedyś posłuchałem takiego typa jak ty i straciłem 25tyś 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

22279409_1698982850173040_53652022086091

11. W czasie suszy brakuje wody  i pewnie będziemy ją pompować niemieckimi pompami by nawodnić pola i sie napić.

12. W czasie suszy więcej pije sie piwa a browary też niemieckie.

13  Jak jest gorąco to się używa klimatyzacji w samochodach które w większości są niemieckie. 

14.  W zimę jest zimno bo niemcy nie dopuszczaja do nas ciepłych mas powietrza znad Atlantyku

15. Najpopularniejszą rasa psa w Polsce jest owczarek niemiecki

16. Robert Lewandowski strzela gole dla niemców. 

17. Jak na złość najwięcej eksportu wysyłamy do Niemiec ze szkodą dla nas.

18. Najwięcej jest u nas niemieckich fabryk i firm ale jest to koń trojański i chcą nas zniszczyć.

19.  Rokita krzyczał " Niemcy mnie biją, hilfe!" bo go Luftwaffe zaatakowało

20. Czterej pancerni i pies walczyli z niemcami. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Bogdan ad 4 punkt z obrazka. Wyjazdy na duza skale trwaja 12 lat i pis wczesniejm czy dzis tego nie zmienil. W tym kraju gdzie obywatel jest gospodarczo traktowany gorzej niz w zaborach czy tez podczas wojny. Chodzi mi tu o sfere podatkowa. Najbardziej mnie zastanawia to ze ludzie obecnie maja dostep do roznych zrodel informacji ale nadal widza wszystko jako plusy polityki pisu. Tu na forum tyle razy Ulman czy tez miro kilku innycj obnazaja wady tej wladzy ale nadal nie mozna przekonac tych ktoz sa za Pisem i o co tu chodzi. Kazda porazka to sukces. Każda gafa niewidoczna. Tylko jedno sie powtarza za Po bylo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Już traciłem nadzieję na szczęśliwe rozwiązanie a tu proszę.

http://www.rmf24.pl/fakty/news-news-rmf-fm-kierowca-zandarmerii-wojskowej-uslyszy-zarzut-za,nId,2450329

"Pod koniec stycznia, a drodze krajowej nr 10 w Lubiczu Dolnym koło Torunia, samochody z kolumny ministra Antoniego Macierewicza najechały na auta stojące na światłach. Ranne zostały 3 osoby. 8 samochodów zostało zniszczonych.

Żandarm ma usłyszeć zarzut spowodowania wypadku drogowego, w którym lekko bądź średnio zostali poszkodowani ludzie. Grożą za to 3 lata więzienia".
 
A to jednak wypadek był, anie kolizja.  :D
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

To pewnie zemsta sledczych i prokuratorów w reakcji na chęć reformy sądów. Jak zwykle sPISek :P

Którzy to znawcy się wykłócali że to była kolizja a nie wypadek? 

 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

w latach 2005-07 z polski wyjechalo ponad 1,5 mln osob-wtedy kto rzadzil ??? przez ostatnie 8 lat :P  ponad 400 tys a teraz liczba emigrantow przekroczyla 2 mln-przypomnij bogus kto dzisiaj rzadzi-a tak naprawde ludzie wyjechali bo bylo mozna w koncu legalnie pracowac B) .

kto zamknal cukrownie-czyzby niejaki jurgiel w kopenhadze ???

banki i media zostaly przejete duzo wczesniej szczegolnie w czasach rzadow takiej partii ktora nazywala sie akcja wyborcza solidarnosci- jednym z jej wodzow byl kieszonkowy napoleon a jego brat byl w rzadzie.

 

dzisiaj w tv republika ogladalem powtorke "kawy politycznej" gdzie euro-osel obatel  richard czarniecki stwierdzil ze wodz doprowadzil do wladzy w polsce 3 prezydentow i 5 premierow-czyli jest w duzej mierze odpowiedzialny za stan III rp.

 

w tamtym tygodniu cba weszlo do biur 5 fundacji ktore wspolpracowaly z ministerstwem sprawiedliwosci i braly pieniadze -dziwnym trafem chodzi o okres 2011-13 a wtedy ministrem byl niejaki jaroslaw gowin o ktorym w po sluch zaginal B) - kolejne ostrzezenie od msciwego lemka, po adrianie kolej na gumowy kregoslup :D  :D  :D .

a tak na koniec wisienka-duch swiety  :P  :P  :P -cos mi to przypomnialo -pewna hanie z warszawy i odnowe w duchu swiety, modlitwa jezykami :rolleyes:

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/ziobro-o-prezydencie-radze-aby-sluchal-ducha-swietego-nie-swoich-doradcow_1021765.html


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

hmm dziwny jesteś bo z info jest ze zastraszał ,więził, nie płacił itp pod każdym komentarze można przeczytać ty h.. k.. itp 

 

czyli stokłosa lepszy od państwowego elewatora ??

 

takie nie związane z info ja kiedyś posłuchałem takiego typa jak ty i straciłem 25tyś 

 

U nas w okolicy jest ze 30 byłych dostawców i nikt złego słowa raczej nie powie,branża trzoda chlewna,druga sprawa mieliśmy kontakt z pracownikami przez te 17 lat[chodzi o kierowców ciężarówek] jakoś nikt z nich nie zmienił pracy  a podczas rozmów wychodziło,że problemy głównie mieli pracownicy którym lepiło się do łapek,ewentualnie problemy z gorzałą.Raz na parę lat organizował dla nas imprezę,osobiście z nim rozmawialiśmy bardzo przystępny i nie wywyższający się człowiek,wtedy powiedział że większość zarzutów ma podtekst polityczny ,rozpętane przez media za którymi stały zachodnie koncerny z branży rolno-przemysłowej którym nie podoba się rosnąca w siłę polska branża rolna,przytoczył konkretne przykłady pisania ustaw pod zachodnie firmy.Przyjmuje określenie mnie ,,takiego typa'' jako gruby nietakt i jeszcze obwinianie o stratę 25 tys za błędną ocenę rzeczywistości to już szczyt bezczelności ;[ ;[ ;[ ;[ ;[ ;[{ jeszcze taki się nie urodził kto by wszystkim dogodził}. Obecnie nie mam

żadnych już związkow ze Stokłosą ale współpracę oceniam pozytywnie

Edytowano przez ws71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Ulman masz fobie niemiec ,tu dziennikarz "elit'Piotr Najsztub przejechał… staruszkę na pasach. Internauci przypomnieli mu niedawny komentarz „drogowy” [FOTO] Fot. Radio TOK FM / YouTube / screen YouTube Kategoria: Polska Podziel się Niemal wszystkie media w kraju komentowały wczoraj doniesienia „... 

Źródło: http://www.prawdaobiektywna.pl/polska/piotr-najsztub-przejechal-staruszke-na-pasach-internauci-przypomnieli-mu-niedawny-komentarz-drogowy--2837.html © http://www.prawdaobiektywna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Jarzysz różnicę? Jego można potraktować jak zwykłego oszołoma i przestępcę. Wypadki pojazdów rządowych, gdzie za kierownicą siedzą zawodowcy, a na dodatek celem ich działania jest ochrona przewożonej osoby to zwykły obciach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

To pewnie zemsta sledczych i prokuratorów w reakcji na chęć reformy sądów. Jak zwykle sPISek :P

Którzy to znawcy się wykłócali że to była kolizja a nie wypadek? 

 

No  i widzisz   nie ma  żadnych  nacisków  Prokuratora Generalnego  na  Prokuratorów bo  postawili  zarzuty  Kierowcy  kolumny  Macierewicza.

Nie jak to było  za  Rządów  PO-PSL  gdzie  Kolumna  Komorowskiego  Miała  wypadek  i  Poszkodowana  była  Kobieta  z dzieckiem  i  potem  zrzucili  na nią  wine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A Ty od sądów mądrzejszy , że wiesz kto był winny ?

 A to nie Ty przypadkiem przez kilka stron twierdziłeś , że pod Toruniem to nie był wypadek ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

u was tez leje ??? :P  :P  :P

mamy nowego "wolfganga" ten niestety mial pecha bo jego zona nie byla  prezesem tk i odlecial z brukseli od razu.. dlugo nie mielismy ambasadora przy ue az znaleziono wyprobowanego towarzysza pis-owskiego a teraz okazalo sie ze to nie byl tylko "towarzysz" w przenosni ale i doslownie ,a do tego specjalny :D  :D  :D ,

 

nie wiedzialem ze doktor zaradkiewicz prosto z tk zostal dyrektorem nowo utworzonego specjalnie dla niego departamentu prawa administracyjnego -szybka nagroda, ciekawe jaka bedzie kiedys kara  B) .

nastepny towarzysz :rolleyes:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tvn24-byly-esbek-zatrudniony-w-kontrwywiadzie/1zb3ynf

 

 najsztub to kolega kurskiego-tez uciekl w las ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Jak już wytłuką wszystkich UBeków w terenie, to zabiorą się za swoich, Oj będzie skowyt i proszenie o ratunek kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj