Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5574

Ile było takich kombinatów jak Kietrz i Głubczyce? Tak doinwestowanych  za komuny ,z takimi ziemiami i klimatem


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

Co ty Romanek ciśnienia nie trzymasz?

Prezes był za prywatyzacją ale nie zagraniczną. Skoro tak to ilu naszych rodaków miało wtedy kapitał by coś kupić i godziwie za to zapłacić? Po co mieliby wtedy dużo za to płacić jak wszystko bankrutowało?  A może sprzedając wtedy tylko naszym kupiliby to PZPRowcy i panowie z służb. Co by nie zrobił to źle i teraz Jaruś wrócił razem ze swym "prawcowym" :P  elektoratem do jakże prawicowej myśli o korzeniach marksistowskich że najlepiej jakby wszystko było wspólne i państwowe.  

Czemu Romanie drogi, nie kupowałeś wtedy za bezcen by ocalić ten nasz  majątek przed siłami zła i lewakami?

https://www.nowiny.pl/biznes/100382-onetpl-ostatni-pgr-dziala-w-kietrzu-i-jest-duma-polskiego-rolnictwa.html

 

można?? tusiu chciŁ SPRZEDAĆ NIEMCOWI ale Związki zablokowały dlatego związki beee takich przykładów masz setki  

Ile było takich kombinatów jak Kietrz i Głubczyce? Tak doinwestowanych  za komuny ,z takimi ziemiami i klimatem

większość opolskiego i Dolno śląskiego, śląskiego   

 

Głubczyce posiadają Duńczycy 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

I chwała im za to. Niech im się rodzi i powodzi. Ale takich ludzi nie starczyło na cały kraj i skończyło się jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Tak jak pisałem - najlepszy kombinat za komuny z najnowszymi technologiami i bardzo doinwestowany. Gleby kapitalne, klimat bocznica kolejowa, silosy itd wszystko w świetnej kondycji więc nawet nie inwestując mogli dotrwać do lepszej koninktury. Przypomnij mi czy są tam ludzie którzy prowadzą to od wielu lat czy też jest jakiś nowy Misiewicz? 

Czemu Romku nie kupowałeś ziemi w okolicy jak można było?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

miruś twoje info o jakiej kol wiek prywatyzacji jest tylko z gazet czy mieszkasz w uprzemysłowionej okolicy   


Tak jak pisałem - najlepszy kombinat za komuny z najnowszymi technologiami i bardzo doinwestowany. Gleby kapitalne, klimat bocznica kolejowa, silosy itd wszystko w świetnej kondycji więc nawet nie inwestując mogli dotrwać do lepszej koninktury. Przypomnij mi czy są tam ludzie którzy prowadzą to od wielu lat czy też jest jakiś nowy Misiewicz? 

Czemu Romku nie kupowałeś ziemi w okolicy jak można było?

 

miałem wtedy 5 lat  :P


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

To co ty możesz o tym wiedzieć? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Chyba z nazwy :P

Potem przyjdą kolejni i wprowadzą swoja sprawiedliwość , następna władza to samo i tak dalej i tak dalej.......

Wie ktoś co się dzieje w temacie zamachu w Smoleńsku? 

 

I wtedy będzie tvppo i będzie to oglądać ciemnota pełowska jak przez ostatnie latka. Przepraszam peło już nigdy do władzy nie wróci więc nie wiem jaka będzie tvp. A wie ktoś co tam z reprywatyzacją słychać co u Hani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jaki prosty dwubiegunowy jest ten świat . Jak nie PIS to PO i na odwrót. Zło i dobro , białe i czarne. Większość to ciemnota i dlatego telewizja jest tak politycznie ważna by wpajać propagandę . Z której strony jest to propaganda jest mniej istotne. Jak mówił klasyk - gdyby Stalin dysponował telewizja to nie musiałby się uciekać do terroru.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Zachód już do nas dotarł . Sąsiad do sąsiada nie chodzi bo każdy siedzi przy kompie i jakby tu komuś dowalić . Wszyscy tacy mądrzy . Pewnie jakby mogli korzystać z internetu to wszystkie teleturnieje by wygrali . Najciekawsze jest to że niektórzy opierają się na niewiarygodnych artykułach i wklejają je za wzór .

Trzeba popatrzyć się wokół swojego domostwa czy jest lepiej czy gorzej czy ludzie kupują nowe samochody czy stawiają nowe budynki i mają czas i pieniądze na wakacje . To jest miarą czy jest lepiej czy gorzej . 

Jeszcze do tej reprywatyzacji . Czym się różni wywłaszczenie ziemi pod  sieć elektryczną  bez zgody rolnika od zabranego majątku ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Jaki prosty dwubiegunowy jest ten świat . Jak nie PIS to PO i na odwrót. Zło i dobro , białe i czarne. Większość to ciemnota i dlatego telewizja jest tak politycznie ważna by wpajać propagandę . Z której strony jest to propaganda jest mniej istotne. Jak mówił klasyk - gdyby Stalin dysponował telewizja to nie musiałby się uciekać do terroru.

 

Nie no pewnie ten twój pajacyk jąkaty się załapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Twierdzisz że jest gorszy od samotnego karła z kotem?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Twierdzisz że jest gorszy od samotnego karła z kotem?

 

Gorszy lepszy nie mi to oceniać,napewno głupszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1826

 

No jak to  jakiej  tej  Prawdziwej.  Nie  tej G*wno  prawdy   co przedstawiła  komisja Millera.

Prawda  jest  taka  że zbyt   duże   siły  stoją  za tym co  stało  się  w Smoleńsku 

Zbyt  dużo   świadków   zgineło  w  niewyjaśnionych  okolicznościach  by  można  mówić  że  to  była  zwykła  katastrofa.

Ze  Smoleńskiem jest   tak samo jak z  Giblartarem   czy  zabójstwem  Księdza Jerzego  Popiełuszki

 

 

Smoleńsk-to wychodzi nasza narodowa nonszalancja i liczenie na to że jakoś to będzie,może się uda a nie jest brana pod uwagę twarda rzeczywistość[decyzja o wybuchu powstania warszawskiego]. Katastrofa w Gibraltarze, to  dzieło trudno nawet określić kto[najmniej podejrzani są Niemcy] maczał w tym palce.Akta które znajdują się w łapkach Anglików są tajne, miały być odtajnione po 50 latach,gdy zbliżyła się data odtajnienia przedłużono do 75 lat,zbliża się kolejna data ujawnienia,mówi się o przedłużeniu do 100 lat ciekawe co tam jest.Ks Popiełuszko padł ofiarą rozgrywki wewnątrz ówczesnej władzy i dalszej drogi Polski , rozwiązanie tej zagadki znajduje w archiwach w Moskwie .Porównanie Smoleńska gdzie sami sobie stworzyliśmy kocioł,do śmierci gen SIKORSKIEGO i ks POPIEŁUSZKI uważam poronionym pomysłem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Gorszy lepszy nie mi to oceniać,napewno głupszy :)

Z czego to wnioskujesz?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Twierdzisz że jest gorszy od samotnego karła z kotem?

Właśnie Jarek przeczytał Twój post  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Dobrze że potrafi się z siebie śmiać.

 

Karol, skoro masz pewność że głupszy to pytam skąd ta opinia i czemu tak myślisz i uważasz. To chyba proste pytanie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

Zachód już do nas dotarł . Sąsiad do sąsiada nie chodzi bo każdy siedzi przy kompie i jakby tu komuś dowalić . Wszyscy tacy mądrzy . Pewnie jakby mogli korzystać z internetu to wszystkie teleturnieje by wygrali . Najciekawsze jest to że niektórzy opierają się na niewiarygodnych artykułach i wklejają je za wzór .

Trzeba popatrzyć się wokół swojego domostwa czy jest lepiej czy gorzej czy ludzie kupują nowe samochody czy stawiają nowe budynki i mają czas i pieniądze na wakacje . To jest miarą czy jest lepiej czy gorzej . 

Jeszcze do tej reprywatyzacji . Czym się różni wywłaszczenie ziemi pod  sieć elektryczną  bez zgody rolnika od zabranego majątku ? 

dokładnie jak piszesz od 20lat ta sama taktyka ulman z mirusiem piszą czyste bzdury ja w zasięgu reki mam koksownie kopalnie huty itp 

mirusiowi i ulmanowi wmawiają popatrz jakie nie rentowne sprzedać a przedtem odgórnie osłabić produkcje   inwestować w nowe technologie 

za mil sprzedać Niemcowi  za grosze doinwestowane na kosz podatniki  ulman polakowi by nie dał a socjal dał by Niemcowi 

 

mówisz o wywłaszczeniu ustawy 2011 ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jak ty sobie z moja argumentacją poradzić nie potrafisz że musisz się uciekać do insynuacji. Słabiutko. :(

Czemu przez 2 lata rządów nikomu nic nie zrobili za te 27 lat złodziejstwa i nadużyć?    a tak byłbym zapomniał  to przez złe sady  :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

Jak ty sobie z moja argumentacją poradzić nie potrafisz że musisz się uciekać do insynuacji. Słabiutko. :(

Czemu przez 2 lata rządów nikomu nic nie zrobili za te 27 lat złodziejstwa i nadużyć?    a tak byłbym zapomniał  to przez złe sady  :P

a gość z optimusa czemu jeszcze nie wygrał wiedzą kto co i dlaczego 

 

stokłosa sadzony jest 20 lat i zaprasza sędziów na swoje 200ha lasów do polowań ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

roman-ktore kopalnie,huty stocznie i elektrownie kupili niemcy ????  nie moge sobie zadnej przypomniec jedynie rwe przychodzi mi do glowy.

 ja mam w okolicy 3 elektrownie-2 maja ...czesi a 1 zakonnicy :P  :P  :P , ale przynajmniej z pradem nie ma problemow.

 

na ostatnim posiedzeniu sejmu miala powstac komisja sledcza do zbadanie afery skok wolomin ale pis glosowal przeciw, a na propozycje powstania komisji do spraw wyludzenia vat,marszalek senatu odpowiedzial ze nie ma odpowiedniej sali na obrady,moze w nastepnej kadencji :D  :D  :D .

 

starszym kolega nawalki z gwardyjskiego towarzystwa sportowego wisla krakow juz przysyla decyzje o obnizeniu emerytu milicyjnych, on sam byl "kraweznikiem" 15 lat , pilkarzem byl srednim, trenerem marny a  teraz wielki sukses, pamietam 82 czy 92. moze jeszcze dozyje podobnych sukcesow.........

 

roman-o tego goscia ci chodzi-chyba zle mu sie nie dzieje, jego losy to przyklad zlego prawa i przyklad na jego omijanie, dzisiaj tez pewnie chlopcy z abeadlem na plecach o 6 rano by zawitali- robil kombinacje na vacie zanim stalo sie to modne  B)  B)  B)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Kluska

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Roman, no to ja się właśnie pytam czemu tacy co są oczywiście niewinni lub z pewnością winni po 2 latach jedynie słusznej partii nie zaznali jeszcze sprawiedliwości?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

kopalnia krupski wykupione pok łady wydobywanie za darmo na kosz jsw 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1826

Stokłosa jezeli dobrze kojarzę dostał 20 latach wyrok jedynie za nielegalny wywóz padliny na swoje pola,Kluska ma zasądzone wielomilionowe odszkodowanie od skarbu państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj