Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

daron64    4255

Ogląda ktoś info? Nie kwestionuje patologii, które omawiają, ale sposób przedstawienia to jakaś masakra. Taka propagandowa papka, że ciężko się to ogląda.
Swoją drogą prowadzącą chyba w kolejnych wyborach na listach PiSu się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Jaki musi być poziom odbiorcy gdy  taki jest  poziom nadawcy


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Ja bym raczej spytał-jaki poziom, zdaniem TVP, mają odbiorcy ich programów, skoro są one w taki a nie inny sposób prowadzone.
Opowieści biednych, pokrzywdzonych ludzi okraszone wystąpieniem prezesa, opinia Czarneckiego, a tle teksty "widzów" nawołujące do zrównania z ziemia sądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Bolszewicy . Wtedy też ciemna biedota sterowana przez cwaniaków zrobiła rozpierduchę. 

Większość jest głupia jak zawsze mówiłem i w TVPis też to wiedzą. 

Kapitalne jest cytowanie wynków sondażu gdzie pytaniem było  - czy oczekujesz zmian i reformy sądownictwa"  Wynik 80% na tak. 

Jednak gdyby zapytano konkretnie  - czy popierasz rozwiazania PIS w zakresie reformy sadów?  Czy popierasz reformę w proponowanym kształcie? To wynik mógłby sie diametralnie róźnić  :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Już nie oglądam. Wolę starego van damme'a obejrzeć w cyborgu :)

Rozumiem, że zmiany w sądownictwie są potrzebne, rozumiem że ktoś popiera PiS i podoba mu się to co robią, ale ciężko mi zrozumieć jak można tworzyć i, z drugiej strony, oglądać taka chamska propagandę. Gdybym byl stałym widzem TVP czułbym się obrażony ich podejściem do mnie.
Nie zostawiają ani odrobiny miejsca dla widza na własne przemyślenia, czy własną interpretację przedstawionych informacji. Jest podana informacja i sposób w jaką widz ma ją oceniać. Myslalem, że większość ma się za osoby samodzielnie myślące, ale komuś takiemu raczej źle by się te gnioty oglądało.
Przy czym, jak pisałem wyżej, samych patologii nie neguję, ale sposób przedstawienia informacji-miazga.

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Większość nie ma swojego zdania ze wzgledu na brak wykształcenia i ogólny deficyt intelektualny. Dostają prosty komunikat - PIS jest dobry, Tusk zły, Niemcy złe, Rosja jeszcze gorsza. TK zły, SN zły korporacje złe HGW zła itd Oni nie maja mysleć i kontestować a jednie przyswajać przekaz i regularnie głosować za PIS. Zawsze lepiej rządziło się ciemnotą. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Ulman, pewnych rzeczy nie należy mówić głośno, choćby to była najprawdziwsza prawda. Można coś sugerować, ale nie zarzucać totalną głupotę czy czy brak wykształcenia. Akurat ta sfera jest na tyle drażliwa i trudna do oceny że lepiej pozostawić niedopowiedzenia. Każdy coś tam sobie przyswoi w zależności od potrzeb albo możliwości. Za to producentów i prowadzących takich programów śmiało można krytykować i wytykać im niewiedzę, manipulację, złą wolę albo inne grzechy. Powód jest prosty. Oni z tego żyją i biorą niezłą kasę. O ich działaniach jako misji nie wspomnę, bo to już dawno trafił szlag.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Większość nie ma swojego zdania ze wzgledu na brak wykształcenia i ogólny deficyt intelektualny. Dostają prosty komunikat - PIS jest dobry, Tusk zły, Niemcy złe, Rosja jeszcze gorsza. TK zły, SN zły korporacje złe HGW zła itd Oni nie maja mysleć i kontestować a jednie przyswajać przekaz i regularnie głosować za PIS. Zawsze lepiej rządziło się ciemnotą. 

 

To chyba Ty do tej  grupy należysz bo czytając Twoje posty nietrudno to wywnioskować  :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Akurat wykształcenie obecnie niewiele jest powiązane z wiedzą, czy już całkowicie brak jest związku z mądrością. Napewno jednak w jakimś stopniu poszerza horyzonty. Choć oczywiście nie problem znaleźć tluka po studiach i inteligentnego człowieka z zawodowym wykształceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Większość nie ma swojego zdania ze wzgledu na brak wykształcenia i ogólny deficyt intelektualny. Dostają prosty komunikat - PIS jest dobry, Tusk zły, Niemcy złe, Rosja jeszcze gorsza. TK zły, SN zły korporacje złe HGW zła itd Oni nie maja mysleć i kontestować a jednie przyswajać przekaz i regularnie głosować za PIS. Zawsze lepiej rządziło się ciemnotą. 

 

https://wpolityce.pl/polityka/166732-i-to-ma-byc-partia-inteligencka-polowa-platformy-skonczyla-zaledwie-podstawowke-wyborcza-nieopatrznie-demaskuje-ugrupowanie-tuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Wyborcy poparańców tkz elity

I to ma być partia inteligencka? Połowa Platformy skończyła zaledwie podstawówkę! „Wyborcza” nieopatrznie demaskuje ugrupowanie Tuska…

opublikowano: 18 września 2013 · aktualizacja: 19 września 2013

tusk_pilkarz_premier_gov_pl_2.jpgfot. premier.gov.pl
Podziel się
Poleć

Ale się porobiło! Platforma Obywatelska, lansująca się od lat jako partia inteligenckich elit, zostaje brutalnie odarta ze swego założycielskiego mitu. I to przez kogo?! Cios w plecy Tuskowi zadaje... „Wyborcza”.

Gazeta ujawnia, że nawet POłowa członków ugrupowania sprawującego od sześciu lat władzę może pochwalić się zaledwie podstawowym wykształceniem.

„GW” najwyraźniej przeraziła się swoim odkryciem, bo zaskakujące dane, zaczerpnięte  z elektronicznej bazy członków PO, podała w tekście, który opatrzyła niepozornym tytułem „Partia Tuska w liczbach”. A liczby te mogą szokować!

Gazeta podaje, że informacjami na temat wykształcenia podzieliło się 70 proc. spośród 43 tys. działaczy Platformy.

I tutaj może być zaskoczenie. Chociaż PO ma wizerunek partii inteligenckiej, to aż 14,1 tys. z tych, którzy przyznali się do wykształcenia, ukończyła tylko podstawówkę. Prawie tyle samo osób zadeklarowało wykształcenie wyższe i średnie (14,6 tys.). Zawodowe - ok. 1,3 tys. osób

– pisze „GW”.

Gazeta nie dodaje, że 14,1 tys. osób z zaledwie podstawowym wykształceniem stanowi blisko połowę owych 70 proc. członków ujawniających wykształcenie. Nie wiadomo jak sytuacja przedstawia się wśród  pozostałych 30 proc. działaczy, ale raczej trudno zakładać, że gremialnie nie zdecydowali się ujawnić matur, doktoratów, habilitacji i profesur.

Platforma ma też inną poważną przypadłość – gwałtownie się kurczy. W ciągu dwóch lat liczba członków partii spadła o 7 tys.

Nie tylko w oczach swoich wyborców PO traci powab

– konstatuje „Wyborcza”.

Byliśmy partią, którą rozprawiła się z Kaczyńskim, część osób niosły emocje posmoleńskie, część liczyła na to, że z partyjną legitymacją łatwiej im będzie znaleźć pracę. Dziś ta motywacja nie działa

– użala się sekretarz generalny partii Andrzej Wyrobiec, plasujący się szczęśliwie w tej połowie partii, która ma wykształcenie wyższe od podstawowego.

JUB/ „GW”

 

 

---------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------

TYLKO U NAS,w sklepie wSklepiku.pl,możesz nabyć bardzo atrakcyjne gadżety portalu!

Zestaw toreb zakupowych wPolityce.pl

Zestaw dwóch toreb wPolityce.pl wzbogaconych rysunka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Wycieczki ad personam to stały cykl tej dyskusji. Dobrze byłoby olewać takie teksty jak wkleja Bogdan, trzeba pamiętać iż partie, jak i inne formacje, ugrupowania to przekrój społeczeństwa. To że gdzieś są ludzie z różnym wykształceniem to dobrze. Są też ludzie z różnym temperamentem i co najważniejsze z różnym doświadczeniem życiowym. To powoduje ruch. Pozwala uniknąć marazmu, przez co dla innych mniej zaangażowanych staje się atrakcyjny i przyciąga ich ideowo. Choć tak do końca nie zawsze im po drodze. Kiedy jednak towarzystwo zajmuje się już tylko wzajemną adoracją, przykład SLD, PO to koniec jest bliski. Potem choćby nie wiem jak farbować tego trupa, to już nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

@lukasz, a cóż takiego zostało powielane wiele razy? Była gdzieś sytuacja z moim udziałem, gdzie coś napisaelm, potem ktoś to samo napisał, a ja po nim bezpośrednio też to samo po raz kooejny?
A odnośnie wykształcenia, to chyba PiS górował wśród wyborców z wyższym nieznacznie, za to z podstawowym zdecydowanie.
Tylko czy wykształcenie o czyms swiadczy w dzisiejszych czasach?

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

To chyba Ty do tej  grupy należysz bo czytając Twoje posty nietrudno to wywnioskować  :P :P :P

Riposta na poziomie podstawówki - A właśnie ze nie ja  -  tylko ty  :wacko:  Tytan intelektu  i wyborca PIS w jednym :lol:

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Aż dziw, że nie padł jeszcze argument ostateczny odbywania stosunków płciowych z czyjąś matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Wszystko przed nami  ;)

 

Robi się coraz ciekawiej

https://wiadomosci.wp.pl/wywiad-andrzeja-dudy-wywola-burze-ataki-na-mnie-pochodza-glownie-z-jednego-srodowiska-prezydent-wskazuje-o-kogo-chodzi-6174503107462785a

 

PAD na zlecenie Prezesa chce utemperować Ziobre? Zbyszek oststnio wspaniałomyslnie stwierdził ze jest skłonny wyciagnąć rękę d prezydenta :P  Taki konus, minister jedynie jest skłonny wyciągnąć rękę do pierwszej osoby w państwie :D  :D  :D . Facet ma ego odwrotnie proporcjonalne do postury. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25611

Aż dziw, że nie padł jeszcze argument ostateczny odbywania stosunków płciowych z czyjąś matka :)

No powiem, że aż dziw bierze, że o tym pomyślałeś. A fuj, nieładnie z Twojej strony :wacko: Nie wiem co się jeszcze w Twoich myślach kłębi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Panu Zbyszkowi to się chyba role w tym spektaklu pomyliły. On zwykły urzędnik chce wyciągać łapkę do Prezydenta? Pytanie gdzie jest w tym Pani premier?

Nie chcą ustroju prezydenckiego? To niech choć premier robi co do niego należy.

Kolejne pytanie. Co stało się z ustawami zawetowanymi przez Prezydenta? Jaki jest ich status? Odrzucono weto prezydenta czy nie? Bo ja tu widzę porzucenie procesu po środku drogi. A może za chwilę zacznie się walka o odrzucenie weta, kiedy ustawy albo postawa Prezydenta przestanie być akceptowalna przez prezesa i kolegów? 

Ktoś tu jednak chyba nie dorósł do rządzenia. No chyba że przewidują iż nie starczy sił na odrzucenie weta i zdają sobie sprawę że po takim czymś Duda wyrośnie na prawdziwego przywódcę i PiS może zyskać nowego pasterza.

 

Lukasz7604- tak te niedzielne są najlepiej płatne. W święta państwowe piszę za darmo. 

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

@lukasz, może nie zauważyłeś, ale też piszesz w niedzielę.
Nie byłeś też łaskaw odpowiedziec, gdzie powtarzalem wypowiedzi.
@agrest
Czy fuj, to zależy w głównej mierze od prezencji danej marki :) choć zakładając, że wiekszosc tu piszących ma koło 30stki, lub więcej, to w odniesieniu do matek faktycznie może być to odpowiednie stwierdzenie :)
A tak na poważnie to akurat jakieś memy oglądałem i niekiedy poziom wymiany zdań pod nimi niewiele odbiega od tego tu na forum i tak jakoś się samo nasunęło :)

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

lemingi z PO to są szczyty wykształcenia i mądrości :D

 

To chyba Ty do tej  grupy należysz bo czytając Twoje posty nietrudno to wywnioskować  :P :P :P

 

 

 

Wyborcy poparańców tkz elity

I to ma być partia inteligencka? Połowa Platformy skończyła zaledwie podstawówkę! „Wyborcza” nieopatrznie demaskuje ugrupowanie Tuska…

opublikowano: 18 września 2013 · aktualizacja: 19 września 2013

tusk_pilkarz_premier_gov_pl_2.jpgfot. premier.gov.pl
 
 

Ciekawa jest reakcja na stwierdzenie o ciemnocie  widzów TVPis i ich elektoracie. Wpojona dwubiegunowość widać jak na dłoni. Wytresowana i wpojona reakcja w trybie natychmiastowym  W świecie wyborcy PIS życie jest proste - najlepszą obroną jest atak i to koniecznie na platformę.. Jak krytykujesz PIS to musisz być wyborcą PO Innej opcji nie przewidziano. Dwóch odpowiedziało na poziomie podstawówki czyli coś w rodzaju " a własnie że to ty jesteś głupi" a dwóch kolejnych wkleiło nie swoje  :unsure:  :wacko:  :blink:

 

Mirro/Ulman i Daron czy wy dostajecie premie za pisanie postów w niedzielę?

I żebyś wiedział jakie zajebiaszcze ;) . Najlepiej płacą masoni, i korporacje. Żydzi i ekolodzy to gołodupce. Dla ruskich już nie pisze bo sie nie wywiązali :D

 

Tak na serio to kolejny post będący pokłosiem wpojonego myslenia. Nie jest możliwe by ktoś miał inne poglądy jak obecna władza. Jak ktoś pisze/myśli inaczej to jest wywrotowcem, dywersantem opłacanym przez wrogów Polski. :)

Polska wyszła z komuny ale komuna nie wyszła z ludzi


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj