Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Roman176    4602

Nawet od czasów starożytnych. Za pracę u rolnika ktoś dostawał worek pszenicy za tydzień albo dwie ryby i chleb ale deputat  to jeden z przywilejów rozpieszczonych przez komunę górników. Równowartość jakiej kwoty stanowi tona węgla z deputatu? Jak górnik nie potrzebuje tego wegla to może dostać kasę do reki? A jak weźmie mimo że nie potrzebuje i sprzeda z zyskiem to zapłaci dochodowy? Kto płaci vat i akcyzę za węgiel z deputatu?

 

ulmanku to nie komuna dała węgiel była ćwiartka wódki i ciepła kiełbasa  

przed wojna dostawali już deputaty. Gierek dał górnikom wiele dobrego bo znał trud tej pracy od 13 roku życia robił w kopalni. tak samo jak dał wiele dobrego polskiemu Rolnictwu. mnie mało obchodzi kto płaci dochodowy od deputaty i po jakim kursie im to przeliczają. górnik ciężko pracuję niech ma te 2t węgla deputatu ja im tego nie zazdroszczę.

 

no niestety zasmucę cie nie mamy węgla górnik nie a kolejarz tak   :P

@ulman  po twoich ostatnich postach czytam ,i zachowujesz się jak jakiś patol komunalnego mieszkania , ciebie chyba pod nosem szkól nie zamykali ??

 

sam sobie przeczysz, coś się nie opłaca zamykać, ciebie dopłacać bo ci się należy ciekawy punkt widzenia 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tak naprawde trzeba by wybic praktycznie  wszystkie swinie jak w hiszpanii czy holandii i zaczac od nowa- parenascie dni temu w jednej wsi  rolnicy z okolicy nie pozwolili wybic zdrowych swin a pare dni pozniej choroba rozprzestrzenila sie po calej gminie :lol: . juz znaleziono ponad 100 ognisk, 

 

mamy wojne na gorze, teraz to sie nazywa hybrydowa :D  :D  :D

http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-pawel-soloch-komunisci-w-bbn-informacyjna-wojna-hybrydowa-w-,nId,2447231

 

Sądzisz że jak by pozwolili wybić , to nie było by tych nowych ognisk ? Ty też sądzisz że za ASF odpowiedzialne są świnie i rolnicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

tak naprawde trzeba by wybic praktycznie  wszystkie swinie jak w hiszpanii czy holandii i zaczac od nowa- parenascie dni temu w jednej wsi  rolnicy z okolicy nie pozwolili wybic zdrowych swin a pare dni pozniej choroba rozprzestrzenila sie po calej gminie :lol: . juz znaleziono ponad 100 ognisk, 

 

mamy wojne na gorze, teraz to sie nazywa hybrydowa :D  :D  :D

http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-pawel-soloch-komunisci-w-bbn-informacyjna-wojna-hybrydowa-w-,nId,2447231

 

Zanim coś napiszesz dowiedz dokładnie się o czym piszesz.W Hiszpanii nigdy nie wybito świń tylko ograniczono możliwość przemieszczania,czyli świnie hodowane na danym terenie musiały być tam ubite i to dopiero przyniosło efekty ,oprócz tego w Hiszpanii prowadzono hodowlę na wolnym powietrzu.W Holandii przywleczono pomór na fermy poprzez świnie i tylko występował wśród świń i dlatego wybito 4,5mln sztuk ,a u nas zaczęło się od dzików i to dzik jest odpowiedzialny głównie za szerzenie choroby i co za brednie że w ciągu paru dni choroba rozprzestrzeniła się na całą gminę,a decyzję o wybiciu świń podejmuje powiatowy lekarz i rolnik nie ma nic do powiedzenia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

dziki chore biegojo a oni zdrowe swinki wybijajo gdzie tu logika ale pis mysli ze tak trzeba

A kto wprowadził w 2014 r. zakaz odstrzału dzików ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co mnie obchodzi co , kiedyś , ktoś zakazał . Mnie interesuje kiedy w końcu ktoś zrobi porządek z dzikami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Co mnie obchodzi co , kiedyś , ktoś zakazał . Mnie interesuje kiedy w końcu ktoś zrobi porządek z dzikami .

 

Nie wiesz  że  Minister  zmienił  przepisy  i  można  już  polować  cały  rok  na dziki.

Od razu  wszystkiego  nie wybiją.

Nie  oglądałeś  jak TVN  lamentował  że  zniszczą  nature  wybijając  wszystkie  dziki

Mają  płot  budować   na granicy  wschodniej o  czym  mówiłem już  dawno   widać  podchwycili  mój  pomysł :)

Pewnie  z 2-3  lata  potrwa  walka  z ASF

Sawicki  chciał pokonać  ASF  w 4 tygodnie  a ASF  pokonało  Sawickiego :D :D

Prawda  jest  taka  że  nikt  niema  skutecznej  i  szybkiej  metody  na  pozbycie  się  ASF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Prawda jest taka , że póki co , to trochę obiecali , a guzik się robi ... , no oprócz gnębienia rolników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

dzików nigdy nie wybiją ,bo gdzie i na co będą polować prokuratorzy ,sędziowie, lekarze itp.

nadzieja by była w tym, gdyby płacili za każdą sztukę upolowanego dzika około 300-400zł to może wtedy myśliwi np. (rolnicy) ograniczyli by ilość do minimum.

niestety żeby dostać tak kase za dziki to potrzebna jest dopłata państwa, i tu koło się zamyka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Bo lepiej udawać że coś się robi , niż narazić się ekologom i innym tego typu oszołomom . Najłatwiej ud***ć chłopa i wmówić Mu , że to dla jego dobra ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 Bo lepiej udawać że coś się robi , niż narazić się ekologom i innym tego typu oszołomom . Najłatwiej ud***ć chłopa i wmówić Mu , że to dla jego dobra ,

 

Z tego  co wiem  to  coś  obecny  Minister  robi

Zmienili prawo  łowieckie

Przygotowują  się  do  budowy  ogrodzenia

Sawicki   miał   jakieś  4-5  lat  na  zrobienie  coś  aby  ASF  nie było   i  nie zrobił  nic  Teraz  niema  nikogo mądrego  z receptą  na ASF

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa , robi - chyba w gacie , bo nie dzieje się nic , oprócz tego że u nas chłopy maty kupują i trzymają schowane , żeby w razie kontroli czysta i ładna była . :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Ja mam złotą receptę i bardzo tanią w realizacji. Jutroo we wszystkich możliwych kanałach telewizyjnych i radiowych, a także internecie ogłaszamy iż od północy na terenie naszego kraju nie ma ASF. Podczas nocnych obrad sejmu wypracowuje się odpowiednie przepisy z zestawem kar dla tych co będą mówili że jest inaczej. Od rana zdejmujemy wszelkie oznaczenia terenu zapowietrzonego. Po południu wręczenie medali najbardziej zasłużonym podczas zwalczania epidemii. Za dwa dni wmurowanie tablicy pamiątkowej w holu sejmu. Salwa honorowa, apel smoleński i po problemie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Taaa , robi - chyba w gacie , bo nie dzieje się nic , oprócz tego że u nas chłopy maty kupują i trzymają schowane , żeby w razie kontroli czysta i ładna była . :P:D

 

A co byś chciał  żeby  robili ???

 

I właśnie  przez  takich  ludzi  którzy  maty  zamiast  używać  mają  schowane   roznosi się  ASF.  To właśnie  nieodpowiedzialni  ludzie   roznoszą  ASF i  są  największym  zagrożeniem  dla  Kraju  i  powinni być  surowo  surowo  karani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chciałbym żeby dzikami się zajęli , a nie robieniem wody z mózgu takim jak Ty . właśnie pokazujesz co Ci wmówiono . Wytłumacz mi - Skoro ASF jest taki groźny to czemu jeszcze dziki same nie pozdychały ? To jest zwykła manipulacja i niszczenie polskiego rolnika . Polska miała być rynkiem zbytu i tanią siłą roboczą i starają się jak mogą by tak było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

 

Pewnie z 2-3 lata potrwa walka z ASF

O ile mi wiadomo to takie kraje jak Hiszpania czy Portugalia walczyły parędziesiąt (pod 40) lat z asf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nooo , to szybko im poszło . A zwalczyli już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Ja mam złotą receptę i bardzo tanią w realizacji. Jutroo we wszystkich możliwych kanałach telewizyjnych i radiowych, a także internecie ogłaszamy iż od północy na terenie naszego kraju nie ma ASF. Podczas nocnych obrad sejmu wypracowuje się odpowiednie przepisy z zestawem kar dla tych co będą mówili że jest inaczej. Od rana zdejmujemy wszelkie oznaczenia terenu zapowietrzonego. Po południu wręczenie medali najbardziej zasłużonym podczas zwalczania epidemii. Za dwa dni wmurowanie tablicy pamiątkowej w holu sejmu. Salwa honorowa, apel smoleński i po problemie. 

 

 

jesteś jakimś radcą politycznym od peło kampania 2012 ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj