Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość   
Gość

A z czego chcesz rozliczać ? Czemu pozwoliłeś na to to tylko Twoja wina powinni jeszcze wam kary nałożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

a nam pis wybil swinki i co dalej robic i tacy oni dobrzy ale ich rozliczymy za rok

 

Nie narzekaj. Dzięki PiS-owi dochód z hektara przeliczeniowego wzrósł o 30% i to w pierwszym roku!!! A dobra zmiana nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Ja już przeglądam katalogi z luksusowymi samochodami.....

A tak na poważnie jak wszystkie te cudowne dane z gospodarki wyglądają tak jak ten nagły wzrost dochodów z gospodarstwa rolnego to już przestaje się dziwić jak to oni zrobili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Podobno w Rosji na dźwięk słowa Putin krowy same się doją. Pewnie u nas takim zaklęciem jest PiS. Gospodarka sama się napędza i wskaźniki same rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Kiedyś jako dodatek do pracy w gospodarstwie, można było zarżnąć świniaka. A teraz nie, czyli zabrali dodatek. :D

To dostrzegasz plusy komuny  :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

a nam pis wybil swinki i co dalej robic i tacy oni dobrzy ale ich rozliczymy za rok

 

Możesz  hodować  Opasy

Mleko

Warzywa 

Owoce

Krzewy  Ozdobne

Zboża  Buraki

Albo  Zatrudnić  się  w Kopalni   i  dostaniesz  Deputat :lol: :lol: :lol:

 

Chyba że  nic  innego  poza   świniami  nie  umiesz  robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zawsze jestem chętny do nauki . Nauczaj . ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Trala, la, la nie chcieliśmy Caracala. :D No to dawać , wszyscy którzy twierdzili że śmigłowców tych już się nie produkuje, albo że to produkt przestarzały na tyle że Francja ich nie używa. Gdzie są fani posła Kuźmiuka?

Mówiłem że będą ciąć wszystko do Caracala? No to macie.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/caracale-zamiast-do-polski-dla-sil-specjalnych-francji/02g2vh1?utm_source=wiadomosci_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&utm_v=2

"Francuska armia kupi produkowane właśnie przez Airbus Helicopters helikoptery Caracal, które początkowo powstawały dla polskiej armii. 

 
Po ostatecznym zerwaniu przez Polskę rozmów z Airbusem o kupnie Caracali dla polskiego wojska, helikoptery trafią do tajnej jednostki GAM-56 Vaucluse, która dostarcza transport francuskim siłom specjalnym i wywiadowi DGSE. 
 
Jak informuje fachowe pismo "Intelligence Online", pierwszy Caracal trafi do GAM-56 w przyszłym roku."
Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246

 

Możesz  hodować  Opasy

Mleko

Warzywa 

Owoce

Krzewy  Ozdobne

Zboża  Buraki

Albo  Zatrudnić  się  w Kopalni   i  dostaniesz  Deputat :lol: :lol: :lol:

 

Chyba że  nic  innego  poza   świniami  nie  umiesz  robić 

 

a ty walnij se w leb skoro banda wpada do obory zdrowre swinki zabija tylko pis na to stac ale my wywalimy ich

nauczyć cie ???

nakarm cielaka ze zdjencia bo taki groby  jak twoja partia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
rolnik34 -   od  kiedy  to w oborze  świnie  są ???  A jak PSL -PO rządził  to  tak samo  świnie wybijali.      Myślisz  że garstka  ludzi  ze  ,,wschodu  ciemnogrodu,,   odsunie PiS  od władzy  dobre :lol: :lol: :lol: :lol: .  Większość  cię  z tego  cieszy  bo ma kasę  za te  świnie  bez  jakiej  kolwiek pracy   i  przekwalifikowuje się  na  inne gałęzie  rolnictwa.  Ale  zawsze  znajdzie  się  jakiś  ciemnogród  który  wiedzy  nie ma żadnej tylko tą  przekazaną  z dziada  pradziada  i  nic  innego  robić (Hodować )  nie  umie.  Bierz  tobołek  i  na Śląsk  Węgiel kopać   Deputat  dostaniesz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

 

Trala, la, la nie chcieliśmy Caracala. :D No to dawać , wszyscy którzy twierdzili że śmigłowców tych już się nie produkuje, albo że to produkt przestarzały na tyle że Francja ich nie używa. Gdzie są fani posła Kuźmiuka?

Mówiłem że będą ciąć wszystko do Caracala? No to macie.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/caracale-zamiast-do-polski-dla-sil-specjalnych-francji/02g2vh1?utm_source=wiadomosci_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&utm_v=2

"Francuska armia kupi produkowane właśnie przez Airbus Helicopters helikoptery Caracal, które początkowo powstawały dla polskiej armii. 

 
Po ostatecznym zerwaniu przez Polskę rozmów z Airbusem o kupnie Caracali dla polskiego wojska, helikoptery trafią do tajnej jednostki GAM-56 Vaucluse, która dostarcza transport francuskim siłom specjalnym i wywiadowi DGSE. 
 
Jak informuje fachowe pismo "Intelligence Online", pierwszy Caracal trafi do GAM-56 w przyszłym roku."

 

 

I co z tego :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Ano to, że w tym nowym przetargu, może okazać się iż wygra oferta Airbusa. I wtedy dopiero będzie cyrk. No ale co ja gadam, przecież nie może wygrać bo to byłaby całkowita kompromitacja Antoniego, Berczyńskiego i kilku innych apologetów "Dobrej Zmiany". A poza tym nic, bo dalej nic nie mamy. Takie jedno wielkie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Merkel ratowała swoje stocznie to Makron też ratuje . Pewnie goły helikopter może nie wiele się różni od innych . Tusk jakby rządził w Francji pewnie już by sprzedał firmę . 

rolnik34

Jak posmakujesz innej gałęzi w rolnictwie to może jeszcze podziękujesz , że ci świnki wybili . Ja nie widzę na świnkach interesu . 

A ile tych świnek produkowałeś w roku ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

 Ten kto wygrywa wybory rządzi po swojemu . Ja tylko oceniam a naród w wyborach oceni . Czy Tusk tak nie robił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Akurat sprawa bezpieczeństwa jest zero-jedynkowa. Czyli jest albo nie ma. Nikt nikomu nie zabrania rządzić. Problem w tym czy akurat ekipa radzi sobie z danym problemem. A widać że sobie nie radzi. Naród niczego nie oceni, bo naród ma to gdzieś. No jeśli zagotowało by się koło tyłków, to naród owszem rozpocząłby poszukiwanie winnych. A nawet może dokonałby jakiegoś zrywu kosztem życia i krwi. Ja jednak wolę powiedzenie że "przygotowani mają lżej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Merkel ratowała swoje stocznie to Makron też ratuje . Pewnie goły helikopter może nie wiele się różni od innych . Tusk jakby rządził w Francji pewnie już by sprzedał firmę . 

rolnik34

Jak posmakujesz innej gałęzi w rolnictwie to może jeszcze podziękujesz , że ci świnki wybili . Ja nie widzę na świnkach interesu . 

A ile tych świnek produkowałeś w roku ?  

 

Nieważne ile ,ważne że miał z tego dochód i był zadowolony, a  jezeli nie było interesu to dziwne szło zarobić około 200zl/szt,a najlepsze że wypowiadasz się na temat Caracali jako kompletny ignorant ,lepiej zamilcz no i kompletny odlot z Tuskiem.Która z gałęzi w rolnictwie jest wybitnie dochodowa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

To co . Jak PO wróci to mu świnki oddadzą ? Gdy u sąsiada stwierdzą na polu bakterioryzę i zakażą mi sadzić ziemniaki to wina będzie rządu ? 

Rząd nie chce caracali  i ma do tego prawo . 

 

Wybili świnki zdrowe . Gdyby tego nie zrobili i by zachorowały to znowu by była wina rządu że nic nie robią aby powstrzymać chorobę . 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

Która z gałęzi w rolnictwie jest wybitnie dochodowa

 

P{rzez ostatnie lata było to sadownictwo

Jak komuś zostało  po mrozach to zarobił.  Czerwona porzeczka w tym roku najlepszy kawałek  troszkę ponad 100 tys zł/ha. Ale podobnie jak z czarną w 2011r to se ne vrati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

P{rzez ostatnie lata było to sadownictwo

Jak komuś zostało  po mrozach to zarobił.  Czerwona porzeczka w tym roku najlepszy kawałek  troszkę ponad 100 tys zł/ha. Ale podobnie jak z czarną w 2011r to se ne vrati

 

Tak ,tylko żeby dobrze zarobić to musi wydarzyć się jakaś katastrofa,no i każecie zaczynać od zera.Za stary jestem aby podjąć takie ryzyko

Wybili świnki zdrowe . Gdyby tego nie zrobili i by zachorowały to znowu by była wina rządu że nic nie robią aby powstrzymać chorobę .- to przez wybijanie zdrowych świń  walczą z chorobą?,ja naiwny myślałem że walka z chorobą polega na wybiciu dzików jako głównego wektora dzięki któremu rozprzestrzenia się choroba :blink: :blink: :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

tak naprawde trzeba by wybic praktycznie  wszystkie swinie jak w hiszpanii czy holandii i zaczac od nowa- parenascie dni temu w jednej wsi  rolnicy z okolicy nie pozwolili wybic zdrowych swin a pare dni pozniej choroba rozprzestrzenila sie po calej gminie :lol: . juz znaleziono ponad 100 ognisk, 

 

mamy wojne na gorze, teraz to sie nazywa hybrydowa :D  :D  :D

http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-pawel-soloch-komunisci-w-bbn-informacyjna-wojna-hybrydowa-w-,nId,2447231


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj