Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

daron64    4224

 

 

Romanek - jak gość zarabiał 1,5 mld miesiecznie  to nie wiem jakim cudem umknęło to mediom. Dzwoń chłopie do RMF i sprzedaj im temat to jeszcze groszem sypną

Zgłosił bym to tez do rządzących bo jak jest tak jak twierdzisz to gość 1,5 dużej bańki zarabiał  miesięcznie to 18 mld rocznie. W takim razie prawie cały wydatek roczny na 500+ będą mieli :lol:

 

Jak mnie pamiec nie myli, to romek kiedys pisal, ze GW dostawala 125mln miesieznie za reklamy od podmiotow rzadowych?

Ale 1.5 mld to juz ostro poplynal. No chyba, ze zaraz wroci z jakims dowodem na takie zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Może pisał  o starych złotych. bo mentalnie nadal tkwi w komunie  :P

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25258

 

 

Może być tez taka opcja ze chcesz ludzi najpierw przekonac do własnych poglądów a nie dopasowywać je do poglądów mas pracujących miast i wsi by rządzić.

 

 

 

Co nie zmienia faktu, że  jak już tego dokona to zdobędzie władzę i  aktualne będzie cytowane uniwersalne powiedzenie "W demokracji rządzący są równie głupi, jak ich wyborcy."  wink.png 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Nie dokona, bo w demokracji zawsze wiekszość głosuje na socjalistów a jego poglady są odmienne o 180 stopni. 

Watpisz że wiekszość jest głupia? Głupi niemcy wybrali złą Merkel, francuzi Macrona, KE Junckera, amerykanie Trumpa , polacy Kaczyńskiego itd


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

W Korei Pół nie ma demokracji to znaczy że nie glosują na socjalistów . Tak . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Jak nie ma demokracji to nie głosują na nikogo. To chyba oczywiste :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25258

Ulman ale twierdzisz, że cytowane powiedzenie jest uniwersalne.

 

Wydaje mi się, że chcesz ośmieszyć wyborców popierających inne partie niż Ty. Powiedzenie pasuje do każdej partii tylko nie do JKM?

 Mam wrażenie , że trochę zadzierasz nosa i starasz się udowodnić swoją wyższość jako wyborca JKM, nad pozostałymi wyborcami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Powiedzenie jest uniwersalne ale poglądy JKM w demokracji bedą miały małe poparcie więc  nie ma ryzyka że zyskaja wiekszość.  Gdyby wyborcy SLD mieli poglady jak JKM to pewnie bym na SLD głosował. Mnie interesuja poglady a nie szyld partyjny. Co do osmieszania wyborców innych partii - jeśli ktoś pisze że lepiej płacić socjal by nie kradli, że prezes zarabia 1,5 mld miesięcznie, że trzeba zmienić sędziów a nie prawo, że 500+ ma sens, prezentują typowo socjalistyczne poglady oczekujac od państwa protekcjonizmu i interwencjonizmu a mienia się prawicowcami to nie trzeba ich ośmieszać


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Za bardzo staracie się udowodnić że w naszej polityce jakiekolwiek poglądy, stanowisko, wartości czy postawa ma znaczenie. Tak dla przykładu. Gdyby w naszym kraju takie podstawowe wartości jak "Bóg,Honor,Ojczyzna" miały swoje pierwotne znaczenie i wartość, to Macierewicz już dawno powinien być wywalony z rządu na zbitą twarz. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kto by sie kitał przy mikrofonie na uroczystościach wojskowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Mirek jeszcze trochę i będziesz wyrzucał . Mi się też nie wszystko podoba lecz z praktyki wiem , że trzeba czekać do końca dopiero wyciągać wnioski . Gdyby minister obrony wszystko przekazywał mediom co będzie robił to co to by była za tajemnica i co to by było za wojsko . Może specjalnie sieje popeliny aby wrogie mocarstwa myślały że dalej jest w polskiej armii  źle . 

Ja muszę się znać w swojej dziedzinie lecz nie muszę się znać na wojsku .Nie rozumiem jednego , że osoby które znają się mówią , ze ówczesna władza zniszczyła wojsko a drudzy mówią co innego . Wtedy ja muszę rozstrzygnąć co mi jest bliższe i żeby być sprawiedliwy trzeba być Mirku cierpliwy .   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Cierpliwość w tym przypadku może zakończyć się daniną krwi. Dobrze by było, aby była to krew przeciwnika a nie nasza. Żadna władza nie dbała o wojsko, bo to kosztuje i wydawanie pieniędzy nie budziło entuzjazmu w społeczeństwie. Zawieszenie poboru, przejście na zawodowstwo dobrze zrobiło tej armii. Dobrze zrobiło też uczestnictwo w misjach, choć tu zdania są podzielone ze względu na koszty. Jednak pozwoliło w dużej mierze pozbyć się mentalnego betonu, trochę to było wymuszone przez sojuszników, a trochę dzięki wymianie ludzi na niższych szczeblach dowodzenia. Gdyby nie to dalej bylibyśmy na etapie onuc.

Zbyszko musisz oddzielić armię od jej cywilnych,politycznych nadzorców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Wojciech  Sumliński  już  dawno o tym  pisał.  Powoli  to  wszystko  wychodzi  na jaw.  Jak i  to  że  Lepper  miał   informacje na   temat  Umowy  Polski z Gazpromem i  kilka  innych ciekawych  tematów  które  chciał  przekazać  Jarosławowi  Kaczyńskiemu. Lecz   nie  zdarzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Taaa i ciekawe dlaczego Kaczyński tak unikał spotkania z Lepperem. Bardzo ciekawe, czego nie chciał się od niego dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Marek, o tym jest wiadomo od wielu lat ale obecna władza zupełnie zlewa temat. Normalnie osoby odpowiedzialne miały by juz zarzuty a tu jedynie odżywka dla fundametalistów - mozna pisać , pluć , podejżewać  i napychać sobie pod dekiel jak to było źle. Dla PIS to ok bo fanatycy utrwalaja się w swoim zaprzaństwie i staja się twardym elektoratem.

Pytanie jest proste - czemu jeszcze nikt się tym nie zajął skoro wszyscy wiedzą?

1. Mi się też nie wszystko podoba lecz z praktyki wiem , że trzeba czekać do końca dopiero wyciągać wnioski .

2, Gdyby minister obrony wszystko przekazywał mediom co będzie robił to co to by była za tajemnica i co to by było za wojsko .

3, Może specjalnie sieje popeliny aby wrogie mocarstwa myślały że dalej jest w polskiej armii  źle . 

 

1.Gdyby czekano do końca to nigdy nie byłoby dymisji ministrów lub rządu.

2. Ten minister przekazuje najczęściej wszystko łącznie z tym czego nie robi. Nawet o supertajnej jednostce do cyberbezpieczeństwa się dowiedzieliśmy

3. Jeśli ktoś mówi jak głupek, zachowuje się jak głupek i wygląda jak głupek to jest niemal pewne  że jest głupkiem. Jakie wrogie mocarstwa maja tak myśleć? Tobie się wydaje że owe wrogie mocarstwa kreują swój poglad na podstawie tego co mówi Antek a nie na danych wywiadu? :blink: :P  :D  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Taaa i ciekawe dlaczego Kaczyński tak unikał spotkania z Lepperem. Bardzo ciekawe, czego nie chciał się od niego dowiedzieć?

 

Dlaczego  odpowiedź musiałbyś  uzyskać  od  Jarosława Kaczyńskiego, 

A to   że  Lepper  miał  informacje  na  temat Umowy z gazpromem jest  niemal  pewnie w 100%.  Jak i  o  innych  aferach  PO.  Miał  ujawnić  te   informacje   właśnie w  połowie  Sierpnia  2011  ale nie zdążył.

A  jak wiadomo  Lepper  wiedze  miał  jak mało  kto   wystarczy  przypomnieć  sobie  o  Kiejkutach  czy  słynną  listę  ludzi  powiązanych z Pruszkowem   i  Prywatyzacjami  Spółek skarbu  Państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Marek, o tym jest wiadomo od wielu lat ale obecna władza zupełnie zlewa temat. Normalnie osoby odpowiedzialne miały by juz zarzuty a tu jedynie odżywka dla fundametalistów - mozna pisać , pluć , podejżewać  i napychać sobie pod dekiel jak to było źle. Dla PIS to ok bo fanatycy utrwalaja się w swoim zaprzaństwie i staja się twardym elektoratem.

Pytanie jest proste - czemu jeszcze nikt się tym nie zajął skoro wszyscy wiedzą?

1.Gdyby czekano do końca to nigdy nie byłoby dymisji ministrów lub rządu.

2. Ten minister przekazuje najczęściej wszystko łącznie z tym czego nie robi. Nawet o supertajnej jednostce do cyberbezpieczeństwa się dowiedzieliśmy

3. Jeśli ktoś mówi jak głupek, zachowuje się jak głupek i wygląda jak głupek to jest niemal pewne  że jest głupkiem. Jakie wrogie mocarstwa maja tak myśleć? Tobie się wydaje że owe wrogie mocarstwa kreują swój poglad na podstawie tego co mówi Antek a nie na danych wywiadu? :blink: :P  :D  

Jakby mój komputer pobierał atrament do odpowiadania na twoje posty to szkoda by było atramentu . 

Kim ty jesteś , że możesz kogoś nazywać głupkiem ?

Niedawno pisałeś że Macierewicz  wygląda nie źle i już zmieniłeś zdanie .

Musisz się pogodzić alba emigracja . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Od Kaczyńskiego odpowiedzi raczej nie uzyskam. Za to chętnie posłuchałbym wynurzeń, albo zeznań jego współpracowników. Tych od służb i nie tylko. 

A jeśli okaże się że to załatwił koalicjant, to rozgrzeszysz ich? Odnośnie wiedzy o Kiejkutach to chyba jakaś taka miałka była,a może inaczej rozumiemy wiedzę i pogłoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Marek, o tym jest wiadomo od wielu lat ale obecna władza zupełnie zlewa temat. Normalnie osoby odpowiedzialne miały by juz zarzuty a tu jedynie odżywka dla fundametalistów - mozna pisać , pluć , podejżewać  i napychać sobie pod dekiel jak to było źle. Dla PIS to ok bo fanatycy utrwalaja się w swoim zaprzaństwie i staja się twardym elektoratem.

Pytanie jest proste - czemu jeszcze nikt się tym nie zajął skoro wszyscy wiedzą?

1.Gdyby czekano do końca to nigdy nie byłoby dymisji ministrów lub rządu.

2. Ten minister przekazuje najczęściej wszystko łącznie z tym czego nie robi. Nawet o supertajnej jednostce do cyberbezpieczeństwa się dowiedzieliśmy

3. Jeśli ktoś mówi jak głupek, zachowuje się jak głupek i wygląda jak głupek to jest niemal pewne  że jest głupkiem. Jakie wrogie mocarstwa maja tak myśleć? Tobie się wydaje że owe wrogie mocarstwa kreują swój poglad na podstawie tego co mówi Antek a nie na danych wywiadu? :blink: :P  :D  

 

Skąd  wiesz  że  nikt  jeszcze  się  tym nie zajął ???.  Śledztwo  dotyczące  Śmierci  Leppera  ruszyło

Gdzie  znajduje  się  się  ta  supertajna  jednostka  którą  macierewicz   Zdekonspirował.

Bo z tego co ja wiem to tylko wpomniał o  Budowie  a nie  gdzie  będzie  itd.

 

Jedynym Ministrem  który  zdekonspirował  tajne  obiekty  był   poprzedni  Prezydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Marek teraz to możesz napiosać że Lepper wiedział też o atomowych planach Korei Płn, spodziewanej fali uchodźców czy suszy 2015. Pytanie czemu Jarosłąw nie chciał sie spotkac z tak dobrze poinformowanym człowiekiem jest bardzo na miejscu. Może Lepper miał do prezesa niewygodne pytania o FOZZ, Telegraf czy Srebrną?

 

Zbyszko- ty mi będziesz pisał co ja musze a co nie...... kpisz czy o droge pytasz :P

Antek tak jak pisałem ma nieźle dobrane garnitury, krawaty , chodzi wyprostowany i  ta część estetyczna jest ok. Jesli spojżysz na facjatę , głupie miny, posłuchasz tego co mówi to wypisz wymaluj głupek. Nawet prezydent tak uważa żadając jego dymisji

 

Marek - 2 lata rządzą a ty wiesz o tym przekręcie od zawsze więc czemu nic się nie wydarzyło. Przecież PIS wszystkie sprawy nagłaśnia zanim coś się wydarzy a tu nic. Może po prostu fakt umorzenia jest tylko hasłem a za tym jest ukryta masa szczegółów które nie pozwalają na postawienie jakichkolwiek zarzutów.

O lokalizacji jednostki to wywiad dowie się od jakiegoś Misiewicza na dyskotece w Białymstoku


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Bo w Polsce stawiają tylko zarzuty a sąd wypuszcza . Mam nadzieję , że to się zmieni po reformie . Wypaczonych umysłów ustawą się nie zmieni ale widzę że sądy w UE działają podobnie dlatego bronią kolegów . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Były sady stalinowskie orzekąjace jak chciała władza , będą sądy PISowskie orzekające jak chce PIS. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj