Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

mirro    6377

Wszystkie wojny miały podłoże ekonomiczne i polegały na podboju i grabieniu nowych terytoriów. Jakby napadali i grabili a potem za to zwracali to nie było by wojen bo co to za interes 

 

Ulman ale się uśmiałem z tego zdania .  :D Jak ty w wojnach upatrujesz interes to z jakiej kategorii ludzi pochodzisz . Pewnie uważasz że złodziej to zawód  .

Gdyby nie przegrali pewnie by reperacji nie było . 

Jak masz takie poglądy to jesteś za uczciwą pracą czy za grabieżą ?

PO i N krytykują reparacje wobec Niemiec może dlatego , że jak mogą być przeciwko swoim dobroczyńcom którzy wspomagali ich  w wyborach .

A jak podchodzi do tego JKM ?

 Zbyszko zapominasz o największej determinancie wojen. Dostarczanie broni to jest prawdziwy interes. Lobby producenckie jest w stanie wykreować konflikt, albo nakłonić państwo do reakcji zbrojnej w imię własnego interesu. Dziś w dobie szalejącej technologii to chyba najważniejszy powód. Wojna to za***isty interes, tym bardziej że można zaopatrywać obie strony. Ze strefy konfliktu raczej nie przychodzą zwroty czy reklamacje. Poza tym to idealne miejsce do zaprezentowania możliwości swojego produktu i pozyskanie nowych nabywców. W wielu przypadkach nikt nie zdecydowałby się testować niektórych utensyliów śmierci na własnym terytorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4237

@zbyszko
Najpierw napisałeś po poście ulmana że nie o interes chodzi, a potem sam napisałeś w odpowiedzi na mój post, że jednak z chęci zysku(nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie pojęcie zysku jest związane z ekonomia).
O wiedzę przekazana mi przez rodziców martwić się nie musisz i daruj sobie te nieporadne próby docinek. Skup się na swoich dzieciach.

A PiS, który po 2004r już u władzy byl, poruszał kwestie reparacji? Pytanie bez złośliwości, po prostu nie pamiętam tego tematu w debacie publicznej, ale może mi umknął.

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ale ja nie pisałem że PIS debatował tylko już wtedy coś w sejmie się działo .

 

 Zbyszko zapominasz o największej determinancie wojen. Dostarczanie broni to jest prawdziwy interes. Lobby producenckie jest w stanie wykreować konflikt, albo nakłonić państwo do reakcji zbrojnej w imię własnego interesu. Dziś w dobie szalejącej technologii to chyba najważniejszy powód. Wojna to za***isty interes, tym bardziej że można zaopatrywać obie strony. Ze strefy konfliktu raczej nie przychodzą zwroty czy reklamacje. Poza tym to idealne miejsce do zaprezentowania możliwości swojego produktu i pozyskanie nowych nabywców. W wielu przypadkach nikt nie zdecydowałby się testować niektórych utensyliów śmierci na własnym terytorium.

Może i interes . Pewnie lobby ma wpływ aby zrobić konflikt może lobbować za zmianą rządu i odwrotnie . ale jak tak będziemy myśleć to każdy kataklizm to dla kogoś zysk . Wojewoda nie będzie dbał   o wały przeciwpowodziowe bo syn ma skład budowlany itp.

Moim zdaniem niektórzy trzęsą d*pami że co to będzie jak to będzie jak niemcy się pogniewają . To tak jakby szew walił żonę swego pracownika o on nic by się nie odzywał bo dobrze zarabia . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

Musisz spojrzeć szerzej, przykład ze składem budowlanym to skala nawet nie mikro. Dobry przykład to Syria i działanie Kataru celem wygrzmocenia rządu pilnującego interesów Gazpromu. Czasami trudno dobrze wskazać adresata swoich żali. Może Ty też je źle adresujesz ? A może warto byłoby zapytać naszych zachodnich partnerów czy im nie wstyd że sprzedali nas Sowietom? Te całe reparacje to pikuś w porównaniu z tym co straciliśmy nie korzystając z planu Marschala, co po drodze stało się z naszą gospodarką i najważniejsze jak obecnie mentalnie zachowuje się nasze społeczeństwo. To może jednak gro kasy należy nam się od USA i Wielkiej Brytanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Tak zgadzam się z tobą . Najpierw nas sprzedali a potem ratowali . Tylko pewnie bardziej realne jest reperacja o Niemiec niż od USA czy WB bo na jakiej postawie ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

Kto ma ich zmusić? Jaki nacisk polityczny może spowodować przepływ gotówki? Trump przyjechał na zlot Trójmorza sprzedać gaz i uzbrojenie. Przespał się u nas i poleciał dalej. Za chwilę wszyscy w okolicy, łącznie z Chorwacją będą kupować gaz made in USA. Za chwilę za 16 śmigłowców zabulimy tyle co za 50 Caracali. Jakie jeszcze sukcesy nam szykują?

A wracając do artykułu ze Swidnikiem w tle https://www.money.pl/forum-ekonomiczne-w-krynicy-2017/pzl-swidnik-smiglowce-mon-przetarg,104,0,2362728.html

to znamienny jest ten cytat.

"- Stwierdziliśmy, że zmienimy strategię. Wyciągnęliśmy wnioski z pierwszego przetargu. Oferujemy to, co chce kupić wojsko, a nie to, co my chcemy sprzedać - mówi wprost szef PZL Świdnik nawiązując do unieważnionego przetargu na śmigłowce wielozadaniowe."

Czyli przystępowali do tamtego przetargu z pełną świadomością że nie spełniają wymagań zamawiającego. Czyli mieli gdzieś dobro tego kraju, tak jak mają głęboko w tyłku zobowiązania serwisowe w stosunku do Anakond. Czyli działali świadomie na szkodę sił zbrojnych oprotestowując przetarg? Czyli wypadało by zasadzić potężnego kopa w tyłek panu prezesowi Swidnika, najbardziej polskiej montowni czegoś zwanego śmigłowcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Za daleko sięgasz w politykę . Pozwól rządzić i daj czas . Jeden kupuje nowy ciągnik a drugi trzy starsze i to jest jego rządzenie . Nie wiem czy  caracale  lepsze czy inne . Słyszałem że już ich nie produkują to musiał być przestarzały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może i przestarzały . Ale mam pytanie do Ciebie Zbysiek - Czy Ty uważasz że Antoni to odpowiedni człowiek na właściwym miejscu ? Czy tylko mój telewizor się wyłącza jak Go zobaczę , jak stoi przy mikrofonie i kita się co słowo ? Może to tylko ja jakiś uprzedzony do Niego jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ja go nie wybierałem i nigdzie go nie chwaliłem . Wyglądu za bardzo nie ma tak samo jak Pawłowicz czy Terlecki . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie o wygląd mi chodzi . Tu akurat specjalnie mnie nie razi B) . Pytam , bo ciekaw jestem zdania takiego zwolennika PiS-u .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ok. , nie naciskam . Chwalić Go nie chwalisz , to chyba nie tyko ja tak Go widzę . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Mirro, oglądałem niedawno na POLSAT NEWS wywiad z gen. Różańskim. To co mówił, stawia włosy na głowie - OT ma ponoć na dzień dzisiejszy ok. 1000 aktywnych żołnierzy (o ich wartości bojowej przemilczę), dla nich zostałoo zamówionych ( z dostawą do 2020 r.) 54 tys. karabinków, takich, na które Armia czeka i doczekać się nie może!

Drugi temat/wątek to drony, miało do końca zeszłego roku być ich min. 1 000 szt., jest ponoć 15! Generalnie obrona powietrzna, to coś, co ma szansę kiedyś powstać, ale na razie nie istnieje. System Patriot miał być, później nie, teraz znowu tak, ale nie wiadomo kiedy... Jest naprawdę aż tak źle?

 

Inna zupełnie sprawa, to tzw. odszkodowania wojenne. Temat promowany przez magika, który na codzień i oficjalnie jest zwykłym posłem do Sejmu.

Utraciliśmy ok. 1/3 przedwojennego terytorium na rzecz ZSRR. Kto jest w stanie wycenić ten majątek? W "zamian" (ponieważ Stalin odebrał nam, co było nasze, a dał to, co jego nie było) dostaliśmy Ziemie Północne i Zachodnie. Jaka jest/była wartość tych ziem? Straciliśmy Lwów, bez wątpienia druga kulturalna stolica Kraju i dobre, acz nie wykorzystywane ziemie (na rzecz Rosjan), a zyskaliśmy Wrocław, Zieloną Górę, Jelenią Górę, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Olsztyn itd. od Niemiec. W rachunkach może się okazać, że to my jesteśmy Niemcom coś winni! To tylko w wymiernym majątku. Jak rozliczyć to, co Rosjanie zrabowali w Polsce i na terenach, które po wojnie polskie zostać miały? Dlaczego wielki wódz i marzyciel o nowej IV RP nie żąda (poza wrakiem TU) niczego od Rosji? Oni są nam winni mnóstwo! 

No tak, teraz to Ukraina... To może niech ją zdobędą, oddadzą co nasze, a potem się pogodzą? Wredny pomysł... Coś w stylu Macierewicza. I równie realny.

Ciekawe jaka byłaby reakcja Jarka Małego Pierwszego na propozycję powrotu do granic z 1939 r,? Nawet z odszkodowaniami za zniszczenia. Niemcy na pewno się zgodzą! Rosja też! Ukraina może mieć objekcje... A Jarek?

Dawno nie miałem równie absurdalnego pomysłu. O odszkodowaniach wojennych też dawno się nie mówiło... Ale jak "zamach smoleński" przestaje działać, to tonący wojny się chwyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Oj marek marek. Na dopłaty jest określona kwota. Czyli jesli sawicki przyjol swoje zalozenia. Gdy ludzie dowiedzieli sie ile to bd miec odrazu starali sie zwiekszyc zeby jeszcze wiecej miec. Im wiecej sztuk czy tez ha to tym mniejsze doplaty. Podziel 1000 na 4 a podziel 1000 na 10. To taki przyklad

 

Tak  zgadza  się 

Tylko że  przed  wyborami  do  Samorządów  ani słowa  w TVPO-PSL  nie  powiedzieli  o tym że  te 400 Euro  do  ha  strączkowych zależy  od   ilości  ha  itd.

 

Pamiętam  dobrze  jak  Sawicki  i  jest  koledzy z Piaskownicy  opowiadali  Dyrdymały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

Mirro, oglądałem niedawno na POLSAT NEWS wywiad z gen. Różańskim. To co mówił, stawia włosy na głowie - OT ma ponoć na dzień dzisiejszy ok. 1000 aktywnych żołnierzy (o ich wartości bojowej przemilczę), dla nich zostałoo zamówionych ( z dostawą do 2020 r.) 54 tys. karabinków, takich, na które Armia czeka i doczekać się nie może!

Drugi temat/wątek to drony, miało do końca zeszłego roku być ich min. 1 000 szt., jest ponoć 15! Generalnie obrona powietrzna, to coś, co ma szansę kiedyś powstać, ale na razie nie istnieje. System Patriot miał być, później nie, teraz znowu tak, ale nie wiadomo kiedy... Jest naprawdę aż tak źle?

 Jest "nieźle" a będzie jeszcze gorzej. 

Tak dla przykładu jak wygląda w życiu sprawa kosztów AW 101 pchanego(proponowanego).

"8 AW dla Marynarki Wojennej to okolo 640 mln euro (jeden SAR AW kosztuje 50 mln euro a ZOP kosztuje ok 80 mln euro) 
Roczny koszt czesci do statkow powietrznych to ok 1.5 -2 procent wartosci samych statkow powietrznych. 
Norwegowie za 16 AW101 SAR plus szkolenie plus wsparcie eksploatacji na 15 lata dadza ok 1,15 mld euro."
Ten fragment pochodził od ludzi którym chciało się to policzyć. To tak dla jasności że nie mam monopolu na informację.
Kwestię przestarzałych Caracali wyjaśniałem trochę wcześniej przy okazji wypowiedzi chyba Kuźmiuka. Jak ktoś nie przyjmuje informacji to powtarza głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

Szrek wam kebaby szykuje. A wy co ? Zero wdzięczności. Za darmo chce was kebabem poczęstować. Ubogacić. Wasze życie mogłoby być ciekawsze. A tutaj aby brak zrozumienia i poparcie spada. Gajowy chyba miał lepszą koncepcję gotując bigos, trochę tam namieszali, nakradli, zniszczyli ale udawało im się poparcie 8 lat trzymać. Szrek mówi koniec z bigosem, czas na kebab i poparcie spadło. Chcecie odzyskać poparcie ? Obiecajcie znowu lemingom bigos, gdzie tak będziecie mieszać w tym garze znowu, że wam będzie żyło się lepiej a ciemny lud będzie się cieszyć z ciepłej wody w kranie. Kebab nie działa.

 

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Szrek wam kebaby szykuje. A wy co ? Zero wdzięczności. Za darmo chce was kebabem poczęstować. Ubogacić. Wasze życie mogłoby być ciekawsze. A tutaj aby brak zrozumienia i poparcie spada. Gajowy chyba miał lepszą koncepcję gotując bigos, trochę tam namieszali, nakradli, zniszczyli ale udawało im się poparcie 8 lat trzymać. Szrek mówi koniec z bigosem, czas na kebab i poparcie spadło. Chcecie odzyskać poparcie ? Obiecajcie znowu lemingom bigos, gdzie tak będziecie mieszać w tym garze znowu, że wam będzie żyło się lepiej a ciemny lud będzie się cieszyć z ciepłej wody w kranie. Kebab nie działa.

Niegdyś cytowanie poprzedniego posta było "nagradzane" punktami... historia, której niewielu pamięta

Romuś, skąd skopiowałeś tak bzdurny, ale w większej części poprawny tekst? Córka ci napisała? Podałeś jakby był twoim "dziełem"! Wstydź się! Trzeba popracować nad stylistyką, gramatyką, ale jak na dziecko takiego ojca - nieźle!

Gdybyś jeszcze zasugerował (przepraszam za tak długie i trudne słowo), co ten "twój" tekst ma znaczyć, a może (o ile jeszcze pamiętasz), do czego się odnosi, to twoi poplecznicy dadzą ci jeszcze kilka punkcików w "lubię to". Nie muszą rozumieć, przecież nie o to chodzi...

 

A może kierowałeś to do zbyszka, który raz twierdzi, że procenty dobre są w wódce, a za drugim razem powołuje się na sondaże (podawane w procentach), o ile "tysącletnia partia narodu" zyska choć jeden punkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Nauczyciel się znalazł . Nad gramatyką czy stylistyką to możesz się wymądrzać na forum polonistycznym ale lemingi tak mają jak zobaczą , że zadanie zrobione z matematyki poprawnie to będą szukać  błędu w pisowni .

Cóż ci wielcy opozycjoniści i tacy wykształceni . Umieją pisać i nawet bez błędu tylko jaki błąd popełnili że przegrali ?     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

Wszystkie wojny miały podłoże ekonomiczne i polegały na podboju i grabieniu nowych terytoriów. Jakby napadali i grabili a potem za to zwracali to nie było by wojen bo co to za interes 

 

Ulman ale się uśmiałem z tego zdania .  :D Jak ty w wojnach upatrujesz interes to z jakiej kategorii ludzi pochodzisz . Pewnie uważasz że złodziej to zawód  .

 

A jak podchodzi do tego JKM ?

Najpierw wyśmiewasz to co napisałem a po 2 godzinach piszesz to samo (post ponizej). Albo cie oświeciło albo schiza :blink:

 

Nie wiem jak Korwin podchodzi do reparacji. 

Takie rzeczy to powinien ci tata z mamą wytłumaczyć a nie ja . Zawsze wojny są z chęci zysku z zemsty a podłoże religijne to tylko przykrywka .

 

W jaki sposób to już nie moja głowa . Pewnie sąd międzynarodowy . Niemcy którzy stwierdzają że Polska tamie prawa unijne sami staną przed sądem i będą narażeni na opinie całego świata jak oni wypełniają prawo miedzy narodowe .

Skoro posłanka która przyjęła łapówkę i jeszcze żądała więcej została uniewinniona a Kaminski został skazany to i w sądzie międzynarodowym wszystko możliwe .   

Czyli jak sąd międzynarodowy nie orzeknie jak chce PIS to znaczy że są w zmowie z Niemcami?

Cos ty się tak uwziął na to jak Niemcy  dbają o wizerunek? PIS dbając o wizerunek ogłosił wygraną 1:27  i uznałeś to za słuszne a co cie obchodzi opinia świata nt. Niemiec?

Takie trochę wiejskie podejście w stylu - bo co ludzie powiedzą :o  

 

Tak zgadzam się z tobą . Najpierw nas sprzedali a potem ratowali . Tylko pewnie bardziej realne jest reperacja o Niemiec niż od USA czy WB bo na jakiej postawie ?

Czemu nie od Rosji?

 

Ja go nie wybierałem i nigdzie go nie chwaliłem . Wyglądu za bardzo nie ma tak samo jak Pawłowicz czy Terlecki . 

Wygląd jest zaiste najważniejszy :) Akurat Antek prezentuje się całkiem dobrze , nieźle dobrane garnitury, chodzi prosto, sprężyście, sprawia wrażenien energicznego nie gestykuluje przesadnio  i wszystko jest w miarę OK dopóki nie zacznie mówić  

 

 

 W rachunkach może się okazać, że to my jesteśmy Niemcom coś winni! To tylko w wymiernym majątku. Jak rozliczyć to, co Rosjanie zrabowali w Polsce i na terenach, które po wojnie polskie zostać miały? Dlaczego wielki wódz i marzyciel o nowej IV RP nie żąda (poza wrakiem TU) niczego od Rosji? Oni są nam winni mnóstwo! 

No tak, teraz to Ukraina... To może niech ją zdobędą, oddadzą co nasze, a potem się pogodzą? Wredny pomysł... Coś w stylu Macierewicza. I równie realny.

Ciekawe jaka byłaby reakcja Jarka Małego Pierwszego na propozycję powrotu do granic z 1939 r,? Nawet z odszkodowaniami za zniszczenia. Niemcy na pewno się zgodzą! Rosja też! Ukraina może mieć objekcje...

.

Rosjanie też nas napadli wiec powinni nam wypłacić reparacje i to jeszcze z nawiazka za całą komunę

Jarek to nawet chyba wraku nie żąda drogami oficjalnymi a jedynie wali taka ścieme fanatykom

 

 

Gdybyś jeszcze zasugerował (przepraszam za tak długie i trudne słowo), co ten "twój" tekst ma znaczyć, a może (o ile jeszcze pamiętasz), do czego się odnosi, to twoi poplecznicy dadzą ci jeszcze kilka punkcików w "lubię to". Nie muszą rozumieć, przecież nie o to chodzi...

 

Ludzie sfrustrowani, z niską samoocena czerpią satysfakcje z poparcia. Jak do tego dodasz  syndrom oblężenia to wszystko się zgadza


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Mirro, czy  ten Grajewski wie jak się nazywa? A może ci, którym doradza nie wiedzą kim jest? Nie rozumiem co dobrego jest w prowokowaniu Rosji i Białorusi? Skąd Macierewicz weźmie 120 000 żołnierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377
"Jak długo USA nie będą uwikłane w dużą wojnę, tak długo polskie prowokacje nie przekroczą dotychczasowych wymiarów – powiedział politolog prof. Przemysław Żurawski vel Grajewski. Dodał, że prowokacje «szczęśliwie powodują pewne ożywienie po stronie natowskiej». 
Politolog prof. Przemysław Żurawski vel Grajewski, doradca ministra spraw zagranicznych, powiedział PAP, że nadchodzące manewry wojskowe Polski i NATO Dragon-17 mogą być okazją do prowokacji wobec Rosji czy Białorusi.
A teraz to. :D
"Jak długo USA nie będą uwikłane w dużą wojnę, tak długo rosyjskie prowokacje nie przekroczą dotychczasowych wymiarów - powiedział politolog prof. Przemysław Żurawski vel Grajewski. Dodał, że prowokacje „szczęśliwie powodują pewne ożywienie po stronie natowskiej”. 
Politolog prof. Przemysław Żurawski vel Grajewski, doradca ministra spraw zagranicznych, powiedział PAP, że nadchodzące manewry wojskowe Rosji i Białorusi Zapadđ-2017 mogą być okazją do prowokacji wobec Polski czy Litwy."
 
To było zadanie na tropienie fake newsów. Która wersja jest lepsza. dla każdego coś miłego. Łykać nie porównywać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

http://www.pfn.org.pl

Ciekawe że ma dbać o nasz wizerunek na świecie a strona tylko w języku polskim. :blink:

Fundatorzy to chyba wszystkie większe spółki skarbu państwa , we władzach starzy znajomi a zlecenia dostaje niejaki Hoffman czy jakoś tak :lol:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Mirro, to trochę nie fair. Dajesz się poznać jako rzetelny, mający coś do powiedzenia człowiek, a teraz wpuszczasz mających do Ciebie zaufanie w maliny.

Teraz poważnie. Do szefa MSZ mam raczej sceptyczny stosunek, więc możliwość istnienia w jego otoczeniu kogoś, kto mógłby uznać prowokowanie Rosji za dobry pomysł, wydaje się całkiem możliwy. Rosja lubi, a może musi prowokować by poprawić morale i samopoczucie. Turcy nie poznali się na żartach i zestrzelili im samolot, Amerykanie na Bałtyku nie chcieli. Może i lepiej, może nie. Noty dyplpmatyczne i oburzenie na Rosję nie działa. Konfliktu nikt na szczęście nie chce. W razie draki mamy duże szanse zostać poligonem, co nam na dobre na pewno nie wyjdzie. Najgorsze to, że dla niewielu jesteśmy partnerem do rozmów, a rząd się stara by z tych niewielu nie pozostał nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj