Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A ARiMR skąd ma środki na programy?

 

Może  odpowiesz  na moje  pierwsze pytanie ????

 

Jak to  skąd  z Budżetu  Państwa  wpłaca do UE  dostaje  z powrotem   Unia  ci  nic  nie da  za darmo. Zobacz  ceny  ciągników  nawozów  z przed UE  a po  i  masz  porównanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Nie wiem jak to skomentować, ale lepiej żebyś nie myślał tak na prawdę. Jeżeli zaś tak myślisz to niczym nie różnisz się od muzułmańsko- beduińskiej społeczności, gdzie życie dziewczynki warte jest tak około 5 dolarów. 

Ostro pojechałeś  . Ale nie pisz tego o mnie co ci się przedstawia w twoich myślach . Na stare lata matka chce mieć córkę przy sobie a ojciec syna w gospodarstwie i nie widzę w tym nic złego .   

Czyli koszty nie ważne? To myslenie socjalisty albo co gorsza komunisty.

Jeśli raz były poniesione niepotrzebne koszty to dobry gospodarz drugi raz tego błedu nie popełni.

Co  mozna się nauczyć w 1 klasie liceum czego nie można by było  się nauczyć w 3 gimnazjum? Co to za róznica? Co stoi na przeszkodzie by program z 1 klasy liceum 4 letniego zrealizować w 3 klasie gimnazjum bez zmiany organizacji całego sytemu nauczania  :blink:

Nie musisz wiedzieć jakie są ziemie na podlasiu ale to jest absolutne ABC bedąc rolnikiem by mieć pojecie o specyfice rejonów. Pomijam fakt ze taka wiedzę  winno sie wynieść ze szkoły. Do tego prawdziwemu patriocie lepszego sortu wypadałoby wiedzieć cokolwiek o swoim ukochanym kraju . Może i w innych tematach taki obeznany tez jesteś?

Uroczo tłumaczysz sobie jak bardzo ci co do czegoś doszli są nieszczęśliwi :D

Już ci kiedyś pisałem że gdy sam korzystasz z pieniędzy darmowych jesteś też socjalistą .

Koszty są nie ważne jeśli chodzi o dobro  dzieci . A ty dużo wiesz o swoim ukochanym kraju? Jaki to kraj jest ? O jakim sorcie piszesz patriotycznym czy ludzkim .O cascie  czy o zwykłych ludziach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No , dobrze gadasz - Ty nie widzisz . Może spójrz czasami a innego punktu widzenia , a nie tylko z takiej pozycji jaka tobie odpowiada . Wytłumacz mi dlaczego jedni muszą zapierdzielać , a inni oglądają się tylko na socjal i dlaczego powinni go brać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Nie wytłumaczę ci bo ja zapier..lam i biorę co mi dają . Może ktoś tu jest na forum co żyje z socjalu to powinien odpowiedzieć . Nie popieram takich ludzi . To co pisnąłem w moich postach dotyczyło ludzi pracujących . Lecz skoro złodziej ma większe prawa w sądzie jak świadek to nieroby też robią tak jak im prawo pozwala . 

Zetorki czy ty jak pracujesz twoja stopa życiowa jest lepsza czy taka sama jak nieroba ?

 

Lepiej niech nieroby coś dostaną bo jak nic nie będą mieć to i tak do pracy nie pójdą i mogą przyjść do gospodarstwa i coś zapierdzielić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 

Demokracja i solidarność  w UE wygląda tak , Można dyskutować , można się spierać na różne tematy jest nawet do tego parlament a w efekcie należy wykonać polecenia Niemiec.To nie jest żadna Unia Europejska ! To jest IV rzesza,jasno to widać...Ciekawe jest to że Francja woli Kolorowych, nie legalnych przestępców zwanych uchodźcami,niż -legalnych partnerów Unijnych jakimi są Polscy pracownicy, Słowacy czy  Węgrzy. Nie ogarniam tego ,że Francja niszczy swoich sojuszników w imię jakiejś chorej ideii mieszania ras.!

UE ma mega ciśnienie na islamczenie Europy wschodniej bo społeczeństwa państw zachodnich zaczynają się coraz bardziej buntować przeciwko lewackiej polityce Brukseli i Berlina czyli  islamczeniu kontynentu... A niedługo już przecież wybory w Niemczech i do europarlamentu - to jest klucz do mega ciśnienia UE, próbują ratować swoje du..y. Strach w zachodnich społeczenstwach kontrastuje ze spokojem i brakiem zamachów w Polsce,zachodni obywatele odwiedzając Polskę dziwią się że tutaj jest inaczej,że tutaj matka z dzieckiem swobodnie wychodzi na ulice po zmroku,co jest nie do pomyślenia w ich zlewaczałych krajach . Lewactwo w Brukseli wymyslilo więc antidotum na obawy zachodnich spolecznstw - trzeba podrzucić islamistów do Polski wtedy i tam wzrośnie zagrożenie i wszystkie kraje będą tak samo umoczone w gównie, nikt już nie będzie miał lepiej, nie będzie już bezpiecznych od islamu rejonów i nie będzie pretęsjii.UE naciska na Polskę żeby zaczęła przyjmować uchodźców bo jak przyjmiemy chociaż jednego to nie będzie odwrotu, tu chodzi o stworzenie PRECEDENSU. Żeby przyjąć 1imigranta narzuconego przez ue musimy stworzyć cały system przyjmowania imigrantów. A jak już będzie cały system to UE nie będzie walczyła o to czy mamy przyjmować a ilu i jak często. Nie dajmy się oglupiac, przed Polską stoi epokowa szansa na uratowanie naszego dziedzictwa narodowego i tożsamości, bronimy Polski dla bezpieczeństwa naszyszych przyszłych pokoleń.Wytrzymajmy jeszcze rok,wielkie przepowiednie  wizjonerów są dla nas łaskawe,a złe dla zlewaczałej UE.UE pod dyktatem Berlina ma teraz takie parcie na islamskich uchodźców, bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w kolejnych wyborach  lewactwo poniesie sromotną klęskę i cały projekt multikultu runie z wielkim hukiem, zostanie tylko problem w postaci roszczeniowych islamistów. Wytrzymajmy rok do kolejnych eurowyborow a sytuacja diametralnie się zmieni. Polska stoi przed historycznym wyborem,terez jest historyczny moment na obronę naszej tożsamości.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Ciekawe jest to że Francja woli Kolorowych, nie legalnych przestępców zwanych uchodźcami,niż -legalnych partnerów Unijnych jakimi są Polscy pracownicy, Słowacy czy  Węgrzy. Nie ogarniam tego ,że Francja niszczy swoich sojuszników w imię jakiejś chorej ideii mieszania ras.!

 

 Bo Francja nie czeka na partnerów, tylko na siłę roboczą. Tak w transporcie, rolnictwie jak i innych dziedzinach. Mają doświadczenia z Algierczykami. Polak przyjedzie i wyjedzie. O jakim partnerstwie piszesz? 

 Tak dla ścisłości, to nie dawno podpisaliśmy jakąś umowę wojskową z Wielką Brytanią. Coś na kształt tej z przed II WŚ. Ciekawe czy realizowana będzie tak jak poprzednia, czy też jest nadzieja że może bardziej konkretnie?

Nie płakać, nie żalić się a robić swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wytłumaczę ci bo ja zapier..lam i biorę co mi dają . Może ktoś tu jest na forum co żyje z socjalu to powinien odpowiedzieć . Nie popieram takich ludzi . To co pisnąłem w moich postach dotyczyło ludzi pracujących . Lecz skoro złodziej ma większe prawa w sądzie jak świadek to nieroby też robią tak jak im prawo pozwala . 

Zetorki czy ty jak pracujesz twoja stopa życiowa jest lepsza czy taka sama jak nieroba ?

 

Lepiej niech nieroby coś dostaną bo jak nic nie będą mieć to i tak do pracy nie pójdą i mogą przyjść do gospodarstwa i coś zapierdzielić .

Że zapierdzielasz i bierzesz , to mnie nie dziwi , ale że pochwalasz rozdawnictwo to już nie rozumiem .

Na stopę życiową składa się wiele czynników , to z tym może być różnie .

No ale w ostatnim zdaniu to jak dla mnie ... czysty idiotyzm . Ty im może oddaj co masz i jeszcze rób za nich , to wtedy może Cię nie okradną . Ty może i kobity czasami im pożycz . No sorry że aż tak , ale tak pierdzielisz że musiałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No , dobrze gadasz - Ty nie widzisz . Może spójrz czasami a innego punktu widzenia , a nie tylko z takiej pozycji jaka tobie odpowiada . Wytłumacz mi dlaczego jedni muszą zapierdzielać , a inni oglądają się tylko na socjal i dlaczego powinni go brać ?

 

 Zawsze  będę  ludzie  niezaradni  życiowo   leniwi   nikt  i nic  tego  nie  zmieni.   Lepiej  dać  im social  niż  mają   łazić  i  kraść.

Obecnie  liczba  Darmozjadów  za czasów  rządów  PiS  spada  bo  bezrobocie  jest  coraz  niższe.  Więc jak niektórzy straszyli  rozdawnictwem  socialu  przez PiS  że  zwiększy się  liczba  biorących tylko  Social   nie sprawdziło  się.

 

Tak  poza tym żeby  ten social  dostać  to  trzeba  się  ostro  nawk*rwiać.

Złożyłem wniosek do MOPS na tą  odbudowę  po nawałnicy   Budynków  Gospodarczych  to jak  przyjechali  i  zaczęli  wymyślać  a to takie  papiery  a to  takie  to  powiedziałem  im  DOWIDZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Że zapierdzielasz i bierzesz , to mnie nie dziwi , ale że pochwalasz rozdawnictwo to już nie rozumiem .

Na stopę życiową składa się wiele czynników , to z tym może być różnie .

No ale w ostatnim zdaniu to jak dla mnie ... czysty idiotyzm . Ty im może oddaj co masz i jeszcze rób za nich , to wtedy może Cię nie okradną . Ty może i kobity czasami im pożycz . No sorry że aż tak , ale tak pierdzielisz że musiałem .

No widzisz nie możesz zrozumieć . Jak ktoś dostanie ten lichy socjal to będzie siedział w domu . Jak  nie będzie socjalu to przyjdzie i cie obrobi i sprzeda za pół ceny .

Jak go wsadzą do wiezienia to też socjal tylko w innym wydaniu tylko złożą się wszyscy  na to . Jak ciebie okradnie to cała twoja strata a jak dostanie socjal to też na to złożą się wszyscy . Idiotyzm wyjaśniony czy dalej upierasz się przy swoim ? Trochę mylisz pojęcia pożyczenie a kradzieży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sądzę że Ty jesteś w błędzie . Żaden socjal nie zapobiegnie kradzieżom . To tak nie działa . Czym więcej i częściej dasz , tym większe żądania . Oczywiście są ludzie którzy potrzebują pomocy i należy im się , ale mnie cholera bierze jak dostają tylko dlatego że im się robić nie chce . Sam wiesz że takich jest mnóstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

 

Może  odpowiesz  na moje  pierwsze pytanie ????

 

Jak to  skąd  z Budżetu  Państwa  wpłaca do UE  dostaje  z powrotem   Unia  ci  nic  nie da  za darmo. Zobacz  ceny  ciągników  nawozów  z przed UE  a po  i  masz  porównanie .

 

Pewnie w ARiMR był burdel jak zwykle ale co by nie powiedzieć to za poprzedniej włądzy było masę rozdań prow które zrealizowano. 

Jeśli unia nie daje tylko oddaje co wpłaciliśmy to znaczy że nie jesteśmy beneficjentem netto. W takim przypadku pilnie powiadom obecne włądze gdyż są w błędzie sądząc że coś od UE dostajemy. 

 

 

Już ci kiedyś pisałem że gdy sam korzystasz z pieniędzy darmowych jesteś też socjalistą .

Koszty są nie ważne jeśli chodzi o dobro  dzieci . A ty dużo wiesz o swoim ukochanym kraju? Jaki to kraj jest ? O jakim sorcie piszesz patriotycznym czy ludzkim .O cascie  czy o zwykłych ludziach ?

Jeśli korzystasz  nie jestreś socjalistą ale jeśli uważasz ten system jako słuszny to jesteś.Czy ludzie którzy korzystali ze zdobyczy komunizmu byli komunistami? :D

Koszty zawsze są ważne 

Mam wrażenie że masz się za lepszy sort będąc fanatykiem PISu więc wypadałoby mieć podstawową wiedzę  o kraju - historii, geografii, ekonomii czy rolnictwie.

 

 

Lepiej niech nieroby coś dostaną bo jak nic nie będą mieć to i tak do pracy nie pójdą i mogą przyjść do gospodarstwa i coś zapierdzielić .

Socjalizm straszliwie ogłupia  ale zeby az tak :blink:

 

 

 Zawsze  będę  ludzie  niezaradni  życiowo   leniwi   nikt  i nic  tego  nie  zmieni.   Lepiej  dać  im social  niż  mają   łazić  i  kraść.

Obecnie  liczba  Darmozjadów  za czasów  rządów  PiS  spada  bo  bezrobocie  jest  coraz  niższe.  Więc jak niektórzy straszyli  rozdawnictwem  socialu  przez PiS  że  zwiększy się  liczba  biorących tylko  Social   nie sprawdziło  się.

 

Kiedyś sie burzyłeś kiedy ci pisałem że jesteś socjalistą i lewicowcem. Poglad zeby płacić za nic nierobienie i po to by nie kradli to jakieś ekstremalne utopijno lewicowe brednie.

Liczba darmozjadów spada a państwo rozdaje 24 mld rocznie? Może niech skasują 500+ skoro darmozjadów tak niewiele.

Bezrobocie jest takie samo tylko część szarej strefy się ujawniła. Jakby trzeba było pracować by 500+ dostać to dopiero by bezrobocie spadło :D  

 

No widzisz nie możesz zrozumieć . Jak ktoś dostanie ten lichy socjal to będzie siedział w domu . Jak  nie będzie socjalu to przyjdzie i cie obrobi i sprzeda za pół ceny .

Jak go wsadzą do wiezienia to też socjal tylko w innym wydaniu tylko złożą się wszyscy  na to . Jak ciebie okradnie to cała twoja strata a jak dostanie socjal to też na to złożą się wszyscy . Idiotyzm wyjaśniony czy dalej upierasz się przy swoim ? Trochę mylisz pojęcia pożyczenie a kradzieży .

Romek cie znienawidzi za lewackie poglady :P

Ten co nie pracuje a mógłby musi klepać biedę i chodzic głodny. Jak cos ukradnie to musi tak dostać w dupe by wydedukował ze się  nie opłaca kraść wiec trzeba pracować. 

Czemu sie wszyscy maja składać by ktoś nie pracował i nie kradł? Taki haracz by nie kradli :blink: Tak są właśnie wychowywani beżowi na zachodzie europy :)

Może jak mafia vatowska okrada państwo to wszyscy się na to składamy więc kazdy te parę złoty traci i nie ma o co drzeć szat :lol:

Innym wyjsciem jest dać im te kilkadziesuąt miliardów socjalu i wtedy nie bedą oszukiwać na vacie i jego ściągalność będzie na poziomie 99% a PIS osiagnie kolejny sukces :blink:

 

Odpisujac na te posty czuję się jak w socjalistycznym matrixie. Czy wy żeście sie zmówili by takie bzdury pisać? To jakaś zorganizowana akcja? Podpuszczacie i prowokujecie normalnych ludzi ? 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ulman-   W ARIMR był  burdel  a kto  nim kierował  ???? Sawicki  ile  to rozdań  w 2014 2015  było z PROW  2014-20 ????.  Pierwszy nabór  jaki był    to  jesień 2015  i tylko   na obszar  ABC  na które  jest najmniej chętnych a Obszar  D  dopiero   w 2016 roku???    Więc  kto  jest  winny  temu  że  PROW  2014-20  został  opóźniony  2 lata ????

 

 

Co do  Darmozjadów  to  ty  też  nim  jesteś  bo  przecież  pobierasz  500+  :lol: :lol: :lol:

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Ulman-   W ARIMR był  burdel  a kto  nim kierował  ???? Sawicki  ile  to rozdań  w 2014 2015  było z PROW  2014-20 ????.  Pierwszy nabór  jaki był    to  jesień 2015  i tylko   na obszar  ABC  na które  jest najmniej chętnych a Obszar  D  dopiero   w 2016 roku???    Więc  kto  jest  winny  temu  że  PROW  2014-20  został  opóźniony  2 lata ????

 

 

Co do  Darmozjadów  to  ty  też  nim  jesteś  bo  przecież  pobierasz  500+  :lol: :lol: :lol:

Ile rozdań było 2008-2013 ?  Musisz sie pogodzić ze teraz bedzie coraz więcej wymagań , formalniości i obostrzeń  a co najlepsze juz za nami. Myslisz ze PIS uruchomi taki nabór jak w 2011? 

Darmozjadem jest ten co sam na siebie nie potrafi /nie chce  zarobic i żyje na koszt innych . Mnie możesz nazwać usankcjjonowanym frajerem który pracuje na niejednego nieroba. :mellow:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Ulman  -   Pytałem  nie o PROW  2007-13   który  przygotowywał PiS  z Samoobroną.  Tylko o  PROW 2014-20  który  rozpoczął  się z  2 letnim opóźnieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

A PROW 2007-2013 to kiedy wystartował? Bo z tego co kojarzę, to był 2009.

Edytowano przez jacek1296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Naprawdę? Obrazek na ten tydzień to ta wpadka? Coś się słabo opozycja, albo chłopaki od obrazków, postarali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A PROW 2007-2013 to kiedy wystartował? Bo z tego co kojarzę, to był 2009.

 

jak to  kiedy  w 2007  roku

w Czerwcu  2007  Renty  Strukturalne

Listopad  MGR.

 

PSL-PO  widać  zrobiło  Niezły  Bałagan w ARIMR  bo nie potrafili  ani  jednego  naboru  w 2014  zrobić

 

 

WawrzyniecPruski -      Powinni  mu odebrać  obywatelstwo  Polskie  i  wysłać  do  Niemiec  niech  sobie  tam  świętuje ze  swoimi

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

https://dorzeczy.pl/kraj/40888/Reparacji-nie-bedzie-Dla-Niemiec-to-kwestia-zamknieta.html

 

Tak się zastanawiam, abstrahując od słuszności tych reparacji, jak oni sobie wyobrażają staranie się o nie?

Trzeba byłoby mieć jakieś narzędzia nacisku, albo na tyle silnych sojusznikow, którzy to by takie narzędzia mieli. Czy władza ma coś takiego w zanadrzu?

Jeśli nie, to tym bardziej- jak oni to sobie wyobrażają?

Rzad wyda stanowisko, że chcą reparacji. Niemcy odpowiedzą, że mogą się(nasi drodzy rządzący) cmoknac w wentyl. I na tym się skończy. Rząd będzie poruszał co jakiś czas temu kwestie, a Niemcy co jakiś czas będą odpowiadać żeby spadali na szczaw. I co PiS chce tym ugrać? "My walczymy o interes kraju, a ten zły zachód ze złymi frycami na czele ma nas w d*pie. Jacy my jesteśmy pokrzywdzeni, ale dzielnie walczymy, nie to co poprzednie władze"? Coś więcej niż trochę kapitału politycznego na wewnętrzny użytek (i trochę może na zewnętrzny, jako jeden z argumentów dlaczego są ogólnie na "nie" wobec pomysłów zachodu) chcą tym zyskać? Bo chyba nie są na tyle naiwni by sadzic, że Niemcy wypłaca jakiekolwiek reparacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Ulman  -   Pytałem  nie o PROW  2007-13   który  przygotowywał PiS  z Samoobroną.  Tylko o  PROW 2014-20  który  rozpoczął  się z  2 letnim opóźnieniem. 

PIS przygotował a PO - PSL tak sabotowało że były wielkie rozdania :D

Mareczek, tobie nie dogodzi. Jak niby Sawicki sabotował to źle ale  PIS od 2 lat nie może biedny nadrobić i  to wszystko wina Sawickiego. Jakby poprzednicy z PROWu 2014-20 za swojej kadencji rozdali z połowe środków to też byś mówił że sabotaż bo wydali kasę zdradziecko i złośliwie by PIS nie mógł dac rolnikom. Popatrz jaki komfort ma PIS - kasa nie wydana , mogą sie popisać ile to oni środków maja za swojej kadencji dla rolników zamiast biadolić. 

 

Daron, reparacje to kolejna wojenka by zająć czyś roszczeniowy socjalistyczny elektorat. Nikt normalny nie robiły tak jak PIS. Jeśli byłyby takie możliwości to w zaciszu gabinetów winni to opracować prawnicy, znaleźć odpowiednie dokumenty podstawy prawne i wszelkie papiery by móc z konkretem zacząć rozmawiać z Niemcami. Początek winien też odbywać się po cichu na poziomie rządowym i stopniowo  ujawniac sprawę. 

Tutaj jest od poczatku siwy dym, machanie szbelką i nawet nie wiadomo czy są podstawy Zdaniem PISu są, ale ich chciejstwo i interpretacja gdyby była właściwa to rozmawiali by na poziomie rządowym. Gówno maja i gówno dostana ale potem można będzie ciemnocie pokazać jacy ci niemcy źli , jacy my pokrzywdzeni i jak nas nikt nie lubi i nie rozumie. Popieprzą coś o sprawiedliwości dziejowej , moralnych powinnościach czy jakoś tak i tak sie to będzie kręcic bedąc przeciwwaga dla Smoleńska który się wypalił.

Zastanawiasz się czy PIS jest tak naiwny by sądzić że moga dostać reparacje? Oczywiście ze nie,  ale ich elektorat w to wierzy i o to chodzi :P

 

Ciekawe czy prezes nie zdynisjonuje dziś PADa za nieposłuszeństwo :D

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Będzie z nim zmiany w rządzie omawiał, a potem Beatę poinformują o decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

PIS przygotował a PO - PSL tak sabotowało że były wielkie rozdania :D

Mareczek, tobie nie dogodzi. Jak niby Sawicki sabotował to źle ale  PIS od 2 lat nie może biedny nadrobić i  to wszystko wina Sawickiego. Jakby poprzednicy z PROWu 2014-20 za swojej kadencji rozdali z połowe środków to też byś mówił że sabotaż bo wydali kasę zdradziecko i złośliwie by PIS nie mógł dac rolnikom. Popatrz jaki komfort ma PIS - kasa nie wydana , mogą sie popisać ile to oni środków maja za swojej kadencji dla rolników zamiast biadolić. 

 

 

Jakie wielkie  Rozdania ??? Ostanie rozdanie było 2011 rok  na kolejne  trzeba było czekać  5 lat. Co  Robił  Sawicki  przez 4 lata ??? Spał??.   Kasa z PROW  podzielona jest na etapy  i właśnie  przez  nieudolność  Sawickiego grozi  Polsce  oddanie części z PROW  bo nie da  się  zaniedbań  z 3 lat  nadrobić  w jeden rok.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Pewnie w ARiMR był burdel jak zwykle ale co by nie powiedzieć to za poprzedniej włądzy było masę rozdań prow które zrealizowano. 

Jeśli unia nie daje tylko oddaje co wpłaciliśmy to znaczy że nie jesteśmy beneficjentem netto. W takim przypadku pilnie powiadom obecne włądze gdyż są w błędzie sądząc że coś od UE dostajemy. 

 

Jeśli korzystasz  nie jestreś socjalistą ale jeśli uważasz ten system jako słuszny to jesteś.Czy ludzie którzy korzystali ze zdobyczy komunizmu byli komunistami? :D

Koszty zawsze są ważne 

Mam wrażenie że masz się za lepszy sort będąc fanatykiem PISu więc wypadałoby mieć podstawową wiedzę  o kraju - historii, geografii, ekonomii czy rolnictwie.

 

Socjalizm straszliwie ogłupia  ale zeby az tak :blink:

 

Kiedyś sie burzyłeś kiedy ci pisałem że jesteś socjalistą i lewicowcem. Poglad zeby płacić za nic nierobienie i po to by nie kradli to jakieś ekstremalne utopijno lewicowe brednie.

Liczba darmozjadów spada a państwo rozdaje 24 mld rocznie? Może niech skasują 500+ skoro darmozjadów tak niewiele.

Bezrobocie jest takie samo tylko część szarej strefy się ujawniła. Jakby trzeba było pracować by 500+ dostać to dopiero by bezrobocie spadło :D  

 

Romek cie znienawidzi za lewackie poglady :P

Ten co nie pracuje a mógłby musi klepać biedę i chodzic głodny. Jak cos ukradnie to musi tak dostać w dupe by wydedukował ze się  nie opłaca kraść wiec trzeba pracować. 

Czemu sie wszyscy maja składać by ktoś nie pracował i nie kradł? Taki haracz by nie kradli :blink: Tak są właśnie wychowywani beżowi na zachodzie europy :)

Może jak mafia vatowska okrada państwo to wszyscy się na to składamy więc kazdy te parę złoty traci i nie ma o co drzeć szat :lol:

Innym wyjsciem jest dać im te kilkadziesuąt miliardów socjalu i wtedy nie bedą oszukiwać na vacie i jego ściągalność będzie na poziomie 99% a PIS osiagnie kolejny sukces :blink:

 

Odpisujac na te posty czuję się jak w socjalistycznym matrixie. Czy wy żeście sie zmówili by takie bzdury pisać? To jakaś zorganizowana akcja? Podpuszczacie i prowokujecie normalnych ludzi ? 

Oj Ulman porównujesz mafię watowska do żuli  :D    To ty masz rozum . Ostatnie zdanie napisałeś na siebie i dokładnie tak zrobiłeś porównując mafię do drobnego złodzieja ? 

Pisałeś że zamiast reformy sądu trzeba zmienić prawo . Wyrok sędziego polega na poprawnym rozumowaniu i wydanie wyroku według obowiązującego prawa . Jeżeli sędzia skazuje na karę więzienia człowieka umysłowo chorego  który nie powinien być skazany to jak to uregulować prawnie ? Czy umysł sędziego aby sądził uczciwie można uregulować prawnie?

Ciekawe czy twój umysł można zmienić ustawą ;)  ?   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Nowa  Afera ,, Toaletowa,,  Szczerba  w robi  głównej

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj