Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

mirro    6402

Oglądałem to ale przedstawiciel ZNP mówił ogólnikowo . Co on chciał nowoczesnego w książkach ? Instrukcje obsługi prezerwatywy albo jak zrozumieć homo czy lezby . 

 

Nie musi próbować nikogo zrozumieć. Pozwól im tylko przeżyć życie tak jak chcą. Jak to mówił Bond, żyj i pozwól umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4256

Naprawdę to co oni pokazują w TVP, to jakaś masakra. Jakby jakaś północnokoreańska tv oglądał. Tylko czekać jak będzie materiał, że dzięki PiS wyładowano na słońcu..
Dla twardego elektoratu raczej taka propaganda niepotrzebna, przeciwników nie przekonają, a tych którzy się wachaja tylko zraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jakby w info powiedzieli , ze 2+2 jest 4 to byś powiedział ze to nie prawda . Ale cóż nieprzekonanych się nie przekona . Tych co się wahają jest coraz mniej bo tak pokazują sondaże .  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Oglądałem to ale przedstawiciel ZNP mówił ogólnikowo . Co on chciał nowoczesnego w książkach ? Instrukcje obsługi prezerwatywy albo jak zrozumieć homo czy lezby . Najgorszy jest ten co dobrze życzy ale mówi , że to się nie uda . Pewnie jak by powiedzieli że dadzą 30% podwyżki to by buzie zamknął . Jak on nie widzi pozytywnych rzeczy to ja powiem że po podstawówce o rok wydłużą się technika i licea . Przerażające jest to że przeciwnicy reformy nauczyciele sami mówili że technika i licea są za krótkie ale pozytywu w reformie nie widzą .

Dlaczego nie widzą bo bardziej przejmują się o swoje stołki jak o dzieci i młodzież .  

Teraz też nauczyciele dołączyli do sPISku? Co to za róznica czy będzie 6+3+3 czy 8+4? To wszystko kwestia programu a nie zmian w strukturze. Od mieszania herbata sie słodsza nie zrobi, Jak się program nie zmieni  to i wyniki zostana takie same i cała reforma psu na budę

Każdy kto się nie zgadza albo działa na rzecz Niemiec albo starego układu 

albo dba o swój stołek. Nie można miec innego zdania  tak jak w PIS. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Po prostu nauczyciele nie byli przygotowani do gimnazjów . Uczyli przez 9 lat to co robili przez 8 a w szkołach ponad gimnazjalnych to co uczyli przez 4 czy pięć lat zabrali im rok. Czy to takie trudne do zrozumienia . Lepiej by było jakby PO nie robiło reformy bo to było nie potrzebne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4256

@zbyszko
Czy ja napisałem, że kłamią? Napisalem, że ich propaganda pro rządowa jest chamska wręcz. Program po klarenbachu-caly poświęcony na pokazywaniu jaki PiS jest cudowny. Nawet jak o 500+ mówili to wklejona wypowiedź szydło, w której mówi że kasa będzie dopiero na 2dziecko.
A co do gimnazjów to mi się wydawalo, że w rankingach polscy uczniowie znacznie podskoczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

A co oczekiwałeś ? Każdy rząd robiłby podobnie . Wszystkie chwyty dozwolone . A to co robi opozycja to ci się podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jak w polu zrobisz inaczej jak zawsze i nie da ci to rezultatu to co robisz ? Dalej tak robisz czy wracasz do starej metody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4256

Nie podoba mi się min ich bezradność. Nie podoba mi się to, że chcą przyjmować uchodźców. Nie podoba mi się to jak się miotają bez pomysłu.
Dla ciebie opozycja jest usprawiedliwieniem? Poza tym, ja pisałem o tym jak TVP przedstawia rzeczywistość. Sorry, ale TVN to przy tym mega obiektywna stacja w subtelny sposób przekazująca dla widza informacje.
Najpierw to analizuje dlaczego coś nie wyszło. Szukam rozwiązania. Poza tym odnosiłem się do twojego "Lepiej by było jakby PO nie robiło reformy bo to było nie potrzebne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Gdyby ci na forum nie korzystali z daru internetu i te posty napisali od siebie z głowy to by było fenomenalne . Ale znaleźć w internecie to też trzeba skończyć parę klas . :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Po prostu nauczyciele nie byli przygotowani do gimnazjów . Uczyli przez 9 lat to co robili przez 8 a w szkołach ponad gimnazjalnych to co uczyli przez 4 czy pięć lat zabrali im rok. Czy to takie trudne do zrozumienia . Lepiej by było jakby PO nie robiło reformy bo to było nie potrzebne .

I właśnie dlatego nalezało zmienić program i przenieść ten jeden rok ze szkoły sredniej do gimnazjum i po kłopocie. Czy to takie trudne do zrozumienia  :lol:

Jak juz PO zrobiło reformę i ponieśliśmy koszty to nie ponośmy tych kosztów drugi raz tylko po to by zanegować PO.a maprawmy co złe. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4256

A teraz wytłumacz zbychu do czego pijesz

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Nie rozumiem pytania .

 

Ulman . Gdyby zależało na dobru dziecka to zamiast likwidować gimnazja jak już są powinni dołożyć ten rok do średniej szkoły . Lecz ani jeden rząd tego nie zrobił ani drugi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Chyba dlaczego pije? :blink:

 

Zbychu, co ma jeden rok wiecej czy mniej w szkole do dobra dzieci? Jeśli całość programu szkolnego przyjmiesz jako 100% to co za róznica jak podzielisz? Jeśli za dużo programu w szkołach srednich  to przesunąć część do gimnazjum i oto całe dzieło. A teraz cała zmiana struktur, nazw tabliczek, pieczątek pracowni, budynków, nauczycieli podręczników, naboru do szkół średnich bo za 2 lata do liceum pójdzie 8 klasa i 3 gimnazjum więc 2 roczniki razem. To wszystko jest oparte na negacji poprzedników  PIS po prostu chce by było jak było :lol:

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Piję bo oglądam mecz . I z dobrej zmiany piję . A wy co . Na wasze smutki napijcie się wódki  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

A co nie prawda ? Jakby uczniowie mogli by korzystać z internetu na klasówkach to większość miała by piątki . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4256

A może ktos dana rzecz wie, a z internetu korzysta dla "podparcia" swojej wiedzy, czy jako argumentu dla swego rozmówcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

zbyszek pije zdrowie tych co wklejaja cudze posty jako swoje  :D  :D  :D .

moje dzieci na szczescie rozminely sie troche z reforma i nie beda mialy takich problemow jak podwojny rocznik absolwentow gimnazjum i podstawowki- dwa roczniki pojda do szkol srednich-bedzie wesolo.

w wolnej chwili zajrze do podrecznika V klasy szkoly podstawowej i zobacze co sie zmienilo.

 

dalszy ciag powrotu do prl- 5-letnie technika, w sumie 6 -letnia zawodowka , w sumie slusznie bo magistrow mamy jak psow a do roboty rak brak, 

 

mam 26 tomowa  encyklopedie i zaczne z niej wklejac wiedze :P  :P  :P


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4256

Tylko nie wiem jaki to ma ze mną związek. Z rodziny nauczyciel mówił, że zmieniła się okładka. Program bez zmian(matma albo fizyka). Zanim moje te zawirowania dotkną, jeszcze trochę czasu minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

 Jacus Każda okazja jest dobra . To ze dwa roczniki pójdą do szkół średnich to co w tym dziwnego ? Jak ktoś nie zda lub pójdzie wcześniej do szkoły to też dwa roczniki . Coś jesteś nie poinformowany . 

 

Nie wszystkie programy są zmieniane . W 1 ,4 .7 są zmienione . Daron zapytaj się tego nauczyciela czy to prawda ?  :rolleyes:

 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj