Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

galeria
Lely Terra
Zbyszko    695

Słyszałem , że unia nas nie będzie finansować i ci co pobrali dofinansowania będą oddawać te 50 % . Tag ze radzę się zjednoczyć bo jak wszyscy Polacy będą  mówić jednym głosem to niektórych uchroni od bankructwa . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Panowie to już od dawna wiadomo że jest tu kilku , którzy dostają  "przekaz dnia".  Ciekawe czy za kasę czy tak mają zlasowane we łbach że robią to za darmo. pisomatołki

 

Do alamo szkoda w ogóle pisać, jedyne zdanie jakie ma to te, które skopiuje. Już mi się nawet nie chce szukać skąd kopiuje kolejne wypowiedzi

 

A jaki to ceremoniał wojskowy nakazuje oficerom i podoficerom salutowanie "misiowi" po ogólniaku który sprawował funkcję rzecznika prasowego MON???

Swoją drogą cóż za zgodność wypowiedzi a może kopiuj-wklej instrukcji z Nowogrodzkiej.... 

 Prowadząc dyskurs lewicowo-liberalny,marzycie o powrocie wysadzonych z siodła, tych którzy są walnie oddani decyzyjnemu działaniu Berlina.Znany jest wam program wpakowania imigrantów z Afryki, popieranego przez was środowiska,mam nadzieję że nie tylko w miastach,ale za waszą miedzą byłby taki mały islamski obozik,żebyście to czuli własną decyzję wyboru jakiego dokonaliście w urnie wyborczej,ażeby każdej nocy przychodzili do was i nękali was,tylko wtedy wasze puste makówy obudzą się z letargu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Pisałem tu, że jak nie lubię PiSu, tak stanowisko wobec imigrantów popieram.
Z tobą nie ma mowy o jakiejkolwiek dyskusji, jedyne co potrafisz to wklejać czyjeś myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ciekawe czy UE by uszanowała decyzje Polaków w referendum wynikające , że w Polsce nie jest łamana demokracja i nie chcą emigrantów Merkel bo mają swoich z wschodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6f1087faca301.gif

 

Brutalny atak Schulza na Polskę w debacie z Merkel. "Nie chcą uchodźców? Odbierzmy im pieniądze!"

 

Kandydat SPD na kanclerza Martin Schulz podczas telewizyjnej dyskusji przedwyborczej z Angelą Merkel zarzucił Polsce i Węgrom, że odmawiając przyjęcia uchodźców uniemożliwiają powstanie europejskiej polityki migracyjnej. Zagroził też konsekwencjami finansowymi...

"Potrzebne jest europejskie prawo migracyjne"- powiedział dziś Schulz w części ponad półtoragodzinnej debaty poświęconej problemom migracji.

Istnienie takiego prawa pozwoliłoby na zawracanie osób, które przekraczają granicę nielegalnie, i wpuszczanie tych, którzy wjeżdżają legalnie - tłumaczył polityk SPD 

 

Warunkiem takiej polityki byłoby ustalenie kontyngentów migrantów, którzy musieliby być rozdzielani pomiędzy poszczególne kraje.

"To można łatwo zrobić.
Powodem fiaska jest jednak istnienie w UE krajów - kilka z nich wymieniłem, Polska czy Węgry
- które to kategorycznie odrzucają i mówią: niech Niemcy i Włosi sami sobie radzą z tym problemem"

- zaznaczył Schulz.

Polityk SPD zapowiedział, że w przypadku zwycięstwa "powiąże problem migracji z finansowaniem Europy". "Albo uda nam się doprowadzić do tego, że Europa będzie sojuszem solidarnym, gdzie wszyscy wspólnie rozwiązują zadania, albo dajmy sobie z tym (z Unią Europejską) spokój"- powiedział niemiecki socjaldemokrata.

"Finansujemy rolnictwo, finansujemy budowę dróg w Rumunii i Bułgarii, finansujemy regionalny rozwój w Polsce, a kraje te mówią nam: wasza migracja, wasza polityka wobec uchodźców nic nas nie obchodzi. Tak dłużej być nie może"

- ostrzegł w wyjątkowo arogancki sposób Schulz. 

Źródło: niezalezna.pl, PAP            

http://niezalezna.pl/202284-brutalny-atak-schulza-na-polske-w-debacie-z-merkel-quotnie-chca-uchodzcow-odbierzmy-im-pieniadzequot


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

W PL nie jest łamana demokracja ani praworządność . Gdyby w referendum większość Polaków miało takie zdanie jak ja czy UE by uszanowała wolę narodu ?

Urzędnicy niemieccy nie powinni ingerować w sprawy wewnętrzne Polski choćby za to  , że kiedyś byli agresorem . Ktoś napisze że ludzie się zmienili ale jabłko daleko nie pada od jabłoni .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Chodziło mi o samo to, jak absurdalny jest pomysł na takie referendum.
A co do shulza to chyba nic nowego nie powiedział? A czy było to aroganckie? To polityk niemiecki i działa w interesie niemieckim, czy też europejskim, nie tak jak niektórzy by chcieli polskim. Jak kazdy polityk robi to, co sądzi że przyniesie mu poparcie.
Przyjęcie uchodźców było błędem, ale teraz coś z tym muszą zrobić i w ich interesie jest przekonanie min Polski, do ich przyjęcia. W ten, czy inny sposób. Nie zrezygnuje z tego, tylko dlatego, że w Polsce się to nie podoba.

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

odezwały się trzy boty z przekazem dnia :)

cóż za zgodność wypowiedzi, może instrukcja z Czerskiej?

tak ciężko mieć własne zdanie?

 

inwektywy to wszystko co potraficie, czy może macie jakieś argumenty? (argument:«fakt lub twierdzenie przytaczane dla uzasadnienia lub obalenia jakichś tez lub decyzji»)

 

Puknij się w swój pusty PiS-owski łeb. Razem z @alamo napisałeś identyczny post a teraz odwracasz kota ogonem.... Piszecie o praworządności??? Dajcie spokój, jaka praworządność, takie same podwójne standardy jak za PO. Byle do koryta i napchać swoje wygłodniałe gęby.... Ustawiane konkursy które wygrywają działacze PiS!!! To ma być praworządność??? Mam nadzieje że kiedyś ktoś rozliczy te post AWS-owskie towarzystwo spod znaku PiS i PO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

To jest praworządność według PIS. Im wolno bo działają w imię wyższych celów patriotycznie i w trosce o obywatela i dobro RP. PO robiła dokłądnie  to samo ale zdradziecko, podstępnie i w interesie Niemiec, Rosji oraz żydów masonów imigrantów, pedałów i ekolofogów :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Tzw. prawda alternatywna. Jak dla mnie Jaki walczy o złoty pas w opowiadaniu głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Tak jakby nie można było powiedzieć, że wrócili przed ich złapaniem, jak skończyli swoje zaplanowane czynności. Ale nie, nawet działanie włoskiej policji to zasługa PiS.
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-przetarg-mon-bombki-choinkowe-kalibru-110-mm-z-ladunkiem-sli,nId,2436300

Dawno nie kupowałem, ale czy krówki normalnie w sklepie nie kosztują do 15zl/kg?
Ktoś tam u was Mirek ma fantazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Ja tam krówki generalnie lubię. Ostatnio wpieprzałem takie po 18PLN za kg.  No ale jak widać łatwiej napisać specyfikację na krówki niż na autobus dla wojska. Osobiście jednak wolę krówki kruche. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Jaki najpierw zrobił a potem pomyślał co wyczerpuje definicje najgorszej zarazy czyli głupiego i pracowitego. Widać że zareagował zbyt emocjonalnie a i z logiką słabo skoro chciał kary śmierci wiedząc ze nie można jej przywrócić. Oczywiście zbrodnią jest przerazony

Trochę się chłopak kompromituje bo u cioci na imieninach można takie rzeczy wygadywać ale wiceministrowi najlepszego od 1000 lat rzadu - niewypada. Najgorsze jest w tym wszystkim jednak to że Pan Jaki spełnia dokładnie definicję lewaka jaka wyznaje Romek - Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Rozumiem, ze specjalnie trzeba wzór opakowania zmieniać, ale w hucie(to już chyba hurt?) to chyba wysoka cena?
Też wolę kruche :)

Tym, którzy do Włoch pojechali nic nie chce ujmować, bo może naprawdę się przyczynili w jakiś sposób, ale taka gadka nie tylko siebie, ale też ich wkład w tę sprawę ośmiesza.
A gadka o karze smierci i torturach? Nie powiem, że za takie coś bym się przychylil do jego opinii. Takim zwyrodnialca należy się to co najgorsze. Z tym, że kary są czasem, delikatnie mówiąc, nieadekwatne też się zgadzam. Jednak ja jestem tylko ludkiem z forum, a on osoba publiczna, odpowiedzialna w pewnym stopniu za wymiar sprawiedliwości i chyba wypowiedzi takich osób powinny być bardziej powściągliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

A tu wypowiedź oficjalna Adamowicza po uroczystościach.

Jak dla mnie mówi rozsądnie. A to tym gorzej dla nas, bo oznacza że rząd kłamie albo idzie na rympał.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2061

 

@lukejro

Puknij się w swój pusty PiS-owski łeb.

co się denerwujesz coś cię ubodło? może melisy? :) teraz widzisz jak "mądra" była twoja wypowiedź?

a tych pustych pisowskich łbów to szukaj w swojej rodzinie :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Nie przelogowales się, czy z czystej troski bronisz kolegi?
Argument ostateczny-czepianie się rodziny. Skądś to chyba znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Prości ludzie maja proste metody.

Chyba w Polsacie było o projekcie ministra Szyszki który wybuduje domy z drewna na wynajem. Konkuruje z ministerstwem infrastruktury? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

W TVP info nie poszło dla klarenbacha z przedstawicielem ZNP. Ostatnie pytanie prowadzącego, po tym jak gość pojechał po "podwyżkach"- "ale powie pan, tak wyprzedzając fakty, to chyba pierwszy rząd, który dobrowolnie daje podwyżki"(sens wypowiedzi zachowany) no ale tu też mu nie poszło :) a jeszcze jego w miarę trawiłem.

Drugi temat-kary dla legii i pokazane dla kontrastu co tam Niemcy na meczu skandowali i że brak reakcji na to. Jaki gość jest odpowiedni do rozmowy o tym temacie? Ktoś z władz legii? Ktoś z władz związku? Ktoś z władz ligi(chyba ma jakieś władze? Nie jestem w temacie)? Nieeee - duszpasterz środowisk "kibicowskich"(uciekło mi slowo).

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Jasne że duszpasterz, przecież nikt się człowieka nie czepi bo wiadomo że nic nie może i na niczym się nie zna. W razie czego można zasłonić się obrazą uczuć i pozamiatane. Taki gość w każdej dyskusji skazany jest na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Oglądałem to ale przedstawiciel ZNP mówił ogólnikowo . Co on chciał nowoczesnego w książkach ? Instrukcje obsługi prezerwatywy albo jak zrozumieć homo czy lezby . Najgorszy jest ten co dobrze życzy ale mówi , że to się nie uda . Pewnie jak by powiedzieli że dadzą 30% podwyżki to by buzie zamknął . Jak on nie widzi pozytywnych rzeczy to ja powiem że po podstawówce o rok wydłużą się technika i licea . Przerażające jest to że przeciwnicy reformy nauczyciele sami mówili że technika i licea są za krótkie ale pozytywu w reformie nie widzą .

Dlaczego nie widzą bo bardziej przejmują się o swoje stołki jak o dzieci i młodzież .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Kolejni goscie już mniej problemowi. A teraz o tym jak PiS dotrzymuje słowa i o reformie szkolnictwa. Pokazano jacyś debile żeby pokazac, że reforma była potrzebna. Pomijając już czy robią dobrze, czy źle to ta propaganda jest wręcz chamska. Klarenbach niestety coraz bardziej stylem przypomina rachonia.
@zbyszko
Ale to tylko element reformy i to nie sztandarowy. Paru nauczycieli mam w rodzinie i raczej negatywnie się wypowiadają o reformie(szkoła podstawowa/gimnazjum). Ale pewnie bez problemu znajda się tacy, którzy jej przyklasna. Sprawa złożona, nie chodzi mi o samą słuszność reformy, tylko i to jak jest przedstawiana. O te, przykra do oglądania, propagandę. Jeden plys, że zaprosili gościa, który chyba wiedzieli że łatwy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Lepiej popatrzcie na mecz bo polityka powoduje że człowiek dostaje głupawki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj