Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

galeria
Pszenica ozima
Ecopiotr    106

Ulman, byłem na spotkaniu z JKM przed wyborami do Europarlamentu. Jako brat organizatorki tego spotkania miałem możliwość poznania go, i jego idei z bliska.

Nigdy nie oddałbym głou na niego, ponieważ traktuje wszystkich, którzy mają inne zdanie lub wątpliwości co do słuszności tego co głosi, z takiego buta, że trudno się powstrzymać przed agresją. Bardzo łatwo wyprowadzić go z równowagi, a wtedy mówi rzeczy kompletnie bez sensu. Nie ma w nim nic z dyplomaty, polityka (w pozytywnym sensie tego słowa). Rzuca jakiś pomysł, ale z uzasadnieniem go ma problemy, pytany o szczegóły unika odpowiedzi lub próbuje ośmieszyć oponenta. W dyskusji przeskakuje z tematu na temat, sugerując, że reszta świata to idioci .Bez względu na wiedzę, umiejętności i kwalifikacje.On jeden ma rację.

Osobiście uważam go za bardzo oczytanego i inteligentnego człowieka, ale też ostatniego, któremu wolno pozwolić na przeprowadzanie eksperymentów na naszym Narodzie.

Zabawny jest pomysł wprowadzenia monarchi absolustycznej ( z nim jako królem oczywiżcie), jednocześnie z odebraniem prawa głosu tym, którzy mogli by go wybrać. Władca absolutny, co powie jest prawem, a jak się pomyli? To już nie jego problem. Nie potrafi jednak uzasadnić, dlaczego to właśnie on miałby być królem, poza przekonaniem, że nikt inny na to nie zasługuje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Byli tez tacy co źle traktowali bliźnich - "sp***rzaj dziadu" albo "zamordowaliście mi brata" ale nie o traktowanie, kulture czy o osobowość chodzi a o poglądy. Mi najblizej do JKM i mimo wszelkich jego i jego otoczenia ułomności nie znajduje innych osób prezentujących zbliżone poglądy. Kilka osób u Kukiza jest OK ale sa marginalizowani. Wielkim grzechem u nas jest to że ludzie głosują na osoby dlatego że im sie podobaja a poglady maja drugorzedne znaczenie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

dlaczego nie ma wielu ktorzy prezentuja poglady zblizone do jkm- zwykle margines jest waski-na szczescie B) , powiedz swoim rodzicom czy dziadkom ze od dzisiaj nie beda mieli swoich emerytur-oni ci lepiej ode mnie wytlumacza dlaczego jkm to idiota :P  :P  :P , masz kogos chorego w rodzinie -niech od jutra placi za swoje leczenie- pewnie nagle wyzdrowieje na tyle zeby ci sposcic lomot :D  :D  :D , jesli nie rozumiesz sedna pogladow jkm to prosciej sie ich nie da wytlumaczyc.........

 

zostal przekroczony kolejny szczyt podlosci.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kulisy-skandalu-na-westerplatte/pfxlst6

 

jesli dobrze uslyszalem harcmistrz nazywal sie lemanski-moze o to chodzilo.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Niestety to chyba największy strzał w stopę ze strony Macierewicza. Dzisiaj pokazano że mają gdzieś ludzi młodych, zaangażowanych, być może ideowych z ciągotami patriotycznymi. Ale to nie koniec tego cyrku. Bo jeżeli poczyniono ustalenia , których od początku nie zamierzano respektować, to powstaje pytanie ile warte jest słowo Ministra Polskiego Rządu? Kolejne pytanie to dlaczego Pani Rzecznik MON rżnie głupa, albo świadomie kłamie. Jeśli kłamie to powinna pożegnać się ze stanowiskiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Jacuś JKM nigdy nie był za zabieraniem emerytur, wręcz odwrotnie- umów trzeba zawsze dotrzymywać. Na początku lat 90 proponował żeby pieniądze z prywatyzacji przeznaczyć na fundusz dla emerytów. To co napisałeś to taki typowy przekaz dla wiejskich(i miejskich) głupków

Edytowano przez lukasz7604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Tak zazwyczaj jest że coś tam słyszeli, ale nic nie zrozumieli :P  Tak więc do momentu płynnego przejścia w inny system nalezy respektować prawa nabyte i tak powinno sie zrobić  w przypadku emerytur, ubezpieczeń zdrowotnych jak i innych zobowiązań. Reszte po zmianie systemu  załatwiłby wolny rynek 

 

Miro - ciekawe jest "zaproszenie" jakie wystosował Antonii Andzejowi  na kosultacje ws. kształtu armii http://natemat.pl/216489,znow-powialo-chlodem-tym-razem-macierewicz-napisal-list-do-dudy-i-zaprosil-do-dyskusji .Wysłał dziś list podczas gdy wczoraj się widzieli.Czy nie po stronie PAD jest inicjatywa takich rozmów?

Czy pisząc że pani rzecznik "rżnie głupa" sugerujesz że sypia z Macierewiczem? ;)

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

jesli pieniedzy nie przekazano a on dalej twierdzi to samo co wtedy, to o czym to swiadczy ??? zna realia czy zyje w swiecie marzen wiejskich glupkow,

 

jak sobie wyobrazacie plynne przejscie w inny system skoro rocznie do zus- i krus budzet doplaca ponad 60 mld, zeby zbilansowac na dzisiaj system emerytalno-rentowy brakuje ponad bilion zl- tyle panstwo powinno miec dzisiaj na koncie pieniedzy zeby za x lat miec pewnosc wyplaty emerytur. na swiecie chyba tylko norwedzy maja taki komfort ale ich jest garstka, maja rope , gaz i w miare normalne panstwo.

 

sluchajac jkm to naprawde trudno zrozumiec o co mu chodzi-realnie to stek glupot,sprzecznych ze soba, jesli ktos mu wierzy ,to jego sprawa,sa tacy co wierza w ufo i kosmitow-ich prawo, dokad nie kaza tego robic innym to ich sprawa.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jakich pieniedzy nie przekazano i komu ich nie przekazano?

Państwo dokłada 60 mld rocznie z pieniedzy które ci zabrało w innych podatkach :P

Płynne przejscie - osoby wchodzące na rynek od 01,01,2020 ubezpieczają sie same. lub ZUS przekazuje twoje składki do wybranego przez ciebie ubezpieczyciela. Jednak socjaliści takiego rozwiazania nie rozważaja bo muszą wyzywić kaste urzednicza a socjalny elektorat woli by państwo decydowało za niego. 

Co jest konkretnie sprzeczne bo sie nie moge dowiedziec?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

http://innpoland.pl/137069,rzad-wpadl-na-pomysl-jak-ochronic-polskie-dziki-chce-zbudowac-ogrodzenie-na-granicy-za-130-mln-zlotych

 

o to jak nie robić nic asf czyli rozumowanie według lewactwa szczelać nie grodzić nie więcej konkretów nateamt newslika itp sprzedajemy Niemcom super sprawaa 


fake-news-kolejny-550.jpg


http://niewygodne.info.pl/artykul8/03962-Tak-dziala-przemysl-klamstwa-i-manipulacji.htm

powstaniec-fake-news-550.jpg


a tak ciekawostka od pierwszego września sejmik wojewódzki czyli po  zakazał palenie drzewem flotem i mułem drzewo jest nie eko a w marketach brunatny ok ?? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Roman, według lewactwa należy najpierw ogrodzić a potem wystrzelać. Lewactwo jest leniwe i lubi oszczędzać amunicję. Raz że droga, dwa że zapas jest zawsze ograniczony i nigdy nie wiadomo co jeszcze z krzaków wylezie.

Jest też druga opcja. Można strzelać bez grodzenia. Jednak element samego strzelania wydaje się konieczny w obu wariantach. 

A jest też trzeci wariant, tj można mówić o grodzeniu i strzelaniu ale nic z tego nie robić. To zdaje się ulubiony wariant rządzących. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Już sie za Romankiem steskniłem :)  Wydedukowałeś już może odpowiedź na moje pytanie?

Nie bardzo wiem o czym psiszesz ale rozumiem ze lewactwo szczelało (od szczania?) a prawica bedzie grodzić. Jakim to wiec cudem przez niemal 2 lata rządów PIS szczelał a nie grodził? Lewakami sa czy  jak? :blink: Mam kilka pytań i propozycji

1. Co da grodzenie jak asf jest już w Polsce?

2. Ja bym sie nie pitolił tylko wybudował 10m mur potrujnie zbrojony z fosą i drutem kolczastym pod napięciem i co 100, uzbrojony wartownik. Jak już nas ruscy bedą napadać to bedzie jak znalazł.

3. Pozostałe na terenie Polski dziki powinno sie wyłapać i kazdego przebadać i zweryfikować. Obce dziki odesłać na wschód.

4. Aby dziki podstępnie nie zaatakowały nas z południa to zagrodzić tez od Czech i Słowacji.

5. Jak juz grodzic to na całego - od naszych najgorszych wrogów Niemiec tez sie odgrodzic trzeba bo moze nie dziki ale muzłumanie przyjdą

 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Ze strażnikami to sobie trza dać spokój, leniwe toto może się trafić a i przekupne. Do fosy napuścić krokodylów, to żadna cholera nie przelizie.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Oj tam, oj tam wcale kreatywny nie jesteś :P 

Straznicy potrzebni jak najbardziej,  tylko na każde 10km granicy posterunek z komendantem centrum monitoringu , weterynarz dla krokodyli i specjalista od ich karmienia. Do tego lekarz z pielegniarką na wszelki wypadek wszak wróg nie spi a na kazdy posterunek 100 wartowników by było na zmianie i opieka medyczna musi być. Oczywiscie na posterunku zapas wody i jedzenia w razie obleżenia, sanitariaty, stoowka wiec i sprzataczka musi być, do tego elektryk, informatyk,magazynier itp. Na sam koniec powinno być dwoje towarzyszy  z ramienia partii, namaszczonych przez Jarka kontrolujących czy aby wszyscy sa lojalni wobec władzy. Wszystko to musi działać 24h/365dni więc system 3 zmianowy  więc obsada posterunku w liczbie 100 żołnierzy plus spece od krokodyli, sprzątaczki lekarze konserwator komendant i zmianowi plus aparat partyjny to pewnie ok 120 osób na jednej zmianie. Wszystko pomnózmy przez 5 i mamy 600 osób obsady. Granicy mamy 3000km więc powinno być 300 takich posterunków co oznacza zatrudnienie dla 180 000 osób. :) ASF opanujemy, obronność wzmocnimy, bezrobocie zmniejszymy - same sukcesy :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

No i droga skórka na torebki i buciki nie wspominając o mielonym. Sam dobrobyt.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Też za mało kreatywności.

Nie wiem jak mogłeś zapomnieć  o strażaku - ten musi być wszędzie. A i w nawiązaniu do tradycji poprzednich lat warto jakąś restauracyjkę typu U SOWY co np 20km wybudować. Tradycja rzecz święta. No i te posterunki przy cmentarzach lokalizować coby można w spokojnej atmosferze biznesy obgadać.

I będzie się żyło lepiej - wszystkim przy korycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Generalnie koncepcja mogła by się obronić, ale co z zimą? Krokodyl to gadzina co wody w stałym stanie skupienia nie trawi? Może rotacyjnie to z białym niedźwiedziem utrzymywać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

To nawet super, można powołać nowe  stanowisko np ds corocznego importu krokodyli. Zatrudni się kilku ekologów dbających o humanitarny transport. No i pijar, ten wzorem poprzedników jest najważniejszy - należy dołożyć wszelkich starań l pieniędzy aby przekonać ludzi, że krokodyl to zwierz w Polsce naturalnie występujący. Po ponownej zmianie władzy ponownie powoła się coś w stylu Pitery na najbardziej odpowiedzialne stanowisko do spraw tropienia łapówek przy zakupie krokodyli. 

I tak w koło Macieju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Podbijam stawkę  - krokodyle zostawić ale zrobić im podgrzewaną wodę w fosie ;) . Aby to osiągnąć przy  co drugim posterunku należy uruchomić kotłownie weglową z kilkuosobową obsadą palaczy. Nie pomyslałem od początku , wszak posterunki trzeba ogrzać a przecież że nie ruskim wrogim gazem tylko naszym patriotycznym węglem :P Tak więc przy okazji ogrzewania posterunków ogrzeje się też fosę z gadzinami. Dodatkowo by węgiel dostarczyć trzeba  wybudować linie kolejową dokoła kraju. Mogłaby ona posłuzyć do zaopatrzenia takze w inne materiały czy transportu żołnierzy w razie konfliktu oraz do przyjazdu Antoniego pancernym pociagiem którego nikt nie chce na razie wyprodukować :blink:

Obronnośc zyska, krokodyle tez a kopalnie zwiększą wydobycie.

Wartownicy powinni mieć też tresowane psy które wzmoga czujność wiec jeszcze treser i opiekun psów powinien być oraz niezbedna infrastruktura 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Wciąż mało kreatywności, a i myślenia o bezpieczeństwie. Wszak każda kotłownia powinna mieś alternatywny piec awaryjny. Tak i tu nada podumać o drugim systemie ogrzewania. Z pomocą przyjdą tu geotermy z Torunia. Może i kodziarstwo do rury się podczepi i d*pę podgrzeje w mroźne poranki w Polsce B. A taki Giertych już nie na murku, a na gorącej rurze boso będzie kicał do góry i karaoke urządzał.

Warto pamiętać też o jakiejś prowokacji co jakiś czas dla podgrzania emocji. Można pogadać z Sienkiewiczem i np Budkę przy posterunku podpalić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

Już sie za Romankiem steskniłem :)  Wydedukowałeś już może odpowiedź na moje pytanie?

Nie bardzo wiem o czym psiszesz ale rozumiem ze lewactwo szczelało (od szczania?) a prawica bedzie grodzić. Jakim to wiec cudem przez niemal 2 lata rządów PIS szczelał a nie grodził? Lewakami sa czy  jak? :blink: Mam kilka pytań i propozycji

1. Co da grodzenie jak asf jest już w Polsce?

2. Ja bym sie nie pitolił tylko wybudował 10m mur potrujnie zbrojony z fosą i drutem kolczastym pod napięciem i co 100, uzbrojony wartownik. Jak już nas ruscy bedą napadać to bedzie jak znalazł.

3. Pozostałe na terenie Polski dziki powinno sie wyłapać i kazdego przebadać i zweryfikować. Obce dziki odesłać na wschód.

4. Aby dziki podstępnie nie zaatakowały nas z południa to zagrodzić tez od Czech i Słowacji.

5. Jak juz grodzic to na całego - od naszych najgorszych wrogów Niemiec tez sie odgrodzic trzeba bo moze nie dziki ale muzłumanie przyjdą

na twoje pytanie o vat ??

 

hmm lepiej płot nisz nic a puzniej pufff do nich 

szczelanie to od szczelby jak wiesz o co chodzi  :P

organizuje dla was konkurs dla tych co skręcają w bok t.z lewaki 

 

oto konkurs ; pytanie czemu wasze strony typu wp.onet natemat i oko press itp głupot szpieguje wasze dane z kom?? po zainstalowaniu programów które nie pozwalają szpiegować   niemożna czytać artykułów ??

wyskakuje takie coś

 

reklamadajewolnosc-wp655.png

 

comment_QBMcspbcy4zZyKeKF5RMxIKYj35kLpDn

Werbung Macht Frei" raczej :D


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Owszem, o zależność pomiędzy wpływami z vat w ujeciu% do pkb a kosztami obsługi długu. 

Daj link do tych antyszpiegowskich programów żeby się zabezpieczyć i zgłoś całą aferę Błaszczakowi i Ziobrze bo pewnie Streżyńska  nie bedzie chciała o tym  nawet słuchać. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@Ulman ci nasi talibowie to strasznie smutny narodek. Strasznie wszystko biorą serio,spięci jak gaciory w kroku, aż zal ludzisków.

 


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

"Akurat w wypadku harcerzgate na Wetsterplatte mam podejrzenie, że był to news zupełnie świadomie wygenerowany przez pana Adamowicza, bo, jak się zdaje, to on w przeddzień uroczystości doprowadził do złożenia obietnicy ZHP, iż to ich przedstawiciel odczyta „apel pamięci” – obietnicy sprzecznej z obowiązującym ceremoniałem wojskowym, który prawo do tego daje tylko oficerom, a jedynie w wyjątkowych wypadkach podoficerom Wojska Polskiego na służbie. Mówiąc nawiasem – na mocy zarządzenia wydanego w czasach poprzedniej władzy przez partyjnego kolegę Adamowicza, Tomasza Siemoniaka."

RAZ

dzień bez kłamstwa dzień stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jak się nie rozumie świata dokoła to wszystko wydaje śię sPISkiem, zmową układem i zagrożeniem. Na miejscu Romka to bym rozważył zaprzestanie korzystania z internetu by go czasem nie szpiegowali. Internet z trudem ale przeżyje tą stratę :(

@nie - skoro tak jest jak napisałeś(skopiowałeś) to czemu wcześniej nikt harcerzowi nie powiedział że ma się tam nie pałętać? Chyba ktoś planował ta ceremonie i widzieli że ktoś niepowołany stoi a od początku nie powinno go tam być. Do tego jakaś pani w ostatniej chwili nakazuje stać więc jakoś nie wierzę w tą dywersję Adamowicza no chyba że był tam taki burdel i nikt nad tym nie panował że takie interwencje musiały być.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj