Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5574

Wygrana nie oznacza że bedą rządzić..

PIS to dla wiekszości dobra kombinacja. Praktyki jak podczas ery Gierkowskiej ale w nowym wykonaniu. Wtedy ludziom też dobrze się żyło na kredyt  ale wypadało pluć na władze bo to pro ruskie i anty klerykalne. Teraz mamy taki sam socjalizm jak wtedy ale jest on "made in Poland" podany razem z KK, nowymi bohaterami i wersją historii , w panierce z demokracji i socjalu ,  przyprawiony poczuciem niezależności i przyozdobiony patriotyzmem. Obecna władza twierdzi ze to zupełnie nowe danie ale wielu uważa że to zwykły kotlet schabowy tylko zmieniono nazwę w menu na "swojski polski sznycel w chrupiącej rumianej panierce z polskich jaj i bułki" 

By tłuszcza uwierzyła że jest lepiej postanowiono zdyskredytować i obrzydzić wszystkich ich przeciwników i jak widać to działa.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

ulman nie mecz sie jedz na urlop nad balaton -wladimir wladymirowicz juz tam odpoczywa, az 5 dni spedzi u naszego najwiekszego sojusznika. moze i prezes  z bredzinskim w gustownych pelerynkach pojada.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574
Ecopiotr    106

Wygląda na to, że po tylu wypadkach rządowych limuzyn, Macierewicz postanowił jeździć koleją. Czy będzie bezpieczniej na torach? Doświadczenie uczy, że gdzie rząd, tam kraksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Kim Dzong Il jeżdzi koleją. Jak brać przykład to z najlepszych :lol:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Wygląda na to, że po tylu wypadkach rządowych limuzyn, Macierewicz postanowił jeździć koleją. Czy będzie bezpieczniej na torach? Doświadczenie uczy, że gdzie rząd, tam kraksa...

Niech on lepiej na powrót polezie do tej swojej szafy z wyborów, tam pasował wyjątkowo dobrze.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do szafy powiadasz . No całkiem możliwe że On z Narnii . :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

No to już wiem dlaczego ten filmowy faun mi kogoś przypominał :D .

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To kto według was powinien rządzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Na pocieszenie wypijcie sobie pól litra .  :D  :D  :D Gorzej jak za długo będzie rządził PIS to jeszcze w alkoholizm  wpadniecie  :lol:  :lol:  :lol: Potem może znowu wygra opozycja i znowu będziecie świętować . :P i już socjal będzie się wam  podobał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Według mnie mogą rządzić , idzie im nie najgorzej . Tylko paru idiotów mogli by wymienić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Przyjechał Regan do Gorbaczowa . Po rozmowach Gorbaczow pokazał Moskwę z lotu ptaka . Regan ogląda i mówi . Same glinionki , przejedź do mnie to ci pokaże jak Nowy Jork wygląda . Za parę dni Gorbaczow z wizytą w Ameryce . Jak zwykle po rozmowach Regan zabrał Gorbaczowa śmigłowcem na oblot nad Nowym Jorkiem . Gorbaczow patrzy same wieżowce drapacze chmur a tu nagle widzi glinionkę . Z radością mówi a ta glinionka i się śmieje . Na to Regan . A toż wasza ambasada .

 

Czepiacie się jak w tym kawale . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taa , bo przecież Tobie się wszystko podoba , i nie wolno krytykować , nawet jak coś jest durne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Dlaczego niektórzy nie dostrzegają dobrych zmian tylko czepiają się bzdetów . Podobnież tylko jeden człowiek był doskonały .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo łatwiej śmiać się z głupoty . Kto ten doskonały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Miał 33 lata .

Lepper też mówił głupoty , ze Talibowie lądowali w Polsce . 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale że nie da się zgwałcić prostytutki - to już głupota w Jego wydaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Bo łatwiej śmiać się z głupoty . Kto ten doskonały ?

Prezes Zawsze Dziewica. 

Zbyszko - jak już Orban , Fico i reszta uzna ze z będą robić swoją politykę a nie wspólną z nami, UE przymknie kurek z kasą i sprzeda pare kuksańców to co będzie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

wedlug ustalen historykow urodzil sie od 4 do 7 lat przed soba :P , wiec i lat mial troche wiecej, w sumie nic pewnego nie wiadomo.

nie mam doswiadczenia z reprezentkami najstarszego zawodu swiata wiec sie nie bede wypowiadal, choc dobrze pamietam jego rechot......

 

zaczynam z powrotem ogladac tvpinfo-pis. w piatek i dzisiaj w programie minela 20 -pojawiaja sie specjalisci od gospodarki ktorzy tlumacza dziennikarzynie jak krowie na miedzy, ze sukcesy gospodarcze to w duzej mierze  propaganda, te cale nadwyzki budzetowe,cuda z vat-em i tani gaz z usa-to po prostu klamstwa.....

 

prezes zawsze dziewica-nie posiadam wiedzy :P  wiem tylko to ze jego matki chrzestne byly tez podobnego pochodzenia co miriam , a i chrzescijaninem tez zostal w podobnym wieku w ktorym joszua zaczal nauczac, wychowany w porzadnym socjalistycznym domu dopiero pod koniec lat 70 pobladzil pod koscielne strzechy,

 

w swojej autobiografi pisal ze dlugo nie wiedzial po co ci idioci w wielka sobote ida z koszykami pod kosciol zamiast sprzatac domy na wiosenne swieto. :D  :D  :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj