Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

daron64    4249

Insynuowanie choroby to też pewnie nie obrażanie. Skoro sam wyznaczasz standardy (vide obrażanie jest niedopuszczalne) to wypadałoby się samemu do nich stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To by dały, że można by było ewakuować tych Harcerzy z lasu i uratować im życie!!! Przeczytaj sobie ten artykuł i przestań pieprzyć głupoty!!!

http://lowcyburz.pl/2017/08/13/o-mozliwosciach-skutecznego-ostrzegania-przed-takimi-zdarzeniami-jak-nawalnica-z-11-sierpnia-2017-r/

 

Głupoty to Ty piprzysz więksość obozów i Ośrodkow wypoczynkowych znajduje się w lesie pierwszy raz w histori doszło do takiej klęski na tak rozległym obszarze i nic na to nie poradzimy możemy tylko wyciągnąć wnioski na przyszłość dzięki ustawie PiS która pozwalała na wycinkę drzew bez pozwolenia uniknięto wielu tragedi taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Co jesteś na przepustce ? Lekarz ci już pozwolił zajrzeć na forum hehe .

Widzisz sam spedzasz czasna na forum a innym zarzucasz że nie maja z kim rozmawiać jak coś napisza

Teraz zmysliles coś innego .....ot typowe dla zakutego łba

Prawdziwy "katol" który robi to co zarzuca innym ...hehe

Szkoda czasu dla takich glupkow


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Głupoty to Ty piprzysz więksość obozów i Ośrodkow wypoczynkowych znajduje się w lesie pierwszy raz w histori doszło do takiej klęski na tak rozległym obszarze i nic na to nie poradzimy możemy tylko wyciągnąć wnioski na przyszłość dzięki ustawie PiS która pozwalała na wycinkę drzew bez pozwolenia uniknięto wielu tragedi taka prawda

Czyli dalej przysłowie  "mądry Polak po szkodzie" jest wytyczną postępowania służb i obywateli.

Niestety PiS zezwolił tylko na wycinkę stosunkowo niewielkiej ilości drzew (co już miało zastraszające skutki), teraz powinni pójść o krok dalej i w imię bezpieczeństwa narodowego nakazać wycinkę wszystkich drzew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Głupoty to Ty piprzysz więksość obozów i Ośrodkow wypoczynkowych znajduje się w lesie pierwszy raz w histori doszło do takiej klęski na tak rozległym obszarze i nic na to nie poradzimy możemy tylko wyciągnąć wnioski na przyszłość dzięki ustawie PiS która pozwalała na wycinkę drzew bez pozwolenia uniknięto wielu tragedi taka prawda

 

Nie masz pojęcia o czym mówisz. W momencie wystąpienia takiego zjawiska na godzinę dwie przed nadejściem takiej burzy każdy kto się znajdzie na jej drodze może dostawać SMS z ostrzeżeniem, ma wystarczającą ilość czasu żeby uciec z lasu czy jeziora schować się w budynku. Technologia po stronie operatorów komórkowych jest wystarczy dobra wola po stronie rządowej i utworzenie takiego centrum ostrzegania. Kolejne rządy to olewają i za każdym razem słyszymy że był to pierwszy raz w historii. Tu masz listę takich "pierwszych razów" http://lowcyburz.pl/2017/08/15/przy-okazji-kolejnej-rocznicy-trab-powietrznych-z-15-sierpnia-2008-r/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Tak, mam 16 lat, jestem starym kawalerem, mieszkam z mamusią (83 lata), która mi pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy, naprawia maszyny itp. Podstawówkę ukończyłem w wieku 17lat, bo już mieli mnie dość. Ziemi mam tyle co w doniczkach ( dwie usychające pelargonie), a biedny jestem tak, że jak przechodzę obok stawu, to mi kaczki chleb rzucają! Zadowolony jesteś? Potwierdziły się twoje teorie? Super! Domyślaj się dalej.

A jednak będąc kompletnym (wg. twojego rozumowania) zerem, potrafię zbudować zdanie proste (co już przekracza twoje możliwości!), a nawet złożone (naprawdę jest coś takiego, ale nie trać czasu na próbę zrozumienia...) i zagiąć cię w dowolnym temacie.

NIE JEST CI WSTYD? Nie ma nic złego w przegranej z godnym przeciwnikiem, ale ze mną?

Wklejasz wykres, jedno pytanie Ulmana, i miotasz się jak kot w worku, bo nie tylko nie potrafisz z tego wykresu dowieść "sukcesu" PiS-u, ale brnąc dalej, udowadniasz, że nie ogarniasz tematu.

Nie pytam czy zdołałeś pojąć pojęcie "godność", bo to pytanie retoryczne (wikipedia ci spróbuje wyjaśnić co to takiego), pytam, ile razy trzeba cię j.ać jak burą sukę, ile razy trzeba ci dowodzić, że nie jesteś zdolny do zrozumienia najprostszych rzeczy, żebyś w końcu zrozumiał, że to cię przerasta?

 

Uważanie się za kogoś lepszego, jest bez wątpienia złe. Uważanie ciebie za równego sobie, to nawet nie jest dno, to obszar w którym nikt nigdy się sobie nie wyobraża.

 

Na pocieszenie (choć szczerze wątpię, że zrozumiałeś choćby część powyższych zdań) dodam, że nie jesteś sam, Zbyszko, Alamo, Staszek, Marekfarmer, dd+ i kilku innch, to twoja liga. Wymięcie się numerami telefonów, albo załóżcie nowy temat i udowadniajcie sobie nawzajem waszą mądrość, klepcie się po plecach, dawajcie sobie "I like it" za każdy post, wklejajcie każdy chłam, AF będzie szczęśliwe i wy też.

 

hmmm wyczerpująca odp wiesz tylko twoja liga zachowuje się jak zadufany człowiek tylko naśmiewasz się z innych co to ja nie jestem 

ulman mnie gdzieś zgasił albo odwrotnie drugiej strony nie lubię a wasza liga z tego słynie ze udaje głupie po 20 stronach  wystarczy poczytać posty z grudnia a dzisiaj mat łacie się jak szmaty na kiju gdy  był jakiś gorący temat gdzie mieliście racje 

zbankrutowaliśmy ?? nie  przekroczyliśmy bilon długu tacy z was ekonomiści w szkole to nie mieliście przedsiębiorczości 

a dzisiaj w tvn ostrzega was 80 letni ekonomista 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

 

Zacytuję ci Ansję .

Tak wygląda na chwilę obecną także ten temat tylko puste bezsensowne gadanie....nic nie wnoszące w własne życie jak i innych. 
Ma dziewczyna słuszną rację . 
Obrażanie jest nie dopuszczalne . Puszyć możesz się tak jak politycy PO i N  tylko to czytelnicy i naród zdecydują kto jest chory i kto wygra następne wybory a sondaże mówią swoje kto jest górą i nigdy mniejszość nie będzie rządziła . To , że umiesz napisać prawidłowo zdanie a nawet złożone to nie powiem to sukces .  :D
Kiedyś myślałem że krajem powinni rządzić ludzie wykształceni lecz się myliłem . Znam ludzi co w szkole mieli pod górkę a potem zatrudniali tych co mieli czerwone paski także nie zżymaj się . 
  •  

 

Powiedz, co ty wniosłeś do podwyższenia poziomu tego tematu? NiC? To nawet nie jest hipokryzja (sprawdź w Wikipedii, co to "trudne" słowo oznacza).

Można mieć niesłuszną rację?

Obrażanie was jest niedopuszczalne (nawet tego nie potrafisz napisać poprawnie. "nie" z przymiotnikami pisze się razem!), ale wy uzurpuzujecie sobie prawo obrażać wszystkich w dowolny sposób! Bo co? Bo macie intelektualną przewagę? Wolne żarty. Nie dziwi cię to, że wszystkie durne teksty pochodzą od zwolenników "jedynie słusznej opcji politycznej"? Nie widzisz różnicy w formie wypowiedzi, argumentacj, retorycei? Znasz te pojęcia?

Nie pora wyciągnąć z tego wniosków? Czy też dalej będziecie tkwić w głębokim przekonaniu o własnej nieskończonej mądrości?

Mnie nie chodziło o "puszenie się,( ale tego oczywiście nie zrozumiałeś), bo mówiłem o podstawach języka polskiego, które dla każdego Polaka są obowiązkiem! Który wy (tzn. obecna na tym forum klika zwolenników PiS), nie jesteście w stanie pojąć, lecz o sugerowanie wyższości "buraków" (określenie "burak" nie ma nic wspólnego z rolnictwem, jest synonimem prostaka). Naturalną obroną jest wyszydzanie nieosągalnych zdolności innych.

Napisz (tym razem bez wklejania cudzych tekstów) jak rozumiesz patriotyzm?

 

"Kiedyś myślałem że krajem powinni rządzić ludzie wykształceni lecz się myliłem"... Pomijając burackość tego zdania, przekonanie, że ludzie bez minimalnej wiedzy o temacie w którym podejmują decyze mające wpływ na Naród i jego losy świadczy po prostu o debiliźmie. Nawet ty nie (bezdpodstawne podejżenie) jesteś tak durny, żeby chcieć być rządzonym przez nieuka, który swoimi decyzjami ci zaszkodzi. Poptrafisz dostrzec związek pomiędzy własną szkodą, a decyzją wydaną przez popieranego przez ciebie głupka?

hmmm wyczerpująca odp wiesz tylko twoja liga zachowuje się jak zadufany człowiek tylko naśmiewasz się z innych co to ja nie jestem 

ulman mnie gdzieś zgasił albo odwrotnie drugiej strony nie lubię a wasza liga z tego słynie ze udaje głupie po 20 stronach  wystarczy poczytać posty z grudnia a dzisiaj mat łacie się jak szmaty na kiju gdy  był jakiś gorący temat gdzie mieliście racje 

zbankrutowaliśmy ?? nie  przekroczyliśmy bilon długu tacy z was ekonomiści w szkole to nie mieliście przedsiębiorczości 

a dzisiaj w tvn ostrzega was 80 letni ekonomista 

To tylko potwierdzenie poprzedniego postu...

Wiek,wiedza i doświadczenie nie są pozytywnymi kryteriami?

Romuś, trzeba cię uderzyć siekierą, żebaś zrozumiał?

No dobra, nie zrozumiesz, ale może chociaż przestaniesz...?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Ulman . 

Masz hektary i dokupywałeś ziemi i nie wiesz jak głęboko jest twoja ziemia . Musisz się zapytać   Cejrowskiego on dobrze tłumaczy . 

 

Zapewne chodzi ci o warstwę orną czy poziom  próchniczny. Jeśli tak to od 0,5 do 0,75 m ale głębiej też jest ziemia tylko inna ;)

 

 

teraz jest 900 mld, emerytury to pikuś przy kosztach obsługi długów  większy dochód z vatu idzie na zadłużenie pastwa 

 

Vat jest po stronie przychodów a obsługa długu po stronie wydatków więc nadal mnie interesuje jaka jest zależność dochodach z Vat w odniesieniu % do pkb a kosztami obsługi długu

 

Moim zdaniem to dobry pomysł . Zdajesz chyba sobie sprawę ile czasu i pieniędzy pochłania biurokracja , a ludzie chcą jak najszybciej odbudowywać . Staną może jakieś budynki bez pomyślunku , ale sądzę że znikoma ilość .

Niestety się nie zgodzę. Po wichurach widać było że największe szkody były w byle jak postawionych chałupkach "lepionych" z czego popadnie. Jak się będzie robić po dziadowsku to będzie dzadowstwo. Powinno się wprowadzić specjalny tryb pracy urzędasów by cała procedura pozwolenia na budowę, przebudowę czy jak tam zwał trwała max 7 dni roboczych. Niech ktoś fachowy zerknie na plany i ew skoryguje bo inaczej znowu odstawią prowizorkę i za kilka lat będzie znowu nieszczęście.

 

 

Diaspora swoją kartą wyborczą chce wprowadzić mocodawców Niemieckich do władzy  ,Oni ,momentalnie na start dadzą im Islam+ ,Tym samym diaspora swoją kartą wyborczą walnie przyczyni się do zabijania obywateli Polski

 

Zapewne ty juz się boisz ze cie zabiją i zjadzą. Andrzej Lepper też się tak strasznie bał że go zabiją że aż popełnił samobójstwo

 

.... dzięki ustawie PiS która pozwalała na wycinkę drzew bez pozwolenia uniknięto wielu tragedi taka prawda

Jak dla mnie jest to poziom absurdu Monty Python'a. Uważam to za tekst miesiąca! :o

 

 

Kiedyś myślałem że krajem powinni rządzić ludzie wykształceni lecz się myliłem . Znam ludzi co w szkole mieli pod górkę a potem zatrudniali tych co mieli czerwone paski także nie zżymaj się .  
 

Ja zawsze mówiłem że najgorsi są głupi i pracowici. Jesli  popierasz PIS  i piszesz to co powyżej to wszystko się zgadza. :)

Ja znam ludzi co maja profesurę a są debilami jak niejaka Pawłowicz  czy Niesiołowski i takich co szkół nie pokończyli a prowadzą wielkie interesy ale to nie ma nic do rzeczy. 

Zastanowił byś się jak takie rzeczy piszesz wszak Duda to doktor i Kaczyński też i zapewne to że rządzą nie jest wg ciebie pomyłką 

Czy w związku z tym ze elity są złe a wykształceni nie powinni rządzić władza powinna trafić ponownie w ręce ludu pracującego miast i wsi?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Chodziło mu o to, że wszystko poniżej 1 metra jest własnością Państwa. Nie potrfił jednak postawić sensownego pytania. Zamiast pytać "jaką głębokość ma twoja ziemia?", powinien zapytać "do jakiej głębokości masz prawo władać gruntem?". To chyba powód, dla którego nikt nie pokwapił się z odpowiedzią, a Zbyszko był bardzo dumny, że znał odpowiedź na burackie pytanie.

 

Zbyszku, a jaką głębokość ma twoja ziemia (zakładając naiwnie , że potrafisz odróżnić ziemię od gleby)? Mierzyłeś kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Odpowiedź na to pytanie Zbyszka jest banalnie prosta. Na taką głębokość, na jaką kopią na Twoim cmentarzu. Reszta to tylko mamienie socjalistycznego robotnika, kapitalistyczną reklamą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

 

 

 

 

 

 

 

Diaspora swoją kartą wyborczą chce wprowadzić mocodawców Niemieckich do władzy  ,Oni ,momentalnie na start dadzą im Islam+ ,Tym samym diaspora swoją kartą wyborczą walnie przyczyni się do zabijania obywateli Polski

 

Moment, czy ty rozumiesz pojęcie słowa "diaspora"? Jaka karta wyborcza? Do czego? Wprowadzenie mocodawców niemieckich do władzy gdzie? Jak to ma się przyczynić do zabijania Polaków?

Widziałem durne teksty, ale jeszcze nic co by świadczyło tak jednoznacznie o głupocie zarówno autora, jak i wklejającego tego tekstu.

Muzułmanie żyją wśród nas od stuleci. Masz jakiekolwiek dowody, że zabili kogoś? A może, że kogoś chchcieli zabić?

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak durny jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Odpowiedź na to pytanie Zbyszka jest banalnie prosta. Na taką głębokość, na jaką kopią na Twoim cmentarzu. Reszta to tylko mamienie socjalistycznego robotnika, kapitalistyczną reklamą. :D

No niestety, by móc legalnie wydobywać cokolwiek z głębokości poniżej 1metra, potrzebna jest zgoda odpowiednich organów.

U siebie mam złoża marmuru, i choć w niektórych miejscach wystają ponad ziemię, nie mam prawa ich eksploatatować. Nikt inny bez wykupienia moich "bardzo prywatnych" gruntów też. Nawet mając ciek wodny, na którym inni wybudowali studnie nie upoważnia mnie do pobierania opłat za wodę.

 

Mirro, to (o ile słusznie zauważyłem) pierwsza Twoja odpowiedź  na durne pytanie. Proszę Cię, nie wdawaj się w to. Mam dla Ciebie naprawdę duży szacunek, za to, że podajesz fakty i zmuszasz do refleksji. Bez interpretacji, narzucania swojego zdania, tłumaczenia co jest dobre, a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

 @Eko dlaczego zaraz durne pytanie? Wystarczy odpowiednie podejście i moja, Twoja, Nasza Ziemia ma od  powierzchni lądów do jądra niespełna 6,5 tysiąca kilometrów. Natomiast ten twór na którym żyjemy ma około 35 tysięcy metrów na kontynentach.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Odpowiedź na to pytanie Zbyszka jest banalnie prosta. Na taką głębokość, na jaką kopią na Twoim cmentarzu. Reszta to tylko mamienie socjalistycznego robotnika, kapitalistyczną reklamą. :D

 Wcale że nie bo gdyby tak było to byś mógł odkopać a nie możesz . Nawet dziury nie masz prawa wykopać . 

 

Odpowiadając ogólnie na te posty to jeszcze z tobą można popisać i z Ulmanem a reszta opozycji to pajace . 

Choć się w niektórych kwestiach nie zgadzamy jakąś kulturę trzeba zachować .  

Ecopiotr ma do ciebie taki szacunek jak Petru do Schetyny . ;)

 

 

Mirek a co powiesz o wpisie Pani Profesor Środzie o defiladzie wojskowej .

Chodziło mu o to, że wszystko poniżej 1 metra jest własnością Państwa. Nie potrfił jednak postawić sensownego pytania. Zamiast pytać "jaką głębokość ma twoja ziemia?", powinien zapytać "do jakiej głębokości masz prawo władać gruntem?". To chyba powód, dla którego nikt nie pokwapił się z odpowiedzią, a Zbyszko był bardzo dumny, że znał odpowiedź na burackie pytanie.

 

Zbyszku, a jaką głębokość ma twoja ziemia (zakładając naiwnie , że potrafisz odróżnić ziemię od gleby)? Mierzyłeś kiedyś?

 

Wyrywasz część zdania i się puszysz , Twój idol powiedział , ze wszyscy wszystko wiedza to i ja myślałem ze pokapujesz .

Pewnie uprawiasz buraki i jak korzeń palowy puści na jeden metr  to myślisz że do jednego metra możesz władać . To myślenie jest  rzeczywiste buraka ale nie nazywajmy tego po imieniu .

Nie pisz , że masz na polu marmury bo  cię PO spec ustawą wysiedli i do wypłaty odszkodowania będziesz mieszkał pod mostem .

Nawet kamienia nie możesz sprzedać który leży na powierzchni bez pozwolenia a na jeden metr to możesz zahaczyć głęboszem a nie władać.  

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

 przyczynek do rozwazania o wlasnosci :D

taki wypadek z dzisiaj-kosilem kuzynowi lake i rozbilem kamieniem szybe w budynku na sasiedniej dzialce i teraz rozwazanie czyja wina -wlasciciela dzialki-bo nie zebral kamieni przy granicy ? wlasciciela kamienia-to byl ewidentnie kamien z drogi dojazdowej do budynku ? mojej kosiarki czy jej producenta ktory zrobil feralne oslony ? nie ma roku zeby jakas szyba nie poszla-tyle ze do tej pory zawsze to byly ciagnikowe

na dodatek to byl punkt ubezpieczeniowy :P  :P  :P  i czesc ubezpieczen mam u nich w tym oc rolnikow :D  :D  :D , to byl pech bo za 10 min mieli zamykac i zasuwac zaluzje a tak to poszla szyba 3*4 i kawalek ramy-co ciekawe sama agentka nie wiedziala jak sprawe rozwiazac -bo jej pokazalem kamien z ich drogi a sprzetem nawet na mm nie wjechalem za granice cos wspomniala o swoim ubezpieczeniu budynku ,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Już tyle kłamstw napisali i nadal będą pisać .  Z drugiej strony to gdyby była to prawda to co mi się wpita lać w rządzenie .

Mój dziadek opowiadał .

Zasiał owies . Owies był piękny lecz zachwaszczony . Wziął konia  brony i powłóczył wzdłuż i w szerz . Na jego pracę naszła sąsiadka i mówi . Panie taki ładny owies był a pan go tak zniszczył . Po tygodniu babka szła i ze zdziwieniem mówi . Jaki ten owies głupi że tak ładnie rośnie .

Ja też uważam że jak ktoś na początku wydaje wyrok lub krytykuje nie czekając do końca podobne ma myślenie jak ta babka .     


 przyczynek do rozwazania o wlasnosci :D

taki wypadek z dzisiaj-kosilem kuzynowi lake i rozbilem kamieniem szybe w budynku na sasiedniej dzialce i teraz rozwazanie czyja wina -wlasciciela dzialki-bo nie zebral kamieni przy granicy ? wlasciciela kamienia-to byl ewidentnie kamien z drogi dojazdowej do budynku ? mojej kosiarki czy jej producenta ktory zrobil feralne oslony ? nie ma roku zeby jakas szyba nie poszla-tyle ze do tej pory zawsze to byly ciagnikowe

na dodatek to byl punkt ubezpieczeniowy :P  :P  :P  i czesc ubezpieczen mam u nich w tym oc rolnikow :D  :D  :D , to byl pech bo za 10 min mieli zamykac i zasuwac zaluzje a tak to poszla szyba 3*4 i kawalek ramy-co ciekawe sama agentka nie wiedziala jak sprawe rozwiazac -bo jej pokazalem kamien z ich drogi a sprzetem nawet na mm nie wjechalem za granice cos wspomniala o swoim ubezpieczeniu budynku ,

 Pewnie gdyby kuzyn kosił swoją łąkę na pewno by poszło z jego oc ale gdy ty robiłeś usługę to mogą zapytać się ciebie o działalność gospodarczą i czy jesteś ubezpieczony od takich zdarzeń . Usługi takie można robić ale w bliskim pokrewieństwie tłumacząc się , że za coś .

Chyba na tym kamieniu nie pisało że  jest z ich drogi .  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

z tobą można popisać i z Ulmanem a reszta opozycji to pajace .

 

Choć się w niektórych kwestiach nie zgadzamy jakąś kulturę trzeba zachować .

Wycinek z jednego posta twojego...

No i coś tam o niedopuszczalnym obrażaniu pisałeś chyba? Ale jak dla ciebie np insynuowanie choroby, nazywanie kogoś pajacem, czy stwierdzanie że będziesz wyrokował czy ktoś ma coś z glowa nie jest obrażaniem i nie jest przejawem braku kultury, to nie dziw się że ludzie tak a nie inaczej do ciebie się odnoszą. No chyba że sam nie przestrzegasz "reguł", które promujesz. No ale to by chyba trochę chipokryzja zalatywalo, prawda?

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Po prostu prostactwo i pospolstwo ma swoje piec minut....to typowe w pis-bolszywizmie

Niszczenie d0robku innych to wymarzone zajecie dla takich niedoukow jak Zbycho czy inni ...maja radosc bo to typowe dla glupkow hehe

Muzułmańska intifada dotarła aż do Finlandii, europejskie lewactwo myślało, że to Izrael traktuje źle materiał koraniczny i likwiduje nożownikow i muzułmańskie kamikadze. Teraz oni są na celowniku muzułmańskich fanatyków allaha i mahometa, ale również ludzie, którzy z lewactwem nie mają nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

20881995_1408241345961858_32221164624295

 

Jak  Rządzili  to  mówili  ,, Sorry  taki  mamy  klimat ,,   ,, Ja  wam  wójta  nie wybierałem,,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 przyczynek do rozwazania o wlasnosci :D

taki wypadek z dzisiaj-kosilem kuzynowi lake i rozbilem kamieniem szybe w budynku na sasiedniej dzialce i teraz rozwazanie czyja wina -wlasciciela dzialki-bo nie zebral kamieni przy granicy ? wlasciciela kamienia-to byl ewidentnie kamien z drogi dojazdowej do budynku ? mojej kosiarki czy jej producenta ktory zrobil feralne oslony ? nie ma roku zeby jakas szyba nie poszla-tyle ze do tej pory zawsze to byly ciagnikowe

na dodatek to byl punkt ubezpieczeniowy :P  :P  :P  i czesc ubezpieczen mam u nich w tym oc rolnikow :D  :D  :D , to byl pech bo za 10 min mieli zamykac i zasuwac zaluzje a tak to poszla szyba 3*4 i kawalek ramy-co ciekawe sama agentka nie wiedziala jak sprawe rozwiazac -bo jej pokazalem kamien z ich drogi a sprzetem nawet na mm nie wjechalem za granice cos wspomniala o swoim ubezpieczeniu budynku ,

Nie dość że szybę wybiłeś , to jeszcze szukasz winnego ? Ty naprawdę nie wiesz kto za to odpowiada , że właściciela kamienia szukasz ? Ty sprawdź czy to z nieba nie spadł , to wtedy może z OC UFO zapłacą . :D:P

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Wycinek z jednego posta twojego...

No i coś tam o niedopuszczalnym obrażaniu pisałeś chyba? Ale jak dla ciebie np insynuowanie choroby, nazywanie kogoś pajacem, czy stwierdzanie że będziesz wyrokował czy ktoś ma coś z glowa nie jest obrażaniem i nie jest przejawem braku kultury, to nie dziw się że ludzie tak a nie inaczej do ciebie się odnoszą. No chyba że sam nie przestrzegasz "reguł", które promujesz. No ale to by chyba trochę chipokryzja zalatywalo, prawda?

Potrafię dostrzec mądre wskazówki . Obrażony to przepraszam .

Ciekawe czy Budka przeprosi bo to większy wysiłek jak wieszać psy na kimś , ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj