Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Roman176    4602

Wklejasz jakieś pierdółki bo pewnie nawet od siebie byś nic nie napisał. Widać że nie rozumiesz kompletnie ani podstaw ekonomii ani co wklejasz  bo to wogóle obok tematu. Pytałem o zaleznosci pomiedzy dochodami z Vatu w ujęciu % do pkb a kosztami obsługi długu a nie o wisienki na torcie

 

a jak jest liczone pkb od sprzedania sąsiadowi 50kg  pszenicy bez rachunku po drugie gadka była o vat a ja napisałem o obsłudze długu publicznego bo idzie z vat  jak zauważyłeś artykuł był pisany jak było 400mld długu publicznego koszt ok 74 dokładanie do emerytur    76mld

 

teraz jest 900 mld, emerytury to pikuś przy kosztach obsługi długów  większy dochód z vatu idzie na zadłużenie pastwa 

 

ciekawe czemu w latach np 97 mieliśmy 7,6 pkb a Balcerowicz wszystko niszczył 

 

ciekawe czemu gdy przygotowany pod wpływem doktryny Jeffreya Sachsa (z Uniwersytetu Harvarda) umożliwił rozpoczęcie szybkiego programu reform

Jego działalność jako ministra finansów dwukrotnie była przedmiotem sejmowego postępowania w sprawie odpowiedzialności konstytucyjnej. W obu przypadkach Sejm umorzył postępowanie: w marcu 1993 i czerwcu 1994

 

oto własnie polska i wszystko wiedzący o ekonomi ulman 

po pierwsze ty nie wiedziałeś nigdy o kosztach obsługi długu 

po drugie poczytaj sobie o gospodarce greckiej od 2001 plan króla eu podobno jest według was super 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

 przygotowany pod wpływem doktryny Jeffreya Sachsa (z Uniwersytetu Harvarda) umożliwił rozpoczęcie szybkiego programu reform

Jego działalność jako ministra finansów dwukrotnie była przedmiotem sejmowego postępowania w sprawie odpowiedzialności konstytucyjnej. W obu przypadkach Sejm umorzył postępowanie: w marcu 1993 i czerwcu 1994

 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Leszek_Balcerowicz

 

Stad samodzielnie myslacy zrzynaja swoje mysli, czy to z innej publikacji?

 

 Np z http://yelita.pl/artykuly/art/balcerowicz  ?

 Naprawde tak ciezko napisac jedno zdanie wlasnej opinii, czy wkleic skad kopiujecie mysl?

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Blaszczak będzie miał problem, bo "Łowcy burz" wydali ostrzeżenia a system krajowy nie przekazał dalej, bo kimże oni są aby mieli coś sugerować systemowi. Okazało się że był chwilowo nieczynny. Ktoś sobie zlekceważył. Poza tym, IMGW też leje na to bo oni mogą ewentualnie prognozą w telewizji się zająć. Zwracam uwagę że dalej nie prowadzi się działań do zbudowania systemu reagującego na tego typu zagrożenia, papier wszystko przyjmie . Zajmujemy się Owsiakiem i zagrożeniem festiwalu a ludzi przed burzą nie potrafimy ostrzec. Skoro nakręciliśmy spiralę strachu przed zamachami, emigrantami i Bóg wie jeszcze czym to budujmy ten system. Jak Błaszczak to zrobi będę pierwszy który powie, brawo.

 

I co by dały te ostrzeżenia? Ludzie by na dachy powchodzili i drzewa w lesie  trzymali?? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

https://pl.wikipedia.org/wiki/Leszek_Balcerowicz

 

Stad samodzielnie myslacy zrzynaja swoje mysli, czy to z innej publikacji?

 

 Np z http://yelita.pl/artykuly/art/balcerowicz  ?

 Naprawde tak ciezko napisac jedno zdanie wlasnej opinii, czy wkleic skad kopiujecie mysl?

 

wiem ze to z wiki ale porównując do ulamna jego myśli do gospodarka była za tych czasów najlepsza z najmniejszym długiem chyba 8 mld

 

ale dziękuje za uwagi przynajmniej promujesz mnie ze jestem oczytany  :P


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Do treści merytorycznej się nie odnoszę, tylko na nerwy mi działa takie przypisywanie sobie cudzych myśli :)
Choć przy alamo to i tak mały pikuś jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

I co by dały te ostrzeżenia? Ludzie by na dachy powchodzili i drzewa w lesie  trzymali?? :P :P

Cóż za błyskotliwa wypowiedź.

 

A kiedy kolwiek systemy wydają ostrzeżenia.Ztego co wiem to kilka lat w stecz gdy była powódź też nikt nie ostrzegał dopiero gdy byly podtopienia.

Teraz można wiele zastrzeżeń mieć,ale gdzie się podziały pomorskie jednostki armi?Kto je zlikwidował?

Ilu wojewodów na chwilę obecną ogłosiło stan klęski żywiołowej?To jest w zakresie akurat samorządów wojewódzkich.

 

Wy tu siedzicie i bzdurnie tylko sobie biadolicie a czy ktoś z was w jakiś sposób pomyślał choć aby pomóc tym ludziom..)Przecież to mogło i może spotkać kazdego.Powiecie ,że czyja wina Tuska że wiatru lub wody nie zatrzymał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

To nie jest wina nikogo , ale jak słucham jak Schetyna mówi że przy pomocy samorządów w 48 godzin zrobi więcej jak rząd to bardzo dobrze i czekam na rezultaty a nie na bzdurne gadania . Pewnie chce być lepszy od Tuska jak była powódź i jak powiedział , że wójta im nie wybierał i umył ręce . 

Płacimy podatki i to rząd powinien im najwięcej pomóż . Jednakże gdyby zorganizowali w telewizji pomoc systemem SMS to też bym wysłał .

Pamiętam jak rząd sfinansował kontenery dla powodzian  które kosztowały tyle co w tedy mały domek z działką na obrzeżach   miasta . Był na ten temat reportaż jak cwaniacy bogacili się na nieszczęściu i rząd na to pozwolił . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cóż za błyskotliwa wypowiedź.

 

A kiedy kolwiek systemy wydają ostrzeżenia.Ztego co wiem to kilka lat w stecz gdy była powódź też nikt nie ostrzegał dopiero gdy byly podtopienia.

Teraz można wiele zastrzeżeń mieć,ale gdzie się podziały pomorskie jednostki armi?Kto je zlikwidował?

Ilu wojewodów na chwilę obecną ogłosiło stan klęski żywiołowej?To jest w zakresie akurat samorządów wojewódzkich.

 

Wy tu siedzicie i bzdurnie tylko sobie biadolicie a czy ktoś z was w jakiś sposób pomyślał choć aby pomóc tym ludziom..)Przecież to mogło i może spotkać kazdego.Powiecie ,że czyja wina Tuska że wiatru lub wody nie zatrzymał ...

 

A o jakiej pomocy mówisz? Bo jak na razie chaos tam panuje ludzie próbują pomagać ale widać brak organizacji wśrod lokalnych służb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Choćby o takiej,ze jak siedzisz przed tym komputerem to możesz sam zrobić apel do ludzi ,ze zbierasz różne rzeczy dla osób poszkodowanych następnie przekazać to do najbliższego Caritasu z prośbą o przekazanie darów dla osób z nawałnic.
Wystarczy pomyśleć i nie wiele wysiłku od siebie dolozyc.Ale cóż dobrzy politycy siedzą i tylko gadają a w gruncie rzeczy nic dobrego zrobić nie potrafią.
Tak wygląda na chwilę obecną także ten temat tylko puste bezsensowne gadanie....nic nie wnoszące w własne życie jak i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

I co by dały te ostrzeżenia? Ludzie by na dachy powchodzili i drzewa w lesie  trzymali?? :P :P

 

To by dały, że można by było ewakuować tych Harcerzy z lasu i uratować im życie!!! Przeczytaj sobie ten artykuł i przestań pieprzyć głupoty!!!

http://lowcyburz.pl/2017/08/13/o-mozliwosciach-skutecznego-ostrzegania-przed-takimi-zdarzeniami-jak-nawalnica-z-11-sierpnia-2017-r/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Do treści merytorycznej się nie odnoszę, tylko na nerwy mi działa takie przypisywanie sobie cudzych myśli :)

Choć przy alamo to i tak mały pikuś jesteś :)

przepraszam ale jak bym napisał trybunał po hanysowsku to tydzień byś szyfrował  :)

To by dały, że można by było ewakuować tych Harcerzy z lasu i uratować im życie!!! Przeczytaj sobie ten artykuł i przestań pieprzyć głupoty!!!

http://lowcyburz.pl/2017/08/13/o-mozliwosciach-skutecznego-ostrzegania-przed-takimi-zdarzeniami-jak-nawalnica-z-11-sierpnia-2017-r/

 

lukejro ma racje u nas jest o to zadyma bo na śląsku co tornado przeszło to Czechy 3 godzin przed dostali ostrzeżenie a u nas nic 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

nasi gora :D

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/konkurencyjna-aukcja-koni-pod-krakowem,12393723/

 

najciekawsze jest to ze dobra zmiana planuje zezwolic ludziom na odbudowe i remonty bez jakiegokolwiek nadzoru i kontroli ze strony nadzoru budowlanego- do nastepnego huraganu postoi a potem niech sie nastepcy martwia ????

podobnie bylo ze strefami zalewowymi-01-01-2016 mial nastapic bezwgledny zakaz budowy na wyznaczonych przez fachowcow  terenach powodziowych i glupki zmienili ustawe, przy nastepnych powodziach ludzie beda plakac bo nowe domy postawili a teraz plywaja- ciekawe kto bedzie za to odpowiadal-pewnie nikt.........

 

jak powiedzial plaszczak -telekomy naleza do zagranicznych firm i nie beda polakom pomagac, moze trzeba zmienic przepisy i ministra przy okazji.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Moim zdaniem to dobry pomysł . Zdajesz chyba sobie sprawę ile czasu i pieniędzy pochłania biurokracja , a ludzie chcą jak najszybciej odbudowywać . Staną może jakieś budynki bez pomyślunku , ale sądzę że znikoma ilość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

najciekawsze jest to ze dobra zmiana planuje zezwolic ludziom na odbudowe i remonty bez jakiegokolwiek nadzoru i kontroli ze strony nadzoru budowlanego- do nastepnego huraganu postoi a potem niech sie nastepcy martwia ????

 

Akurat to jest dobry pomysł.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

ty jesteś starym kawalerem mieszkającym z mamusia ??

 

pracujesz w agencji anr ??Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ??

 

jacuś kraków zawsze był dziwny 

sory taki mamy klimat  :lol:  :D

Tak, mam 16 lat, jestem starym kawalerem, mieszkam z mamusią (83 lata), która mi pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy, naprawia maszyny itp. Podstawówkę ukończyłem w wieku 17lat, bo już mieli mnie dość. Ziemi mam tyle co w doniczkach ( dwie usychające pelargonie), a biedny jestem tak, że jak przechodzę obok stawu, to mi kaczki chleb rzucają! Zadowolony jesteś? Potwierdziły się twoje teorie? Super! Domyślaj się dalej.

A jednak będąc kompletnym (wg. twojego rozumowania) zerem, potrafię zbudować zdanie proste (co już przekracza twoje możliwości!), a nawet złożone (naprawdę jest coś takiego, ale nie trać czasu na próbę zrozumienia...) i zagiąć cię w dowolnym temacie.

NIE JEST CI WSTYD? Nie ma nic złego w przegranej z godnym przeciwnikiem, ale ze mną?

Wklejasz wykres, jedno pytanie Ulmana, i miotasz się jak kot w worku, bo nie tylko nie potrafisz z tego wykresu dowieść "sukcesu" PiS-u, ale brnąc dalej, udowadniasz, że nie ogarniasz tematu.

Nie pytam czy zdołałeś pojąć pojęcie "godność", bo to pytanie retoryczne (wikipedia ci spróbuje wyjaśnić co to takiego), pytam, ile razy trzeba cię j.ać jak burą sukę, ile razy trzeba ci dowodzić, że nie jesteś zdolny do zrozumienia najprostszych rzeczy, żebyś w końcu zrozumiał, że to cię przerasta?

 

Uważanie się za kogoś lepszego, jest bez wątpienia złe. Uważanie ciebie za równego sobie, to nawet nie jest dno, to obszar w którym nikt nigdy się sobie nie wyobraża.

 

Na pocieszenie (choć szczerze wątpię, że zrozumiałeś choćby część powyższych zdań) dodam, że nie jesteś sam, Zbyszko, Alamo, Staszek, Marekfarmer, dd+ i kilku innch, to twoja liga. Wymięcie się numerami telefonów, albo załóżcie nowy temat i udowadniajcie sobie nawzajem waszą mądrość, klepcie się po plecach, dawajcie sobie "I like it" za każdy post, wklejajcie każdy chłam, AF będzie szczęśliwe i wy też.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Moim zdaniem to dobry pomysł . Zdajesz chyba sobie sprawę ile czasu i pieniędzy pochłania biurokracja , a ludzie chcą jak najszybciej odbudowywać . Staną może jakieś budynki bez pomyślunku , ale sądzę że znikoma ilość .

Komu ten pomysł na dłuższą metę pomoże? Panu Kaziowi, który robi "po taniości"? Co zrobią ci ludzie po następnej wichurze? Kto im to ubezpieczy?

"Uczeni w piśmie" dalej twierdzą, że zmiany klimatyczne trwają tysiące lat. Ostatnie czterdziestolecie nosi wszystkie znamiona (i dowody) zmian klimatycznych, więc "za krótki okres" i "nie ma się czym martwić", nie przekonuje.

Musimy się nastawić na to, że to, co do tej pory wydarzało się sporadycznie, będzie cykliczne, i robienie "byle jak", będzie miało konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

https://www.youtube.com/watch?v=gkM3sMGKgTY

 

 

uch-1.jpg


aschulz_3.jpg

 

MARTIN SCHULZ CHCE KARAĆ FINANSOWO KRAJE ODMAWIAJĄCE PRZYJĘCIA UCHODŹCÓW !!!

Kandydat na kanclerza Niemiec Martin Schulz zamierza w przypadku zwycięstwa w wyborach uzależnić wysokość dotacji finansowych z budżetu UE dla krajów członkowskich od ich zgody na przyjmowanie uchodźców.

 

Agencja dpa dotarła do dokumentu programowego SPD, który Schulz ma wygłosić.

Po wyborach SPD chce uzależnić dotacje UE od ilości przyjętych uchodźców. Najwięcej pieniędzy mają otrzymać te kraje, które będą miały najbardziej otwarte granice dla tzw. uchodźców.

Podczas prac nad następnym budżetem europejskim nadamy planowaniu finansowemu formę paktu solidarności.

Należy jasno ustalić, że kraje, które odmawiają solidarności w ważnych kwestiach, muszą się liczyć z finansowymi stratami i nie mogą nadal liczyć na pełną solidarność ze strony Niemiec i innych krajów” – czytamy w dokumencie.

 

Program potwierdza sekretarz generalny SPD. „Chcemy solidarnego paktu dla uchodźców” – wyjaśnił agencji dpa Hubertus Heil.

https://ndie.pl/mart...ecia-uchodzcow/

 

http://telewizjarepu...a-ss,43937.html

 

 

0003QPA5JD98BWOP-C122-F4.jpg


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
 

nasi gora  :D

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/konkurencyjna-aukcja-koni-pod-krakowem,12393723/

 

najciekawsze jest to ze dobra zmiana planuje zezwolic ludziom na odbudowe i remonty bez jakiegokolwiek nadzoru i kontroli ze strony nadzoru budowlanego- do nastepnego huraganu postoi a potem niech sie nastepcy martwia ????

podobnie bylo ze strefami zalewowymi-01-01-2016 mial nastapic bezwgledny zakaz budowy na wyznaczonych przez fachowcow  terenach powodziowych i glupki zmienili ustawe, przy nastepnych powodziach ludzie beda plakac bo nowe domy postawili a teraz plywaja- ciekawe kto bedzie za to odpowiadal-pewnie nikt.........

 

jak powiedzial plaszczak -telekomy naleza do zagranicznych firm i nie beda polakom pomagac, moze trzeba zmienic przepisy i ministra przy okazji.

 

Do treści merytorycznej się nie odnoszę, tylko na nerwy mi działa takie przypisywanie sobie cudzych myśli  :)
Choć przy alamo to i tak mały pikuś jesteś  :)

 

 

Taa, dodaj jeszcze, że w swoich ocenach jesteś niezwykle obiektywny i pozbawiony uprzedzeń...

 

Spróbuję wytłumaczyć to prościej: tygrys nie potrzebuje mówić, że jest tygrysem - każdy widzi. Jeśli szakal twierdzi, że jest tygrysem - nikt mu nie wierzy.

 

Słyszałeś może kiedyś takie pojęcie jak "areszt obywatelski"? To, że kopaliny są własnością Państwa, które może wydać zgodę na ich wydobycie, nie znaczy, że każdy maże to robić w dowolnym miejscu. Jeśli nie znasz swioch praw i nie potrafisz ich wyegzekwować w tak banalnej sprawie, to cierp, a nie oczekuj, że się ktoś będzie nad tobą litował.
 

 

Jak widzę tego PISoczyka to nawet bez oglądania wiem co powie

 

W związku z wczorajszym świętem Wojska Polskiego ukazały się dwie smutne historie.

"Kiedy wsadzali mnie do aresztu byłem oskarżany o zbrodnię wojenną i ludobójstwo. Po wielu latach było uniewinnienie od zarzutu. Ostatecznie skazano mnie za niewłaściwie wykonany rozkaz i nieostrożne obchodzenie się z bronią. To tak jakbym rzucił niedopałek na ulicę - komentuje swoją sprawę Tomasz Borysiewicz, uczestnik akcji pod Nangar Khel.

https://wiadomosci.wp.pl/co-robi-ten-weteran-iraku-i-afganistanu-przeprowadzki-i-fuchy-za-20-zl-6155771107804801a

I ta druga chyba jeszcze smutniejsza.

Antoni Macierewicz odwiedził wieś Rytel. "...Ale uważajcie przede wszystkim, naprawdę, nie ma tutaj co ryzykować..."

https://wiadomosci.wp.pl/uwazajcie-nie-ma-co-ryzykowac-szef-mon-do-zolnierzy-pomagajacych-po-nawalnicy-6155880365020801a

Ja bym powiedział. Róbcie co w waszej mocy, ale dbajcie też o swoje bezpieczeństwo. 

 

No to ja gratuluję takiej ilości wolnego czasu, ja mam ciekawsze sposoby spędzania wolnego czasu niż oglądanie wiadomości na wszystkich kanałach. W dobie internetu masz dostęp do informacji 24h/dobę, sam możesz sobie przeczytać, przeanalizować  nie musi tego za ciebie robić dziennikarzyna na usługach PiS, PO, Sorosa i innych. Aha nie wiem czy wiesz ale "trójka" jest państwowa czyli też jest w rękach dobrej zmiany a jednak nie ma tam takiej cenzury i propagandy jak w TVP Info. Nie chodzi o posprzątanie tylko ZMOBILIZOWANIE wojska. Niech sobie sprzątają i dwa miesiące ale na miejscu powinni być w 24h!!! Współczuje twojej żonie że ma męża z takim podejściem do kobiet.... W domu jesteś taki książę któremu żona musi kawkę i obiadek pod nos podać???

Diaspora swoją kartą wyborczą chce wprowadzić mocodawców Niemieckich do władzy  ,Oni ,momentalnie na start dadzą im Islam+ ,Tym samym diaspora swoją kartą wyborczą walnie przyczyni się do zabijania obywateli Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Tak, mam 16 lat, jestem starym kawalerem, mieszkam z mamusią (83 lata), która mi pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy, naprawia maszyny itp. Podstawówkę ukończyłem w wieku 17lat, bo już mieli mnie dość. Ziemi mam tyle co w doniczkach ( dwie usychające pelargonie), a biedny jestem tak, że jak przechodzę obok stawu, to mi kaczki chleb rzucają! Zadowolony jesteś? Potwierdziły się twoje teorie? Super! Domyślaj się dalej.

A jednak będąc kompletnym (wg. twojego rozumowania) zerem, potrafię zbudować zdanie proste (co już przekracza twoje możliwości!), a nawet złożone (naprawdę jest coś takiego, ale nie trać czasu na próbę zrozumienia...) i zagiąć cię w dowolnym temacie.

NIE JEST CI WSTYD? Nie ma nic złego w przegranej z godnym przeciwnikiem, ale ze mną?

Wklejasz wykres, jedno pytanie Ulmana, i miotasz się jak kot w worku, bo nie tylko nie potrafisz z tego wykresu dowieść "sukcesu" PiS-u, ale brnąc dalej, udowadniasz, że nie ogarniasz tematu.

Nie pytam czy zdołałeś pojąć pojęcie "godność", bo to pytanie retoryczne (wikipedia ci spróbuje wyjaśnić co to takiego), pytam, ile razy trzeba cię j.ać jak burą sukę, ile razy trzeba ci dowodzić, że nie jesteś zdolny do zrozumienia najprostszych rzeczy, żebyś w końcu zrozumiał, że to cię przerasta?

 

Uważanie się za kogoś lepszego, jest bez wątpienia złe. Uważanie ciebie za równego sobie, to nawet nie jest dno, to obszar w którym nikt nigdy się sobie nie wyobraża.

 

Na pocieszenie (choć szczerze wątpię, że zrozumiałeś choćby część powyższych zdań) dodam, że nie jesteś sam, Zbyszko, Alamo, Staszek, Marekfarmer, dd+ i kilku innch, to twoja liga. Wymięcie się numerami telefonów, albo załóżcie nowy temat i udowadniajcie sobie nawzajem waszą mądrość, klepcie się po plecach, dawajcie sobie "I like it" za każdy post, wklejajcie każdy chłam, AF będzie szczęśliwe i wy też.

 

Zacytuję ci Ansję .

Tak wygląda na chwilę obecną także ten temat tylko puste bezsensowne gadanie....nic nie wnoszące w własne życie jak i innych. 
Ma dziewczyna słuszną rację . 
Obrażanie jest nie dopuszczalne . Puszyć możesz się tak jak politycy PO i N  tylko to czytelnicy i naród zdecydują kto jest chory i kto wygra następne wybory a sondaże mówią swoje kto jest górą i nigdy mniejszość nie będzie rządziła . To , że umiesz napisać prawidłowo zdanie a nawet złożone to nie powiem to sukces .  :D
Kiedyś myślałem że krajem powinni rządzić ludzie wykształceni lecz się myliłem . Znam ludzi co w szkole mieli pod górkę a potem zatrudniali tych co mieli czerwone paski także nie zżymaj się .  
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

@zbyszko
Obrażanie niedopuszczalne, ale jak pisałeś że bedziesz diagnozował czy ktoś ma coś z głową, to to już rozumiem jest ok?
@alamo
A propos powyzszego-ty to ewidentnie masz coś z głową. Wrzucasz min moj post i piszesz jakieś banialuki o diasporze(jakiego narodu?), z komentarzem że jawnie przyczyni się do śmierci Polaków. W ogóle to sam to wymyśliłeś, czy w swoim stylu ukradłeś komuś te złota myśl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Po prostu prostactwo i pospolstwo ma swoje piec minut....to typowe w pis-bolszywizmie
Niszczenie d0robku innych to wymarzone zajecie dla takich niedoukow jak Zbycho czy inni ...maja radosc bo to typowe dla glupkow hehe


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

I co by dały te ostrzeżenia? Ludzie by na dachy powchodzili i drzewa w lesie  trzymali?? :P :P

 Ty jednak niczego nie kumasz. Takie coś jak ten piknik harcerski powinien mieć zapewnione w okolicy miejsce ewakuacji ze stałym dachem nad głową.Zagrożeń jest więcej i jak widać samo dotarcie do ich bazy zajęło dużo czasu. Szkoła, remiza albo inny solidny budynek. Harcerz i las to para stara jak świat i nie należy tego niszczyć, czyli niech się bawią. Przy normalnie działających umysłach po otrzymaniu sygnału o takim zagrożeniu, bierze się d*pę w troki i szoruje z dziatwą bliżej cywilizacji. Nie było sygnału, są ofiary, miejscem ewakuacji była polana. Poza tym gościu mówiący że "Bóg tak chciał" powinien przestać organizować wszelkie wyjazdy dzieci i udać się do klasztoru o surowej regule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Po prostu prostactwo i pospolstwo ma swoje piec minut....to typowe w pis-bolszywizmie

Niszczenie d0robku innych to wymarzone zajecie dla takich niedoukow jak Zbycho czy inni ...maja radosc bo to typowe dla glupkow hehe

 

Co jesteś na przepustce ? Lekarz ci już pozwolił zajrzeć na forum hehe . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj