Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Roman176    4600

Tusk zamykał stocznie a Niemcy doinwestowują air berlin  zęby nie zbankrutował ciekawe czemu to takie ważne hmmm morze damy im Tuska ciekawe jak by tam go przyjęli ?? 

 

lewacy jak tak bierzecie przykład z eu to czemu Tusk nie robi jak oni ?? 


Rząd daje Mercedesowi 81 mln

 

hmmmm niema jak państwowe ??


comment_gL7JfikkKrobM3nr4KwPKqS2a9SnACR7


Piszesz o wykresie dochodu z vat w ujęciu % pkb czy w ujęciu kwotowym?

 

Janów działał przez 200 lat , za komuny, za Wałęsy, Millera, Tuska, Pawlaka , Kwaśniewskiego czy Buzka ale dopiero teraz PIS naprawił tę patologię :lol:

W zasadzie to się nie dziwię bo komunistom stadnina kojarzy się z burżuazją i należy ją zlikwidować.  :blink:

Po cyrkach z licytacją, padniętych koniach, zabraniu klaczy przez Panią Watts zwolnieniu znanego w świecie hodowców dyrektora zapewne marka Janowa się wzmocni :D

 

Ciebie też okradli? Jesteście jakimiś gamoniami czy pechowcami że was nawet z piasku okradaja?

 

Grzen - szacunek. Niby naturalna umiejętność przyznania się do błędu nie jest taka oczywista. 

Romek chciał powiązać  koszt obsługi długu z przychodami vat w ujęciu % do pkb ale wytłumaczyć nie potrafi a za nic się nie przyzna do bzdury :blink:

 

ulmanku ja ci tego nie wytłumaczę kiedyś pisałem sam o tym byłeś szokowanym ,a z drugiej strony ja nie siedzę na forum jak ty od 7 z kawką 

3 razy za dzień staje 4 40 praca godz drzemki i później balowanie słomy do 21/22 

 

 

masz gamoniu http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/130979,wodzislaw-nielegalnie-wydobywali-piasek,id,t.html 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Ulman, co za pytanie a jak Mariusz mógł pomóc, pogadal powiedzial ze nie zostana sami i otrzymaja pomoc i tyle. Jego pomoc polegała na tym że był przecież napisalem.

Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

No to naprawdę sukces. 4 dni po burzy Błaszczak przerwał urlop i z łaski swojej pojechał sprawdzić czy jeszcze żyjecie. A wcześnie co robił? Doglądał kiełbasek na grillu????

 

Słuchamy dwóch rożnych telewizji . Błaszczak mówił , że to kłamstwo . Ale czy to ważne? 

Ważna , że przybył . Lepiej później niż wcale .

Twoja historia jest rozbrajająca i dużo mówi o tobie. Jakim bucem trzeba być, by pzwolić komuś na wybranie piasku ze swojej działki? A ty zdobyłeś się jedynie na rozmowę z "kolegą w prokuraturze" i uzyskałeś wielkie nic! Gratulacje! Jesteś prawdziwym facetem...

Jakich masz znajomych? Poznali się na tobie?

Posłuchałeś kumpla - brawo ty! Ciekawe do kogo należały te spychacze? Pewnie nawet nie wiesz...

 

Wznowienie wygaszania produkcji spowoduje jej zmniejszenie, a w tym wypadku przecież nie o to chodzi. Zresztą po co ją wznawiać, skoro nie została wstrzymana? Zastanawiasz się czasem nad sensem tego co piszesz?

Twoje pisanie też mówi dużo o tobie , że jesteś jeszcze dorosłym dzieciakiem opierającym się na książkowej teorii . Wydział rolnictwa nic mu nie zrobił a ja miałem jakieś szansę . Puknij się w głowę zanim coś napiszesz . Chciałbym zobaczyć cię w akcji .

Kumpel powiedział , że dobrze zrobiłem bo facet nic na siebie nie ma i nic nie można mu zabrać . 

Jak ciebie by satysfakcjonowało wygrana sprawa wyrok sądu w ręce którego nie mógłbyś wyegzekwować opłacić prawników to gratuluje rozumu . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Ważne czy nie ważne, liczy się, że potrzebował 4 dni na dotarcie na miejsce tego zdarzenia... Ale PiS ma takie tempo, wojewodowie uznali że nie ma potrzeby wprowadzenia stanu klęski żywiołowej, Beata mówi, że wszystko idzie cudownie a Antoni ogłosił, że w czwartek w kujawsko-pomorskim do akcji wejdzie wojsko... 6 dni po burzy....To jest dopiero tempo. Jak by nas ruscy zaatakowali to zanim nasza armia by się ruszyła to już wróg byłby na zachodniej granicy....

Aha, nie "słuchamy" dwóch rożnych TV, bo ja nie oglądam telewizji.... Info o urlopie Błaszczaka słyszałem w radiowej trójce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Za to ja oglądam wszystkie i porównuję . Szkoda że ty tak nie robisz tylko uznajesz jedną rację . Pstryknąć palcami i już byś chciał aby wojsko posprzątało ci podwórko . Tak możesz do swojej żony aby ci kawę podała albo coś innego . Jeżeli uważasz , że w info wszystko kłamią nie weryfikując tego inni powinni cie bagatelizować na tym forum bo ty jesteś ortodoksyjny i totalny .


Eee tam nie próbuj tłumaczyć. On wierzy że zbawiciel, mesjasz Kaczyński zbawi naród i "pstryk" będziemy wielcy i wszyscy będą nam sie kłaniać bo potupiemy nózkami.

Niemcy wypłacą nam setki mld Eur, ruscy w ramach reparacji dadzą nam gratisowy gaz i ropę przez 20 najbliższych lat zwrócą wrak i przyznaja się do zamachu w wyniku czego Putin poda się do dymisji. Skruszona UPAina odda nam tereny aż do Kamieńca , a żydzi przeleją kolejne kilkadziesiąt mld USD w zamian za bohaterskie ich ukrywanie  w czasie okupacji. Oczywiste jest też że Trump raz w miesiącu będzie przyjmowany na Nowogrodzkiej by się poradzić w kwestiach światowej polityki USA.

Po raz kolejny wypada zacytować M Thatcher " Z byciem ważnym jest jak z byciem damą. Jeśli musisz mówić ludziom, że jesteś ważny, to znaczy, że nie jesteś.

 

To znaczy , ze gdy marko-kolo obnosił się swoim nowym ciągnikiem to w rzeczywistości  go nie ma lub jest biedny . :P


1 270 tys za 15 koni = 84 600 za sztukę 

410 tys za 6 koni = 68 300 za sztukę więc jak drożej skoro taniej :blink:  Nowa matematyka wg PIS czy bezmyślne powtarzanie?

 

Zbyszko - jak scigać z urzędu coś co nie stanowi włłasności państwa ani nie szkodzi jego interesom.? Trzeba by mieć z mln urzedników co tylko jeżdzili by i patrzyli czy ktoś komuś nie wyciął lasu, nie wykosił cudzej łąki albo nie wybrał piasku. Ciekawi mnie jak czesto ty  bywasz na swoim polu skoro piach ci wykopali. Generalnie z tego co piszesz to mafia budowała autostrady i lepiej było nie podskakiwać a potem jeszcze większa mafia ich wedupczyła i im nie zapłaciła. :D  Zabrałeś się za sprawę pewnie od d*py strony bo widać że nie masz pojecia jak to załatwić. Tu jakiś znajomy coś powiedział bo piach woził, tu kolega co miał coś załatwić i pogadać , tam jakaś siksa  i wyobrażenie o sciganiu z urzędu. A może ten kolega cii wmówił żebyś nie skakał  żebyś mu d*py nie zawracał pierdołąmi skoro nie wiesz jak sprawę załatwić?

 

Chciałbym się dowiedzieć jak ty byś załatwił tą sprawę ? 

Odpowiedz na pytanie na jaka głębokość jest twoja ziemia ?

Potem możemy podyskutować . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Był Błaszczak, ale był i Antonii.

"Samochód wojskowy, którym do wsi Rytel w Borach Tucholskich przyjechał we wtorek minister Antoni Macierewicz... ugrzązł w gęstym błocie. Wyjść z opresji szefowi MON pomogli mieszkańcy pobliskiej wsi."

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,22236254,samochod-z-macierewiczem-zakopal-sie-w-blocie-ministra-uratowali.html#Czolka3Img

Suweren jednak nie jest mściwy i pomoże miłościwie panującym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Za to ja oglądam wszystkie i porównuję . Szkoda że ty tak nie robisz tylko uznajesz jedną rację . Pstryknąć palcami i już byś chciał aby wojsko posprzątało ci podwórko . Tak możesz do swojej żony aby ci kawę podała albo coś innego . Jeżeli uważasz , że w info wszystko kłamią nie weryfikując tego inni powinni cie bagatelizować na tym forum bo ty jesteś ortodoksyjny i totalny .

 

No to ja gratuluję takiej ilości wolnego czasu, ja mam ciekawsze sposoby spędzania wolnego czasu niż oglądanie wiadomości na wszystkich kanałach. W dobie internetu masz dostęp do informacji 24h/dobę, sam możesz sobie przeczytać, przeanalizować  nie musi tego za ciebie robić dziennikarzyna na usługach PiS, PO, Sorosa i innych. Aha nie wiem czy wiesz ale "trójka" jest państwowa czyli też jest w rękach dobrej zmiany a jednak nie ma tam takiej cenzury i propagandy jak w TVP Info. Nie chodzi o posprzątanie tylko ZMOBILIZOWANIE wojska. Niech sobie sprzątają i dwa miesiące ale na miejscu powinni być w 24h!!! Współczuje twojej żonie że ma męża z takim podejściem do kobiet.... W domu jesteś taki książę któremu żona musi kawkę i obiadek pod nos podać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Do czasu kiedy była ZSW, jednostki wojskowe miały plany działania na wypadek klęsk żywiołowych w wyznaczonych rejonach odpowiedzialności. Jeśli chodzi o ludzi najbardziej do tego nadawały się jednostki typu piechota bo stale moc chłopa była pod ręką.. Jeśli chodzi o sprzęt specjalistyczny to jednostki inżynieryjne albo ratownictwa inżynieryjnego. W takich przypadkach jak powódź sygnał przychodził od wojewody i do boju. Wory z piaskiem targało się na własnych plecach albo krowy wyciągało z topieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

I co to dało? Na czym ta pomoc polegała? Co konkretnie zrobił i jak pomógł\

Marekfarmer , u ciebie bez szkód?

 

 Szkody  nie duże   małe  dziury  w Dachu  na oborze   przez  złamaną  gałąź  na szczęście drugie  drzewo  złamał się  czubek  ale nie spadł na oborę   i straż  go  w  niedzielę  osunęła.  Ogólnie  w Gminie  Straty  ogromne   kupę  dachów  poleciało  ale   kilkanaście km odemnie.

Kukurydzę  trochę  grad  pociął  i  połamał.

Ogólnie  2 dni  bez  prądu 

 

Minister  przybył z Pomocą  finasową  i  zainteresowaniem  z  tego co wiem to  już w sobotę  byli   na miejscu  Churaganu  ale  do nas  dotarł w niedzielę.

 

 

trzeba bylo sie ubezpieczyc -jak twierdzil inny spec- ja tez tak kazdemu mowie, zreszta mieszkam w dolinie wisly wiec niejedna powodz przezylem i pewne jeszcze pare zobacze.

ja bym nie byl takim optymista ze to byl huragan stulecia-co najwyzej dekady.....

 

]

 

A gdzie ja napisałem że nie byłem ubezpieczony ?????

Ubezpieczone mam wszystko   Budynki  zwierzęta uprawy  i to  od  wszystkich ryzyk   oprócz  suszy.

Eksperci  mówią  co  innego  że  takiego Huraganu  nie było  jeszcze w PL

Po  zasiłek  Rządowy  6 tyś nie zamierzam  iść  byłem ubezpieczony  niech  ubezpieczalnia  płaci

 

Gdyby  Bronek  przyjechał  to by  zapewne  powiedział  że ,, Huragan ma to do siebie  że  przechodzi,  Weście  Kredyt  i zbudujcie  sobie  nowe  domy,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ta totalna opozycja to myśli jak ministrowie chodzą do kościoła to taki minister jest w trzech osobach i powinien być jednocześnie w wszystkich miejscach :D  :D  :D  

 

Trza się ubezpieczyć taaaa   na górce nie chcą ubezpieczyć od suszy a przy rzece od powodzi . 

 

Może ktoś miał do czynienia z odszkodowaniem . Jest zadowolony , Niech się podzieli wrażeniami .

 

Czy dopłata do ubezpieczeń nie pachnie wan socjalizmem ?  Czy tylko jak biednym dają to jest socjalizm a jak zamożnym to już nie .

Ulman co powiesz .

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torpedo    341

Pytanie do tego jest takie. Co według Ciebie, tak ważnego miał produkować Łucznik, jeśli w zakładach były maszyny ściśle związane z produkcją kbkAK? Jaki sens miało utrzymywanie takiego zakładu? Kolejny produkt to VIST. Miałem okazję piznąć tym wynalazkiem na strzelnicy o deski wychwytywacza. Nie przypadkiem, tylko z wkurwienia na badziewie którym miałem się posługiwać. Dobrze że to sprzedali , bo tam nic normalnego już nie mogło powstać.

Problem na dziś to MSBS. Albo uczciwie przetestują tę broń i użytkownicy, czyli nasza armia i my jako podatnicy, nie zostaną wpuszczeni w kanał. Albo pójdzie wszystko do WOT, tam zaś przy tej intensywności szkolenia nie ma szans aby ją dotrzeć i wychwycić niedoróbki. Jak zacznie się rozlatywać, a wiele na to wskazuje, to zniechęcą ludzi samego WOT. Bo przecież Antonii obiecał najlepsze. Co jeszcze obiecał Antonii to już dobrze wiecie, a co jest to też widać.

Chyba zbyt szybko czytałeś. Chodziło o Fabrykę Łączników Radom S.A., a nie o Fabrykę Broni "Łucznik" :D  Prywatyzacja fabryki broni to byłoby dopiero coś. Ale banda rudego byłaby do tego zdolna. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby i tutaj pojawił się tajemniczy katarski inwestor :ph34r: Uff, jakie to szczęście że haratający w gałę to już historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

 

ulmanku ja ci tego nie wytłumaczę kiedyś pisałem sam o tym byłeś szokowanym ,a z drugiej strony ja nie siedzę na forum jak ty od 7 z kawką 

3 razy za dzień staje 4 40 praca godz drzemki i później balowanie słomy do 21/22 

 

 

masz gamoniu http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/130979,wodzislaw-nielegalnie-wydobywali-piasek,id,t.html 

Twierdzisz że jest lepiej niż kiedyś a kiedy wchodzimy w szczegóły nie umiesz wytłumaczyć. Na jakiej podstawie twierdziłeś że jest lepiej niż za PO? Widocznie tak ci powiedzieli bo nawet nie umiesz wytłumaczyć i uargumentować swoich twierdzeń. Kiepska sprawa

Reszty nie zrozumiałem bo byłeś już blisko 20 godzin na nogach i zmęczenie widać po pisaniu

 

 

1.Za to ja oglądam wszystkie i porównuję . Szkoda że ty tak nie robisz tylko uznajesz jedną rację . Pstryknąć palcami i już byś chciał aby wojsko posprzątało ci podwórko . Tak możesz do swojej żony aby ci kawę podała albo coś innego . Jeżeli uważasz , że w info wszystko kłamią nie weryfikując tego inni powinni cie bagatelizować na tym forum bo ty jesteś ortodoksyjny i totalny .

 

2.To znaczy , ze gdy marko-kolo obnosił się swoim nowym ciągnikiem to w rzeczywistości  go nie ma lub jest biedny . :P

 

3,Chciałbym się dowiedzieć jak ty byś załatwił tą sprawę ? 

Odpowiedz na pytanie na jaka głębokość jest twoja ziemia ?

Potem możemy podyskutować . 

1. Jak tyle oglądasz telewizji to chyba zajęcia ci brak :lol:

2. Jak już kiedyś pisałem - socjaliści nie są w stanie zrozumiec M.Thatcher i wykrakałem - nie zrozumiałeś. 

3. Takie sprawy załatwiam z prawnikiem. Policja, prawnik, wizja liokalna materiał zdjęciowy akty własnosci pełnomocnictwa, i inne papierzyska w ilościach hurtowych i tym zajmuje się  prawnik jeśli sam nie czuje się na siłach

Co oznacza - na jaką głębokość jest ziemia?

 

 

Może ktoś miał do czynienia z odszkodowaniem . Jest zadowolony , Niech się podzieli wrażeniami .

 

Czy dopłata do ubezpieczeń nie pachnie wan socjalizmem ?  Czy tylko jak biednym dają to jest socjalizm a jak zamożnym to już nie .

Ulman co powiesz .

Szwagier wyrwał od ubezpieczycieli ale nie sam tylko za pomoca specjalnej kancelarii specjalizującej sie w takich sprawach . Wyrwali co do grosza i wzieli bodajże 7 czy 8 % odszkodowania. 

Dopłata do ubezpieczeń nie pachnie tylko jest socjalizmem. Typowa redystrybucja środków. Muszą zabrać 120 by dać 100  ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

W związku z wczorajszym świętem Wojska Polskiego ukazały się dwie smutne historie.

"Kiedy wsadzali mnie do aresztu byłem oskarżany o zbrodnię wojenną i ludobójstwo. Po wielu latach było uniewinnienie od zarzutu. Ostatecznie skazano mnie za niewłaściwie wykonany rozkaz i nieostrożne obchodzenie się z bronią. To tak jakbym rzucił niedopałek na ulicę - komentuje swoją sprawę Tomasz Borysiewicz, uczestnik akcji pod Nangar Khel.

https://wiadomosci.wp.pl/co-robi-ten-weteran-iraku-i-afganistanu-przeprowadzki-i-fuchy-za-20-zl-6155771107804801a

I ta druga chyba jeszcze smutniejsza.

Antoni Macierewicz odwiedził wieś Rytel. "...Ale uważajcie przede wszystkim, naprawdę, nie ma tutaj co ryzykować..."

https://wiadomosci.wp.pl/uwazajcie-nie-ma-co-ryzykowac-szef-mon-do-zolnierzy-pomagajacych-po-nawalnicy-6155880365020801a

Ja bym powiedział. Róbcie co w waszej mocy, ale dbajcie też o swoje bezpieczeństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Jak widzę tego PISoczyka to nawet bez oglądania wiem co powie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Za to ja oglądam wszystkie i porównuję . Szkoda że ty tak nie robisz tylko uznajesz jedną rację . Pstryknąć palcami i już byś chciał aby wojsko posprzątało ci podwórko . Tak możesz do swojej żony aby ci kawę podała albo coś innego . Jeżeli uważasz , że w info wszystko kłamią nie weryfikując tego inni powinni cie bagatelizować na tym forum bo ty jesteś ortodoksyjny i totalny .

 

To znaczy , ze gdy marko-kolo obnosił się swoim nowym ciągnikiem to w rzeczywistości  go nie ma lub jest biedny . :P

 

Chciałbym się dowiedzieć jak ty byś załatwił tą sprawę ? 

Odpowiedz na pytanie na jaka głębokość jest twoja ziemia ?

Potem możemy podyskutować . 

Taa, dodaj jeszcze, że w swoich ocenach jesteś niezwykle obiektywny i pozbawiony uprzedzeń...

 

Spróbuję wytłumaczyć to prościej: tygrys nie potrzebuje mówić, że jest tygrysem - każdy widzi. Jeśli szakal twierdzi, że jest tygrysem - nikt mu nie wierzy.

 

Słyszałeś może kiedyś takie pojęcie jak "areszt obywatelski"? To, że kopaliny są własnością Państwa, które może wydać zgodę na ich wydobycie, nie znaczy, że każdy maże to robić w dowolnym miejscu. Jeśli nie znasz swioch praw i nie potrafisz ich wyegzekwować w tak banalnej sprawie, to cierp, a nie oczekuj, że się ktoś będzie nad tobą litował.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

Ważne czy nie ważne, liczy się, że potrzebował 4 dni na dotarcie na miejsce tego zdarzenia... Ale PiS ma takie tempo, wojewodowie uznali że nie ma potrzeby wprowadzenia stanu klęski żywiołowej, Beata mówi, że wszystko idzie cudownie a Antoni ogłosił, że w czwartek w kujawsko-pomorskim do akcji wejdzie wojsko... 6 dni po burzy....To jest dopiero tempo. Jak by nas ruscy zaatakowali to zanim nasza armia by się ruszyła to już wróg byłby na zachodniej granicy....

Aha, nie "słuchamy" dwóch rożnych TV, bo ja nie oglądam telewizji.... Info o urlopie Błaszczaka słyszałem w radiowej trójce...

 

za Tuska było lepiej barkami limuzyny wozili zamiast pomoc ludziom 

 

Na dzień po medialnym show Donalda Tuska szef IMGW uspokaja. Powodzi nie będzie – mówi Mieczysław Ostojski. Zaapelował, by nie wywoływać paniki poprzez nieprawdziwe doniesienia.

 

Wczoraj podczas posiedzenia rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w obecności mediów Donald Tusk tłumaczył, że należy się spodziewać opadów ponadstandardowych. Wyjaśnił też, że symulacje tego, ile deszczu może spaść, spowodowały rozpoczęcie prac w trybie kryzysowym.

 

Posiedzenie miało charakter medialnego show transmitowanego na żywo, w czasie którego Tusk chwalił się tym, ile rząd nauczył się od poprzedniej powodzi. I znowu w obecności kamer niczym Putin wysłuchiwał raportów, dawał wskazówki, zapewniał, że będzie dobrze.

Dzisiaj IMGW, która monitoruje stan wód w Polsce zorganizowało konferencje prasową.

"Nie ma powodzi"

– powiedział dyrektor IMGW Mieczysław Ostojski. Zaapelował, by nie wywoływać paniki poprzez nieprawdziwe doniesienia o kataklizmie. Od soboty może natomiast dojść do mniejszych podtopień.

Ciekawe czy szef IMGW za mówienie, że nie ma powodzi straci stanowisko...?

 

http://niezalezna.pl/55240-szopka-donalda-tuska-a-imgw-odpowiada-powodzi-nie-bedzie-nie-wywolujcie-paniki


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

gdyby do nas przyjechal minister w garniturze i krawacie to pewnie by poplynal przywiazany tymze krawatem do klody B) ,

co do ubezpieczen -najlepiej do tej pory placilo pzu- co prawda trzeba bylo czekac na rzeczoznawce nawet 40 dni ale pare tys zawsze wpadlo, inni dawali albo od reki 1 tys lub 2-3 tys jesli ktos sie stawial, straty w uprawach z 50 tys - zdecydowana wiekszosc pol dzierzawiona na "gebe" wiec i nie ubezpieczona...minelo pare lat zanim gospodarstwo sie podnioslo-dobrze ze mam inne dochody

 

podczas takiej tragedii z ludzi wychodza najgorsze cechy-przynajmniej u nas,okolica mocno pisowska wiec nie dziwota ze policja stale jezdzila ,nawet 3 suki prewencji musialo rozdzielac sasiednie wsie, jedni podtapiali drugich,jedni przekopywali drogi i rowy a drudzy zasypywali, na prowizorycznych tamach patrole osp pilnowaly dzien i noc zeby inni nie rozkopywali, turysci zwiedzali okolice zeby poogladac tragedie innych-oto polska wlasnie :D  :D  :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

Taa, dodaj jeszcze, że w swoich ocenach jesteś niezwykle obiektywny i pozbawiony uprzedzeń...

 

Spróbuję wytłumaczyć to prościej: tygrys nie potrzebuje mówić, że jest tygrysem - każdy widzi. Jeśli szakal twierdzi, że jest tygrysem - nikt mu nie wierzy.

 

Słyszałeś może kiedyś takie pojęcie jak "areszt obywatelski"? To, że kopaliny są własnością Państwa, które może wydać zgodę na ich wydobycie, nie znaczy, że każdy maże to robić w dowolnym miejscu. Jeśli nie znasz swioch praw i nie potrafisz ich wyegzekwować w tak banalnej sprawie, to cierp, a nie oczekuj, że się ktoś będzie nad tobą litował.

 

 

ty jesteś starym kawalerem mieszkającym z mamusia ??

gdyby do nas przyjechal minister w garniturze i krawacie to pewnie by poplynal przywiazany tymze krawatem do klody B) ,

co do ubezpieczen -najlepiej do tej pory placilo pzu- co prawda trzeba bylo czekac na rzeczoznawce nawet 40 dni ale pare tys zawsze wpadlo, inni dawali albo od reki 1 tys lub 2-3 tys jesli ktos sie stawial, straty w uprawach z 50 tys - zdecydowana wiekszosc pol dzierzawiona na "gebe" wiec i nie ubezpieczona...minelo pare lat zanim gospodarstwo sie podnioslo-dobrze ze mam inne dochody

 

podczas takiej tragedii z ludzi wychodza najgorsze cechy-przynajmniej u nas,okolica mocno pisowska wiec nie dziwota ze policja stale jezdzila ,nawet 3 suki prewencji musialo rozdzielac sasiednie wsie, jedni podtapiali drugich,jedni przekopywali drogi i rowy a drudzy zasypywali, na prowizorycznych tamach patrole osp pilnowaly dzien i noc zeby inni nie rozkopywali, turysci zwiedzali okolice zeby poogladac tragedie innych-oto polska wlasnie :D  :D  :D

 

pracujesz w agencji anr ??Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ??

 

jacuś kraków zawsze był dziwny 

sory taki mamy klimat  :lol:  :D

https://twitter.com/i/web/status/897878714092015616

woda musi się spiętrzać i jest powódź nic nie poradzimy

zagadka kto tak powiedział

 

 

 

  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Roman pozwól ze po lekturze ostatnich twoich wpisów  zadedykuję ci bardzo zacną  myśl " Błogosławieni ci co nie mając nic do powiedzenia głosu nie zabierają"

 

Jak tam z wyjasnieniem zaleznosci pomiedzy dochodami z Vatu w ujeciu % do pkb a kosztami obsługi długu? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

w przeciwienstwie do ciebie nie mam kompleksow krakowa-bo niby czemu jak 90 % jego obecnych mieszkancow to takie same wsioki jak ja :D  :D  :D na czele z ta banda ktora obecnie rzadzi polska........

w zadnej agencji nie pracuje,pracuje w uslugach nie tylko rolnych

 

sprawdzilem na forum moje stare wpisy -15-05-2010 jeszcze zadnej powodzi nie bylo- zaczela sie dokladnie 17 -juz wiele razy udowadnialem ze niezaleznia podobnie jak i inne portale klamia jak im pasuje. bo licza ze nikt tego nie sprawdzi i nie pamieta

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

Roman pozwól ze po lekturze ostatnich twoich wpisów  zadedykuję ci bardzo zacną  myśl " Błogosławieni ci co nie mając nic do powiedzenia głosu nie zabierają"

 

Jak tam z wyjasnieniem zaleznosci pomiedzy dochodami z Vatu w ujeciu % do pkb a kosztami obsługi długu? 

 

widzisz jak ty prosto myślisz 

Wisienki na torcie

W budżecie państwa w oczy rzucają się cztery szczególnie kosztowne pozycje:

obrona narodowa – 21 mld zł,

obowiązkowe ubezpieczenia społeczne – 77,5 mld zł,

obsługa długu publicznego – 43 mld zł,

różne rozliczenia – 85 mld zł.

 

to z podatków 

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Na-co-ida-nasze-podatki-2425582.html

 

taki trudne do ciebie ???


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Wklejasz jakieś pierdółki bo pewnie nawet od siebie byś nic nie napisał. Widać że nie rozumiesz kompletnie ani podstaw ekonomii ani co wklejasz  bo to wogóle obok tematu. Pytałem o zaleznosci pomiedzy dochodami z Vatu w ujęciu % do pkb a kosztami obsługi długu a nie o wisienki na torcie

 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ulman . 

Masz hektary i dokupywałeś ziemi i nie wiesz jak głęboko jest twoja ziemia . Musisz się zapytać   Cejrowskiego on dobrze tłumaczy . 

Twoje postępowanie z wybraniem ziemi to postępowanie książkowe .

Wybrali mi ziemię i z powrotem  wyrównali . Straciłem tylko trochę nerwów .

Potem okazało się , że facet to słup który nic na siebie nie ma .

Byłem u prawnika i mówił dokładnie tak samo jak ty i jeszcze że by tego nie podarował ale nic nie wspomniał że honorarium weźmie jak  dostanę odszkodowanie fizycznie a nie na papierze to pewnie bym się zgodził  .

Ja zagrałem trochę inaczej co niektórzy stwierdzili że ja nic nie kumam .

Jeśli bym postąpił jak ty to zostałbym się z dziurą na polu i z uregulowaniem honorarium prawnika . Wygrałbym sprawę a przegrał bitwę ponieważ na gościu siedzi komornik i nic nie może mu zabrać . 

Wcale nie oglądam często telewizji . W info jak coś powiedzą rano to wałkują to przez cały dzień . Gorzej z innymi telewizjami bo tam trudne sprawy itd.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj