Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

daron64    4247

Skąd by nie było wypadałoby wstawić źródło :)
Mi akurat to pierwsze wyskoczyło z tego linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Ecopiotr

 

Wymigujesz się na odpowiedź na pytania . Ja nie pytałem się czy ty odpowiadasz za innych . Nie zaprzeczając mogę się tylko domyślić i to mi wystarczy .

O jakim ty przestrzeganiu prawa mówisz ? O komunistycznej konstytucji ?

Ja za złodziejskim prawem nie jestem . Co z tego , ze jakieś prawo jest tylko za co ówczesny rząd przymykał oczy na  kombinację   . To że widzisz jak ktoś kradnie lub oszukuje i temu nie zapobiegasz to też popełnia się przestępstwo .

 

 

Jaka komunistyczna??? Uchwalona w wolnej Polsce w 1997r, przyjęta w referendum. No ale cóż PC Kaczyńskiego nie było wtedy Sejmie i w Senacie (nie przekroczył progu wyborczego) więc jest komunistyczna.... A myślisz że dzisiaj nie ma machlojek i przekrętów??? Są, tylko prawo do nich ma inna "banda" (ta pierwszego sortu). Piękny przykład https://wiadomosci.wp.pl/cba-sprawdzalo-piniora-i-sasina-sledztwo-ws-posla-pis-zostalo-umorzone-6066906706293377a   Piniorowi dowalili (bardzo słusznie) Sasina uniewinnili bo to była przecież pożyczka od znajomego biznesmena - żadna łapówka!!!  Ja już widzę u mnie w gminie jak ci post AWS-owscy działacze PiS-u  szemrają, obsadzają stołki i zacierają rączki bo w końcu po latach posuchy przyszedł czas żniw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Bo u nas, podczas wszelkiego rodzaju rozliczeń wcale nie chodzi o sprawiedliwość, czy ukaranie sprawcy. Celem nadrzędnym jest dokopanie sąsiadowi. :D

Kwintesencją tego typu działania jest wypowiedź chyba naszego szpiega niejakiego Severskiego. Człowiek ten, odnosząc się do ustawy deubekizacyjnej, trafnie zauważył że najbardziej popierają ją nie ofiary UB, czyli ci co wycierpieli najwięcej, ale ta ekipa która przez całe życie miała szemrane interesy ze służbami. Ot taki nasz rodzimy folklor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695
lukejro

W referendum za konstytucję głosowało około 43 % a powinno ponad połowa aby było ważne . Jednak SN uznał za ważne . Równie dobrze mogła zagłosować tylko jedna osoba za i też referendum byłoby wiążące teoretycznie .

Konstytucję przyjęto przy frekwencji 43 % a żeby ją  obalić  potrzeba około 70 % posłów i wszyscy muszą zagłosować na tak .

Widzisz różnicę jak przyjęto a jak można obalić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Ecopiotr

 

Wymigujesz się na odpowiedź na pytania . Ja nie pytałem się czy ty odpowiadasz za innych . Nie zaprzeczając mogę się tylko domyślić i to mi wystarczy .

O jakim ty przestrzeganiu prawa mówisz ? O komunistycznej konstytucji ?

Ja za złodziejskim prawem nie jestem . Co z tego , ze jakieś prawo jest tylko za co ówczesny rząd przymykał oczy na  kombinację   . To że widzisz jak ktoś kradnie lub oszukuje i temu nie zapobiegasz to też popełnia się przestępstwo .

 

Stosując liczbę mnogą w pytaniu skierowanym do mnie sugerujesz (pewnie nieświadomie), że jestem głosem jakiejś grupy. Nie jestem. To, że inni mają podobne poglądy do moich lub moje są podobne do poglądów innych nie czyni mnie ich liderem, ani żadnego z nich moim liderem.

Domyślanie się czegoś często prowadzi na manowce, zwłaszcza kiedy ktoś posługuje się "logiką" typu - mogło tak być, a skoro mogło , to pewnie było, a skoro było, to jest winny!

Za kogo ty się uważasz, żeby na podstawie odpowiedzi, której nie jesteś w stanie zrozumieć, decydować o stanie umysłu kogoś innego?

 

Obowiązujące prawo jest prawem dla wszystkich, nie tylko dla tych, którzy uważają je za słuszne. Podam absurdalny przykład: złodziej uważa, że banki okradają klientów (ma do tego nawet podstawy, sam założyłem taki temat na tym forum), prawo chroni banki przed grabieżą, więc złodziej uważa, że prawo jest złe i okrada bank. Jest niewinny? Miom zdaniem nie. Ty twierdzisz, że tak, bo co (powinno być "cóż") z tego, że jest jakieś PRAWO... skoro w jego rozumieniu jest ono złe.

Ty za złodziejskim prawem nie jesteś, ty tylko uważasz, że ono ma prawo bytu! Ogarnij się!

Szczytem hipokryzji jest twoje ostatnie zdanie w tym poście - kto twierdzi o popełnieniu szeregu przestępstw przez członków poprzedniego rządu i nie zawiadamia o tym "niezależnej" prokuratury? Opozycja? Gdzie dowody? Gdzie oskarżenia? Kto tu popełnia przestępstwo?

Nie dziwi cię to, że w kampanii wyborczej dużo i głośno mówiono o rozliczeniu poprzedniej ekipy, a jak dotąd nikomu nie postawiono oficjalnych zarzutów? Przecież "kradli" miliardy! Jedyne co słyszymy ,to pomówienia i obelgi!

Co musi się wydarzyć byś się obudził?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Za Wikipedia
"Zgodnie z Ustawą Konstytucyjną z dnia 23 kwietnia 1992 r. o trybie przygotowania i uchwalenia Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, konstytucja zatwierdzona przez Zgromadzenie Narodowe miała być przyjęta w referendum niezależnie od frekwencji. Natomiast sama Ustawa o referendum z 29 czerwca 1995 r. w art. 9, ust. 1 stanowiła, iż referendum w sprawie istotnej dla państwa (inna kategoria referendum od referendum konstytucyjnego) jest wiążące, gdy bierze w nim udział więcej niż połowa uprawnionych do głosowania. W związku z nadrzędnością ustaw konstytucyjnych nad zwykłymi ustawami Konstytucja została więc przyjęta. Ważność referendum stwierdziło orzeczenie Sądu Najwyższego - Izby Administracyjnej, Pracy i Ubezpieczeń Społecznych z 15 lipca 1997 r. (sygn. III SW 435/97)"

@eco
Nie będzie żadnych oskarżeń. Musieliby mieć pewność, że dana partie na stałe wyeliminują z rządzenia, żeby i ich nie rozliczono kiedyś. Choć tak naprawdę okaże się przed wyborami, wtedy pewnie zacznie się nagonka, żeby sprawa była "świeża".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Stosując liczbę mnogą w pytaniu skierowanym do mnie sugerujesz (pewnie nieświadomie), że jestem głosem jakiejś grupy. Nie jestem. To, że inni mają podobne poglądy do moich lub moje są podobne do poglądów innych nie czyni mnie ich liderem, ani żadnego z nich moim liderem.

Domyślanie się czegoś często prowadzi na manowce, zwłaszcza kiedy ktoś posługuje się "logiką" typu - mogło tak być, a skoro mogło , to pewnie było, a skoro było, to jest winny!

Za kogo ty się uważasz, żeby na podstawie odpowiedzi, której nie jesteś w stanie zrozumieć, decydować o stanie umysłu kogoś innego?

 

Obowiązujące prawo jest prawem dla wszystkich, nie tylko dla tych, którzy uważają je za słuszne. Podam absurdalny przykład: złodziej uważa, że banki okradają klientów (ma do tego nawet podstawy, sam założyłem taki temat na tym forum), prawo chroni banki przed grabieżą, więc złodziej uważa, że prawo jest złe i okrada bank. Jest niewinny? Miom zdaniem nie. Ty twierdzisz, że tak, bo co (powinno być "cóż") z tego, że jest jakieś PRAWO... skoro w jego rozumieniu jest ono złe.

Ty za złodziejskim prawem nie jesteś, ty tylko uważasz, że ono ma prawo bytu! Ogarnij się!

Szczytem hipokryzji jest twoje ostatnie zdanie w tym poście - kto twierdzi o popełnieniu szeregu przestępstw przez członków poprzedniego rządu i nie zawiadamia o tym "niezależnej" prokuratury? Opozycja? Gdzie dowody? Gdzie oskarżenia? Kto tu popełnia przestępstwo?

Nie dziwi cię to, że w kampanii wyborczej dużo i głośno mówiono o rozliczeniu poprzedniej ekipy, a jak dotąd nikomu nie postawiono oficjalnych zarzutów? Przecież "kradli" miliardy! Jedyne co słyszymy ,to pomówienia i obelgi!

Co musi się wydarzyć byś się obudził?

Co ty mówisz o prokuraturze ? Z góry ci powiem że gdy zwykły człowiek zgłosi coś do prokuratury na większą firmę lub na kogoś na stanowisku to w 99 % przewidzę ruchy  ( umorzenie )

Podam przykład . 

Gdy budowali autostradę A2 wybrali mi dziurę w polu bo był piasek i wiedziałem kto .

Miałem kumpla w prokuraturze i nic nie dało . Kumpel powiedział , że rozmawiał ale była tam jakaś młoda siksa i wiesz . 

Resztę mogłem się domyślić .Z tego wynika że prawo jest dla zwykłych obywateli a nie do bogaczy czy cwaniaków .

Jak miałem 30 lat myślałem podobnie jak ty ale trochę praktyki przy upływie lat i zmieniłem zdanie . 

Ciekaw jestem ile masz lat ?

daron64

Zgodnie z ustawa z 1992 r mogłaby zagłosować jedna osoba i konstytucja przechodzi . I to jest dobre prawo ? ludzie zagłosowali za ta konstytucją bo zawierzyli tym ludziom co ją pisali . 

Co z konstytucją przedwojenną ? Czy ją odwołali w referendum ?

 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DGdTXw0WAAEVlwn.jpg

Kramek: „wspieram Obywateli RP i czuję się z tego dumny”, to on dążył do „polskiego majdanu”!

Bartosz Kramek, przewodniczący rady fundacji „Otwarty Dialog”, która nawoływała w Polsce do obalenia rządu, wraz z żoną Ludmiłą Kozłowską, która jest prezesem organizacji, wzięli wczoraj udział w kontrmanifestacji Obywateli RP z okazji 88. miesięcznicy smoleńskiej. Dziennikarzowi programu „Minęła 20” Łukaszowi Sitkowi udało się z nimi chwilę porozmawiać.

Fundacja „Otwarty Dialog” opublikowała 16 punktów pod hasłem „Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!”. Wśród tych kroków wymienia m.in. narastające protesty, bunt sędziów, strajk generalny, niepłacenie podatków, pikiety pod siedzibami rządu, partii i domami polityków PiS. Argumentuje, że „radykalne metody oporu z krajów wschodnich usprawiedliwiają wyjątkowe w historii III RP okoliczności”. Co oznacza nawoływanie do „polskiego Majdanu” (fundacja pomagała uczestnikom ukraińskiego buntu).
pomagała uczestnikom ukraińskiego buntu).

ZOBACZ: Powiązana z Sorosem Fundacja Otwartego Dialogu, wzywająca do zamachu stanu w Polsce, zostanie wreszcie skontrolowana W rozmowie z dziennikarzem programu „Minęła 20” Bartosz Kramek tłumaczył swoją obecność na kontrmanifestacji organizowanej przez Obywateli RP sytuacją w kraju, która według niego „idzie w złym kierunku”. – Znamy to z Ukrainy, Białorusi, Rosji. Demokracja w Polsce jest zagrożona – przekonywał.

– Przyszedłem na kontrmanifestację Obywateli RP, wspieram ich i czuję się z tego dumny. Ważne jest to, co się dzieje tu i teraz, a teraz demokracja jest zagrożona przez Jarosława Kaczyńskiego – stwierdził Kramek.

Kramek nawoływał do obalenia rządu „Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!” – pod takim hasłem 21 lipca 2017r. na portalu społecznościowym Facebook Bartosz Kramek opublikował instrukcję, z której wynika co robić, aby obalić polski rząd. Sprawą zainteresowało się Ministerstwo Spraw Zagranicznych, które na wniosek koordynatora służb specjalnych, ministra Mariusza Kamińskiego, pod koniec lipca br. zwróciło się do władz Fundacji „Otwarty Dialog” o niezwłoczne przesłanie wszystkich uchwał zarządu fundacji przyjętych w latach 2013-2017.

Fundacja „Otwarty Dialog” w 2014 roku uzyskała od Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji koncesję na handel bronią defensywną. Szefową MSWiA była wtedy Teresa Piotrowska z Platformy Obywatelskiej. Chodzi o koncesję na „obrót wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym”. Pozytywną opinię w tej sprawie wydał ówczesny szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego Piotr Pytel, który usłyszał zarzuty współpracy z rosyjską służbą specjalną FSB. Fundacja „Otwarty Dialog” powstała w Polsce w 2009 roku. Jej główny cel statutowy to „obrona praw człowieka, demokracji i praworządności na obszarze postradzieckim”.

TVP Info

Czytaj więcej na: https://prawicowyinternet.pl/kramek-wspieram-obywateli-rp-i-czuje-sie-z-tego-dumny-to-on-chcial-polskiego-majdanu/

soros-imigranci-wlochy-696x348.jpg

Ujawniono siatkę finansowanych przez Sorosa organizacji, które sprowadzają migrantów do Włoch

Czytaj więcej na: https://prawicowyinternet.pl/ujawniono-siatke-finansowanych-przez-sorosa-organizacji-ktore-sprowadzaja-migrantow-do-wloch/

 



 


Rzecznik rządu Orbana: wiemy, że to Soros stoi za tą szaloną europejską polityką imigracyjną!

Czytaj więcej na: https://prawicowyinternet.pl/rzecznik-rzadu-orbana-wiemy-ze-to-soros-stoi-za-ta-szalona-europejska-polityka-imigracyjna/

 

 


Dlaczego spekulanci chcą kryzysu? Bo gdy w końcu nastąpi zarobią miliardy dolarów!

Czytaj więcej na: https://prawicowyinternet.pl/dlaczego-spekulanci-chca-kryzysu-bo-gdy-w-koncu-nastapi-zarobia-miliardy-dolarow/



DG-XmnJWsAEPpJO.jpg


DGO0rKcXUAA2WAg.jpg


soros.jpg?resize=712%2C360

 

Soros przyznaje: „Popieram i finansuję KOD”

http://odbudowarp.pl/soros-przyznaje-popieram-i-finansuje-kod/

pjimage-3-26.jpg

Córka Rzeplińskiego z pieniędzmi od Sorosa

http://www.gazetapolska.pl/35041-corka-rzeplinskiego-z-pieniedzmi-od-sorosa


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

 

Co z konstytucją przedwojenną ? Czy ją odwołali w referendum ?

Wyjechała razem z rządem przez Rumunię do Anglii, gdzie pozostała na zawsze. Potem miał ją przywieźć Anders na białym koniu, ale trochę mu się zeszło i ci co czekali najdłużej obecnie są wyklęci. 

Ludzie zawierzyli tym co byli na miejscu, bo po wojnie innych nie było. Ludzie zawierzyli po 1989 tym co nie zgadzali się z władzą bo też innych nie było. Ludzie zawierzyli w 2015 tym co są bo również nie pojawili się inni. A co łączy ludzi ? Ano nadzieja , że może tym razem nie pomylili się tak bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

adrian juz sie kapnal ze sie pomylil to moze i zbyszko kiedys do tego dojdzie. :P  :P  :P

 

ci co nie oddali ani guzika i co najglosniej krzyczeli o bogu,honorze i ojczyznie spieprzyli najszybciej-tak to zawsze jest.........

 

anders po wojnie  wolal zajmowac sie corka ukrainskiego popa niz bialymi konmi, B)  B)  B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

jacuś nie pij  :rolleyes:


ile-wyprzedano-majatku-narodowego-550.jp

 

Jeśli ktoś zapytałby się mnie z czym kojarzy mi się okres rządów PO i PSL, to bez wahania odpowiedziałbym, że z masową wyprzedażą majątku narodowego. W okresie kiedy krajem kierowała ekipa podległa Tuskowi, konsekwentnie dokonywano prywatyzacji majątku należącego do Skarbu Państwa. Oficjalne statystyki dostępne na stronach Ministerstwa Skarbu Państwa są zatrważające. W latach 2008 - 2015 wyprzedano majątek za łączną kwotę 59,040 mld zł! Warto podkreślić, że spora część tych pieniędzy szła na spłatę bieżącego zadłużenia. Traciliśmy w ten sposób trwały i przynoszący gigantyczne (w postaci dywidend) zyski majątek, a kasę jaką dostaliśmy w zamian topiliśmy w spłacie odsetek od pozaciąganych wcześniej pożyczek.

 

http://prawicowyinternet.pl/rzady-tuska-i-kopacz-wyprzedaly-majatek-narodowy-za-5904-mld-zl-rzad-szydlo-za-006-mld-zl/

 

przepraszam  -_-

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247
mirro    6383

Zadam pytanie. Czy wygaszanie potencjału produkcji mięsa wieprzowego, pod pretekstem walki z ASF, nie może być podciągnięte pod wyprzedaż majątku narodowego? Czy pozbywanie się możliwości produkcji w tak ważnym sektorze jak żywność to tylko wyprzedaż, czy już działanie na szkodę państwa? Nie wspominając o bezpieczeństwie żywnościowym obywateli. Mamy wcześniejszy przykład cukrowni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C6e4uJFWgAAFFgm.jpg


:rolleyes:


W tym czasie tylko Platforma Obywatelsska podniosła stawkę podatku VAT !!!


A mimo podwyżki - dochody z VAT spadały.


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Kolego Wawrzyniec - zastanów się czasem i przemyśl co wklejasz. Z wykresu wynika że przez wiekszość kadencji PO dochody z Vatu były wyższe niż przez 2 lata rządów PIS.  Obecna ekipa twierdzi ze tyle kasy z Vatu sciąga , wrzucają na rynek 23 mld rocznie które  częściowo wracają do budzetu jako  Vat i nadal sa na słabym poziomie :blink: Do tego mówią ile to tracił skarb państwa na nieściąganym Vacie i ze teraz jest lepiej  ale z wykresu to nie wynika :lol:

 

PIS twierdzi że 260 mld Pln skarb państwa stracił (raczej nie zyskał). Koledzy sPISkowcy - gdzie według was są te pieniądze?

 

Gdy budowali autostradę A2 wybrali mi dziurę w polu bo był piasek i wiedziałem kto .

Miałem kumpla w prokuraturze i nic nie dało . Kumpel powiedział , że rozmawiał ale była tam jakaś młoda siksa i wiesz . 

Resztę mogłem się domyślić .Z tego wynika że prawo jest dla zwykłych obywateli a nie do bogaczy czy cwaniaków .

 

Trzeba było iść do prawnika a nie kumpla. Złozyłeś wogóle zawadomienie ?

 

. A co łączy ludzi ? Ano nadzieja , że może tym razem nie pomylili się tak bardzo. 

Ale nadzieja wiadomo czyją jest matką

 

Zadam pytanie. Czy wygaszanie potencjału produkcji mięsa wieprzowego, pod pretekstem walki z ASF, nie może być podciągnięte pod wyprzedaż majątku narodowego? Czy pozbywanie się możliwości produkcji w tak ważnym sektorze jak żywność to tylko wyprzedaż, czy już działanie na szkodę państwa? Nie wspominając o bezpieczeństwie żywnościowym obywateli. Mamy wcześniejszy przykład cukrowni. 

Teraz będą tłumaczyć że ASF jest od ruskich a to że trzeba likwidować stada to wina UE. Wszyscy winni ale nie PIS

Zbrojenia pełną parą  :P

https://www.wprost.pl/kraj/10069607/Co-z-nowymi-okretami-podwodnymi-Na-razie-MON-zdecydowal-o-remoncie-50-letnich-jednostek.html


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

Kolego Wawrzyniec - zastanów się czasem i przemyśl co wklejasz. Z wykresu wynika że przez wiekszość kadencji PO dochody z Vatu były wyższe niż przez 2 lata rządów PIS.  Obecna ekipa twierdzi ze tyle kasy z Vatu sciąga , wrzucają na rynek 23 mld rocznie które  częściowo wracają do budzetu jako  Vat i nadal sa na słabym poziomie :blink: Do tego mówią ile to tracił skarb państwa na nieściąganym Vacie i ze teraz jest lepiej  ale z wykresu to nie wynika :lol:

 

PIS twierdzi że 260 mld Pln skarb państwa stracił (raczej nie zyskał). Koledzy sPISkowcy - gdzie według was są te pieniądze?

Trzeba było iść do prawnika a nie kumpla. Złozyłeś wogóle zawadomienie ?

 

Ale nadzieja wiadomo czyją jest matką

 

Teraz będą tłumaczyć że ASF jest od ruskich a to że trzeba likwidować stada to wina UE. Wszyscy winni ale nie PIS

Zbrojenia pełną parą  :P

https://www.wprost.pl/kraj/10069607/Co-z-nowymi-okretami-podwodnymi-Na-razie-MON-zdecydowal-o-remoncie-50-letnich-jednostek.html

 

 

ulman i tu cie mamy widać po wykresie za kogo spadały a za kogo rosły przypadek ?? czy celowe działanie ??

Zadam pytanie. Czy wygaszanie potencjału produkcji mięsa wieprzowego, pod pretekstem walki z ASF, nie może być podciągnięte pod wyprzedaż majątku narodowego? Czy pozbywanie się możliwości produkcji w tak ważnym sektorze jak żywność to tylko wyprzedaż, czy już działanie na szkodę państwa? Nie wspominając o bezpieczeństwie żywnościowym obywateli. Mamy wcześniejszy przykład cukrowni. 

 

majątku nie bo prywatne  ta 2 opcja i 3 i 4

czekam na 15 sierpnia marsz narodowców a obywatele rp  zapowiadają jego blokadę czyli dostaną wp***dol i znowu bd słyszeć o faszystach czyżby na pewno ?? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Spadały ale i tak były wyższe niż teraz mimo wielkich sukcesów PIS i strasznego złodziejstwa PO. Liczby nie kłamią. Wykres pokazuje że wpływy z Vat obecnie wzrastają  ale są niższe niż przez większość kadencji poprzedników.  Po prostu kolega się samozaorał tym wykresem i wydaje sie że nie przemyślał co z wykresu wynika


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

czyli przez te 2 lata co rządzili to co było ?? ja morze jestem dyslektykiem a ty z matematyki ??

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

A to jest własnie pokłosie zakupu, repolonizacji firm szorujących finansowo po dnie, albo leżących w mule. Jeżeli nie dostaną zamówień rządowych to nie będą robić nic. Nie ma szans na budowę u nas jednostek podwodnych, więc każe się remontować to co jest. Oczywiście to tylko przykrywka dla pompowania kasy w firmę. Ale jest wesoło i bawimy się w najlepsze.

Przy okazji, to jakoś dziwnie cicho nt. śmigłowców?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Jakie dwa lata? Pisz konkretnie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

2005 - 2007 pis wzrost PO wygrało w duł 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Ale teraz mamy 2017 i PIS ciagle mówi ze jest lepiej jak za poprzedników a wykresu wynika że jest odwrotnie. :blink:  Zresztą jakby PIS porównał się do samych siebie sprzed 10 lat to też są dziady zbolałe :P . Wtedy Jarek miał jeszcze nieco mądrzejszego brata, liberalną prorynkowa Gilowską  i przy dobrej koniunkturze to szło całkiem nieźle


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

a słyszałeś o kosztach obsługi długu publicznego ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Jaki to ma związek z wpływami z Vat  w ujeciu % do pkb?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj