Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5573

He, he ...  :)  Jesli Antek mówi że  potrzebujemy najodważniejszych z odważnych i najmądrzejszych z mądrych,    to znaczy ze on sam nie jest potrzebny :blink: Odwagę pokazał w Smoleńsku a mądrość nacodzień np w przypadku Mistrali , promowania Misiewiczów czy Jannigerów.

 

Obawiam się, że nie uzyskasz od nich rzeczowej odpowiedzi. Zabrali koryto, to trzeba drzeć ryj. Proste

Zaiste  prosta jest logika wyborcy PIS. Ktoś krytykuje - wróg, oderwany od koryta i napewno był fragmentem jakiegoś "układu".  Zapewne mierząc swoją miarą uważasz ze nie można mieć własnej opinii i samodzielnie myśleć a poglądy muszą być motywowane jakimś interesem. Typowy sPISkowiec

 

 

Dziś mobilizacja twardego elektoratu Smoleńskiego. Chyba obawiają się że część może stanąć po stronie nieco bardziej umiarkowanego PAD.

 

A gdyby tak...... Antek robi bałagan ale ani Szydło ani Jarek nie mogą sobie z nim poradzić. Może postawa PAD jest nakazana przez Jarka i obliczona na pat w relacjach PAD-MON. W sytuacji paraliżu kompetencyjno - decyzyjnego konieczne jest odwołanie Antka bo PADa odwołać się nie da.Rekonstrukcja rządu wymuszona Wychodzi na to że PAD jest zły Jarek i Beata dobrzy,  ale wszyscy maja korzyść z odstawienia Antka na bok.  Tak sobie spekuluje bo nie do końca wierze że to nie jest teatrzyk. Kto wie czy weto też nie było na zlecenie Jarka - dzieki reformie Ziobro mógłby wyrosnąć na zbyt  poważnego gracza i figurę


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Przypomnijmy jak TK robił dobrze Platformie i zalegalizował wątpliwą podwyżkę składek ZUS. Wtedy nie było „ustaw pozornych” Przez PrawicowyInternet - Lipiec 6, 2016018475 Podziel się na Facebooku Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze Pod koniec 2011 r. ekipa Tuska, uciekając przed katastrofą budżetu, w trybie „pilnym” (w ciągu 8 dni) przyjęła ustawę o podniesieniu składki rentowej. Problem w tym, że prawo zakazuje zwiększać ludziom obciążeń fiskalnych w takim trybie. Ustawa została zaskarżona do Trybunału Konstytucyjnego. Po 18 miesiącach (!) od momentu wniesienia skargi TK łaskawie stwierdził, że ekspresowe podniesienie Polakom składki rentowej było jednak zgodne z prawem. Oto jak wyglądała współpraca władzy z TK w szczytowym okresie demokracji… Przypomnijmy, że w grudniu 2011 roku w życie weszła ustawa podwyższająca składkę rentową dla przedsiębiorców aż o 1/3, z poziomu 6 proc. do 8 proc. podstawy wymiaru. Szacunki projektodawców tego rozwiązania mówiły, iż z kieszeni podatników zniknie w ten sposób około 7 miliardów zł w skali roku. Z ustawą był jednak pewien problem – została bowiem ona przyjęta w tzw. trybie pilnym (8 dni trwało jej procesowanie przez rząd, Sejm, Senat i Prezydenta), a zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem ustaw o charakterze podatkowym nie wolno wprowadzać przy użyciu takiego trybu. ZOBACZ: Paweł Kukiz: Trybunał Konstytucyjny orzeka w interesie partii politycznych PiS postanowił zaskarżyć przedmiotową ustawę do Trybunału Konstytucyjnego wskazując, iż przeprocesowanie jej przez ekipę PO-PSL w trybie pilnym było sprzeczne z obowiązującym w naszym kraju prawem (posłami sprawozdawcami byli wówczas Przemysław Wipler oraz Andrzej Duda). Co zrobił zarządzany przez sędziego Rzeplińskiego TK? – Po 18 miesiącach od momentu wniesienia skargi stwierdził łaskawie, że składka rentowa – mimo tego, że jest obowiązkową daniną publiczną – to jednocześnie nie jest podatkiem w klasycznym tego słowa rozumieniu, a tym samym jej podwyższenie mogło zostać przeprowadzone przez rząd PO-PSL w trybie pilnym. 

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/przypomnijmy-jak-tk-robil-dobrze-platformie-i-zalegalizowal-watpliwa-podwyzke-skladek-zus-wtedy-nie-bylo-ustaw-pozornych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

I jeden i drugi TK orzeka zgodnie z oczekiwaniami władzy. Nie ma żadnej różnicy.

 

Słabo cos z frekwencja na miesięcznicy. Jarosław chce na wiosne znac prawde jaka by ona nie  była :blink:  Oj chyba nie ma dowodów i trzeba rozwodnić twarde poglądy. Do tego zapowiedź że na 96 miesięcznicy czyli na 8 rocznicy skończą te happeningi. Chyba teoria zamachu ma coraz mniej poklasku i widzą że na tym nie  pojadą.

Ciekawe czy PAD mógłby zadzwonić na Policje z prośbą by przegoniła tych co mu przed ogrodzeniem rozrabiają :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Jestem z siebie bardzo dumny, bo udało mi się odszyfrować część postu romusia! Z poprzednimi bez klucza nie dałem rady. Swoją drogą, uważam za świństwo pisanie zakodowanych postów bez podania klucza. Enigmę potrafiliśmy pokonać, ale ona bazowała na logice...

Romciu, może dlatego się psuje, że nie wie (jak i jego operator), że kombajn służy do zbioru zboża, a nie do siekania wszystkiego co popadnie... No chyba,że kosisz buraczanym. Jakoś nie byłbym zaskoczony... Skoro jako górnik potrafisz wydobywać KOKS, to trudno cię przebić!

Dalszych "sukcesów" na arenie podziemnej , naziemnej jak i niezrozumiałej (gospodarka, polityka, ekonomia, wiedza ogólna, gramatyka, ortografia, stylistyka), oraz urojojonej szczerze ci życzę!

 

hmmm niezrozumiałej gospodarki  czyli porównując co ja dosięgłem wieku 30 lat ogłosiłem co szczęściem czy ładnymi oczami ??

byłem kiedyś w górach świętokrzyskich taki facet wieku 50 lat co walił w dzień w dzień też tak mi mówił, a za życia sprzedał 25ha został mu dom 5x8 fanatyk po znający się na gospodarce . ja widziałem co za po działo sie w jsw i spółkach węglowych słyszałeś kto wymyślił kontrakt menażerski albo prezes manager chyba nie bo gdzie gazecie wyborczej albo prawnej ?? tam pisali ze teraz bd pracowali fachowcy prezesi 

a prawda była ze tusk wymyślił to żeby przeskoczyć ustawę kominową  i zarobki w stoczni prezesa 1mil jsw 1,25mld a baranom z ciemną masą patrzcie nie opłaca się prywatyzować,sama bekowiska się śmiała ze obsiedli kampanie a potem wszystko diabli wzięli i trza-było uciekać  

no ale twoja ekonomia to inaczej widziała starość nie radość podziel się z twoim doświadczeniem gdzie coś widziałeś 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Czytałem 3 razy i nie rozumiem o co ci chodzi


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

jemu chodzi o to ze jacek kurski juz nie jest pracownikiem panstwowej telewizji tylko menedzerem nia zarzadzajacym i nie obowiazuje go ustawa "kominowa" ograniczajaca zarobki w panstwowych firmach-teraz do 800mln strat tvp dojdzie kolejnych kilka baniek :D  :D  :D , nie wiem czy to prawda ale podobno panstwo ma pozyczyc telewizji te 800 mln -skad te straty-zaczeli krasc czy co ?????????????

cos dla rozrywki

 

usmialem sie jak nie przymierzajac prezes rano po mszy zalobnej{?} za ofiary katastrofy smolenskiej....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

nawiązuje do życzeń czego nie rozumiesz .. ??


jemu chodzi o to ze jacek kurski juz nie jest pracownikiem panstwowej telewizji tylko menedzerem nia zarzadzajacym i nie obowiazuje go ustawa "kominowa" ograniczajaca zarobki w panstwowych firmach-teraz do 800mln strat tvp dojdzie kolejnych kilka baniek :D  :D  :D , nie wiem czy to prawda ale podobno panstwo ma pozyczyc telewizji te 800 mln -skad te straty-zaczeli krasc czy co ?????????????

cos dla rozrywki

 

usmialem sie jak nie przymierzajac prezes rano po mszy zalobnej{?} za ofiary katastrofy smolenskiej....

 

jacuś ale zarobek jest jawny 30tyś kurskiego miesięcznie a lis za program tygodniowo miał 90tyś 

słabo chyba co ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

zalezy jak liczyc-jesli program lisa przynosil kilkaset tysiecy dochodow z reklam przed i po, a rzady kurskiego daja 800 mln straty, malejaca ogladalnosc,spadek wplywow z reklam a wzrost kosztow, nie wspominajac o poziomie publicystyki -to co jest slabe ???????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

90kola to chyba całą jego firma brała, plus jeszcze TVP dopłacała do produkcji, ale koniec końców i tak zyski z reklam były większe. Czy mogłyby być porównywalne bez płacenia takich pieniędzy dla lisa? Pewnie tak, ale z kurskim na czele raczej się tego nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Nie wiem jaki był dochód z reklam z programu Lisa, ale wiem że program Lisa w internecie ma oglądalność na śladowym poziomie (podobno pracownicy Lisa i ich rodziny mają obowiązek po pracy klikać). Max Kolonko czy Cejrowski wyrzuceni z TVP w poprzednich latach, mają liczbę wyświetleń nieporównywalnie większą.

Edytowano przez lukasz7604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Tam nie ma nic o wzroście wpływów z VAT a jedynie o śledztwach które dotyczą rzekomych wyłudzeń na 14 mld. To dotyczy przeszłości i nie oznacza że obecnie inni nie kradną kolejnych 14 mld.  

Zastanawia mnie że socjaliści się cieszą i popierają by obywatele mieli mniej pieniędzy a państwo więcej :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

To nie chodzi o to żeby obywatele mieli mniej pieniędzy, tylko żeby złodzieje mieli mniej pieniędzy. Zauważ że ogromny wzrost  wpływów został osiągnięty bez podnoszenia podatków. Poprzednicy podnosili podatki a wpływy malały. Tam jest o decyzji SN który wprowadził zasadę że za wyłudzenie np. 500 mln Vatu grozi 5 tys. grzywny. 

Edytowano przez lukasz7604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

:) świnie się dla Romka nie opłacają? Nie trzeba burzyć chlewni, wystarczy odsunąć złodzieja od koryta, chlewnie oddać w ręce sąsiada i będą zyski, proste.

 

Ecopiotr

 

Zastanawiam się czy popieracie złodziejstwo ? Czy popieracie aby tego co łapie skorumpowanych karać a tych co biorą łapówki wypuszczać . Gdy mi udzielicie na te pytania odpowiedzi pozwoli mi ustalić czy macie coś z głową czy jest jeszcze gorzej .

 

Romek ma rację . Jeden na sto nie oszukuje na wadze . Gdy świnie drożeją zaraz drożeją wędliny . Gdy tanieje trzoda wędliny już nie .

W innych krajach są dopłaty co wyrównują  huśtawkę cenową . Aby takie dopłaty dać trzeba mieć pieniądze w budżecie. Jak się nie kradnie lub zmniejszy się ten proceder więcej wpływa do budżetu i można coś dotować aby było opłacalne . Tylko zły gospodarz nie dba o swój majątek  co pokazała ówczesna władza .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Nie ma czegoś takiego jak dopłaty wyrównawcze z budżetu. Owszem są dopłaty pochodzące z funduszu  zakładu przetwórczego, bo rolnik jest jego współwłaścicielem lub udziałowcem . Tak jest w całym Beneluksie, Danii, Francji i sporej części landów Niemiec, na południu nie byłem więc nic nie mówię. Ludziska dotacje to zło prowadzące do patologi i przejadania kasy przez rozwydrzoną kastę urzędniczą. 


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

90kola to chyba całą jego firma brała, plus jeszcze TVP dopłacała do produkcji, ale koniec końców i tak zyski z reklam były większe. Czy mogłyby być porównywalne bez płacenia takich pieniędzy dla lisa? Pewnie tak, ale z kurskim na czele raczej się tego nie dowiemy.

 

 

Tomasz Lis Deadline Productions za realizację programu "Tomasz Lis na żywo". Okazało się, że za wyprodukowanie 80 odcinków TVP miała zapłacić 7,4 miliona złotych brutto.


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

No czyli to co napisałem, ale ok. Całą jego firma brała ponad 90tys za produkcję jednego odcinka. Sam lis pensji dostawał mniej(a ile mu zostawało na czysto to chyba ciężko określić)
@zbyszko
Nie wiem skąd te bzdurne insynuacje. Moze nie zrozumiałeś kontekstu, więc spiesze z wyjasnieniem-byla gadka że w spółkach po zmianie zarządzajacych pojawiły się nagle zyski, że wystarczyło nie kraść, więc idąc tym tropem-jesli coś w twoim gospodarstwie jest nieopłacalne(choć wątpię bo na forum to większość w każdej dziedzinie na efekty świetne..), to może wystarczy żebyś nie kradł? Albo może trzeba te gospodarstwo oddać w ręce bardziej uczciwego? Tyle powinno wystarczyć, żeby sytuacja się naprawiła. Skąd jakieś nieudolne próby docinków z twojej strony, nie wiem, ale musisz się bardziej postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Za wszelką cenę trzeba bronić swojego aby nie poszło w obce ręce . Czy u was gospodarstwa bierze sąsiad ? Nawet jakby do tego doszło to co z tymi ludźmi zrobić .

Można przepić gospodarstwo ale jak sam siebie okraść ? Słyszeliście pewnie o tych fundacjach . Co ma rusek do tego aby finansować fundacje w Polsce ?

Piszecie , ze zwolennicy mówią co PIS każe a wy co robicie ?  Ja wolę Kaczyńskiego jak Putina czy Merkel . Unia mówi że Polska nie jest solidarna . Za to  Niemcy są solidarni z Rosją . 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

PiS, Posady i Stołki, u mnie kolejny ustawiony konkurs, tym razem w ARiMR wygrała córka miejscowego lidera PiS..... Jak nic dobra zmiana (ale tylko dla swoich)

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Ecopiotr

 

Zastanawiam się czy popieracie złodziejstwo ? Czy popieracie aby tego co łapie skorumpowanych karać a tych co biorą łapówki wypuszczać . Gdy mi udzielicie na te pytania odpowiedzi pozwoli mi ustalić czy macie coś z głową czy jest jeszcze gorzej .

 

Romek ma rację . Jeden na sto nie oszukuje na wadze . Gdy świnie drożeją zaraz drożeją wędliny . Gdy tanieje trzoda wędliny już nie .

W innych krajach są dopłaty co wyrównują  huśtawkę cenową . Aby takie dopłaty dać trzeba mieć pieniądze w budżecie. Jak się nie kradnie lub zmniejszy się ten proceder więcej wpływa do budżetu i można coś dotować aby było opłacalne . Tylko zły gospodarz nie dba o swój majątek  co pokazała ówczesna władza .  

 

Masz więcej równie "genialnych" pytań? Zachowaj je sobie. Nie odpowiadam za innych, uważam jednak, że nie wolno łamać prawa, by je stanowić A tych, którym winy nie udowodniono należy wypuścić. Wy wolicie pomawiać i oskarżać bez dowodów.

Nie wiem, gdzie romuś pisał o świniach (może w którymś z "zakodowanych" postów), ale na pewno ma rację - przecież popiera PiS, a PiS i jego zwolennicy mają zawsze rację, bez względu na to, jakie bzdury głoszą. Dlatego próby dialogu z wami są tak beznadziejne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Nie ma czegoś takiego jak dopłaty wyrównawcze z budżetu. Owszem są dopłaty pochodzące z funduszu  zakładu przetwórczego, bo rolnik jest jego współwłaścicielem lub udziałowcem . Tak jest w całym Beneluksie, Danii, Francji i sporej części landów Niemiec, na południu nie byłem więc nic nie mówię. Ludziska dotacje to zło prowadzące do patologi i przejadania kasy przez rozwydrzoną kastę urzędniczą. 

 

ale ty jesteś banalny odrób zadanie ,dodatkowo płacą nie zakłady ale muszą biologizowanie 

 

poczytaj sobie podawanie tlenek cynku w wysokości 3 tys. ppm świnką Unia wyraziła na to zgodę, a w Polsce nie można

bo była 4 w produkcji trzody 

 

rudy wszystko podpisywał....

 

Często przepisy w ramach Wspólnoty są różnie interpretowane, a nadgorliwość naszych urzędów w tej kwestii potrafi być zdumiewająca. Wystarczy spojrzeć na dobrostan produkcji trzody. Co z tego, że jesteśmy w czołówce państw UE, które spełnia szereg wymogów, skoro nasza produkcja jest nieefektywna. Hodowcy pochłaniają swój czas nie na to, co potrzeba. Urzędnicy nie zdają sobie sprawy, że ich rolą jest wspieranie rozwoju sektora, a nie mnożenie nakazów. Tracimy wiele na spadku pogłowia  :P

związki rolnicze asz szumiały izby rolnicze ....

Dopłaty do hektara nawet powyżej 600 euro  :huh:

 

zalezy jak liczyc-jesli program lisa przynosil kilkaset tysiecy dochodow z reklam przed i po, a rzady kurskiego daja 800 mln straty, malejaca ogladalnosc,spadek wplywow z reklam a wzrost kosztow, nie wspominajac o poziomie publicystyki -to co jest slabe ???????

 

jacusiu ale teraz osiągają najwierniejsze zyski z reklam morze bo ich wydłużyli bo jest największa oglądalność 

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/cennik-reklamowy-tvp-na-lipiec#

 

 

miruś a tu masz gazetę na przekrój która powołuje się nie na strony monitorujące prasę tylko na wp

 

http://wyborcza.pl/7,75398,22222821,tanie-reklamy-po-wiadomosciach-w-tvp-anarchisci-juz-zbieraja.html?disableRedirects=true


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Często przepisy w ramach Wspólnoty są różnie interpretowane, a nadgorliwość naszych urzędów w tej kwestii potrafi być zdumiewająca. Wystarczy spojrzeć na dobrostan produkcji trzody. Co z tego, że jesteśmy w czołówce państw UE, które spełnia szereg wymogów, skoro nasza produkcja jest nieefektywna. Hodowcy pochłaniają swój czas nie na to, co potrzeba. Urzędnicy nie zdają sobie sprawy, że ich rolą jest wspieranie rozwoju sektora, a nie mnożenie nakazów. Tracimy wiele na spadku pogłowia :P

 

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/apel-z-8222-pejsakowki-8221-ratujmy-hodowle-swin,44288.html

Romus, jak zapozyczasz czyjs tekst, to wstaw chociaż źródło, nie przypisuj sobie czyichś treści jak @alamo. Nie kradnij własności intelektualnej innych.

 

Co do reszty jeszcze trzeba byłoby wiedzieć skąd dane ma wp. Liczyłem, że będzie jakieś źródło w tekście dalej, ale chcą żeby im zapłacić, więc się nie dowiem czy jest.

A co do tego jak dane fakty opisują różne gazety, to chyba się nie spodziewałeś, że GW, czy Newsweek,będzie tak samo opisywać rzeczywistość jak dorzeczy, w sieci itp. Rozni odbiorcy rozne interpretację. Co komu bardziej do jego światopoglądu pasuje.

 

http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/13-mld-zl-na-reklame-telewizyjna-w-i-polroczu-tvp2-z-wiekszymi-wplywami-niz-tvp1

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695
Ecopiotr

 

Wymigujesz się na odpowiedź na pytania . Ja nie pytałem się czy ty odpowiadasz za innych . Nie zaprzeczając mogę się tylko domyślić i to mi wystarczy .

O jakim ty przestrzeganiu prawa mówisz ? O komunistycznej konstytucji ?

Ja za złodziejskim prawem nie jestem . Co z tego , ze jakieś prawo jest tylko za co ówczesny rząd przymykał oczy na  kombinację   . To że widzisz jak ktoś kradnie lub oszukuje i temu nie zapobiegasz to też popełnia się przestępstwo .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/apel-z-8222-pejsakowki-8221-ratujmy-hodowle-swin,44288.html

Romus, jak zapozyczasz czyjs tekst, to wstaw chociaż źródło, nie przypisuj sobie czyichś treści jak @alamo. Nie kradnij własności intelektualnej innych.

 

Co do reszty jeszcze trzeba byłoby wiedzieć skąd dane ma wp. Liczyłem, że będzie jakieś źródło w tekście dalej, ale chcą żeby im zapłacić, więc się nie dowiem czy jest.

A co do tego jak dane fakty opisują różne gazety, to chyba się nie spodziewałeś, że GW, czy Newsweek,będzie tak samo opisywać rzeczywistość jak dorzeczy, w sieci itp. Rozni odbiorcy rozne interpretację. Co komu bardziej do jego światopoglądu pasuje.

 

http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/13-mld-zl-na-reklame-telewizyjna-w-i-polroczu-tvp2-z-wiekszymi-wplywami-niz-tvp1

 

masz racje tekst ten sam ale mam z innego źródła spróbuje poszukać to z związków rolniczych ten pan to opisuje ale większych szczegółach 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj