Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

witejus    8521

no cóż ,ci  co się najwięcej przechwalają swoim bogactwem na tym forum w rzeczywistości zatykają dziury w butach słomą .Naprawdę bogaci się nie chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Przecież popaprańce już chcą dać tysiąc . Wtedy to nawet oborowy od ciebie spierdzieli . Widzę , że lubisz się posprzeczać . Krowa nic nie odpowie i to czasami pewnie robi się nudne . Nie sugeruj się zdjęciem z logo bo było robione 10 lat temu . Zresztą się tobie nie dziwię bo po co masz brać . Lepiej by było wykorzystać lepiej pracownika i by wyszło to samo i do roboty by był ktoś a tu nie ma 500+ i jeszcze trzeba więcej zapłacić pracownikowi i tu jest cała frustracja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Nie no zbychu nie masz czym blysnac ?
Co tam tylko pobieraniem socjalu się pochwalisz ?
Co tam uczysz dzieci ? Że się należy ?
Chwalić kociego pana i jego slugusow ?

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jestem ciekaw ile masz dzieci ?  Dopłaty czy dofinansowania to też socjal czyż nie ? 

 

Co za trudne pytania zadaje ?

 

Pewnie czas dojenia hehe

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

 

Z podatku rolnego a jak rolnik za mały to dać kasę do łapy. Dla chcącego nic trudnego.

 

Ale  co to  zmieni  ???  jak i tak  Państwo  będzie  musiało   tą  kasę  Gminie zwrócić  ???

Więc  poco  tak  komplikować ???

 

 

Zbyszko -   Dopłaty  to   są  rekompensaty  za straty  jakie  ponieśliśmy  wejściem  Polski do  UE

 

 

Ps.

Ulman -   to twoja  żona  chwaliła  dzisiaj w Faktach  500+   ,,Elżbieta  Ulman,,  to twoja żona ??? Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

@ulman dziś w faktach wypowiadała się pani o nazwisku Ulman. to może twoja małżonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tu wypada wspolczuc twoim dzieciom ....zresztą widać to tradycja rodzina od pokoleń skoro liczysz że państwo da twoim dzieciom przyszłość

Dlaczego ma być gorszy ? skoro ja nie byłem gorszy i pomnozylem majątek rodzinny kilkukrotnie ?

Jak Tobie jedzenie i picie jest owocem pracy to naprawdę szacun hehe

 

Zaluj że nie żyjesz pelnia życia i nie korzystasz z bogactwa ,ale widać taki los zacofanych i tu nikt nie jest winien i nikt nie pomoże

 

To są typowe patologiczne poglądy ludzi którzy są upośledzeni bo nie widza dlaczego są stałe do tyłu heeeee

 

Nie jadę złomem tylko sprzętem z najwyższej polki i nie mam żadnych kompleksów bo od roboty na oborach jest pracownik

Ale widać zbychu masz problem żeby to pojąć ...cóż nie ta liga hehe

 

A co Ty mas za bogactwo człowieku puknij się łeb bogaci ludzie to o pracy nawet nie myślą i nie zazdroszczą że jakaś rodzina przepija kasę z 500 :P :P

Jestem ciekaw ile masz dzieci ?  Dopłaty czy dofinansowania to też socjal czyż nie ? 

 

Co za trudne pytania zadaje ?

 

Pewnie czas dojenia hehe

 

Noprzecież pisał że dzieci leczy za Osiaka czytaj NASZE A TERA ZA GRANICĄ NA ZMYWAKU SIEDZĄ BO TRZA SIĘ OJCU ODWDZIĘCZYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Niskie podatki nie sprzyjają dzietnosci?  A co sprzyja ? Moze socjal :blink:

Co mówił Petru i na jaki temat bo nie wiem o co ci chodzi

 

a sprzyjają wysoko rozwiniętych krajach ??

Francja nacjonalizuje stocznię STX by uniknąć przejęcia jej przez Włochów, motywuje to swym interesem strategicznym

 

http://www.lemonde.fr/economie-francaise/article/2017/07/27/l-etat-a-decide-de-nationaliser-les-chantiers-navals-stx-de-saint-nazaire_5165547_1656968.html#XuyjKUtj9jFfskz5.99

 

ciężkie jest życie leminga

 

to nie głupi lewacki polak z d tuskiem  król eu  król polski na-pewno nie bo sprzedał starej uni 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Kaetofel i swiniopas ....heheee. niezła spółka wróżbitów

Kartofel co cię obchodzi ile mam dzieci ....kociej mordy dostaniesz ot wtykania mordy w nie swoje sprawy
I trafisz do hodowcy kota na służbę
Co tam nic w biznesie nie słychać u ciebie ?

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

@ulman są dwa wyjście dlaczego cię tu niema .

-jesteś na proteście i znicz  przypala ci dłoń

-  gościsz jeszcze w swym domu tvn.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

ty jesteś jednych z bardziej nielubianych ludzi Podlasia ?? tam króluje pis prawie osiągnął 50%  jesteś działaczem czy urzędnikiem po ??

 

do @marko-kolo


@ulman są dwa wyjście dlaczego cię tu niema .

-jesteś na proteście i znicz  przypala ci dłoń

-  gościsz jeszcze w swym domu tvn.

 

 

morze żniwa ma ....

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Najbardziej nielubiany na Podlasiu to jest jurgiel i zieliński ....po prostu wstyd nam podlasiakom za tych nieudaczników


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Kaetofel i swiniopas ....heheee. niezła spółka wróżbitów

 

Kartofel co cię obchodzi ile mam dzieci ....kociej mordy dostaniesz ot wtykania mordy w nie swoje sprawy

I trafisz do hodowcy kota na służbę

Co tam nic w biznesie nie słychać u ciebie ?

 Z tobą to się nie pogada . Ciągnik nowy z górnej półki pewnie wykształcenie w wyższej szkole piętrowej na Podlasiu. :D

A co wstydzisz się za nich  , ze się nie chwalisz . O ciągnik się nie pytałem  a obnosisz się nim . Czyżby ten ciągnik był najważniejszy w twoim życiu ?

Też miałem hodowlę tylko jak bydle zje kilo ziemniaków a ja te kilo sprzedam za 1 zł to co lepsze . Nawet jak będziesz miał najlepszy park maszynowy to i tak do mieszczucha który posiada domek , kostkę na podwórku i elegancki samochód będziesz wieśniakiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Skąd wiesz jaki mam ciągnik?
Powroz lepiej kiedy się popsuje ?
Wykształcenie rolnicze ..ot tam technikum po zawodowe mechanizacji rolnictwa
Masz lepsze zacofany kartoflu
Co do dzieci to córka jest prawnikiem a syn skończył SGGW w Warszawie ....masz jakiś wizję na ten temt? Co tam ci się ubzduralo niedouku w temacie moich dzieci ?

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Najbardziej nielubiany na Podlasiu to jest jurgiel i zieliński ....po prostu wstyd nam podlasiakom za tych nieudaczników

 

wolicie co was wyzywa ?? wymnie nasz mi akurat mniejszość liberalna 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jesteś nie wiarygodny bo sam pisałeś , ze masz ciągnik z górnej półki . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

No mami co ? Zgadnij jaki ?powroz kiedy się popsuje
Hehe
Cotam foty mam lecieć zrobić bo nie uwierzysz ?hehe

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Niskie podatki nie sprzyjają dzietnosci?  A co sprzyja ? Moze socjal :blink:

Co mówił Petru i na jaki temat bo nie wiem o co ci chodzi

 

ze najlepsza inwestycja pastwa jest w dzieci i co teraz mówi :D  :lol:  

Jesteś nie wiarygodny bo sam pisałeś , ze masz ciągnik z górnej półki . 

piz*a i tyle co się chwali bo niczym innym nie umie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

To pewno to bydło będziesz musiał sprzedać bo jak dzieci tak wykształcone to w bobkach robić nie będą chcieli . Aż się dziwię że po takim ojcu wyszły takie zdolne dzieci . Może dwójkę dzieci masz ale sądząc po tonie wypowiedzi twojej to z  wykształceniem przesadziłeś . 

 

to wszystko mówi dlaczego skończyłeś  cytuję 

Wykształcenie rolnicze ..ot tam technikum po zawodowe mechanizacji rolnictwa 

to partia ci już wtedy sprzyjała .

 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Widzisz zasiedziales się na tym zadupi i myślisz że teraz bobki się sprząta hehe
A tu świat poszedł do przodu i się tylko guziki przyciska
Ale co tam jak nawet te biedne zwierze zostało oplute przez takiego kartofla katolika z koziej wólki


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Może jeszcze napiszesz , że masz guzik do bomby atomowej .

Ja myślę , że może ten ciągnik masz a po zatem  guzik więcej .

 

Przepraszam ja tego zwierzęcia nie oplułem wręcz przeciwnie , że taka doskonała osoba z takim wykształceniem jej usługuje .

 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Akurat mało kogo obchodzi co myślisz ? Mało tego niczego to nie zmienia żebyś pękł ...
Widzisz nic ci z takiej wiedzy bo tylko bardziej mnie teraz noenawidzisz
Zaraz będzie że nakradlem hehe


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Hodowcy nie kradną to hodowcy są okradani . Dlaczego mam ciebie nie nawiedzić  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

To typowe zjawisko dla pisuarowego wyborcy ...


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj