Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Bogdan675    1635

Bronią konstytucji, sami ją łamiąc? Gersdorf i Rzepliński nie pamiętają o art. 178 Kontytucji [FOTO]

Opublikowane 2017/07/25  w Wiadomości z Polski

I prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf bryluje na wiecach opozycji, którego uczestnicy stworzyli „łańcuch światła”. Wraz z nią przemawiali szef Krajowej Rady Sądownictwa Dariusz Zawistowski oraz były prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński.

 

Dziękuję w imieniu swoim i sędziów SN – bo wspierali mnie bardzo i zawsze czułam, że są ze mną, nawet wtedy, gdy przy pustej sali sejmowej oświadczałam o działalności SN w 2016 roku – wiedziałam, że są przy mnie sędziowie i jesteście wy. 
Że najważniejsza jest Konstytucja i zapisany tam trójpodział władz
. Udało się nam – a właściwie wam

– dziękowała przeciwnikom rządu Gersdorf. Broniąc konstytucji zapomniała o najważniejszym. Publicysta wSieci Stanisław Janecki pytał:

Szanowna Pani I Prezes SN i inni sędziowie obecni na wiecu na Placu Krasińskich. Jak Wasza aktywność ma się do art. 178 pkt 3 konstytucji?

 


20264652_1656057714436871_40289950990214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Ale komfort :D:D:D czy może jest ktoś na tym forum co swoje nie wie ?

Widzisz masz racie tylko jest ruznica między nami bo ja etap naprawiania gratow na polu mam dawno za sobą

Tak samo z wychowywaniem i kształceniem dzieci .... Widzisz wiek ten sam a inny etap i poziom jak i poglądy

Mi nie potrzebne państwo opiekuńcze tam gdzie ty twierdzisz że jest niezbędne

 

Ale szkoda tłumaczyć dla otumanionego wyznawcy który pisze jakieś prostackie porównania wyrwane z kosmosu


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Prawdę nazywasz agresją ?po prostu mam ten komfort że moge sobie pozwolić na taki styl pisania bo swoje wiem i takie zacofane poglądy jak twoje mnie po prostu smiesza

Nie nazywam też agresją twego silenia się w zmyslaniu na muj temat ...świadczy to raczej o prostocie umysłu

 

A kto Ci ten komfort zapewnia Sxhetyna czy Petru? :D :D  Socjalisto B)

Widzisz masz racie tylko jest ruznica między nami bo ja etap naprawiania gratow na polu mam dawno za sobą

Tak samo z wychowywaniem i kształceniem dzieci .... Widzisz wiek ten sam a inny etap i poziom jak i poglądy

Mi nie potrzebne państwo opiekuńcze tam gdzie ty twierdzisz że jest niezbędne

 

Ale szkoda tłumaczyć dla otumanionego wyznawcy który pisze jakieś prostackie porównania wyrwane z kosmosu

 

To wspóczuję bo ja gratów na polu nigdy nie musiaem naprawiać żal mi takich ludzi jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Oj Staszek jaki ty nudny
Czego ci szkoda ? Tego czego nie masz i nigdy nie kupisz za 500+ hehe


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Twoj sąsiad opowiadał że komornik Cie zlicytował za balcerowicza i  parobkiem u niego byłeś teraz podobno dzieci z zagranicy Cię utrzymują wspólczuję :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695
marko-kolo

 

Widzę , ze jesteś bardzo zawzięty . Nie będę ci odpowiadał bo mądrzejszy musi ustąpić . 

staszek131415

U nas jeden też miał nówkę ciągnik . Stanął mu na polu . Zwiózł mechaników i nic tylko serwis . Serwis przyjechał a tu już po gwarancji . Coś naprawili w skrzyni . Koszt 14 tyś . Pojeździł trochę i znowu to samo . Nie wiem w ilu się zamknął ale sprzedał tego MF i kupił ursus 6 cylindrów . To samo czeka innych . Serwis tylko czeka bo na tym będzie kasa . Drugiej nówki na unie się nie weźmie . Wcześniej pojeździł 5 lat i znów nówka . 

Staszek zaraz ci napisze niedouku albo szczeniaku bo najlepiej mu te dwa słowa wychodzą. ;)

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoskiElwaro    155

za balcerowicza potrafiły odsetki dochodzić to 40 procent miesiecznie nie mylić w skali roku ,jak miałeś 100 to po miesiącu miałeś 140 i tak dalej więc ci którzy o tym pojęcia nie mają lepiej niech sie nie wypowiadają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

I takie glupki to elita pisuaru a na czele stare spruchniale komunistyczne dziady hehe
Jak tam już wniosek o jałmużnę złożony ...jakie plany u swiniopasa ? Remont paserati czy może reanimacja Ursusa ?

Zbychu no patrz co za pechowiec ...jakoś u mnie wszyscy maja i nie było takiego przypadku a u ciebie ten jeden i taki pechowy
No jak ty potrafisz zmyslac te opowiastki aby usprawiedliwić swoje zacofanie jej

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518

marko, elito PO nie stać cię na nic lepszego niż japcok,beczułka ,czy wisienka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

I takie glupki to elita pisuaru a na czele stare spruchniale komunistyczne dziady hehe

Jak tam już wniosek o jałmużnę złożony ...jakie plany u swiniopasa ? Remont paserati czy może reanimacja Ursusa ?

okno-zycia-na-podlasiu.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Widzisz ograniczony czlowieczku akurat nigdy nie chlalem i nie zamierzam bo szkoda życia
Ale co tam głupek zawsze to samo .... czyli zwidy


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przyznaj że tylko dlatego że nie masz za  co :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Patologia szuka kolegow ?
Nedzarze co pobieraja 500+hehe ....elita wyborcow pisuaru

Trudne dni zdradzonych przez" zdradziecka morde "?

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Widzisz ograniczony czlowieczku akurat nigdy nie chlalem i nie zamierzam bo szkoda życia

Ale co tam głupek zawsze to samo .... czyli zwidy

 

58051d347981d.jpgCzemu kłamiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

i co z wami bedzie ? Plan jarka sie sypie ?
Dziady radza i nic nie uradzili ...hehe


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

marko-kolo

 

U nas jeden też miał nówkę ciągnik . Stanął mu na polu . Zwiózł mechaników i nic tylko serwis . Serwis przyjechał a tu już po gwarancji . Coś naprawili w skrzyni . Koszt 14 tyś . Pojeździł trochę i znowu to samo . Nie wiem w ilu się zamknął ale sprzedał tego MF i kupił ursus 6 cylindrów . To samo czeka innych . Serwis tylko czeka bo na tym będzie kasa . Drugiej nówki na unie się nie weźmie . Wcześniej pojeździł 5 lat i znów nówka . 

Staszek zaraz ci napisze niedouku albo szczeniaku bo najlepiej mu te dwa słowa wychodzą. ;)

 

Może u ciebie jeszcze nie dorośli do obecnej techniki  :P

Tobie się żadne maszyny z programów czy tam nie z programów nie psują?

Jaki ten MF był i ile obrabiał ziemi bo sama kwota 14 tys może nic nie znaczyć

Nie zepsuje się  napewno tym co nic nie mają. :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

To prawda ,widac wyraznie ze najbardziej sie psuja nowe traktory posiadaczom rozklekotanych ursusow
Ale co tam zbychu ratuje ludzi bo robi remonty na polu hehe


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

To prawda ,widac wyraznie ze najbardziej sie psuja nowe traktory posiadaczom rozklekotanych ursusow

Ale co tam zbychu ratuje ludzi bo robi remonty na polu hehe

 

ty to nie masz doświadczenia ci co naprawiali ursusy po głosie wiedzą co boli ...

tak jak z maluchem 126p naucz się sam   :P

TOTALNE BYDŁO, radny PO pod sądem w Gryfinie wytarł pizzą twarz przechodnia! Totalne zdziczenie!

Czytaj więcej na: https://prawicowyinternet.pl/totalne-bydlo-radny-po-pod-sadem-w-gryfinie-wytarl-pizza-twarz-przechodnia-totalne-zdziczenie-wideo/

 

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

http://noizz.pl/spoleczenstwo/pawel-koslik-adrian-w-uchu-prezesa-pogratulowal-prezydentowi/6dg95bd

 

co sie zmieni po wecie -zamiast" minister sprawiedliwosci "wkleja" prezydent" i ustawa bedzie gotowa, moze  troche przypudruja. przestawia akcenty

skutki nocnych reform pokazuje przyklad tk- niech kazdy sprawdzi jakich ludzi tam wprowadzono, ile spraw sie odbylo, jakie sa zaleglosci-wszystko to mial sie zmienic a jest gorzej niz przed dobra zmiana........

adrian poczul krew i chce troche potarmosic watahe[byle ich nie dorznal jak sikorski], wyczul ze -leszcz ktory byl delfinem a chcial byc rekinem-moze nim niedlugo zostac i wlaczyl wsteczny, zaszachowal pis a co bedzie dalej czas pokaze.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Widzę, że wojna polsko-polska trwa w najlepsze, tak dla rozładowania atmosfery polecam ciekawy tekst opisujący wizytę w Polsce Wiliama i Kate ;)https://www.facebook.com/1pan.nikt1/posts/1398074556896365:0

Parę trafnych stwierdzeń w tym tekście padło. W zasadzie budowanie przyczółka handlowego w oparciu o Polskę, w określonych sytuacjach, może mieć sens. Poza tym, każdy prztyczek w nos Niemcom to dla wyspiarzy powód do radości. 

 

Może przestalibyście pluć na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Biora się za Antka?  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/mon-cba-macierewicz,117,0,2348661.html

Temat Smoleńska nie wypalił, uzbrojenia brak , samoloty kupione od Berczyńskiego, Rydzyk znaczy coraz mniej bo TVPis jest bardziej radykalna niz on więc jego poparcie dla Antka ma mniejsze znaczenie 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

@marko jakoś przedtem chyba łagodniej się wypowiadał?
W ogóle co za temat do "rozmowy" - kwestia posiadania wpływa na ocenę osoby? Każdy robi tym, na zakup i serwisowanie czego go stać. Po co jakieś durne historię do tego dorabiać? A w odpowiedzi oczywiście obrazki, no bo co innego można się było spodziewać. Tylko filmiku jeszcze brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Widzę ze jesteś uzależniony od ówczesnej władzy . Pasowałoby abyś w formie odwyku porozmawiał z tymi pokrzywdzonymi przez sądy i spojrzeć im prosto w oczy . Tobie  weta potrzeba .

 

Zaprawdę powiadam Ci, błądzisz i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj