Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Opłaty wzrastały niezależnie od decyzji politycznych podobnie jak świnie tyle że kwik i tupanie głośniej od dwuch lat słychać ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Jak PIS podstawi autokary i  pojada tam zwolennicy rządu to co będzie . Chyba chodziłeś na zabawy i jak znalazła się grupka co się rozpychała nic się nie podobało to jak chłopaki inni reagowali i co robili ?

Tego chcesz ?

Myślisz ze ja się lękam ?

Rzucę robotę i pojadę bo jak się na to wszystko patrzę to trochę mnie podnosi . 

Gdzie ci protestujący pracują , że maja tyle czasu ?

Ile zarabiają ?

Co by PO i PSL zrobili jakby rządzili i taka sytuacja była ? Czy tak jak z górnikami ?

Co robili za komuny ci starsi ?

Najpierw trzeba odpowiedzieć sobie na te pytania dopiero dyskutować .

Mój post był pod postem Alamo i do niego się odnosił,. Dlatego nie cytowałem. W żaden sposób nie odnosiłem się do Ciebie.

Nie odnoś się do komuny bo to inne służby, inni ludzie i doświadczenie z tego płynące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

No o narodzie też nie miałem na myśli ciebie ale cię ugryzła tak samo jak mnie o lęku .

Jak tam krzyczą byli komuniści to dlaczego mam się nie odnosić gdy sami robili źle a teraz protestują . Nie wiesz że pierwsi będą ostatnimi a a ostatni pierwszymi .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3371

Słyszeliście o pomyśle Ryśka Swetra ? Oznajmił (nie zaproponował ) że jeśli na ulice wyjdzie milion ludzi to obalą rząd PiS :) ja tylko się zastanawiam że skoro obecny rząd nadany z PiS w wyborach zdobył władzę liczbą coś około 3 mln głosów to dlaczego mają zgodzić się na jeden milion Ryśka ? bo on tak chce ? albo zaspałem i tak się w demokracji porobiło że wygrywa ten co ma mniej głosów  :) . Naprawdę nie mogę zrozumieć historii tego Swetra :) .

Opozycja to już w ogóle nie wie co robić obecnie .W obiad Andrzej mówi że zawetuje dwie ustawy , protestujący wiwatują cieszą się , ale to jak to skoro przyszli uzyskali co chcieli i teraz się rozejść ? to jeszcze nie zapłacą po 70 zł więc zaczęto skandować że kaczora do więzienia :) zapewne jak by zamknięto profilaktycznie Jarka to by tłum zaczął by krzyczeć obalić rząd , zerwać sejm PiSowski , jak i to uczyniono to wtedy by zaczęto krzyczeć Rysiek na prezydenta przez aklamację , Grzesiek albo Tusk premierem przez losowanie :) , jak by tą zachciankę spełniono , to wtedy  by margines krzyczał "zapłacić nam za protesty po 10 tyś złotych " ale skąd ? Więc tłum krzyczał by zamknąć Ryśka , obalić satrapę z PO :) ..... i tak w koło .

Cały problem polega na tym że jak by nie zadowolić protestującego marginesu to i tak będzie skandował więc go olać , nakładać najwyższe mandaty na najbardziej agresywnych by im się po prostu nie opłacało :) zarabiać na protestach  i do póki Rysiek nie przyprowadzi co najmniej 3 mln ludzi na ulicę to nie warto nawet pomyśleć o przyszłych wyborach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

. Nie wiesz że pierwsi będą ostatnimi a a ostatni pierwszymi .

Rozumiem że masz na myśli piuar i jego wodza...więc pełną zgoda bo proces się zaczął i sytuacja się odwraca ...nawet Duda z marionetki wybja się na prezydenta

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Grzesiek na razie musi współpracować  z Ryśkiem ale gdyby osiągnęli to co zamierzają pewnie Grzesiek by go kopnął  w tyłek za to . wlazł  i zlazł . 

 

Kolo akurat tego na myśli nie miałem ale jego to też może dotyczyć tylko , że dopiero zaczął współrządzić narodem .

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Chej jak to nie miales ?czyli co? stosujesz wybiórczo jak
ci pasuje ?
Taki to madrala katolik hipokryta ?

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Katolik.... ale napewno nie ślepy wyznawca albo madrala tki jak ty który innych uczy a sam się nie stosuje


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Zauważyłeś , że agresywnie z tobą nie piszę a ty ? U nas ostatnio był bardzo agresywny ksiądz i trochę pił . Pewnie gdy nie wypił agresja narastała . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Prawdę nazywasz agresją ?po prostu mam ten komfort że moge sobie pozwolić na taki styl pisania bo swoje wiem i takie zacofane poglądy jak twoje mnie po prostu smiesza
Nie nazywam też agresją twego silenia się w zmyslaniu na muj temat ...świadczy to raczej o prostocie umysłu

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzieś Ty marko był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Zbyt długo tu piszę by nie znać "totalnych"każdego z osobna, którzy leją kubeł  pomyj każdego dnia,nie miejcie złudzeń,jest to ryk Z A T E I Z O W A N E G O środowiska,dla których obóz obecny jest WROGIEM ŚMIERTELNYM .Oni zaprzedadzą się każdemu środowisku które kradło czy donosiło na kraj.  Niech pamięta każde jestestwo wasze w którego nozdrzach płynie życie,a dla którego dobro potomstwa,jeżeli je  posiada,i dobro kraju na kolejne pokolenia ma znaczenie,niech pamięta że doprowadzając "T O T A L N Y C H" do władzy sprzeniewierzy się bezpiecznemu istnieniu kolejnych pokoleń,albowiem na przykladzie PAŃSTW w których panuje ideologia która w Polsce planuje dorwać się do władzy za wszelką cenę,życie europejczyków o których mówią wielkie przepowiednie zapłonie ogniem,a  ulice spłyną krwią,jesteśmy światkami fazy poczatkowej tego co się stać musi.Ateizująca się europa jest głupia w swym zacietrzewieniu,przyjdą dni kiedy na ich decyzyjnych gmachach i wielu innych zawisną półksiężyce a oni sami zostaną poddani prawu KORANU i wygnani na bruk.To będzie koniec Europy w której żyjemy,Ten cios wpakuje nam ATEIZM-LEWICOWO-LIBERELNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Prawdę nazywasz agresją ?po prostu mam ten komfort że moge sobie pozwolić na taki styl pisania bo swoje wiem i takie zacofane poglądy jak twoje mnie po prostu smiesza

Nie nazywam też agresją twego silenia się w zmyslaniu na muj temat ...świadczy to raczej o prostocie umysłu

 Ale komfort :D  :D  :D  czy może jest ktoś na tym forum co swoje nie wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Po około 75 Latach do władzy w PoLsce doszła wreszcie antyKomusza opozycja... PO_tężny kapitał walczy o dominację nad PoLakami. Wielka koalicja AntyPiSowska ma rzeczywiście szansę na wygraną w wyborach Parlamentarnych i trzeba się jej BaĆ. PiS musi ustawić próg wyborczy na poziomie 7% aby zakończył się sajgon w polskim sejmie. Po kolejnych wyborach grozi nam ParaLiż tak oczekiwany przez tych zza Odry i Tych zza Buga. Robi się wszystko aby aktywizować negatywny elektorat AntyPiSowski i zobrzydzać Rząd wszędzie i każdemu.. Kto zostanie w domu oddaje władze nad sobą PO_stkomunistom którzy zrobią wszystko aby resztę narodu rozgonić na 4wiatry zubożyć ogłupić,wyprzedać resztę,przyjąć EUro i w każdym powiecie utworzyć malutki obozik dla gości z Afryki. Tak będzie jak PO_wrócą z BuLem. Wyobraźcie sobie co ONi będą wyprawiać i jaką będzie nagonka na PiS i każdego kto nie głosował na PO i Wesołego Rysia ?! Ka3or wrzuć 3kę na WaLcu Historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torpedo    341

Kłopoty coraz większe? Agora szuka chętnego na siedzibę "Wyborczej" w Gdańsku

 

Siedziba redakcji "Gazety Wyborczej" w Gdańsku pójdzie pod młotek? Spółka Agora szuka rzekomo kupca. Nie byłaby to pierwsza taka transkacja. Wcześniej sprzedali budynek w Łodzi, a kłopoty finansowe firmy nie są tajemnicą.

 

"Ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła, na razie sondujemy wartość nieruchomości" - powiedziała Nina Graboś, rzecznik prasowy Agory, portalowi Wirtualnemedia.pl, który pisze o tych zamiarach.

 

Chodzi o kamienicę przy ulicy Tkackiej 7/8 w Gdańsku, w której mieści się redakcja trójmiejskiej „Gazety Wyborczej”. Zajmuje część nieruchomości, reszta jest wynajmowana. "Agora wystawiła ją na sprzedaż, ustalając cenę na 11 mln zł" - dodają wirtualnemedia.pl

 

Ostateczna decyzja nie zapadła.

 

- Podejmie ją po spłynięciu wszystkich ofert i skontaktowaniu się z oferentami. Sprawdzamy, czy jest sens ją sprzedawać - tłumaczy Graboś.

Jak podają autorzy informacji "kamienica w Gdańsku jest ostatnią nieruchomością w terenie, która należy do Agory". 

 

Portal niezalezna.pl pisał chociażby o sprzedaży kamienicy w Łodzi, gdzie mieściła się siedziba lokalnego dodatku.

 

CZYTAJ WIĘCEJ: Agora sprzedaje siedzibę „Wyborczej”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/554839,marek-suski-andrzej-duda-wybory-prezydenckie-weto-reforma-sadownictwa.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+Dziennik-Wiadomosci+%28RSS+-+Dziennik+-+Wiadomosci%29

 

Wydaje mi się, że w wyborach kolejnych, jakby naprawdę wybił się nieco na niezależność, taka autentyczna, to mógłby spokojnie wszystkich pogonic. Zbierając wokół siebie co rozsadniejszych ludzi oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Pewnie jak by Polska przyjęła trochę uchodźców :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  to  takich zbiegowisk protestujących  by nie było  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robroy    18

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/554839,marek-suski-andrzej-duda-wybory-prezydenckie-weto-reforma-sadownictwa.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+Dziennik-Wiadomosci+%28RSS+-+Dziennik+-+Wiadomosci%29

 

Wydaje mi się, że w wyborach kolejnych, jakby naprawdę wybił się nieco na niezależność, taka autentyczna, to mógłby spokojnie wszystkich pogonic. Zbierając wokół siebie co rozsadniejszych ludzi oczywiście.

 

Też tak mi się wydaje że moglby cos ugrać wśród wielu ludzi nastawionych bardziej patriotycnzie ale niekonicznie będących za PiSem tylko czy to wystarczy bez głosów żelaznych wyborców PiS do przejścia do 2 tury... Zależy kto by jeszcze startował w wyborach pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1681

 Ale komfort :D  :D  :D  czy może jest ktoś na tym forum co swoje nie wie ?

 

Ty, staszek,bogdan,torpedzio,alamo i paru innych, co tylko potrafią powtarzać bełkot propagandowy pisu i wklejać jakieś pierdoły dla potłuczonych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Widzę ze jesteś uzależniony od ówczesnej władzy . Pasowałoby abyś w formie odwyku porozmawiał z tymi pokrzywdzonymi przez sądy i spojrzeć im prosto w oczy . Tobie  weta potrzeba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

No bo teraz to już tylko sprawiedliwe wyroki będą zapadać jak PiS przepchnie ustawy, nikt nie będzie czuł się pokrzywdzony, a i szybkość prowadzenia spraw będzie nieporównywalna.

Też tak mi się wydaje że moglby cos ugrać wśród wielu ludzi nastawionych bardziej patriotycnzie ale niekonicznie będących za PiSem tylko czy to wystarczy bez głosów żelaznych wyborców PiS do przejścia do 2 tury... Zależy kto by jeszcze startował w wyborach pewnie...

Dla każdego obozu część wyborców by podebrał. Ile by się ich zebrało to już ciężko powiedzieć, ale myślę że mogła by to być poważna siła. Z PiSu nie sądzę żeby ktoś miał z nim szansę. A z innych parti to kto? Kukiz? Donald jak z emigracji wróci? On chyba najpowazniejszym przeciwnikiem byłby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

Ty, staszek,bogdan,torpedzio,alamo i paru innych, co tylko potrafią powtarzać bełkot propagandowy pisu i wklejać jakieś pierdoły dla potłuczonych.

 

 

wychodzi na to że jesteś jednym z tych potłuczonych.

coś dziwnie skończyłeś zdanie.

rzepka był najlepszy ,powiedział publicznie że w sądach nie powinno się niczego zmieniać ,zostawić jak było.

coś nie dogadał się ze schetyną,bo grzesiu zapowiadał od dawna że zmiany są potrzebne.

znając posłów PO to te zmiany zapewne miały być takie, żeby nic nie zmieniać a propagandziści PO wmówili by ludziom że zmiany nastąpiły  i  to na korzyść zwykłego obywatela. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

A pamiętacie jak mówili, że podatek bankowy nie wpłynie na koszta usług bankowych? Że nie zostanie przezucony na klientów? Otóż muszę powiedzieć, że zostało to przerzucone na klientów i w zasadzie nikt z tym nic nie robi.

Tutaj infografika na temat wzrostu kosztów marży:

 

01DyADO_0qpwKgyRH5NNkSGKOW6pphtMogiIgCQg

 

Konta bankowe też są jakby droższe. Na http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ jest to dobrze widoczne. Różne opłaty zostały poukrywane.

Nie ważne jaka jest rzeczywistość - ważne co się wmawia ludziom i w co wierzą. 

 

zapewne jak by zamknięto profilaktycznie Jarka to by tłum zaczął by krzyczeć obalić rząd , zerwać sejm PiSowski , jak i to uczyniono to wtedy by zaczęto krzyczeć Rysiek na prezydenta przez aklamację , Grzesiek albo Tusk premierem przez losowanie :) , jak by tą zachciankę spełniono , to wtedy  by margines krzyczał "zapłacić nam za protesty po 10 tyś złotych " ale skąd ? Więc tłum krzyczał by zamknąć Ryśka , obalić satrapę z PO :) ..... i tak w koło .

 

Nie chce mi sie szukac ale coś mi sie wydaje że niedawno krytykowałeś rozważania "co by było gdyby" a tu proszę jaka zmiana

 

,Ten cios wpakuje nam ATEIZM-LEWICOWO-LIBERELNY.

A jest ateizm narodowy albo ateizm prawicowy ewentualnie ateizm konserwatywny :blink:

 

Zaskakuje mnie jak blisko od miłości do nienawiści czy raczej od przyjaźni do wrogości. 36 godzin temu Duda był cacy a teraz nawet taki gówniarz jak Jaki po nim jeździ. Chyba @marks chciał powodów niechęci do Kaczyńskiego. Najlepszy przykład to co się dzieje - nieumiejętność dialogu nawet z najblizszym otoczeniem, wrogie i gwałtowne reakcje, parcie do konfrontacji, zaognanie sytuacji,  nieumiejetność dyskusji i osiągania kompromisów.. Jak on  tak postepował z kobitkami to nie dziwne że  sam całe życie spędził. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj