Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5575

...... to i premier spije śmietankę

 

 

Albo ja nie łapię , albo dowcip denny . :huh: No chyba że to takie zdziwienie że chętny się znalazł , to wtedy ujdzie B)  .

 

Kawały o ruchaniu zawsze są fajne ale o Pawłowicz to czarny humor :(  

A to co kolega napisał o premier to juz perwersja


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83

hehe tchorzostwem to popisał sie Tusk uciekajac na ciepło posadke do Brukseli za dobrze wykonana robote czytaj umozliwenie okradania Polski. Rzadzi partia rzadzaca demokratycznie wybrana a kazda partia ma swojego lidera. Nikt nie nazwał Powstanców Slaskich ukryta opcja niemiecka a taka opcja na Slasku była od dawien dawna do dziś swiadcza o tym rozne głosy nawołujace do oderwania Slaska od Polski może o tym nie słyszałes? Tak posłowie którzy szukaja protekcji u obcych panstw, donoszac, szkalujac i pomawiajac polski rzad sa ZDRAJCAMI!!! Wiesz jak doszło do rozbiorów w podobny sposób. Kanalie?? gorzej bym nazwał kogos kto narusza pamiec po zmarłym członku mojej rodziny - chociaz nie jestem zwolennikiem miesiecznic i tych apeli...reszta to czysta histeria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

lukejro

To źle że wyłapali błąd . Jakubowska nie poprawiła błędu . PIS zachowuje się jak opozycja kiedy rządziła . Zło rodzi drugie zło . Dlaczego przedstawiali poprawki jak domagali się odrzucenia w całości . Myślę , że każdy ma trochę racji . Złe strony ustawy poprawi następna partia która wygra wybory i będzie ok .

 

To świadczy tylko o bylejakości stanowienia prawa. Teraz pytanie czy Ci co głosowali za nią w ogóle ją czytali i rozumieli??? Czy głosowali na tak bo tak im prezes kazał???  A żeby było śmieszniej Senat przegłosował inna wersję ustawy niż ta uchwalona przez Sejm http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1059647,reforma-sadow-senat-przeglosowal-zla-ustawe.html

Po to są poprawki żeby nawet z gniota zrobić wartościową ustawę. A PiS oczywiście wszystkie odrzuca bo tylko on jest nieomylny.... Jedyną siłą PiS jest słabość opozycji i to że Polacy już któreś wybory z rzędu wybierają mniejsze zło, bo tak naprawdę PiS jest tak samo bezwartościowe jak PO i ich poprzednie wcielenie AWS - największy szkodnik po upadku komuny!!!

 

Widzisz sam napisałeś że w obronie a nie w celu obalenia demokratycznie wybranego rządu niech opozycja wygra wybory to będzie rządzić B)

 

Że w obronie to się im tylko wydawało, w rzeczywistości PiS pozwoził tych ludzi żeby zrobić dużą manifestację przeciwko poprzedniemu rządowi a jednocześnie kupił sobie przychylność Rydzyka przed nadchodzącymi wyborami.... A Rydzyk ma dobrą rękę w promowaniu partii, już raz wypromował LPR z Giertychami na czele teraz równie celnie ulokował swoje sympatie politycznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

PIS kieruje Kaczyński . Jakby Szydło i Duda się teoretycznie sprzeciwili to co im może zrobić ?

 

Zakończyć kariery polityczne. Jak ich wyrzuci lub okrzyknie zdrajcami to wyznawcy PIS staną po czyjej stronie? Żadne z nich nic by nie osiągnęło bez partii więc nie podskoczą 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

A co ty myślisz , że jak są obrady i siedzi ich tam garstka to wiedzą za czym głosują . Tak z jednej partii jak z drugiej . Ci co wychodzą na ulicę tez większość konkretnie nie wie za czym tylko te ogólnikowe hasła .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Zbyszko, posty nr. nr. 7231, 7260, 7268 i 7310.

O trójpodziale władzy byka walnął Alamo. Mój błąd, przepraszam. Tak podobnie piszecie... Ty dowaliłeś o konstytucji...

Co im może zrobić? Nie wiem, ale się nie sprzeciwiają... Oj, przecież Prezydent ku zaskoczeniu wszystkich zawetował jedną ustawę.

Z jednej strona opozycją kierują Sechetyna, Petru i ludzie z KOD i ORP, ale powodem protestów są działania PiS czyli Kaczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83

O jakich działaniach mówisz bo ja od dłuzszego czasu spie spokojnie, może o czymś nie wiem i powinienem sie bac. Pytam powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3464

Trudno się dyskutuje z osobami które na dzień dobry nie znając mnie ,z góry założyli że moi rozmówcy to magazynierzy :) no ale tak zazwyczaj robią opłacani trolle by najpierw ośmieszyć a potem podważać :) Spodziewałem się czegoś więcej w jechaniu po kaczorze , że jakieś rzeczowe argumenty , że zawalił gumę balonową , że ukradł ekspres albo zrobił przekręt na milion a tu stek domysłów z podpisem że powinien być postawiony przed sądem ; chyba logicznym jest że jeśli Kaczyński złamał by prawo to opozycja już dawno by to wykorzystała , oskarżali by sam Giertych z posiłkowym Budką a sędziował by sprawę sam Rzepliński z cała kastą tylko jak zwykle problem bo ten niewdzięczny Jarek nawet wkrętarki nie zajuma :) Chyba nikt nie wierzy na tym forum że gdyby udało się usadzić Jarka za kratami to by to zrobiono .To samo co zawsze , argument :"Kaczor powinien siedzieć za całokształt " :)

Nie wiem kiedy Jarek podzielił Polaków na PiS i zdrajców (nie śledzę jego życia) ale doskonale słyszałem PEŁNĄ wypowiedź kiedy mówił o ludziach gorszego sortu i w pełni się z nim zgadzam , istnieje gorszy sort w kontekście o jakim mówił . Mieszkają dziś po między nami i dla mnie są gorszym sortem , nigdy z nimi nie chodzę na wódkę i nie dlatego że np. kiedyś zrobił za komuny przekręt tylko dlatego że dziś jest z tego dumny i się tym chwali , nie toleruje ludzi gorszego sortu że w postkomunie okradali państwo i nazywali to prywatyzacją i dziś mówią że tak było trzeba , nie zgadzam się z ludźmi którzy ostentacyjnie narzucają swój tok myślenia a nawet jak im się udowodni że nie mają racji to przytakną po czym złoszczą się na mnie że oni nie mieli racji . Lecą inwektywy tylko dlatego że "nie mieli racji " zresztą jak powyżej złożył Ecopiotr że magazynierzy i sklepowe to ujma na człowieku ???? te kręgi oczywiście także znam ale nigdy bym nie wrzucił do jednego wora jako resortowi , choć wielu z tego się środowiska też jest np. za komuny kierownik w GS (tata dali stołek) dziś kierownik na magazynie , despota jak mawiają pracownicy i każdy kombinuje jak z nim na zmianie nie być , oczywiście zapisany do PSL z czego jest dumny :) .

Krótko mówiąc Kaczyński nie zniknie życia publicznego do puki sami się nie zagryzą w PiS a sama partia przekracza próg wyborczy i czy się komuś podoba czy nie . To są fakty  Po co się udzielam ? bo mogę , żyję w wolnym kraju , nikt mnie nie zamknie jak antykomora , nikt mi nie strzela gumową kula ,jak idę w święto narodowe w marszu to nikt mnie nie posądzi że podpaliłem budkę w ambasadzie , że jak ktoś mi mówi że nie powinienem się udzielać to znaczy że komuś przeszkadzam i najlepiej bym nie pisał więc dostaję większą motywacje by obalać pajacowanie bez argumentów . Zawsze przeciwstawiam się wobec obłudzie, złodziejstwu itd. Nie przejmuje się że ktoś mi czepia "łatki ", mam za grubą skórę by ktoś brylujący po nickach mógł mnie ośmieszyć czy zdyskredytować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

pis opanowal tvp i sieje propadande jak za komuny i gdze jest demokracja pis pokazl na co ich stac

 

podaj przykład propagandy ??

Leżenie na ulicy na plecach i kopanie w barierki jest nawoływaniem do nienawiści? Może i tak, bo przecież Pana Macierewicza zaatakowali agresywnie stojący na czerwonym świetle kierowcy.  

 

głuchoniemy jesteś ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

A co ty myślisz , że jak są obrady i siedzi ich tam garstka to wiedzą za czym głosują . Tak z jednej partii jak z drugiej . Ci co wychodzą na ulicę tez większość konkretnie nie wie za czym tylko te ogólnikowe hasła .

 

No akurat w tym przypadku był komplet. I teraz jest pytanie skoro niewiedzą co głosują i w trakcie normalnych obrad jest ich tam garstka to po co ich wybieramy???? Czy po to żeby po prostu tylko byli i przy okazji po obstawiali członkami swoich rodzin urzędy i państwowe spółki???? Bo to tylko o to chodzi żeby się dopchać do koryta i dorobić.... Nie lepiej posadzić tam tylko Kaczyńskiego, Schetynę, Petru, Kukiza, Kosiniaka-Kamysza przydzielić im odpowiednią ilość głosów zdobytych w wyborach i niech rządzą!!! Po cholerę opłacać diety dla stada baranów którzy i tak głosują tak jak im wódz kazał??? Po co te śmieszne biura poselskie itd... To jest tylko drenowanie naszych kieszeni przez klany partyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Zbyszko, posty nr. nr. 7231, 7260, 7268 i 7310.

O trójpodziale władzy byka walnął Alamo. Mój błąd, przepraszam. Tak podobnie piszecie... Ty dowaliłeś o konstytucji...

Co im może zrobić? Nie wiem, ale się nie sprzeciwiają... Oj, przecież Prezydent ku zaskoczeniu wszystkich zawetował jedną ustawę.

Z jednej strona opozycją kierują Sechetyna, Petru i ludzie z KOD i ORP, ale powodem protestów są działania PiS czyli Kaczyńskiego.

 Mam delikatne pytanie . czy piłeś dzisiaj coś ?

Post 7231 nie dopatrzyłem się abyś mi zadawał  pytanie .

Post 7260 cytujesz Alamo 

Post 7268 moja odpowiedź post 7269

na post 7310 ci nie odpowiedziałem . Dużo oglądam programów takich jak Jaworowicz Interwencja czytam tygodnik rolniczy i  opisują jak sądy krzywdzą ludzi . Kiedyś byłem oskarżycielem posiłkowym niby mogłem oskarżać jak prokurator i co . Sędzia przerywała mi w pół zdaniu  . Czy to kulturalne . Ale jak adwokat gadał to co chciał . Do tej pory bałbym się iść do sądu i występować przeciw  biznesmenowi lub dużej firmie . Tak jak pisałem wcześniej na owoce trzeba poczekać a nie gdybać . Naród rząd  oceni w następnych wyborach .   

 

lukejro

Do rządu na górze czy na dole pchają się cwaniaki . Rzadko kiedy uczciwy a jak się dostanie to szybko rezygnuje . Nawet ksiądz za pieniądze się modli . 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

poziom ludzi protestujących jest tak niski że nawet nie wiedzą po co tam są , pewna pani z zamościa przyjechała na protest kod bo zapłacili jej 70 zł i do tego dodała że ma okazje wyrwać sie z domu ,  ah ta niespotykana spontaniczność ;)


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Tak posłowie którzy szukaja protekcji u obcych panstw, donoszac, szkalujac i pomawiajac polski rzad sa ZDRAJCAMI!!!

Jakby tak się cofnąć w czasie parę lat-post równie aktualny mógłby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

A to dziś ZOO w Zamościu zamknęli? Mogła przecież odwiedzić spacerkiem zwierzaki, podkarmić niedźwiedzia albo cuś. Po co bidulka do stolicy się mitrężyła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Właśnie nie wiem chciałem udostepnić film z jej wypowiedzią ale został usunięty z yt 


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83

Jakby tak się cofnąć w czasie parę lat-post równie aktualny mógłby być.

 

Możesz rozwinac swoja wypowiedz bo ja nie przypominam sobie takiej sytułacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

 lukejro

Do rządu na górze czy na dole pchają się cwaniaki . Rzadko kiedy uczciwy a jak się dostanie to szybko rezygnuje . Nawet ksiądz za pieniądze się modli . 

 

Więc dlaczego ich bronisz??? A może jesteś beneficjentem "dobrej zmiany" (jak niektórzy na tym forum) i za etacik na państwowym nie dasz złego słowa powiedzieć na ich temat. Bardzo trafnie to ująłeś uczciwi szybko rezygnują, a bezkrytyczni i fanatycznie oddani partii są  tylko jej członkowie którzy czerpią całymi garściami profity z tym związane. Nie ważne czy to PiS, PO, PSL, SLD, każdy ich członek będzie bronił swojej partii bo wie że kiedy los się uśmiechnie i dojdzie do władzy to jego bezgraniczna lojalność zostanie hojnie wynagrodzona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

ulman a duda źle powiedział ?? jak lis naginał sie w programach na górników o rolników ze to nieroby ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

powiem tylko tyle każdy uj na swój strój. tylko ze teraz to już nie jest śmieszne tylko to jest niebezpieczne śmiem twierdzić że przyszłe wybory juz są rozstrzygnięte i kto wygrał. ? partia tego od kota .a to wszystko przypomina mi Białoruś a Rosję na którą tak plują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Więc dlaczego ich bronisz??? A może jesteś beneficjentem "dobrej zmiany" (jak niektórzy na tym forum) i za etacik na państwowym nie dasz złego słowa powiedzieć na ich temat. Bardzo trafnie to ująłeś uczciwi szybko rezygnują, a bezkrytyczni i fanatycznie oddani partii są  tylko jej członkowie którzy czerpią całymi garściami profity z tym związane. Nie ważne czy to PiS, PO, PSL, SLD, każdy ich członek będzie bronił swojej partii bo wie że kiedy los się uśmiechnie i dojdzie do władzy to jego bezgraniczna lojalność zostanie hojnie wynagrodzona!!!

 

tylko ze jest kolosalna różnica jedni walczą z robolami a drudzy z elitami tylko tym rządzącym wychodzi raz lepiej raz gorzej 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

@iron - pluć muszą by wykazać "prawicowość" ale metody komunistyczne.

Roman - z elitami to walczył Lenin , Castro  Kim Ir Sen

https://bialystok.onet.pl/wiceszef-mswia-o-swoim-tweecie-nie-mowilem-o-wszystkich/3ykp6vb

Najlepszy jest fragment " Ja nikogo nie obraziłem. Ja nie mówiłem o wszystkich. Proszę dobrze czytać ten wpis. Ja nie mówiłem o wszystkich i on nie jest do wszystkich skierowany. On jest skierowanych do tych, do których jest skierowany, do których się odnoszą te określenia." 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj