Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5535

 

to za  kopanie  jak koń  w te  barierki  ile  płacili 

Może  trza  będzie  tam  się  wybrać   z ukrytą  kamerą  i  nagrać  jak płacą 

:lol: :lol: :lol:

Jakby się dało nagrać jak płacą to pewnie już reżimówka dawno by pokazała a tak to rzucili taki tekst i ciemnota powtarza.

 

 Niedorozwój można usprawiedliwić ale nie kupienie rzepaku bo był z PIS to już czysta głupota . Po prostu na nim nie zarobisz a te pieniądze mógłbyś wesprzeć te małpy na ulicy . :D  :D  :D ale co ja będę cię handlu uczył  ;)

 

A święcona woda to by się każdemu przydała .

Niekupienie rzepaku to wolność w najczystszej postaci/ 

Jak masz wode świeconą to zacznij od siebie

 

Zalecam powściągliwość, albo meliskę. Mowa nienawiści to jeszcze nie jest ale pogardy na pewno.

To z braku argumentów


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Ulman   - ciemnota  to  protestuje  pod  domami  posłów   czy senatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3313

Nie raz zastanawiałem dlaczego ludzie mają odmienne zdanie od mojego ,pomyślałem; może warto spojrzeć z ich strony . Nie chodzi mi tu o kodziarzy , ludzi biorących kasę za protesty czy zwykłych kwikaczy tracących stołki bo to naprawdę margines nie warty nawet pożałowania ale chodzi mi o ludzi którzy mnie otaczają , znajomych głosujących na PO-PSL czy w ogóle nie lubiących PiS bo tacy też są potrzebni by rządzącym w czterech literach się nie poprzewracało . Z moich dyskusji ,obserwacji wynika że główny zarzut dla PiS to ; "że Kaczyński" ale co kaczor strasznego zrobił  to mi jeszcze nikt nie powiedział , po mimo usilnych nacisków to co najwyżej wyciągali przywary typu że niski , pieniacz i ma kota :) no rzeczywiście zakrawa to na to by odsunąć go od władzy :) Kompletny brak argumentów , nikt nie podnosi merytorycznej dyskusji .  Nawet rozmawiając z ludźmi ze stopniami naukowymi , wykształceni nikt nie potrafił mi wytłumaczyć dlaczego , dać choć jeden argument bym nie głosował za PiS a już o tym by zagłosować za PO to jedynie tylko po to że są przeciw PiS :)

To właśnie mnie przeraża że podczas dyskusji dość często zacinają się , jak by chcieli coś powiedzieć ale uważają że nie jestem godny poznać co ten PiS złego robi ale nic pustka , nie mogą sklecić zdania z argumentem , tego się boje że ludzie są tak zmanipulowani że ...w sumie nie wiedza czego nie lubią pisiorów  ale nie i już . Oczywiście mam teorię którą próbuję dostosować do zwolenników " by było jak było " . Każdy człowiek to historia , każdy mój rozmówca tudzież zasłyszana historia pokazuje że nie są to ludzie rzekłbym czysto- kryształowi , jeden miał zatargi z prawem , drugi to pieniacz wyrzucił rodziców z domu , inny znów miał firmę i sam się chwalił jak to można podatków nie płacić i to nie przez odliczenia tylko kombinując . W tym gronie są także zwykli rolnicy którzy korzystali z dotacji UE ale nigdy nie powinny ich dostać , alimenciarz itd. . Nie wszyscy mają coś tam na sumieniu ale w popierających "by było jak było" są także dzieci "dignitarzy" poprzedniego ustroju bojący się by ich historia rodzinna nigdy nie ujrzała światła dziennego bo tata miał czerwoną książeczkę  , nepotyzm w tychże rodzinach to także nie przypadki tylko zasada . Najstraszniejsze jest w tym że Ci wszyscy o których pisałem  widać straszny lęk , boją się pisiorów jak diabeł święconej wody , nic nie daje tłumaczenie że można normalnie żyć bez podpierania się układami i załatwiania po znajomości , oni są uzależnieni od tego jak od narkotyku . Czasem ogarnia mnie pusty śmiech jak się ludzie namęczą kombinując  zamiast zarobić uczciwie by mniej się zmęczyli :) , w nocy spokojnie spali że o satysfakcji z uczciwej pracy nie wspomnę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

1461695255_ru1vla_600.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

@Marks, jesteś osaczony przez gorszy sort ale widać dzielnie to znosisz

Marekfarmer-  w końcu zdałeś sobie sprawę  że żyjesz w alternatywnej rzeczywistości. Tak trzymaj to wyzdrowiejesz   :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Nie bój  nic  z moim zdrowiem  wszystko  w porządku

 

przyznajcie-sie.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W obronie TV Trwam? A to co, muzułmanie z Al Jazeera chcieli ją przejąć? Chyba chodziło o dostęp do platformy cyfrowej, czyli poszerzenie kręgu potencjalnych odbiorców poprzez wejście do TV Sat? Posłużyli się ludźmi i tyle.

 

Chodziło o wolne media których dzis pseudo Opozycja tak próbuje bronic w tym czasie TYP nie była ich zdaniem upartyjniona B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

pis wykancza calo Polske

 

Jak zwykle   bardzo  Merytoryczna  Wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pis wykancza calo polske

 

To tylko Twoje zdanie i grupki flustratów oderwanych od koryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Z moich dyskusji ,obserwacji wynika że główny zarzut dla PiS to ; "że Kaczyński" ale co kaczor strasznego zrobił  to mi jeszcze nikt nie powiedział , po mimo usilnych nacisków to co najwyżej wyciągali przywary typu że niski , pieniacz i ma kota :) no rzeczywiście zakrawa to na to by odsunąć go od władzy :)

Władza wiąże się z odpowiedzialnością. Ktoś to steruje z tylnego rzędu, nie biorąc za nic odpowiedzialności a odium spada na rzeszę ludzi reprezentujących daną partię nie jest godzien szacunku. Cała ekipa PiS walczy o coś co powstaje tylko w głowie prezesa. Nie ważne że Pani Premier przez tydzień tłumaczy ludziom i wije się że będzie tak czy inaczej. Jednego dnia wychodzi prezes i mówi że będzie zupełnie odwrotnie. Chcę widzieć przeciwnika, chcę go zidentyfikować, poznać i wypracować sobie pogląd co mnie może czekać.

To taki stary nawyk, ale  przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246

pis opanowal tvp i sieje propadande jak za komuny i gdze jest demokracja pis pokazl na co ich stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Chodziło o wolne media których dzis pseudo Opozycja tak próbuje bronic w tym czasie TYP nie była ich zdaniem upartyjniona B)

Była upartyjniona i jest upartyjniona. Nic sie nie zmieniło oprócz tego że poziom jeszcze spadł


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Póki co mają nadal poparcie w społeczeństwie i należy to uszanować . Jest tam sporo "dziwnych" polityków , ale wszędzie takich pełno . PO i tak idzie w odstawkę i cały ten cyrk na razie im nie pomoże . Schetyna jest za głupi żeby rządzić . Powinien zaczekać na odpowiedni moment , a nie już zaczynać burdy . Moim zdaniem za wcześnie żeby coś ugrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mądrego to i warto posłuchać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście ten dowcip:

 

Pani kazała dzieciom napisać wypracowanie w którym zawarte będą następujące wątki:

polityka,sex,religia i zagadka.

Po kilkudziesięciu sekundach Jasio chce oddać wypracowanie i wyjść z klasy, nauczycielka prosi żeby przeczytał na głos.

Jasio czyta:

 

Ktoś wydupczył Krystynę Pawłowicz!!! O mój Boże!!! Kto ?!?!? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3313

Właśnie o to chodzi że władza wiąże się z odpowiedzialnością i już przed wyborami kaczor powiedział że nie nie będzie premierem i nie jest więc w czym problem ? pewnie jak by był , to by podżegaczom łatwiej było by krzyczeć dyktator a tak muszą okrężnie tłumaczyć że z tylnego siedzenia steruje :) Już KODowcy mieli gotowe karykatury Jarka a tu klops :) wszystko na przemiał :) cały misterny plan w piz...u . A że Beata Szydło być może się słucha to jej wybór i ona poniesie konsekwencje o których mówisz ale jeśli jak widać na razie idzie na sukces to i premier spije śmietankę . To są ich rozliczenia między partyjne i chyba ich przeciwnicy nie będą płakać jak się pozagryzają :) choć coś mi się wydaje że prędzej Donald z Grzesiem za łby się wezmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A słyszeliście ten dowcip:

 

Pani kazała dzieciom napisać wypracowanie w którym zawarte będą następujące wątki:

polityka,sex,religia i zagadka.

Po kilkudziesięciu sekundach Jasio chce oddać wypracowanie i wyjść z klasy, nauczycielka prosi żeby przeczytał na głos.

Jasio czyta:

 

Ktoś wydupczył Krystynę Pawłowicz!!! O mój Boże!!! Kto ?!?!? 

 

Albo ja nie łapię , albo dowcip denny . :huh: No chyba że to takie zdziwienie że chętny się znalazł , to wtedy ujdzie B)  .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

@filtry
To ten poziom "humoru", do którego schodzić się nie powinno.
@bogdan
Jest do rymu, to i na wyobraźnię lepiej działa?
@marks
Chyba raczej Tusk zagryzie schetyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Zbyszko, zadałem Ci kilka pytań, nie odpowiedziałeś na ani jedno.  Zadam następne - co rozumiesz pod pojęciem dyskusja? Unikanie odpowiedzi? Chowanie głowy w piasek? Udawanie, że niewygodne pytania nie padły? Masz własne zdanie? Wygłoś je lub przyznaj się do popełnienia błędu, ale nie pisz już takich bzdur jak o trójpodziale władzy...

 

Marks, te " stopnie naukowe" Twoich rozmówców to magazynier, sklepowa itp? Mój "stopień naukowy", to rolnik i cieśla, i już to Cię przerasta, nie potrafisz kontrargumentować. Nie wiesz co zarzucają Kaczyńskiemu? Jesteś ślepy i głuchy? Kto faktycznie rządzi w Polsce? Co prawda wysuwając na pierwszą linię (by samemu za nic nie odpowiadać, co jest typową taktyką tchórza), zależnych od siebie pionków. Kto użył określeń "ukryta opcja niemiecka" w stosunku do Slązaków walczących w powstaniach o swoją Polskość?Kto dzieli Polaków na PiS i zdrajców? Kto obraża, oczernia, pomawia, oskarża bez cienia dowodu wszystkich nie będących jego zdania? Kto próbuje zdobyć władzę absolutną, by bezkarnie wprowadzić despotyzm jako ustrój państwowy? Kto nazwał posłów na Sejm RP zdradzieckimi mordami i kanaliami? Taki człowiek powinien stanąć przed sądem i w przypadku stwierdzenia poczytalności - ukarany.Bez względu na sąd powinien zniknąć z życia publicznego.Wystarczy? Odpowiesz?

Powstrzymaj się od używania słów w swoich wypowiedziach, których znaczenia nie znasz, co czyni te wypowiedzi zabawnie bezsensownymi. Nie odniosłeś się merytorycznie do żadnego argumentu z ostatnich kilku stron. Po co się udzielasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ponów pytanie bo nie znalazłem . Daj ten post gdzie pisałem o trójpodziale władzy .

PIS kieruje Kaczyński . Jakby Szydło i Duda się teoretycznie sprzeciwili to co im może zrobić ?

Napisz kto steruje opozycją ? Może to być ciekawsze .

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj