Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

daron64    4237

A to w końcu są ludzie? No zdecydujcie się, bo już się gubię w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

podobno za udział w protestach które teraz się toczą można zarobić od 100pln w górę.

może warto się przejechać.

 

Widzisz to coś słabo płacą. PiS będąc w opozycji płacił za autobusy które woziły babcie i dziadków na marsze w obronie TV Trwam, biorąc pod uwagę że za bilet na pociąg do Warszawy trzeba zapłacić z mojej okolicy ponad 100zł w jedną stronę to PiS był hojniejszy.....

A tak naprawdę za te autobusy zapłaciliśmy wszyscy tak samo jeśli jest prawdą to co piszesz to za tych protestujących nie płaci opozycja tylko podatnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

Widocznie tak, skoro znają wartość pieniądza. Trzoda reaguje tylko na koryto. :D

Jak mawiał Winston Churchill - Psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie.

Działa we wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

korzonki; nie . kuzyniak był tam ,za 2 godziny stania ze zniczem dostał 100pln.nawet znicz dali.wczoraj też 100pln jak dziś pójdzie zapewne też stówka .będzie dzwonił do mnie po południu to się dowiem.

markfarmer to tylko biznes można na tym zrobić .tam walą się tysiące ,szkoda przegapić.

 

to za  kopanie  jak koń  w te  barierki  ile  płacili 

Może  trza  będzie  tam  się  wybrać   z ukrytą  kamerą  i  nagrać  jak płacą 

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Twoje dzieci będą musiały zapłacić olbrzymią cenę za "mądrości" które wyznajesz i ludzi któych popierasz - to że pompuje się słupki dziś znaczy że jutro trzeba będzie oddać.

 

Bo z czego staszku wział się niby ten wzrost - z vat, z inwestycji ? nie rozśmieszaj mnie - jest stąd że rozdają kasę która częściowo wraca w postaci podatków. 

 

Nie ma darmowych obiadów staszku.

L e v a c t w o uderza z dwojoną siłą - ich finansowy p s y c h o p a t a Zorż Soros zakładał że w grudniu 2016 roku już nie będzie POLSKIEGO Rządu wybranego przez większość POLAKÓW - a sama POLSKA stanie się landem niemieckimwww.youtube.com/watch?v=F1F2VKWcEVQwww.youtube.com/watch?v=Xgw2X496GHc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
Do ferajny George trzeba też dołożyć innych ZAPRZAŃCÓW którzy działają w jego organizacyjkach. Warto zobaczyć kto jest we władzach tego NOWOTWORU:
http://www.batory.org.pl/oswia... -link już nie działa..
 
Soros to tylko kukiełka .Prawdziwi mocodawcy i władcy tego świata to Rockefellerowie,Rotshildowie,Goldman-Sachs i inni im podobni ,coroczne spotkania grupy Bilderberga .Przywódcy ,prezydenci,premierzy są tylko wykonawcami ich poleceń .To się zaczęło już pod koniec XIX wieku i bez przerwy trwa cały czas do dzisiaj .Oni mają w rekach całą prasę,media,kapitał ,banki,korporacje,giełdy itp.Oni od własnego widzimisię kształtują politykę,światowe kryzysy i wzrosty . A ludzie chodzą na wybory i głosują jak żabki na haniebne plemię związane z tym środowiskiem zwanym L E V A C T W O

 

Edytowano przez Alamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Lewactwo czy też skrajna prawica zwana szumnie obozem narodowym to jeden syf.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Widzisz Filter nawet nie muszę ci odpowiadać bo koledzy zrobili to za mnie . Ale coś ci napiszę .

 

Nauczyciel w szkole pokazuje dzieciom białą kartę . Na środku umieścił czarną kropkę . Pyta się dzieci co widzicie . Wszyscy odpowiedzieli , że czarną kropkę . Na to nauczyciel a ile jest na kartce białego a ile czarnego ? 

Wy jesteście w fazie rozwoju tych dzieci . Niedorozwój można usprawiedliwić ale nie kupienie rzepaku bo był z PIS to już czysta głupota . Po prostu na nim nie zarobisz a te pieniądze mógłbyś wesprzeć te małpy na ulicy . :D  :D  :D ale co ja będę cię handlu uczył  ;)

 

A święcona woda to by się każdemu przydała .

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

 . Po prostu na nim nie zarobisz a te pieniądze mógłbyś wesprzeć te małpy na ulicy . :D  :D  :D ale co ja będę cię handlu uczył  ;)

 

Zalecam powściągliwość, albo meliskę. Mowa nienawiści to jeszcze nie jest ale pogardy na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Widzisz Filter nawet nie muszę ci odpowiadać bo koledzy zrobili to za mnie . Ale coś ci napiszę .

 

Nauczyciel w szkole pokazuje dzieciom białą kartę . Na środku umieścił czarną kropkę . Pyta się dzieci co widzicie . Wszyscy odpowiedzieli , że czarną kropkę . Na to nauczyciel a ile jest na kartce białego a ile czarnego ? 

Wy jesteście w fazie rozwoju tych dzieci . Niedorozwój można usprawiedliwić ale nie kupienie rzepaku bo był z PIS to już czysta głupota . Po prostu na nim nie zarobisz a te pieniądze mógłbyś wesprzeć te małpy na ulicy . :D  :D  :D ale co ja będę cię handlu uczył  ;)

 

A święcona woda to by się każdemu przydała .

 

Tak a dla Ciebie traktor się nie popsuł bo ma jeszcze trzy dobre koła. Jak nic pasuje do filozofii sukcesu PiS-u

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

Widzisz to coś słabo płacą. PiS będąc w opozycji płacił za autobusy które woziły babcie i dziadków na marsze w obronie TV Trwam, biorąc pod uwagę że za bilet na pociąg do Warszawy trzeba zapłacić z mojej okolicy ponad 100zł w jedną stronę to PiS był hojniejszy.....

A tak naprawdę za te autobusy zapłaciliśmy wszyscy tak samo jeśli jest prawdą to co piszesz to za tych protestujących nie płaci opozycja tylko podatnik.

 

to ja ciebie przebije niejaki kieca po , postawił na koszt powiatu autobusy mało tego pogroził wszystkim pracownikom ,dyrektorom szkoły obecność obowiązkowa  to jest hipokryzja ?? 

Zalecam powściągliwość, albo meliskę. Mowa nienawiści to jeszcze nie jest ale pogardy na pewno.

tylko gdy się koczą argumenty to zachowanie hipokryty nie można skrytykować ?? nawoływanie do nie nawis ci przez opozycje ??

I dlatego trzeba zmieniać prawo by nie było pola do róznych interpretacji a po zmianie sedziów nadal będzie jak było tylko by wygrac bedzie trzeba dać 200 tys bo ci co przyjdą to gołodupce :P

 

A PIS w opozycji sie lepiej zachowywał? Nie zartuj ;)

Jak PIS jest ciagle w kontrze do UE to k..wa kogo słuchają ? Może Kreml ich sponsoruje? :blink:

 

dawaj jakiś przykład ciamajd-anu ?? blokowanie obrad itp dawaj , co źle ze w kontrze z eu przyjmujesz bo chcesz ?? 

robisz za marionetki ??

 

co im kukiz przeszkadza ??

Po głosowaniu nad ustawą o Sądzie Najwyższym musiało go eskortować do domu 15 policjantów

http://prawy.pl/54582-po-glosowaniu-nad-ustawa-o-sadzie-najwyzszym-musialo-go-eskortowac-do-domu-15-policjantow/

 

ulman dajesz ??

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Nie wiem jakie małpy sobie wyobrażałeś . Jedynie możesz przypuszczać . Jeszcze ustawa nie zaczęła funkcjonować już wiedzą że będzie zła . Rostowski mówił , że budżet się zawali a tu odwrotnie . Jak tu się nie denerwować . Przecież to zachowanie można porównać do nadpobudliwych dzieci .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

to ja ciebie przebije niejaki kieca po , postawił na koszt powiatu autobusy mało tego pogroził wszystkim pracownikom ,dyrektorom szkoły obecność obowiązkowa  to jest hipokryzja ?? 

 

 

I widzisz i jest tak jak ja tu cały czas powtarzam PiS PO (dawne AWS) to jedno zło. Potrafią się bawić tylko za pieniądze podatnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

http://www.youtube.com/watch?v=GVeLTD4tgnI

 

Niech was nie zrazi początek tego materiału - oglądajcie do końca a pospadacie z krzeseł!
Film nieco ponad 40 minut dla tych którzy nie potrafią zrozumieć działań KE, a także tych którzy chcą wiedzieć jak się buduje Wspaniałą Niemiecką Gospodarkę lobbując i miażdżąc słabszych partnerów w ramach europejskiej WOLNOŚCI i Solidarności. Ta niecała godzinka NIE BĘDZIE stracona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

ale opozycji nawet kukiz przeszkadza a co byś napisał o po2 czyli n

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Nie wiem jakie małpy sobie wyobrażałeś . Jedynie możesz przypuszczać . Jeszcze ustawa nie zaczęła funkcjonować już wiedzą że będzie zła . Rostowski mówił , że budżet się zawali a tu odwrotnie . Jak tu się nie denerwować . Przecież to zachowanie można porównać do nadpobudliwych dzieci .

 

A powiedz jak tu się nie denerwować jeśli ustawa nie zaczęła funkcjonować a już prominentni działacze PiS tacy jak Ziobro czy Karczewski mówią że trzeba ją szybko nowelizować bo jest w niej błąd....  Ustawa pisana na kolanie z błędami i na siłę przepchana przez parlament - jeśli według Ciebie tak ma wyglądać tworzenie prawa to ja gratuluję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

 

tylko gdy się koczą argumenty to zachowanie hipokryty nie można skrytykować ?? nawoływanie do nie nawis ci przez opozycje ??

 

Leżenie na ulicy na plecach i kopanie w barierki jest nawoływaniem do nienawiści? Może i tak, bo przecież Pana Macierewicza zaatakowali agresywnie stojący na czerwonym świetle kierowcy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695
lukejro

To źle że wyłapali błąd . Jakubowska nie poprawiła błędu . PIS zachowuje się jak opozycja kiedy rządziła . Zło rodzi drugie zło . Dlaczego przedstawiali poprawki jak domagali się odrzucenia w całości . Myślę , że każdy ma trochę racji . Złe strony ustawy poprawi następna partia która wygra wybory i będzie ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

Leżenie na ulicy na plecach i kopanie w barierki jest nawoływaniem do nienawiści? Może i tak, bo przecież Pana Macierewicza zaatakowali agresywnie stojący na czerwonym świetle kierowcy.  

 

nie udawaj głupka bo wiesz o jakie zachowanie chodzi i wypowiedzi opozycji,kodu i tym podobnym.

np. lisa ,tego jąkałe michnika. pragniesz aby takiego pokroju ludzie rządzili krajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

zniwa zaczete, burze jakies marne-slabo pada ale i tak samo wieje, krowa sie ocielila, nie jest zle - czas na refleksje.......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

A kim jest Lis czy Michnik aby swoimi wypowiedziami wpływali na moje decyzje. Mają w ręce mikrofon, to mówią co chcą. Mnie interesują zwykli ludzie z tego tłumu, tacy jak ja. Ktoś powiedział że nawet głupiec czasami ma rację. Może warto się nad tym zastanowić? Może w tym coś jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzisz to coś słabo płacą. PiS będąc w opozycji płacił za autobusy które woziły babcie i dziadków na marsze w obronie TV Trwam, biorąc pod uwagę że za bilet na pociąg do Warszawy trzeba zapłacić z mojej okolicy ponad 100zł w jedną stronę to PiS był hojniejszy.....

A tak naprawdę za te autobusy zapłaciliśmy wszyscy tak samo jeśli jest prawdą to co piszesz to za tych protestujących nie płaci opozycja tylko podatnik.

 

Widzisz sam napisałeś że w obronie a nie w celu obalenia demokratycznie wybranego rządu niech opozycja wygra wybory to będzie rządzić B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

W obronie TV Trwam? A to co, muzułmanie z Al Jazeera chcieli ją przejąć? Chyba chodziło o dostęp do platformy cyfrowej, czyli poszerzenie kręgu potencjalnych odbiorców poprzez wejście do TV Sat? Posłużyli się ludźmi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj