Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ecopiotr    106

Aby zobaczyć czy obawy wszystkich są słuszne trzeba poczekać . Opozycja tak się bulwersuje jakby PIS miał władzę w nieskończoność . Jeżeli tak będzie jak piszesz , ze to będzie dotykać zwykłych ludzi co ja bardzo w to wątpię. Prze 2 lata chyba sprawiedliwość się nie zawali . Wygra wybory inna partia i wszystko odkręci tak jak PIS odkręciło reformę emerytalną .  

Ciekawie to ująłeś, można sądzić, że przyjmiesz na klatę 2 lata wyroku w nadzieji, że inna partia wygra wybory i Cię wypuści...

Jasne, luzak, co to dwa lata... Zazdroszczę Ci, mnie by to wkurzyło!

 

Pamiętasz może magazyn "60 minut na godzinę"? W tytułowej piosence śpiewali "... bo czas rzecz prosta, ma prędkość konstans, i nie pomoże przśpieszacz, dopalacz, godzina dobra/zła 60m minut trwa..."

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

To nie przepowiednia - to życie ... i to nie tylko w Polsce . :P

 

Ale dowaliłeś z tą Wielką Brytania . Nie trza było napisać Izrael .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

Niezależność sędziowska? Trójpodział władz? To przypomnijcie sobie pewnego sędziego "na telefon" z Gdańska

milewski-tusk-550.jpg

http://niewygodne.info.pl/artykul8/03902-Sedzia-na-telefon-z-Gdanska.htm


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Żyd się skarżył rabinowi . Polskie sądy nas źle sądzą a lekarze źle leczą a rabin na to . Daj swojego syna na sędziego będzie cię dobrze sądził a lekarz będzie cię dobrze leczył . Tylko ta casta na to nie pozwalała . Ale demokracja . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Ulman nie każdego stać na 100 tyś aby wygrać sprawę . Słyszałem kiedyś o przepowiedni , ze wyroki będą wydawane za pieniądze . 

 

Roman to teraz nowoczesna młodzież . Robią co im tatuś każe . Szkoda , że moje nie chcą .

I dlatego trzeba zmieniać prawo by nie było pola do róznych interpretacji a po zmianie sedziów nadal będzie jak było tylko by wygrac bedzie trzeba dać 200 tys bo ci co przyjdą to gołodupce :P

 

dokładnie dla mnie to idioci popatrz gdyby twoja partia była opozycją to przelicytowujesz pis lepszymi ustawami itp ogłaszasz publicznie pomysł na polskie, a ci idioci wszystko w brew polakom przyjmować uchodźców mimo 86% nie chce wiec k**wa kogo słuchają  kto ich sponsoruje ?? my z podatków czy jakiś soros lub cdu niemiecka partia ?? partia idiotów i tyle  po i po 2 kukiz15 mniej partia załeberga czy jakoś tak narodowe i pis partie polskie 

A PIS w opozycji sie lepiej zachowywał? Nie zartuj ;)

Jak PIS jest ciagle w kontrze do UE to k..wa kogo słuchają ? Może Kreml ich sponsoruje? :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Wielka Brytania 

Wielka Karta Praw nie nazywa się konstytucją, to prawda, niemniej jest tym samym - gwarantem praw podstawowych.

Bardzo słaba odpowiedź.

Nie ma kraju, którego ustrój nie jest zapisany. Nawet dyktatury usprawiedliwiają swoją "praworządność" w ten sposób.

Nie poniżajcie się w ten sposób, nieuctwo to nie powód do dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Gdy byś był taki mądry to byś po trzech minutach odpowiedział . Pewnie ci internet zasięg zgubił , że tak długo  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

I co to zmienia ?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Ulman nie każdego stać na 100 tyś aby wygrać sprawę . Słyszałem kiedyś o przepowiedni , ze wyroki będą wydawane za pieniądze . 

 

Roman to teraz nowoczesna młodzież . Robią co im tatuś każe . Szkoda , że moje nie chcą .

Po "reformie sądów"? Możliwe, ale żeby wygrać będziesz musiał poza kasą mieć poparcie lokalnego "przedstawiciela ludu".

Posłuch jest pochodną autorytetu, szacunku lub strachu. Byłoby źle gdyby dzeci Cię słuchały ze strachu, ale skoro Cię nie słuchają...

Gdy byś był taki mądry to byś po trzech minutach odpowiedział . Pewnie ci internet zasięg zgubił , że tak długo  :D  :D  :D

To już jest naprawdę bardzo słabe, pomiędzy naszymi postami (wg zegara AF), minęły dwie minuty. Może wstyd się przyznać, ale nie szukałem. Wiedziałem.

Czytanie czasem pomaga. Polecam Kena Folleta. Wersja orginalna bardziej mi odpowiada. Polski tytuł "Filary Ziemi".

 

Niwestety  na zegarze AF polegać nie można, zwłaszcza pisząc posty w przeciągu 30 minut.

Edytowano przez Ecopiotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No to właśnie trzeba zmieniać prawo a nie sędziów. Nie brnij dalej bo wychodzi że prawo jest problemem a obecne zmiany nie dotycza prawa i to jest własnie sedno sprawy

 

Ta    jasne 

Jak mają  sędziowie  z  PO  teraz  ich  sądzić  i  rozliczać  za  wszystkie nieprawidłowości.

Ile  przykładów  było.  Dzwonili w imieniu  Kancelarii Tuska  do sędziego od  Amber Gold  i  uzgadniali co i  jak.

Poseł  PSL  Jan B.  wypuszczony na wolność   za przekręty i  korupcje

Pinior  kolejny   wypuszczony

Jak mają  rozliczyć   ich  jak  sędziowie  będą  z PO  i   będą  wypuszczać  swoich

https://www.youtube.com/watch?v=M0V01ZNvOto          

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zetorki , ta rodzina z torunia to akurat patologia ;)

 

Ta jasne kim jesteś że śmieszkogoś nazywać patologią może sam nią jesteś?Kontrola nad śądami musi być nie nad wyrokami ale imunitet sędziom jest zbędny podobnie jakiposłom powinni odpowiadać jak zwykli obywatele również za błędne wyroki

Może ich też wali po oczach jak niezłym samochodem podjeżdżasz do sklepu albo jedziesz na wakacje .

 

Bo dla Umanów iJacków czy mirków jak ktoś podjedzie po piwo autem za 10 tysi to już bogacz najwięcej patologi jest w zamożnych rodzinach często tam jest alkochol i przemoc tylko pieniądz to maskuje i jest przyzwolenie społeczne bo ich stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ulman . Przepisy na pewno trzeba zmienić tylko ciekawe jak zmienisz umysły tych sędziów  przepisami ? 

Co to by było jakby JKM zdobył władzę ? Ile by kosztowało wygranie sprawy bo to dopiero są gołodupce . :D  :D  :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6379

 

Bo dla Umanów iJacków czy mirków jak ktoś podjedzie po piwo autem za 10 tysi to już bogacz najwięcej patologi jest w zamożnych rodzinach często tam jest alkochol i przemoc tylko pieniądz to maskuje i jest przyzwolenie społeczne bo ich stać

To o czym piszesz świadczy tylko o zdrowiu i sile takiej rodziny. Zachowania patologiczne zdarzają się wszędzie, tak samo jak i znieczulica obserwujących je. Poza tym, nie piję piwa bo często trzeba siku. :D

 

Zbyszek, tak samo jak umysły policjantów bijących na komisariatach, tak samo jak falę w wojsku, tak samo jak kandydatów na księży w seminarium  - nadzór i eliminacja jednostek nieodpowiednich

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 

Proszę Państwa po cóż się oszukiwać. Udokumentowana historia ostatnich trzystu Lat w EUropie ukazuje jasny i klarowny obraz sytuacji, który tłumaczy również obecną sytuację. Jest ona taka że plemiona germańskie oraz plemiona moskiewskie robią wszystko aby sobie PO_dporządkować ludność EUropy środkowej mówiącej w dużej mierze po Polsku. Metoda zawsze była ta sama. Wybierano z elity mówiących po polsku "członków" elity ,którzy z niskich osobistych pobudek byli skłonni działać przeciwko swoim rodakom. To nie była grzeczna zabawa czy partyjka szachów. I jedni i drudzy ci ze wschodu i z zachodu działali tak żeby mieszkańcy europy środkowej nie ufali sobie nawzajem i prowokowali wewnętrzne spory i kłótnie aby zrobić sobie grunt dla własnych działań. PO_tem szło jak w masło. Dzisiaj chodzi o to aby pro_niemiecka partia PO&N nie miała konkurencji. Dlatego od 10 Lat prowadzono kampanie zobrzydzenia wszystkiego i wszystkich dookoła nie myślących tak jak PO_wnia która wprowadziła Szemraną Dyktaturę. PO_zostaje wprowadzić EUro oraz w każdym powiecie jeden obóz i mamy jaki efekt ?! Ano taki jakiego pragnęli wujek adoLF oraz wujek JózeF-PODPORZĄDKOWANIE. Polska musi się słuchać cioci Anieli a ciocia Aniela robi unterchaLten kasiore z wujkiem Władziem pasterzem Don-Bassu. Zobaczymy czy tym razem również USA i UK wpakują nam kosę w plecy bo Francja już to zrobiła jak zwykle pierwsza. A naszą sąsiadkę Panią MerkeL proszę aby nie zapominała każdego roku przejść na kolanach pielgrzymkę między wszystkimi niemieckimi obozami masowej zagłady Polaków i żeby przestała się w nasze życie w Pierre... Niech się zatroszczy o Bilion EUro reparacji wojennych.. Rwał waszą Nać! I media oddawać SztuR. Wy Syny PO. PO wakacjach Ringer Axel -Szwindel-akcja odbić Media. Ale będzie jazda...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Wszystko jest powiązane  . Bicie na komisariatach chyba jest zabronione . Gdyby spraw nie umarzano tylko takich policjantów wyrzucano ze służby nie byłoby przyzwolenia . Czy to nie jest wypaczony umysł tych którzy dają przyzwolenia umarzając sprawę ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Weźcie podręcznik do historii z podstawówki i otwórzcie na roku 1795. Zróbcie to KODziarze. Tylko zamieńcie słowa targowica na opozycja, a Katarzyna Wielka na Makrela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Ja mam dla was  Zagadkę

zagadka-na-dzis-kto-ukradl-trzecia-filiz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jest jeszcze możliwe że jeden z nich wszystko wypił , a filiżanka i szklanka na zagrychę poszła . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Wszystko jest powiązane  . Bicie na komisariatach chyba jest zabronione . Gdyby spraw nie umarzano tylko takich policjantów wyrzucano ze służby nie byłoby przyzwolenia . Czy to nie jest wypaczony umysł tych którzy dają przyzwolenia umarzając sprawę ?  

 

 

To najlepiej zostań policjantem i rozmawiaj kulturalnie z bandziorem który na Ciebie pluje, kopie i rwie się z pięściami.... Kiedyś jak była milicja a potem policja z początku lat dziewięćdziesiątych taki np babski bokser dwa razy się zastanowił zanim podniósł rękę na swoją żonę bo dobrze wiedział, że jak  zawiozą go na komisariat to dostanie taki wp***dol że się zesra w gacie... A dzisiaj co? Przyjadą poproszą o spokój, ewentualnie skończy się na jakiś zawiasach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda partia która wygra będzie wybierać .

Zbyszku , to dopiero byłaby patologia, nawet większa od wspomnianej rodziny z torunia.

 

Czy ty myślisz że ktokolwiek mądry chciałby robić karierę w sądownictwie wiedząc że jego praca zależy od tego jak zawieje wiatr politycznych zmian? Być marionetką takiego kogoś jak dajmy na to magister ziobro? I na dodatek za bardzo marne pieniądze.

 

 

Mam wielką nadzieję , że uda się pogonić kaczyńskiego i jego małpki już w tym roku. 

 

 

Pooglądaj zbyszku coś innego niż tvp. Jak masz wodę święconą to się pokorop/napij i zerknij na tvn24 , jak nie masz to strzel kielicha i włącz polsat bo ta propaganda w tvp i u rydzyka już ci beret ryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja jeszcze bym dodałkto ukradł mikrofon i żucał kartki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4243

Nie POdoba się prawda o was?

W żaden sposób nie odnosiłem sie do tego, co napisałeś, czy raczej skopiowałes (nie po raz pierwszy zresztą).

Po prostu trawi mnie ciekawość, czy to Twoje wypociny i masz rozne konta do trollowania na różnych portalach, czy zwyczajnie sam nic nie potrafisz napisać i musisz wszystko zerzynać.

Ale, że to nie pierwszy taki przypadek u ciebie, to wnioskuje, że opcja nr 2.

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj