Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5574

A to forum nie jest obraźliwe ? Ten program to jak kabaret tylko różni się tym , że w kabarecie zdarzenia są wymyślone a wtylewizji są fakty  poparte urywkami nagrania . Można się pośmiać . 

Niektóre wywody "prawicowych" lewicowców na forum  moga faktycznie spowodować degradację intelektualną.

Kabaret powinien być smieszny ale w wykonaniu komunisty Wolskiego może być śmieszny jedynie dla neokomunistów 

 

http://niezalezna.pl/102701-sad-ue-oddalil-wniosek-polski-ws-gazociagu-opal

 I ku takim sprawom się mam kierować na zachód? To właśnie pokazuje że im bardziej dążyć będziemy do Niemiec tym bardziej wchodzimy w łapy Ruskich i się bardziej uzależniamy . Jeśli jakoś przełkneliśmy że gaz rurka z naruszeniem środowiska leży w Bałtyku i ogranicza port w Szczecinie to obecny wyrok pokazuje niezależność sądów w kołchozie :) Co z tego że gwarantowała UE skoro zawsze dla Niemiec będzie robił podwójny standard . Niemcy wchodzą w cztery litery ruskom a my niby co mamy pchać się na zachód ? by potem usłyszeć że wasal mojego wasala nie jest moim wasalem ? Przecież ten feudalizm trąca średniowieczem :) . NIE NIE ja już wolę być zaściankowym Polakiem handlującym z Chinami, mający za plecami wojska USA, w swojej zaściankowości dobrze żyć z Węgrami i krajami południ 

 

Duży może więcej a  nie jak u nas małemu Jareczkowi  się wydaje ze może wiecej :D​ 

Handel z Chinami jako rynek zbytu dla nich i USA za plecami podczas gdy oni nas maja w d*pie no chyna ze gaz  i uzbrojenie od nich kupimy czyli staniemy sie rynkiem zbytu jak dla Chin. 

Żebyśmy sobie czasem nie poszleli

http://www.agrofoto.pl/fakty/swiat/rosja-chce-eksportowac-wieprzowine-i-drob-do-chin,72628.html

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695
FiltryOlejeMaszyny

Filtr jak ma w logo oleje a na podwórku maszyny to myśli , że masz więcej oleju w głowie jak wszyscy . 

Ja nie piszę , że sobie źle radzisz tylko może sąsiad by pokierował tobą lepiej . Może to dla ciebie byłoby lepsze . Nowakowi jak się Polska nie podobała to se wyjechał .

Musisz się spieszyć bo zaraz jakiś leming napisze że PIS zamknie granice :D  :D  :D Sprzedać swoją suwerenność za EURO ? W D..pie mam ich dopłaty . Biorę bo dają tak jak przeciwnicy 500+ . Jak zablokują pieniądze z unii to zaraz zachodnie koncerny będą sprzedawać te zakłady co kupili za bezcen polakom a jak nie to będą płacić podatki a jak nie to wejdzie syndyk .  Przecież większość pieniędzy co idzie    z unii to  z powrotem zabierają zachodnie firmy które mają filie w Polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ja osobiście jestem za tym żeby nas anektował ktoś mądry ...Niemcy a najlepiej Czesi ;). Bo nie podoba mi się plan pisofaszystów żeby oddać Polskę pod łapę Rosji.

 

PiS  chce  oddać  Polskę  Rosji  a to dobre :lol: :lol: :lol:

Jedni  tutaj  piszę  że  PiS  chce  wywołać  wojnę  z Rosją   a ty  że  chce  oddać  Polskę  Rosji  dobre

:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Merkel dobrze wie , ze im więcej wpompuje się pieniędzy w Polskę to jej gospodarka więcej zarobi .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

 

 
 NIE MA INNEGO KRAJU NA ŚWIECIE, OPRÓCZ POLSKI, W KTÓRYM BYŁBY TRÓJPODZIAŁ WŁADZY - SYSTEMU KTÓRY SIĘ SKOMPROMITOWAŁ. ROZWIĄZANIA WPROWADZANE W POLSCE SĄ IDENTYCZNE JAK W NIEMCZECH. Aktualny system prawny w Polsce konserwuje brak państwa prawa, a nie go chroni. W USA sędziów sądów federalnych wskazuje Prezydent, a Kongres zatwierdza. W chwili obecnej wymiar sprawiedliwości, to państwo w państwie. Masz pieniądze i kontakty, nic ci nie grozi. Nie masz pieniędzy i kontaktów ? Jesteś nikim.

Popieram rząd w 100%,nie wiecie czemu,to weźcie podręcznik do historii z podstawówki i otwórzcie na roku 1795. Zróbcie to KODziarze. Tylko zamieńcie słowa targowica na opozycja, a Katarzyna Wielka na Makrela. JA DO TEGO RĘKI NIE PRZYŁOŻĘ.

Jedyna nadzieja w owczarku Niemieckim i Timermansach...
Bo sondaż poparcia partii politycznych w przedziale wiekowym 18-24 lata:
Dziennik Gazeta Prawna 30.VI-03.VII 2017
PiS 63.4%
Kukiz 10,1%
Inne partie 6,3%
PO i .N 3.5%
dla Totalnej to najczarnirjszy koszmar.
Milego dnia!

 

Nie ma? Powołujesz się na USA, tam akurat JEST trójpodział władzy (jak i we wszystkich krajach, w których demokracja jest podstawą ustrojową): prezydent, parlament (kongres i senat) i niezależne sądy. Może pamiętasz dwa wyroki sądów federalnych, które anulowały dekret prezydenta o zakazie wjazdu na terytorium USA obywatelom niektórych państw? Czy tak postępują sądy zależne? Wyobrażasz sobie coś takiego w nowych polskich sądach?

Nieprawda, że ustawy o sądownictwie są identyczne z niemieckimi. Po pierwsze to kraj związkowy i Landy mają pewną autonomię (nie dotyczy to co prawda np. prawa karnego i cywilnego, ale administracyjnego już tak). Po drugie, sędziowie sądu najwyższego są wybierani przez przedstawicieli Landów (po jednym z każdego) i 16 posłów Bundestagu. I nie ma możliwości by wszyscy byli członkami jadnej partii, a nawet by jedna partia miała większość bezwzględną.

Po doświadczeniach z systemem jednopartyjnym niemiecka konstytucja zezwala jedynie na rząd koalicyjny, tzn, że żadna partia nie może rządzić samodzielnie. Osobiście uważam, że tak powinno być również w Polsce. to zmusiłoby do dialogu.

To, czego nie ma w żadnym kraju cywilizowanego świata, to minister sprawiedliwości, który jest jednocześnie prokuratorem generalnym i wybierającym skład sądu najwyższego, a do tego człowiekiem skompromitowanym na tyle, że już dawno powinien odejść w polityczny niebyt.

Jest jeszcze jedna rzecz, której PiS nie mówi: to odpowiedzialność polityczna. Wyznaczający odpowiadają za tych, których wprowadzają na stanowisko/funkcję. W Polsce to kuriozum, w zachodniej Europie ta standard. "Dobra zmiana" takich standardów wprowadzać z pewnością nie będzie.

 

Masz pełne prawo popierać rząd, a skoro piszesz o historii, to popatrz na Stan Wojenny - ubezwłasnowolnienie sądów, to jedna z podstaw dyktatury. To samo chce osiągnąć teraz PiS. Przy pomocy ludzi, którzy skazywali walczących o wolną Polskę. Nie przeszkadza Ci to?

 

Chciałbym tym postem wywołać chwilę refleksji, byście zadali sobie pytanie - a może coś w tym jest?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ciężko się z wami rozmawia jak nie widzicie patologi u sędziów . To co wszystko było w porządku i nie  trza było nic zmieniać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Zbyszek, musisz określić zakres rozważań. Co innego sędziowie SN a co innego sędziowie sądów powszechnych. Ja liczyłem że zmiany będą miały charakter ewolucyjny. Zwiększenie odpowiedzialności za rozpatrywane sprawy, Niech będzie nawet coś jak BSW w policji, czyli kontrola antykorupcyjna, zwiększenie ilości sędziów orzekających. Parę innych rzeczy mających bezpośredni wpływ na sprawność działania sądów jako takich. Kontrola najwyższą formą zaufania, szczególnie tu gdzie decyzje ważą na ludzkich losach. 

A i jeszcze jedna ważna sprawa. Biegli sądowi. Niech ktoś w końcu zrobi porządek z tym bajzlem bo to prawdziwy dziki zachód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ja  uważam , ze trzeba zaczynać zawsze od góry a duł się poprawi jak zobaczy efekty dyscyplinarne . Biegli też są do reformy . Nie piszą opinii własnej tylko podstawiają dane pod już napisane opinie i nieraz wychodzą farmazony . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

To smutne, że opozycja nie ma jakiejś swojej Nowogrodzkiej, gdzie jej liderzy mogli by spędzić kilka dobrych nocy na chłodnym i logicznym rozważeniu o przyszłości naszego kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleiny już raz donosząca na Polskę - zachowująca się gorzej aniżeli małpy w cyrku antyPolska oPOozycja totalna zaliczyła totalną porażkę !

Więc teraz zapłakani POludkowie wzajemnie się pocieszają i fantazjując kreślą czarne scenariusze przyszłości Polski .

Tak samo postępowali po wyborach w 2015 roku - gdy wolą Narodu Polskiego Platforma Obywatelska została pozbawiona władzy w Polsce .

Wtedy ich posty także pełne były sformułowań w stylu :

- ''Wojna z Rosją pewna ''

- ''Polska wyjdzie z Unii Europejskiej ''

- ''W ciągu roku Polska gospodarka upadnie ''

Istny armagedon i apokalipsa .

Jeżeli to pomoże zwalczyć Waszą frustrację - to płaczcie i fantazjujcie do woli .Wolno Wam żyjecie bowiem w wolnym i demokratycznym państwie .

A kto ma racje przekonamy się po wyborach .

                                                                       

                                                                                                     

                                                                                                                                                                         Życzę wszystkim udanych i słonecznych żniw .

 

 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

To smutne, że opozycja nie ma jakiejś swojej Nowogrodzkiej, gdzie jej liderzy mogli by spędzić kilka dobrych nocy na chłodnym i logicznym rozważeniu o przyszłości naszego kraju...

 Smutne ale mają biura poselskie i zamiast myśleć jak przekonać ludzi do siebie pomyśleć o dobrym programie wyborczym to wolą ulicę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Ciężko się z wami rozmawia jak nie widzicie patologi u sędziów . To co wszystko było w porządku i nie  trza było nic zmieniać ? 

Przecież nikt nie twierdził, że to, co się dzieje w sądach jest cacy i nie ma problemu.

Generalnie są przepisy, by w sądach nie dochodziło do "patologii", by nie było wyroków pozbawionych sensu i jawnie niesprawiedliwych/ szkodliwych społecznie.

Zgadzam się z Mirro - kontrola, ale i konsekwencja. Wina i kara, bez względu na to, czyimś się jest protegowanym.

Zmian przede wszystkim wymaga prawo. Cywilne - są sprawy, które sią ciągną od lat 50-ych, karne - nie możliwość kary, lecz jej nieuchronność powstrzymuje tych, którzy są skłonni zaryzykować, ale nie może być zielonego światła dla nielegalnych działań organów ścigania. Administracyjne - dopóki urzędnik nie ponosi odpowiedzialności za swoje czyny, lub zaniechanie, to jest bezkarny. I to jest złe!

To trzeba zmienić, ale zmiana nie może polegać na wymianie ludzi na posłusznych, którzy będą wypełniać polecenia, bo w przeciwnym razie z sądu w stolicy wylądują gdzieś, gdzie nigdy być nie chcieli.

Ograniczenie możliwości interpretacji, którą obecne prawo stwarza, co z kolei jest genezą wyroków jawnie złych.

Tego wszystkiego nie ma w tych trzech ustawach mających poprawić nasze sądownictwo, jest natomiast masa możliwości do manipulacji prawem i wpływu na orzeczenia przez polityków.

Tego się ludzie boją, przeciwko temu protestują.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Aby zobaczyć czy obawy wszystkich są słuszne trzeba poczekać . Opozycja tak się bulwersuje jakby PIS miał władzę w nieskończoność . Jeżeli tak będzie jak piszesz , ze to będzie dotykać zwykłych ludzi co ja bardzo w to wątpię. Prze 2 lata chyba sprawiedliwość się nie zawali . Wygra wybory inna partia i wszystko odkręci tak jak PIS odkręciło reformę emerytalną .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

PIS zmieniło wiek emerytalny a teraz zachęca by pracować dłużej. Socjalizm to ustrój który bohatersko pokonuje problemy które sam tworzy :D

Tusk - uciekł z Polski, Sikorski - uciekł z Polski, Rostowski - uciekł z Polski. Teraz UJADAJĄ na Polskę. A były kanclerz Niemiec Schroeder - uciekł z Niemiec do Putina - tyle, że załatwił Niemcom Nord Stream!!! Widzicie różnicę?

 

Taaa, Ruscy mu płacili a załatwił Niemcom :blink:  Jakiś nowy sposób prowadzenia biznesu :D To rosjanom zależało by sprzedać a nie niemcom by kupić.

 

Merkel dobrze wie , ze im więcej wpompuje się pieniędzy w Polskę to jej gospodarka więcej zarobi .  

Zaintrygowałeś mnie . Jak dajmy na to wpompuje 1lmd Eur to zarobi więcej jak miliard czy mniej jak miliard?

 

Ciężko się z wami rozmawia jak nie widzicie patologi u sędziów . To co wszystko było w porządku i nie  trza było nic zmieniać ? 

Na czym konkretnie ta patologia polega i ile % sedziów dotyczy?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecież nikt nie twierdził, że to, co się dzieje w sądach jest cacy i nie ma problemu.

Generalnie są przepisy, by w sądach nie dochodziło do "patologii", by nie było wyroków pozbawionych sensu i jawnie niesprawiedliwych/ szkodliwych społecznie.

Zgadzam się z Mirro - kontrola, ale i konsekwencja. Wina i kara, bez względu na to, czyimś się jest protegowanym.

Zmian przede wszystkim wymaga prawo. Cywilne - są sprawy, które sią ciągną od lat 50-ych, karne - nie możliwość kary, lecz jej nieuchronność powstrzymuje tych, którzy są skłonni zaryzykować, ale nie może być zielonego światła dla nielegalnych działań organów ścigania. Administracyjne - dopóki urzędnik nie ponosi odpowiedzialności za swoje czyny, lub zaniechanie, to jest bezkarny. I to jest złe!

To trzeba zmienić, ale zmiana nie może polegać na wymianie ludzi na posłusznych, którzy będą wypełniać polecenia, bo w przeciwnym razie z sądu w stolicy wylądują gdzieś, gdzie nigdy być nie chcieli.

Ograniczenie możliwości interpretacji, którą obecne prawo stwarza, co z kolei jest genezą wyroków jawnie złych.

Tego wszystkiego nie ma w tych trzech ustawach mających poprawić nasze sądownictwo, jest natomiast masa możliwości do manipulacji prawem i wpływu na orzeczenia przez polityków.

Tego się ludzie boją, przeciwko temu protestują.

 

Nie nazywaj tej garstki niezadowolonych ludzmi oni nie są reprezentantami społeczeństwa tosą świnie oderwane od koryta rządne władzy

;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

O proszę pisiaki jeszcze będą decydować o tym, kto może być człowiekiem.

No i dlaczego część społeczeństwa patrzy z niepokojem na to co się dzieje.. nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Głupiś Zbyszku.

 

Właśnie o to chodzi że ja sobie radzę z zarządzaniem moim "obejściem" bez problemu i nawet z małymi sukcesami. A to właśnie miernoty pisowskie chcą narzucić centralne sterowanie.

 

 

Rozumiem , że wielu to pasuje i wcale mnie to nie dziwi. No ale ciężko rozmawiać o tym z ludźmi ,którzy nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa a na świat patrzą w perspektywie swojej gminy najdalej powiatu. 

 

Wyizolowanie Polski skończy się tym , że chociażby przestaną płynąć do Polski zagraniczne inwestycje. 

 

Pewnie w tvpis nie pokazali ale na protestach olbrzymią grupę stanowią młodzi ludzie. Nawet młodzi z pis się buntują bo wiedzą co się święci.

 

 

Miejmy nadzieję , że dni prezesa są policzone.

 

 

Udanego weekendu Panowie i Panie , nie pozagryzajcie się. Ja pędzę rzepaki robić bo już czas ;)

 

Leć leć jutro niedziela to banki nieczynne możesz cały dzień robić

 

Głupiś Zbyszku.

 

Właśnie o to chodzi że ja sobie radzę z zarządzaniem moim "obejściem" bez problemu i nawet z małymi sukcesami. A to właśnie miernoty pisowskie chcą narzucić centralne sterowanie.

 

 

Rozumiem , że wielu to pasuje i wcale mnie to nie dziwi. No ale ciężko rozmawiać o tym z ludźmi ,którzy nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa a na świat patrzą w perspektywie swojej gminy najdalej powiatu. 

 

Wyizolowanie Polski skończy się tym , że chociażby przestaną płynąć do Polski zagraniczne inwestycje. 

 

Pewnie w tvpis nie pokazali ale na protestach olbrzymią grupę stanowią młodzi ludzie. Nawet młodzi z pis się buntują bo wiedzą co się święci.

 

 

Miejmy nadzieję , że dni prezesa są policzone.

 

 

Udanego weekendu Panowie i Panie , nie pozagryzajcie się. Ja pędzę rzepaki robić bo już czas ;)

 

Leć leć jutro niedziela to banki nieczynne możesz cały dzień robić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żeśmy się staszku zgrali , włąśnie na obiad wpadłem do domu a tu Twój post.

 

Nie wiem co miałeś na myśli pisząc o bankach  - ale niech tak będzie , zrzucę to na nierozgarnięcie jakim cechują się wyznawcy pis.

 

 

 

A jutro u siebie nie robię bo mam problem z transportem w niedziele - za to robię usługi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

O proszę pisiaki jeszcze będą decydować o tym, kto może być człowiekiem.

 

No i dlaczego część społeczeństwa patrzy z niepokojem na to co się dzieje.. nie rozumiem

Komunisci tak maja .

Jak się dziadom da władzę to ze szczęścia nie wiedzą co maja robić i wszelkie frustracje ze swojego marnego życia potrzebują wyładować. Nie ma na to rady. Jak mawiał klasyk - jak dziad odżyje to cie torbą pobije :)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Cóż Staszku, sam się prosiłeś...

 Ponieważ Twoje IQ szacuję na ok. 9 ( ponoć martwa mysz ma 11, a kawałek cegły 8) i nikt jak dotąd nie przekonał mnie, że dyskusja z ograniczonymi umysłowo fanatykami ma jakikolwiek sens, nie będę podejmował prób dyskusji z Tobą. Na pocieszenie dodam, że Romana i Bogdana szacuję jeszcze niżej od Ciebie, więc nie jesteś ostatni. Brawo Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

 Ulman co to znaczy ,  Komunisci tak maja . 

Czy chodziło ci o 1 maja a może o 3 maja albo jeszcze inaczej .

Patologia była cały czas jak opozycja rządziła  . O sędziach cały czas trąbią w telewizji . Jak jest to kłamstwo to zaskarż ich .

Ja ci mogę powiedzieć to co ja doświadczyłem na własnej skórze . Przy budowie autostrady żadne prawa nie rządziły . Za dużo pisania ale jak będziesz napierał to ci napiszę .

 

Zapytałeś mnie ile Niemcy zarobią jak wpompują 1 miliard euro . Odsyłam cię do Rostowskiego on ma głowę do liczb .  :D  :D  :D

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

To co Staszek napisał (ponizej) jest retoryką czysto komunistyczną. Kiedyś miałeś wrogów władzy i element wywrotowy a teraz to co pisze Staszek. Komuna w ludziach tkwi bardzo głeboko i mimo ze kiedys na nia pluli to teraz mile wspominają. PIS umożliwia poczucie się prawicowcem bez zmiany lewicowych pogladów a wszystko doprawione patriotyzmem i pobłogosławione. 

Nie nazywaj tej garstki niezadowolonych ludzmi oni nie są reprezentantami społeczeństwa tosą świnie oderwane od koryta rządne władzy
;):P

Na czym ta patologia polegała? Ile % sedziów/ wyroków było patologiczne?

Nie wiesz czy i ile zarobią to skad wiesz czy wogóle zarobią> Powtarzasz co telewizja mówi czy masz własne przemyslenia?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Żaden nie powinien być patologiczny ani sędzia ani wyrok  . Gdyby zaraz takich wyrzucano to by  PIS nie miał paliwa do tej reformy . 

 

Zapytaj się Merkel jak prostych rzeczy nie rozumiesz . 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Tak tylko patologie są na dole w sądach rejonowych a PiS się wziął za Sąd Najwyższy czyli samą górę. Pani prezes krytycznie się wypowiadała się o PiS to Kaczyński w kilka dni przeforsował ustawę dzięki której poleci teraz ze stanowiska.... Taka kacza zemsta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj