Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ecopiotr    106

PiS po raz kolejny pokazuje, że rządzenie Krajem przez dwa lata, to max. ich możliwości. Pełną parą dążą do przedterminowych wyborów licząc na to, że wyniki CBOS przełożą się na wynik wyborów. Tak u nas nigdy nie było.

Co prawda podają niespotykane dotąd w Polsce wyniki gospodarcze - prawie 6 mld zł. nadwyżki w budżecie (nie mówią o wstrzymanych inwestycjach, o nie wypłaconych, choć należnych zwrotach VAT-u), jak to będzie, okaże się w przyszłym roku, po wynikach za 2017 r., najniższej stopie bezrobocia, ale od jakiegoś czasu nikt nie mówi o wzroście PKB, dlaczego, skoro jest tak dobrze? Nie mam dość wiedzy, by to kwestionować, ale też trudno w to wierzyć, widząc jak mówią "półprawdy" i ewidentne kłamstwa na codzień.

 

Jeśli oglądaliście wystąpienie w Senacie prezesa Glińskiego i RPO, a Senat pomiomo to poprze ustawę o SN, to nie macie prawa wierzyć w dobrą wolę senatorów PiS, bo teraz nawet nie mogą powiedzieć, że nie wiedzieli...

Ziobro może wylewać krokodyle łzy o braku dialogu, do którego sam nie dopuścił, ale wierzą mu tylko ci, którzy chcą wierzyć we wszystko co mówi.

Niby zgodzili się na poprawki Prezydenta, ale czy naprawdę? W efekcie i tak nie ma możliwości wyboru sędzów, może jedynie ich nie mianować, a to potrafi... (patrz TK).

PiS dużo, często i głośno mówi o bucie i arogancji PO-PSL, ale jeszcze nigdy opozycja (lub nawet niezwiązani z żadną partią zwykli obywatele, których jedynym "przestępstwem" jest inne zdanie niż prezes i jego przydupasy), nie była tak obrażana i poniżana. Nigdy Naród nie był tak skłócony i wrogi sobie. Nigdy wcześniej nie padało tyle pomówień i oskarżeń o zdradę Ojczyzny wszystkich, którzy myślą inaczej. To "zasługa" prezesa i jego otoczenia, ale z pewnością nie jest to sukces.

 

Przykre jest to, że mamy kiepską opozycję, bez dobrego lidera, rozsądnego programu i wizji przyszłości, która przekona sceptyków.

Potrafimy walczyć, wyjść na barykady i wygrać. Niestety potrafimy też zaprzepaścić wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Zbyszek, mam dla Ciebie wisienkę na torcie reformy wymiaru sprawiedliwości. :D Wyobraź sobie że zawiadomienie albo donos Macierewicza na "pisarza" Piątka trafił bodajże do prokuratora Puławskiego. Takie nazwisko. Okazuje się że córka tego pana, za ministra Macierewicza, znalazła pracę w Polskiej Grupie Zbrojeniowej.

Nie czujesz zagrożenia w kwestii bezstronności działania wymiaru sprawiedliwości? Czy to już działa program naprawczy :D

"Zbieg okoliczności, przypadek, do kogoś musiała sprawa trafić, miała corka pewnie kompetencje, to uczciwy prokurator, a PO-PSL przez 8 lat.."

Chcesz więcej argumentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer


 

Dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie? To juz było za komuny ale widać dla ciebie nadal ten system obowiązuje :mellow:

 

Rozliczyć  trzeba  za  przekręty  jakich  się  dopuścili.  W  Książce  Wojciecha  Sumlińskiego  masz  wszystko  ładnie  opisane, Niebawem  wyjdzie  książka  ,,Niebezpieczne  Związki  Donalda  Tuska ,,

Do tej  pory  pisałeś  że  nikogo nie  rozliczą  ale  jak  zaczną  to  będziesz  pisał  że  robią jak za Komuny  co już  nie raz  pisałem  na  twoje  durne komentarze  że nikogo nie  rozliczą.

Może liczy marek że sąsiada za jakiś donos posadzi i będzie okazja parę hektarów przejąć? Kto wie co się w pisozrytym łbie urodzi

 

Od  donoszenia  na sąsiadów  specjalistą  jest  niejaki Bagro  czy jak mu tam  było. Chwalił się tutaj  że  donosił  na sąsiadów  i  po sądach ich ciągał.  Jak i  dodusił  na  ROLNIK7

 

https://www.youtube.com/watch?v=XxtFvJyuiME     

 

:lol: :lol: :lol:

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem nie wkleić.

 

 

1. Wszystkim rządzi emeryt, którego nikt nie wybierał. 
2. Emeryt nie sprawuje żadnej funkcji i nie ponosi w związku z tym żadnej odpowiedzialności. 
3. Obowiązki premiera pełni jego sekretarka, wcielając w życie dyrektywy w oparciu o doświadczenia zdobyte w zadłużonej po uszy gminie 
Brzeszcze. 
4. Prezydenta udaje jego osobisty i najwidoczniej ubezwłasnowolniony podpisywacz, który nie potrafi nawet rozliczyć się z kosztów podróży do 
Nowego Tomyśla, ale ma ładny krawat. 
5. Służbami specjalnymi kieruje skazany przestępca ułaskawiony poprzednio przez podpisywacza rencisty. Skazany za nadużywanie władzy i łamanie 
prawa w czasie kierowania służbami specjalnymi. 
6. Prokuratorem Generalnym jest funkcjonariusz partyjny, który cudem uniknął trybunału stanu za nadużycia stanowiska, gdy poprzednio pełnił to 
stanowisko. 
7. Korupcję w Policji będzie wykrywał Minister Spraw Wewnętrznych, którego pierwszą nominacją w Policji było mianowanie skorumpowanego 
komendanta głównego Policji i oskarżenie opozycji o swój błąd. 
8. W mediach publicznych pluralizm zapewnia funkcjonariusz partii rządzącej z tuzinem prawomocnych wyroków za zniesławienie. 
9. Ministrem obrony został paranoik i zwolennik teorii spiskowej dziejów. Jego hobby jest zaprowadzanie porządków w strukturach NATO w nocy 
przy pomocy łomu i wytrycha w oparciu o kadry nastolatków z prowincji. 
10. Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa kieruje koleś, który ma w toku dwa procesy- o łapówkarstwo i przekroczenie uprawnień. 
11. Przewodniczącym Sejmowej Komisji Praw Człowieka jest komunistyczny prokurator, odznaczony przez komunistyczne władze za zamykanie 
opozycji. 
12. Na czele sejmu stoi były hipis, absolwent policealnego Studium Ogrodniczego. Przez wiele lat nie dał rady pokonać drugiego semestru na
KULu ale według emeryta (rencisty) świetnie nadaje się do kierowania parlamentem. 
13. Wicemarszałkiem sejmu jest facet wyrzucony z technikum morskiego za okradanie kolegów. 
14. Dyrektorem wszystkiego (nawet stadniny) zostaje się z nadania partyjnego. Warunkiem jest jednak całkowity brak doświadczenia i 
znajomość/pokrewieństwo z kimś z władz partyjnych. Ten system ma zapobiec niedobrej korupcji i kumoterstwu. 
15. W TVP Info aferę Amber Gold komentuje specjalista- prawicowa dziennikarka skazana za wyłudzenie 270 tys. 
16. Wiceminister sprawiedliwości ma wyrok dyscyplinarny za pracę jako sędzia w stołecznym sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

.


Masz jakieś dowody czy tylko Ci przysłali na mail byś to wkleił :P :P ;)


A kim ty jesteś chłopcze co nosisz tylko w sobie pogardę dla tego co ma inne zdanie jak Ty?

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
 
Kilka spośród tysięcy spraw: (1) samotny ojciec z niepełnosprawnym dzieckiem kupuje i płaci za mieszkanie. Płaci też od tego podatek. Ma pecha. Bankrutuje deweloper przed ustanowieniem hipoteki. Sąd nakazuje eksmisję mężczyzny z dzieckiem. (2) Do gospodarza na wsi przychodzi komornik i zabiera ciągnik, choć on nie ma długów. Długi za to ma jego sąsiad. Gospodarz słyszy od komornika, obok którego stoją policjanci: "A założymy się, że ja dzisiaj wyjadę z ciągnikiem". Prasa bada temat. Okazuje się, że ciągnik ma już nowego właściciela. To nie przypadek ale działalność komorników na masową skalę. Potworzyły się spółdzielnie w wymiarze sprawiedliwości i sądach zdobywające i upłynniające rzeczy zabierane przez komorników. (3) afera reprywatyzacyjna w Warszawie, 40 000 poszkodowanych. Zaangażowani urzędnicy i wymiar sprawiedliwości. (4) Amber Gold - kompletna degrengolada wymiaru sprawiedliwości. (5) Przyłapanie kilka osób na kradzieży a to drobnego sprzętu komputerowego, a to kiełbasy. Osoby te zasłaniają się immunitetem. Niektóre z nich pełnią wyższe funkcje w wymiarze sprawiedliwości np. nadzorują pracę innych sędziów. Minister Sprawiedliwości może tylko rozkładać ręce i apelować, poza tym nic nie może. Kiedy to się dzieje ? Za czasów kwitnącej demokracji, rządów PO i PSL. NIE MA INNEGO KRAJU NA ŚWIECIE, OPRÓCZ POLSKI, W KTÓRYM BYŁBY TRÓJPODZIAŁ WŁADZY - SYSTEMU KTÓRY SIĘ SKOMPROMITOWAŁ. ROZWIĄZANIA WPROWADZANE W POLSCE SĄ IDENTYCZNE JAK W NIEMCZECH. Aktualny system prawny w Polsce konserwuje brak państwa prawa, a nie go chroni. W USA sędziów sądów federalnych wskazuje Prezydent, a Kongres zatwierdza. W chwili obecnej wymiar sprawiedliwości, to państwo w państwie. Masz pieniądze i kontakty, nic ci nie grozi. Nie masz pieniędzy i kontaktów ? Jesteś nikim.

Może liczy marek że sąsiada za jakiś donos posadzi i będzie okazja parę hektarów przejąć? Kto wie co się w pisozrytym łbie urodzi

Popieram rząd w 100%,nie wiecie czemu,to weźcie podręcznik do historii z podstawówki i otwórzcie na roku 1795. Zróbcie to KODziarze. Tylko zamieńcie słowa targowica na opozycja, a Katarzyna Wielka na Makrela. JA DO TEGO RĘKI NIE PRZYŁOŻĘ.


 

 

Przykre jest to, że mamy kiepską opozycję, bez dobrego lidera, rozsądnego programu i wizji przyszłości, która przekona sceptyków.

Potrafimy walczyć, wyjść na barykady i wygrać. Niestety potrafimy też zaprzepaścić wygraną.

Jedyna nadzieja w owczarku Niemieckim i Timermansach...
Bo sondaż poparcia partii politycznych w przedziale wiekowym 18-24 lata:
Dziennik Gazeta Prawna 30.VI-03.VII 2017
PiS 63.4%
Kukiz 10,1%
Inne partie 6,3%
PO i .N 3.5%
dla Totalnej to najczarnirjszy koszmar.
Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3474

@Alamo

Od mądrego warto poczytać . Też wahałem się co do PiS ale jak przepchają ustawę o sądownictwie a potem ją wdrożą (a to druga strona medalu)  ,to jestem gotów nawet ślepo na nich głosować . Tu jest właśnie pies pogrzebany że jeszcze parę lat rządzenia : "by było jak było" doprowadziło by do tego że UE anektowała by Polskę a sądy by to zatwierdziły jako zgodne z prawem .Dlatego dziś Niemcy protestują pod ambasadą  w swoim kraju przeciw zmianom w Polsce . Doskonale zdają sobie sprawę że jak zmieni się sądownictwo to nikt im nie przyklepie "rozbioru" Polski czy to gospodarczego czy też innej aneksji . Patrzcie jak łykneli Grecję :) nawet wbrew głosowi ludu  to Niemcy zadecydowali że w Grecy maja nie zbankrutować i dalej spłacać kredyty niemieckim bankom choćby to miało być kosztem rezerwy demograficznej Polski którą oddał TUSK na ratowanie obligacji greckich :)

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz ni dzieci nam germanił ... i tego będę się trzymał , nie dam się nabrać na hasło że Niemcy chcą dla Polski dobrze bo nigdy od tego kraju nie spotkało nas dobrego . Podstawy leżą w historii więc chyba dlatego Tusk proponował by znieść historię w szkolę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem za tym żeby nas anektował ktoś mądry ...Niemcy a najlepiej Czesi ;). Bo nie podoba mi się plan pisofaszystów żeby oddać Polskę pod łapę Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A nie możemy być Polakami w polskiej Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej nie. Posłuchaj pisu , przecież według nich co drugi to niiemiec , zdrajca albo "europejczyk". Wszyscy czychają na tą piękną krainę.

 

Pisowskie paraniki zaczynają się gubić. 

 

 

Więc może lepiej oddać się pod władanie mądrym czechom a tych co mile rosyjskiego buta wspominają wyeksportować w kierunku moskwy. Panie macierewicz pan się pakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

 

 

Rozliczyć  trzeba  za  przekręty  jakich  się  dopuścili.  W  Książce  Wojciecha  Sumlińskiego  masz  wszystko  ładnie  opisane, Niebawem  wyjdzie  książka  ,,Niebezpieczne  Związki  Donalda  Tuska ,,

Do tej  pory  pisałeś  że  nikogo nie  rozliczą  ale  jak  zaczną  to  będziesz  pisał  że  robią jak za Komuny  co już  nie raz  pisałem  na  twoje  durne komentarze  że nikogo nie  rozliczą.

 

 

Pisałem ze nie rozliczą i nadal jestem skłonny przyjąć zakład że nie rozliczą. Zdobędziesz się na odwagę czy będzie jak zwykle? Karton dobrego alkoholu?

Nie pisałem ze robią jak za komuny tylko że ty jesteś komunistą na podstawie tego co napisałeś

 

.

Masz jakieś dowody czy tylko Ci przysłali na mail byś to wkleił :P :P ;)

A kim ty jesteś chłopcze co nosisz tylko w sobie pogardę dla tego co ma inne zdanie jak Ty?

A kim jest Jarosłąw ktory nosi w sobie pogardę dla tych co maja inne zdanie jak on?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3474

A skąd ta dygresja że PiS wepcha nas do Ruskiego ? Śniło się coś komuś w nocy i jeszcze w letargu bredzi :)

Nigdy w historii nie było nam dobrze pod jakim kolwiek butem więc dlaczego miało by niby być dobrze pod unijnym ? Oczywiście zawsze znajdzie się jakaś kasta która będzie mówiła że im się lepiej żyło jako folksdojcz ale nawet jeśli jest to szeroki margines to tylko jest to margines nawet rzekłbym "społeczny" :)

Zawłaszczanie sobie europejskości tylko dla  wymyślonej kasty do której należy się dopiero po spełnieniu pewnych poddańczych gestów , założyć marynarkę , dać się bić po pysku w realu i przenośni to wtedy można być Europejczykiem ?  Tak tylko mówią ludzie zdegradowani bez honoru dość często mający wiele na sumieniu no w ostateczności ktoś komu zapłacono :) .Dziwi mnie więc ze ktoś nie popiera polskiej racji stanu udziela się na portalu zamiast brylować w czeskich internetach :)  którzy są według niego mądrzy . Z polskiego punktu widzenia to niestety każdy kto sprzeciwia  się demokratycznie wybranemu rządowi nie będzie określany mianem przyjaciela Polski :) Niemcy mają pretensje do garbatego że ma dzieci proste . Tak to wygląda . Parafrazując co do europejskości Niemiec  to śmiem twierdzić że niedługo niemcy w Europie to będą tylko geograficznie (a i to nie pewne ) jak zaczną twierdzić że ziemia jest płaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Jak sie oddalasz od zachodu to mimowolnie kierujesz się na wschód. Zresztą jest tu masa wielbicieli by sądy sądziły według władzy a to nic innego jak w Rosji


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ja osobiście jestem za tym żeby nas anektował ktoś mądry ...Niemcy a najlepiej Czesi ;). Bo nie podoba mi się plan pisofaszystów żeby oddać Polskę pod łapę Rosji.

 

Nikt ci nie broni aby twoim obejściem zarządzał jakiś mądry sąsiad i  słuchał jego rozkazów .  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3474

To jeśli przybliżymy się do Czech do oddalimy się od Szwecji Norwegi :)  ??!

Co do sądów to w ogóle nie mogę zrozumieć że co niektórzy chcą zacieśnienia z Niemcami i UE a z drugiej strony wytykają że  w Polsce PiS chce zrobić jak jest np. w Holandii i Niemczech gdzie właśnie rządzący wybiera sędziów :) . Logika Kalego ; Jak Kali ukraść krowę to bardzo dobrze ale jak Kalemu ukraść to bardzo nie dobrze :)  Podobnie było ze sprzedażą ziemi i jak PiS zerżną przepisy jakie były w Niemczech i Francji to także był larum że jak tak można a im można mieć takie przepisy bo są dłużej w UE ???! jak dzieci -mój tata jest starszy więc ja jestem ważniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Tusk - uciekł z Polski, Sikorski - uciekł z Polski, Rostowski - uciekł z Polski. Teraz UJADAJĄ na Polskę. A były kanclerz Niemiec Schroeder - uciekł z Niemiec do Putina - tyle, że załatwił Niemcom Nord Stream!!! Widzicie różnicę?

 


Ja osobiście jestem za tym żeby nas anektował ktoś mądry ...Niemcy a najlepiej Czesi ;). Bo nie podoba mi się plan pisofaszystów żeby oddać Polskę pod łapę Rosji.

 

widzisz chłopie twoją inteligencje przecież w Czechach rządzi partia podobnego pokroju to nie głupi polak ze nie widzi różnicy, partie libelarne 

przykładem Francja zostaje  na granicy progu wyborczego 


To jeśli przybliżymy się do Czech do oddalimy się od Szwecji Norwegi :)  ??!

Co do sądów to w ogóle nie mogę zrozumieć że co niektórzy chcą zacieśnienia z Niemcami i UE a z drugiej strony wytykają że  w Polsce PiS chce zrobić jak jest np. w Holandii i Niemczech gdzie właśnie rządzący wybiera sędziów :) . Logika Kalego ; Jak Kali ukraść krowę to bardzo dobrze ale jak Kalemu ukraść to bardzo nie dobrze :)  Podobnie było ze sprzedażą ziemi i jak PiS zerżną przepisy jakie były w Niemczech i Francji to także był larum że jak tak można a im można mieć takie przepisy bo są dłużej w UE ???! jak dzieci -mój tata jest starszy więc ja jestem ważniejszy :)

 

własnie kolega dobrze piszesz przyjmujemy przepisy większości starej uni a u nas zagrożenie demokracji  :lol:   :D  dobry przykład naszych mediów axel Springer i gw  :lol:


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

To jest program intelektualnie obraźliwy. Kto się tam pokazuje tego ja nie szanuje

 

A to forum nie jest obraźliwe ? Ten program to jak kabaret tylko różni się tym , że w kabarecie zdarzenia są wymyślone a wtylewizji są fakty  poparte urywkami nagrania . Można się pośmiać . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

 Patrzcie jak łykneli Grecję :) nawet wbrew głosowi ludu  to Niemcy zadecydowali że w Grecy maja nie zbankrutować i dalej spłacać kredyty niemieckim bankom choćby to miało być kosztem rezerwy demograficznej Polski którą oddał TUSK na ratowanie obligacji greckich :)

 

 To tak żeby Was wk***ić powiem że Grecy wystawili na rynku wtórnym 50 F-16 Block 52, czyli w tej konfiguracji co nasze. I przyglądamy się im łakomym okiem. Jak je kupimy to pewnie dofinansujemy niemieckie banki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3474

http://niezalezna.pl/102701-sad-ue-oddalil-wniosek-polski-ws-gazociagu-opal

 I ku takim sprawom się mam kierować na zachód? To właśnie pokazuje że im bardziej dążyć będziemy do Niemiec tym bardziej wchodzimy w łapy Ruskich i się bardziej uzależniamy . Jeśli jakoś przełkneliśmy że gaz rurka z naruszeniem środowiska leży w Bałtyku i ogranicza port w Szczecinie to obecny wyrok pokazuje niezależność sądów w kołchozie :) Co z tego że gwarantowała UE skoro zawsze dla Niemiec będzie robił podwójny standard . Niemcy wchodzą w cztery litery ruskom a my niby co mamy pchać się na zachód ? by potem usłyszeć że wasal mojego wasala nie jest moim wasalem ? Przecież ten feudalizm trąca średniowieczem :) . NIE NIE ja już wolę być zaściankowym Polakiem handlującym z Chinami, mający za plecami wojska USA, w swojej zaściankowości dobrze żyć z Węgrami i krajami południa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie broni aby twoim obejściem zarządzał jakiś mądry sąsiad i  słuchał jego rozkazów .  :D  :D  :D

Głupiś Zbyszku.

 

Właśnie o to chodzi że ja sobie radzę z zarządzaniem moim "obejściem" bez problemu i nawet z małymi sukcesami. A to właśnie miernoty pisowskie chcą narzucić centralne sterowanie.

 

 

Rozumiem , że wielu to pasuje i wcale mnie to nie dziwi. No ale ciężko rozmawiać o tym z ludźmi ,którzy nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa a na świat patrzą w perspektywie swojej gminy najdalej powiatu. 

 

Wyizolowanie Polski skończy się tym , że chociażby przestaną płynąć do Polski zagraniczne inwestycje. 

 

Pewnie w tvpis nie pokazali ale na protestach olbrzymią grupę stanowią młodzi ludzie. Nawet młodzi z pis się buntują bo wiedzą co się święci.

 

 

Miejmy nadzieję , że dni prezesa są policzone.

 

 

Udanego weekendu Panowie i Panie , nie pozagryzajcie się. Ja pędzę rzepaki robić bo już czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj