Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daron64    4247

Zaraz przeczytasz, że wygrali wybory i maja legitymizację ludu do tego, że spełniają obietnice wyborcze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Co mam ci udowodnić? Na razie to ty nie potrafisz udowodnić, że ja pisze bzdury. Więc nie zasługujesz by ci co kolwiek udowadniać.

 

To ty oskarżasz wiec powinieneś podać przykłady,ale nawet tego nie potrafisz pewnie coś tam rano pod Gs usłyszałeś i taki z ciebie inteligent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Po prostu u nas, po raz kolejny zmiany zaczyna się od d*py strony. Tzn najpierw wywala się wszystkich a potem robi casting na dane stanowiska. Nie ma to nic wspólnego z naborem bo najważniejsze nie są względy merytoryczne. A najfajniejsze jest to, że wrzuca się do jednego wora również szeregowych pracowników administracji danej instytucji. Przykleja im łatę iż służyli kaście, więc są równie skażeni. To przypadkiem nie jest oznaka szaleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Załgany  to   ty jesteś  bo  Pokazywali  jak bolek  spotkał się  Parą  książęca

 

 

 

Daj już spokój z tymi brudami. Zaliczyłeś kolejną wpadkę i tyle. Co zacytowałeś to widać. Wystarcz wrócić ileś stron do tyłu. Zacytowałeś dokładnie ten drugi w którym użyłem trybu przypuszczającego. Więc już nie brnij w to. Żebyś już więcej głupka z siebie nie robił i nie łgał to patrz strona 353 twój post numer 7041 z 18 lipca godziny 20:58. Poproś kogoś dorosłego w domu, kto umie czytać by ci wyjaśnił co tam zacytowałeś i co sam wyprodukowałeś. Poproś tą osobę by ci wyjaśniła co znaczy spotkali się a co znaczy, że spotkają się. Bo ja jak pisałem w drugim poście poprawiłem się. A ty właśnie ten poprawiony zacytowałeś nie rozumiejąc co tam zostało napisane.

Kłamiesz Kłamiesz i  jeszcze  raz  Kłamiesz  Cytowałem twój  pierwszy  post w którym  piszesz  kłamstwa na temat TVP   o godzinie 20:34   . strona 352.

u góry  ci  wkleiłem moją  odpowiedź  na ten  twój  kłamliwy  Post  oczerniający  TVP

 

moim zdaniem trochę straszne to w jak mega szybko pis forsuje tak ważne ustawy , potrafią  w kilka dni bez konsultacji  przegłosować co chcą.  

 

Niesiołowski  mówił  ,, Wygrajcie  sobie  wybory  to  przegłosujecie  co chcecie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

A lechu Kaczyński przy okragłym stole nie siedział?

Podatek bankowy podobno nie został przerzucony na klientów  :lol: https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kredyty-mieszkaniowe-hipoteczne,163,0,2346403.html

 

o czym to świadczy więcej kapitału zagranicznego popatrz różnica miedzy polskim bankiem a zagranicznym  :D więcej balcerowizny  :lol:

https://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/zmowy-cenowe-porozumienia-kartelowe-uokik,103,0,2347367.html


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

BO WSZYSTKO ZALEŻY OD POLSKIEJ MŁODZIEŻY tak pokazuje ostatni sondaż 18 -24 lat. Stare pryki muszą odejść .

Jeszcze niedawno Hubertuss    cieszył się jak PO jeden procent skoczyło . Na kogo mam głosować ? Co dało PO i PSL tej młodzieży?

Za PO i PSL nadal by szukali pracy na umowę śmieciową a pryki by się mieli dobrze a teraz krzyczą pryki i te 3,5% młodzieży demokracja , konstytucja ( komunistyczna ) zabrali nam co wywalczyliśmy dla siebie hańba i ryczą jak na meczu kibole . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Jaki wiek jest granicznym , według Ciebie, aby pracodawca był zobligowany  wylać "starego pryka" a zatrudnił 18-24 latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

No nie tak dosłownie ale tych co im się emerytura należy i tych wszystkich co nic nie pamiętają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Już piszesz ogólnie . Jeszcze jest Sztrasburg także nie będą mieli całego sądu . Człowiek chciał odzyskać swoją działkę w Warszawie nie zabudowaną około 1000 m . Walczył 14 lat i nic . Dopiero Sztrasburg nakazał oddać , więc HGW oddała i tylko do tej działki zmieniła plan zagospodarowania aby nie powstał żaden budynek .

To była sprawiedliwość i kto to jest HGW wiceprzewodnicząca drugiej siły w rządzie .

I ty mówisz , że to było normalne i sprawiedliwe .

Dlatego ci napisałem WSTYDU WAĆPAN OSZCZĘDŹ bronisz tego co niesłuszne .  

Jak oddają nieruchomości to źle , jak nie oddaja też źle. Weź PISocjaliście dogodź  :(

 

o czym to świadczy więcej kapitału zagranicznego popatrz różnica miedzy polskim bankiem a zagranicznym  :D więcej balcerowizny  :lol:

https://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/zmowy-cenowe-porozumienia-kartelowe-uokik,103,0,2347367.html

Banki swoje i tak zarobią co jest dla wszystkich jasne oprócz ciemnoty która wierzy ze przyjęli ciężar podatku na siebie a nie przerzucili na konsumenta. Twierdzisz ze nasze banki są w zmowie cenowej i może im grozic kara ? Może to i prawda i ja bym się bał bo reszta pewnie jest powiązana z elitami , układem, Brukselą i może wpłynąć na instytucje by nasze banki ukarać :o

 

 

Zbyszko - tych co się im emerytura należy rząd zachęca by dłużej pracowali.  Rozumiem ze w tej materii nie zgadzasz się z PIS?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Stare pryki muszą odejść .

 

A ile tam lat mają tacy Kaczyńscy czy Macierewicze?

 

Może nie takie złe rozwiązanie proponujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Tak samo bliski jak Kaczyński  co miesiąc jest coraz bliżej prawdy :lol:

Miałem cie już dawno zapytać  - co mają oznaczać lub czemu służą wyrazy pisane z wielkiej litery w środku zdania.?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rulewski to już starszy schorowany człowiek trzeba na jego poczynania patrzeć z przymruzeniem oka i nie traktować poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

W sieci nic nie ginie! Rulewski: Sędzia, który uniewinnił Sawicką nam sprzyjał. "Żeby z oszustki matrymonialnej i materialnej zrobić bohaterkę?"

opublikowano: 13 lipca

c6921cd788744d19a3eb86960cc24276.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Jak z socjopaty zrobiono prezesa to i oszustki można bohaterkę


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tak samo bliski jak Kaczyński  co miesiąc jest coraz bliżej prawdy :lol:

Miałem cie już dawno zapytać  - co mają oznaczać lub czemu służą wyrazy pisane z wielkiej litery w środku zdania.?

 

Nic nie  oznaczają  i  Niczemu  nie  służą 

 

Nie bój  nic  Pan  Prezydent  Podpisze  Ustawy  i  pewnie we wrześniu  może  październiku  na paskach  będzie  lecieć  Bronisław K. aresztowany  Hanna G.W Aresztowana  itd.

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

A tak przy okazji Sawickiej, to gdzieś nam zapodział się uwodzicielski as służb specjalnych i czarny koń operacji specjalnych. Agent Tomek, coś ostatnio niezbyt aktywny. Czyżby czekał na zmianę w prokuraturze i przychylnego sędziego? Coś tam nie poiszło w sprawach pieniężnych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

BO WSZYSTKO ZALEŻY OD POLSKIEJ MŁODZIEŻY tak pokazuje ostatni sondaż 18 -24 lat. Stare pryki muszą odejść .

Jeszcze niedawno Hubertuss    cieszył się jak PO jeden procent skoczyło . Na kogo mam głosować ? Co dało PO i PSL tej młodzieży?

Za PO i PSL nadal by szukali pracy na umowę śmieciową a pryki by się mieli dobrze a teraz krzyczą pryki i te 3,5% młodzieży demokracja , konstytucja ( komunistyczna ) zabrali nam co wywalczyliśmy dla siebie hańba i ryczą jak na meczu kibole . 

 

A co PiS zrobił dla tych młodych??? Mam siostrzenice po polonistyce dostała ofertę stażu przy zbieraniu szparagów, odmówiła i straciła status bezrobotnego. Ale za to siostrzenica prezesa powiatowego PiS dostała staż w ARiMR chociaż ukończyła tylko liceum.... Dla młodych robią tyle co dla frankowiczów czyli NIC. Tak samo jak wielka reforma ubezpieczeń rolnych legła w gruzach, niby podnieśli dotacje ale składki tak poszły w górę, że w tym roku ubezpieczono mniej hektarów niż w ubiegłym.... A miało być tak pięknie i kolorowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Zbyszek, mam dla Ciebie wisienkę na torcie reformy wymiaru sprawiedliwości. :D  Wyobraź sobie że zawiadomienie albo donos Macierewicza na "pisarza" Piątka trafił bodajże do prokuratora Puławskiego. Takie nazwisko. Okazuje się że córka tego pana, za ministra Macierewicza, znalazła pracę w Polskiej Grupie Zbrojeniowej.

Nie czujesz zagrożenia w kwestii bezstronności działania wymiaru sprawiedliwości? Czy to już działa program naprawczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

 

 

Nie bój  nic  Pan  Prezydent  Podpisze  Ustawy  i  pewnie we wrześniu  może  październiku  na paskach  będzie  lecieć  Bronisław K. aresztowany  Hanna G.W Aresztowana  itd.

:lol: :lol: :lol:

 

Dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie? To juz było za komuny ale widać dla ciebie nadal ten system obowiązuje :mellow:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

agent tomek -jesli dobra zmiana zadziala to tez niedlugo przywdzieje gustowne wdzianko z napisem zk

https://wiadomosci.wp.pl/stowarzyszenie-agenta-tomka-pod-lupa-wojewody-z-pis-dziesiatki-tysiecy-poszly-na-bielizne-i-narty-6138136951457921a

wiem jak zespol napiecia przedmiesiaczkowego wyglada u kobiet a teraz zobaczylismy jak u "mezczyzn"

to na garniturze to lupiez czy pierze ???? 

ale dzisiaj sie odprezyl-niespodziewanie miesiaczkowal ok, 20- wsrod zdumionych turystow, zadnych demonstracji nie bylo , tylko swita dupowlazow, ktorzy skozystali z okazji  powrotu na likend do domu.

 

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jeszcze się nikt nie urodził aby każdemu dogodził .

Lepiej popatrzcie się na program wtylewizji.

Rulewski w więziennym ubraniu pyta się o sąd ostateczny .

Schetyna teraz będzie protestował we wszystkich krajach . :D  :D  :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

To jest program intelektualnie obraźliwy. Kto się tam pokazuje tego ja nie szanuje


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj