Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Zbyszko    695

Jak się idzie za nikim to się jest nikim .

Na sąsiedniej wsi jest trzech bogatych rolników . Gdy rolnicy za komuny ci mniej zamożni szli coś wywalczyć to tych bogatych nigdy nie było . Potem jeden z nich powiedział jak im dadzą to mnie też . Ty też taki cwaniaczek jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wymowny obrazek pokazujący poziom aktualnej oPOzycj

. Opozycja totalna leży na plecach i bezsilnie majta nóżkami .


:)  :)  :)


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8516

Nie idź za tłumem bo nigdzie nie dojdziesz

 

sam zejdziesz na manowce

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Jak się idzie za nikim to się jest nikim .

Na sąsiedniej wsi jest trzech bogatych rolników . Gdy rolnicy za komuny ci mniej zamożni szli coś wywalczyć to tych bogatych nigdy nie było . Potem jeden z nich powiedział jak im dadzą to mnie też . Ty też taki cwaniaczek jesteś ?

No własnie  - za nikim. A kim jest i co osiagnął Jarosław prywatnie. Mieszkanie z mamusią , kot, bez rodziny, prawa jazdy, konta, Zaiste wielki to człowiek. Zapewne nie wiesz że to co napisałem jest cytatem niejakiej M. Thatcher więc nie byle kogo . Zapewne dla lewicowców nie jest to wzór więc mogłeś tego nie znać, Przecietniacy idą za tłumem bo to daje poczucie bezpieczeństwa.

Co ci rolnicy za komuny wywalczyli?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Pytaj Zbyszka bo to on dał przykład z jego okolic


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Spotkali bo to nie lada atrakcja zobaczyć AgentaBolka myślisz że jak by Hitler żył to by się z nim nie spotkali?

Jak  trzeba mieć zryty beret by urządzać takie akcje http://www.tucholanin.pl/aktualnosci/tuchola/policja-wyjasnia-co-zaszlo-w-niedziele-pod-sadem-w-tucholi :P :P  tych 30 osób powino się skierować na obserwację psychiatryczną B)

Widać że to zorganizowane akcje Totalnej zjazd 30 osób by w małym powiatowym miasteczku siać nienawiść aż pachnie tu POwcami

 

Staszek - by nie ten Bolek to pewno byś teraz krowy doił w PGR-że . Może to nie ideał , ale na pewno więcej dla Polski zrobił jak Twoje Kaczyńskie .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
zetorki12 -   A  co Wałęsa  zrobił  dla   Polski  Niby  ???  Poza tym  co mu  Kiszczak  z Jarulzelem Kazali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Fakt , pewno myślał że jest cwany , a trochę się przeliczył . Wałęsa to po prostu historia i legenda . Sam by zrobił nie wiele , ale stał na czele ruchu , który obalił komunizm . To tak w skrócie . Poczytaj , posłuchaj , poucz się historii , a sporo zrozumiesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Staszek - by nie ten Bolek to pewno byś teraz krowy doił w PGR-że . Może to nie ideał , ale na pewno więcej dla Polski zrobił jak Twoje Kaczyńskie .

 

 

Y no przeskoczył przez płot wodpowiednim momencie :P :P :P  istał się symbolem jak myszka Miki czy Kaczor Donald B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Tiiaaa ,tak przypominał Myszkę Miki że Kongres Stanów Zjednoczonych zgotował mu owację na stojąco. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i wystarczy . A za co Kaczyńskiemu pomniki stawią i modlą się do Niego ?Wytłumaczy który , bo ja nie wiem . Wałęsy nie podziwiam , ale uważam że zasłużył sobie na szacunek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Fakt , pewno myślał że jest cwany , a trochę się przeliczył . Wałęsa to po prostu historia i legenda . Sam by zrobił nie wiele , ale stał na czele ruchu , który obalił komunizm . To tak w skrócie . Poczytaj , posłuchaj , poucz się historii , a sporo zrozumiesz .

 

Stalin ,Gierek ,Jaruzelski wszyscy oni byli jakimis symbolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Bo na Wałęsę patrzą krytycznie a na Kaczyńskiego bezkrytycznie ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Kaczyńskiemu stawiają pomniki na wszelki wypadek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i wystarczy . A za co Kaczyńskiemu pomniki stawią i modlą się do Niego ?Wytłumaczy który , bo ja nie wiem . Wałęsy nie podziwiam , ale uważam że zasłużył sobie na szacunek .

 

Jakoś nie widzę by był obowiązek modlenia się za Kaczyńskiego .Pomniki bo zgnął tragicznie jako głowa Państwa na służbie Ojczyzny to chyba szacunek mu sie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Gorzej jak się okaże że inni zginęli dzięki jego służbie Ojczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Fakt , pewno myślał że jest cwany , a trochę się przeliczył . Wałęsa to po prostu historia i legenda . Sam by zrobił nie wiele , ale stał na czele ruchu , który obalił komunizm . To tak w skrócie . Poczytaj , posłuchaj , poucz się historii , a sporo zrozumiesz .

Stał   bo  go  tam  Kiszczak  z Jaruzelskim  postawili.  Na  szacunek  nie  zasługuje  bo  zrobił  więcej  złego  jak dobrego  co  już  w 1991 roku  ludzie   krzyczeli  mu  przed  Pałacem  Prezydenckim.

 

Ty również  Poczytaj  poucz  się  Historii  to  zrozumiesz  że Wałęsa  zrobił  więcej  złego  jak  dobrego  dla  Polski.

Gdyby  był  taki  oh  ah  wielka  Legenda  to  by z Byłym  Członkiem KC PZPR  wyborów  nie  przegrał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

He , he - mogą wprowadzić . A zresztą apel smoleński to co ? Jasne że forma pamięci się należy , ale aż tyle to przesada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2061

 

Mieszkanie z mamusią , kot, bez rodziny, prawa jazdy, konta, Zaiste wielki to człowiek.

ty masz prawko i konto więc jesteś gość,

czy masz jeszcze jakieś osiągnięcia?

normalnie żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

 

Stał   bo  go  tam  Kiszczak  z Jaruzelskim  postawili.  Na  szacunek  nie  zasługuje  bo  zrobił  więcej  złego  jak dobrego  co  już  w 1991 roku  ludzie   krzyczeli  mu  przed  Pałacem  Prezydenckim.

 

Ty również  Poczytaj  poucz  się  Historii  to  zrozumiesz  że Wałęsa  zrobił  więcej  złego  jak  dobrego  dla  Polski.

Gdyby  był  taki  oh  ah  wielka  Legenda  to  by z Byłym  Członkiem KC PZPR  wyborów  nie  przegrał 

 

Zrobił dużo złego, ale to chyba nie dla tego Macierewicz z Naimskim chcieli zorganizować w 1992 przewrót i aresztować Wałęsę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ulman . Mój teść opowiadał  o przymusowych dostawach żywności za komuny wyliczane z 1 ha . Kiedyś orali na zagony dlatego , że często przepady wały deszcze a melioracja jeszcze nie wszędzie była . Gdy większa część płodów zgniła a w zbożu była tylko miotła rolnicy pisali podania o umorzenie części obowiązkowych dostaw . Nigdy ci bogaci nie uczestniczyli w zebraniach ani nie przyczyniali się do załatwienia sprawy   bo jak oni wywalczą to ja skorzystam .

Teraz taż są tacy którzy krytykują 500+ a sami biorą . Gdzie w nich ta opozycja . Ten co nie kupił rzepaku to widać że opozycja tylko zastanawiam się ile w tym prawdy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

 

Stał   bo  go  tam  Kiszczak  z Jaruzelskim  postawili.  Na  szacunek  nie  zasługuje  bo  zrobił  więcej  złego  jak dobrego  co  już  w 1991 roku  ludzie   krzyczeli  mu  przed  Pałacem  Prezydenckim.

 

Ty również  Poczytaj  poucz  się  Historii  to  zrozumiesz  że Wałęsa  zrobił  więcej  złego  jak  dobrego  dla  Polski.

Gdyby  był  taki  oh  ah  wielka  Legenda  to  by z Byłym  Członkiem KC PZPR  wyborów  nie  przegrał 

 

Tyle złego robił a Kaczyńscy u niego pracowali i jakby ich nie pognał to pewnie dłużej by siedzieli. Może i oni zrobili wiecej złego jak dobrego?

 

ty masz prawko i konto więc jesteś gość,

czy masz jeszcze jakieś osiągnięcia?

normalnie żenada

Takie osiagnięcia  nie sa niczym wyjątkowym ale nawet tego Jarosłąw nie osiągnął  więc muszę sie zgodzić że to żenada


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj