Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agrest    25517

Ja dzisiaj zrobiłem dobry uczynek - wygoniłem lokalnego działacza pis jak przywiózł rzepak na mój skup ;). Do następnego ma 50 km.

 

Brawo ja. 

Chyba Filtr  w głowie Ci się zapchał,  kolejny klient Cię  Oleje, i w zakończeni pleców będzie miał Twój skup i Maszyny.

 

Dobrze że materiałami pirotechnicznymi nie handlujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

ale taki system kontroli trwa od wielu lat-przynajmniej to nie jest wina pis-u,  :D , znajoma pare lat temu miala kontrole kontroli ktorej nie miala B) .

u mnie byly dwie ladne dziewczyny z tarnowa :P i zyto jare ladnie roslo B) -jest takie co prawda ale ja go nie sieje.

 

 

 

 

 

Sorry ale kto teraz rządzi w ARiMR????  Równie dobrze możesz powiedzieć że skoro PO kradło to PiS też teraz może! Miałem już kilka razy kontrole ale pierwszy raz na moim polu wylądował taki "kosmita"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ja dzisiaj zrobiłem dobry uczynek - wygoniłem lokalnego działacza pis jak przywiózł rzepak na mój skup ;). Do następnego ma 50 km.

 

Brawo ja. 

 

Nic  dziwnego  widać  jaką nienawiścią   pałacie  do  ludzi  z PiS   

Jedni  Mordują   działaczy PiS   inni  wyganiają  ze  Skupu

 

 

 

 

Ps. Poco  zmieniałeś  konto  czy  po prostu  masz  dwa  konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwał bym tego nienawiścią. To forma oporu wobec złych ludzi.Taka współczesna "partyzantka" :)

 

I każdego do tego namawiam - utrudniać pisowcom co się da.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej kolaboracja z wrogiem Polski - aniżeli ''partyzantka''


Mylisz pojęcia .


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Wojna partyzancka – jedna z najstarszych form walki zbrojnej, polegająca na działaniach nieregularnych prowadzonych przez partyzantów przy poparciu ludności i skierowana przeciwko okupantowi (zaborcy), lub w czasie walki przeciw rodzimym niepopularnym rządom. Działania partyzantki to szybkie ataki nękające, przeprowadzane z ukrycia, z przygotowaniem zasadzek, czasami w kooperacji z armią regularną (własną bądź sprzymierzoną) i podporządkowane ogólnym celom strategicznym. Powodzenie wojny partyzanckiej zależy od poparcia przez szerokie kręgi społeczeństwa.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Partyzantka

Partyzant (fr. partisan 'stronnik; partyzant' z wł. partigiano 'stronnik' od łac. pars dpn. partis 'część') – żołnierz nieregularnychoddziałów prowadzących walki oraz działania dywersyjne na terenach zajętych przez przeciwnika bądź zwalczających siłą rząd.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Partyzant

 

Oby do tego ostatniego nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj tam , oj tam i księdzu się zdarzy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NzIweDQ4MCFjcm9wfDB4MXgzMDAweDE5OTk,2737

 

 

TIMMERMANS I JEGO RZECZNIK GROŻĄ POLSCE :

 

'' KOMISJA MA WIELE NARZĘDZI , BY WPŁYWAĆ NA SYTUACJĘ W KRAJU ''

 

Komisja Europejska nagle zmienia zdanie ws. Konferencji Fransa Timmermansa dotyczącej Polski. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej zorganizuje dziś konferencję prasową, na której zreferuje przebieg dyskusji na kolegium komisarzy w sprawie Polski.

Jeszcze we wtorek rzecznik KE Margaritis Schinas zapowiadał, że konferencji Timmermansa nie będzie. Do dziennikarzy po kolegium mieli wyjść wiceszef KE odpowiedzialny za miejsca pracy i wzrost gospodarczy Jyrki Katainen oraz komisarz UE ds. rynku wewnętrznego Elżbieta Bieńkowska. To oni mieli krótko zreferować przebieg posiedzenia, w tym punkt dotyczący Polski. Nagle jednak zmieniono zdanie w tej sprawie i sprawą Polski zajmie się sam Timmermans.

 

 

Schinas zapowiadał, że KE na posiedzeniu nie będzie podejmowała żadnych decyzji w sprawie Polski, zastrzegł jednak, że Komisja ma wiele narzędzi, by wpływać na sytuację w naszym kraju, a nie tylko procedurę praworządności.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że przed kolegium na temat sytuacji Polski rozmawiali komisarze z Europejskiej Partii Ludowej, do której należy PO i PSL. Na spotkaniach komisarzy z EPL panuje przekonanie, że KE robi za mało w sprawie Polski i należy iść dalej z procedurą praworządności, nawet jeśli miałoby to oznaczać porażkę w Radzie Europejskiej. W tym gremium, które mogłoby zdecydować o sankcjach wobec naszego kraju, potrzebna byłaby bowiem jednomyślność, której wśród krajów członkowskich nie ma.

Rzecznik KE zapowiadał wcześniej, że komisarze podejmą decyzję w sprawie następnych kroków wobec naszego kraju w zależności od wydarzeń w Warszawie i wyników środowej dyskusji. Z jego słów wynika, że KE wróci do sprawy, gdy sytuacja się „wykrystalizuje”, czyli zakończony zostanie proces legislacyjny dotyczący wymiaru sprawiedliwości w Polsce.
   http://niezalezna.pl/102531-timmermans-i-jego-rzecznik-groza-polsce-skandaliczne-slowa-komisja-ma-wiele-narzedzi-wplywac-

Timmermans człowiekiem roku „GW”. Przypominamy jego wypowiedzi, w których atakował Polskę

http://niezalezna.pl/99020-timmermans-czlowiekiem-roku-gw-przypominamy-jego-wypowiedzi-w-ktorych-atakowal-polske


Co wolno Niemcom, tego nie wolno Polakom – przynajmniej jeśli chodzi o wybieranie sędziów Sądu Najwyższego!

Czytaj więcej na: https://prawicowyinternet.pl/co-wolno-niemcom-tego-nie-wolno-polakom-przynajmniej-jesli-chodzi-o-wybieranie-sedziow-sadu-najwyzszego/


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Puszczają nerwy jak ktoś gada bez sensu i w kółko . To , że leżał pijany poseł czy ksiądz to wszystko ludzie nie najwyższa casta .

Ja bym im wszystkim kazał aby wypili po pół litra wódki wtedy byśmy się dowiedzieli co kto myśli i jaki jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Oj Zbyszku, Zbyszku. Nawet nie próbuj usprawiedliwiać posłanki Pawłowicz. A z wódką to jest tak, że rozluźnia umysł i słoma wychodzi z butów i to z różnych butów. 

Ale z drugiej strony przecież ktoś ten alkohol wypić musi inaczej spadnie sprzedaż i budżet się zawali. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

posłom PO nie puszczają nerwy ,oni po prostu tacy są .w czasie ostatnich wydarzeń widzimy  kto rządził polską przez 8 lat. ludzie bez jakichkolwiek zahamowań,arogancja, bandytyzm, nawet w sejmie zaczynają się popychać. i to w dodatku mówiąc że w obronie demokracji i konstytucji . :lol: i w trosce o obywateli ,a powinni powiedzieć że to w trosce o własne d*py.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

A Ty myślisz, że ktorakolwiek partia tam się przepycha przy korycie w Twoim interesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No oprócz PiS zapomniałeś dodać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timbermand    0

Sytuację i zasady przechodzenia osób prowadzących działalność gospodarczą z ZUS-u na KRUS są dość dobrze opisane na blogu Zasady Ogólne . W opłacalności takiego działania jest w tym więcej mitów niż korzyści. Te najważniejsze to przede wszystkim osoba płacąca ZUS odlicza sobie całość składki w podatku dochodowym. KRUS-u nie odliczy. Przez to płaci wyższy podatek dochodowy. Limit płaconego podatku dochodowego nie może być wyższy niż 3300 zł. To oznacza że osoba taka nie może mieć dochód wyższy niż 1700 zł miesięcznie netto. Czyli tyle co wynagrodzenie minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to w związku z czym ? :huh: Jak się to ma mieć do polityki ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

A Ty myślisz, że ktorakolwiek partia tam się przepycha przy korycie w Twoim interesie?

 

tak tak właśnie myślę.pis chce naprawić to co powinno być zrobione przy okrągłym stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No , tak patrząc na Pawłowicz , to z pewnością :P:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Na stronie TVP ani słowa o Pawłowicz i Kaczyńskim. Za to artykuł jak to PO obraża pamięć LK i prowokuje JK.

A ws poprawek prezydenta, to oni mają jakiś plan co, jeśli nie uzyska się 3/5 głosów? To dość duża większość i chyba może być o nią trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

niechęć do Tuska w uprzemysłowionych miastach  nie wszyscy patrzą z perspektywy pisu jak  ty tylko z realiów co zrobił 

Ja patrze z perspektywy PISu :blink:  ? Nie rozumiem nadal, ale zapewne sprowadza się to do tego że wszystko to wina Tuska

 

Ja dzisiaj zrobiłem dobry uczynek - wygoniłem lokalnego działacza pis jak przywiózł rzepak na mój skup ;). Do następnego ma 50 km.

 

Brawo ja. 

Nie mogłeś przecież dopuścić by rzepak lepszego sortu był kupiony przez gorszy sort :D

 

Kolegom nie miesci sie to w głowie jak wszystkim socjalistom. Prowadząc prywatny biznes możesz nie kupić od gościa bo ci sie nie podoba, bo jest łysy, albo ma brodę bo jest za stary albo przyjechał starym traktorem. Socjalistom i lewicowcom wydaje sie że powinieneś być zobowiązany kupić od wszystkich mimo że jesteś prywatnym podmiotem :P

 

Wczoraj Jarosław dostarczył opozycji materiału do spotów wyborczych a "zdradzieckie mordy" już są klasyką gatunku PIScience fiction :lol:

Wyszło z niego co mysli i nic dziwnego że cyrk smoleńsko - miesiecznicowy nadal się kręci. Obowiazkowe badania  psychiatryczne dla posłów wydają się jednak koniecznością


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A co mają mówić w tvp, że frustratom nerwy puszczają. Widać co wyłazi z Kaczyńskiego. Zabili niby mu brata a on udowodnić nie umie. Ma swojego Antoniego, komisję na która idą miliony, rządzi od dwóch lat i nic. Nerwy mu puszczają bo nie idzie jak trzeba i nawet Duda kantem staje. A to co powiedział Budka to święta prawda. Gdy żył Lech Kaczyński to hamował zapędy swego brata i Antoniego. Nawet Aneksu nie zgodził się opublikować widząc jakich szkód narobił raport ds WSI. Widać frustrację u Jarosława. Bo rewolucja i zmiana Polski znowu się wali. Raz IV RP nie wypaliła a i teraz ciężko będzie. Nawet własny prezydent zapędy dyktatorskie hamuje.

 

Jak  TVP  o godzinie 12  miała  pokazać  spotkanie Wałęsy z Parę  książęcą  które  odbyło  się  o  godzinie 17

Gubisz  się  już  we własnych  kłamstwach 

 

Już nie raz udowodniłeś tutaj swoją słabość intelektualną i braki zdolności w rozumieniu czytanego tekstu. Nie rozumiesz co znaczy "spotkają się"? Poproś kogoś kto w domu umie czytać to ci wyjaśni o co tam chodziło.

 

Myślę tak samo jak zetorki że to tylko ściema ale hubertuss już się cieszy tak jak z 1% więcej dla PO a te 3.5 % młodych popierających to już nic nie komentuje . W swoim poście trzy razy mnie obraził delikatnie , więc ja też będę tak się do niego odnosił .

To wszystko co hubertuss pisze to podobnie działo  za PO i PSL . Nawet Prezes Sądu Najwyższego wali gafy , że suwerenem jest TK . 

Hubertuss też pisze bzdury . Kto chce nami rządzić ? Ci co mało co rozumieją . Wypowiedzi przewodniczącego PO czy nowoczesnej na niskim poziomie .

Nic nie maja do zaoferowania polakom tylko swoim przydupasom . 

Co do karty pojazdu jak oszukali ludzi wcale nie muszę słuchać mediów jak ktoś chce oszukać ludzi to oszuka . Porządna instytucja zawiadamia mnie o nadpłacie a gdy ja chcę to o nią występuje lub nie . To by była demokracja a nie pseudo demokracja   . 

 

Następny się odezwał. Może jakiś konkrety podaj na te moje bzdury bo na razie sam je piszesz.

 

Ja dzisiaj zrobiłem dobry uczynek - wygoniłem lokalnego działacza pis jak przywiózł rzepak na mój skup ;). Do następnego ma 50 km.

 

Brawo ja. 

 

Brawo ty. Uważaj tylko bo jak przejmą sądy to ten działacz wróci i się o swoje upomni. Będzie cię ciągał po sądach latami jak Ziobro tych lekarzy, których koniecznie che wrobić w śmierć ojca chociaż sądy ich uniewinniają.

 

Nic  dziwnego  widać  jaką nienawiścią   pałacie  do  ludzi  z PiS   

Jedni  Mordują   działaczy PiS   inni  wyganiają  ze  Skupu

 

Ps. Poco  zmieniałeś  konto  czy  po prostu  masz  dwa  konta

 

Rozumiesz znaczenie słowa nienawiść? On mógł odmówić komuś skupu zboża tak jak Kaczyński może bezkarnie oskarżać i wyzywać innych ludzi. Co jest większym przykładem nienawiści dla ciebie? Rozumiesz w ogóle coś z tego?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Jak ktoś liczył na dobrą cenę maliny w tym roku to może się przeliczyć. Ukraina pcha mrożoną po 2PLN za kg na zachód. Mają fajną autostradę to se jadą. 

Ulman to było coś do Twojego ogródka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Hubertuss tylko tyle napisałeś . Coś się nie rozpisałeś . W tych czasach konkrety są gu..no warte . Przewidywanie co będzie to się teraz liczy . 

Ulman ty zaczynasz coraz częściej mieć rację tylko to co pisałeś o skupie , ze możesz od niego nie kupić bo ma brodę albo przyjechał starym traktorem . Tak było w sądach . Wygrał bo był ładnie ubrany bo przyjechał nowym samochodem albo pachniało od niego walutą . Jeżeli byłeś kiedyś w sądzie to powinno ci się to mieścić w głowie .  

 

Mirro masz rację niech się cieszy bo są autostrady w Polsce ale że rzadko nam służą to już inna sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj