Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5535

Ona odnajdzie się tylko w PIS. Poglądy gospodarcze ma socjalistyczne więc czy z PIS czy z SLD jej po drodze a że wierząca to wPISuje się w partię Kaczyńskiego jak ulał.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belicoff    5

Nie ma się czym przejmować . W przyszłym parlamencie i tak PO nie będzie , no może z jednocyfrowym wynikiem . PiS-owi zapewne też za bogato nie wyjdzie . Ciekawi mnie kto będzie na tyle sprytny by zdobyć władzę ? Ciekawe na czele czego stanie Magdalena Ogórek ?

 

Moim zdaniem przy władzy będzie albo PiS albo PO. Ilekroć powtarzało się że Polacy nie popełnią tego samego błędu, a gdy dochodzi do wyborów to wybierają pomiędzy jednym a drugim. Ciągle tylko słychać "To jest mniejsze zło". Tak jakby wybór innej partii był kompletną porażką. Czas przejrzeć na oczy i zrozumieć, że te dwie partie i tak działają na niekorzyść narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Ja pier**lę, ale jełopy! :D Jako pierwszą próbę sił proponuję, aby spróbowali położyć łapę na kodach źródłowych do F-16 i ewentualnie w kupionych śmigłowcach.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Ja pier**lę, ale jełopy! :D Jako pierwszą próbę sił proponuję, aby spróbowali położyć łapę na kodach źródłowych do F-16 i ewentualnie w kupionych śmigłowcach.

Jak za starych dobrych czasów PRL. Następne może być wywłaszczenie orzekane uznaniowo w "szczególnych przypadkach".

Wyobraź sobie że w tych ich wypocinach może być wiele takich genialnych pomysłów. Głupi i pracowici ;)

 

Nasza obecna władza się cieszy że był pucz ale nawet jak się Schetyna przyznał to nie potrafią go za to zamknąć :lol:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I pomyśleć że jak by 1zł podnieśli , to cztery razy tyle dróg by zrobili :ph34r: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Na forum wstawi się parę głupkowatych obrazków, parę filmików, no bo obraz lepiej przemawia do wyobraźni niż slowo i jest ok, a co niewygodne się przemilczy i znów a PO prze 8lat, a to a tamto.
Coś w radiu, ale RMF, więc wiadomo-zero wiarygodności, mówili że niejaką pani sadurska faktycznie nie będzie zarabiać 90tys, a jedynie 60tys zł. Pensji podstawowej oczywiście.
Średnia pensja w sektorze przwdsiebioratw(nieco ponad 4tys zł) x 15.
http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/malgorzata-sadurska-na-razie-bez-pensji-w,30,0,2344478.html
Ostatnie zdanie, pana suskiego godne przeczytania.
A chyba jakiś płacz był, że sędziowie zarabiają więcej jak prezydent czy premier, albo coś mi się miesza już.
Sporo obrazków po necie tez jak to kaczor parę lat wstecz mówił jak to on by obniżył akcyzę w paliwie, albo jak Błaszczak mówił jak to wzrost cen paliwa przełoży się na wzrost cen innych produktów.
Tu faktycznie główni gracze jak Orlen czy lotos mogą nie podnieść znacząco cen, raz że mają zyski, a dwa że kto tam jest większościowym/największym po kategorii"pozostali" udziałowcem, ktoś przypomni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@daron w 1 miesiącu nie podniosą, potem cichutko po 5-10 grochali i się wyrówna.

 

 

I po projekcie, marszałek z kotem zadecydowali.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Moze to wszystko bylo specjalnie

Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Prezes zdecydował ze opłaty nie będzie. Nie rząd, nie minister, nie premier ale właśnie prezes jako prawi TVPis  :blink:

Marek z Romkiem będą zawiedzeni.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jakże by inaczej ? PiS ma same sukcesy . :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Prezes  ma Zawsze  Racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Ciekaw jestem czy to jest na zasadzie: podajemy beznadziejny projekt, który wszyscy będą krytykować, a potem "wsłuchamy sie" w głos ludu pracującego i wycofamy projekt. Czy bardziej przepychamy wszystko co niezbędne bez patrzenia się na opinie(sądy), a kwestie które mogą poczekać czy nie są niezbedne, w razie sprzeciwu społecznego, odpuszczamy. W jednym i w drugim przypadku jesteśmy fajni i pro-spoleczni i marki, romki, staszki i inne będą się cieszyć.
http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/niezalezne-media-krrit-krystyna-pawlowicz,79,0,2345807.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Eee tam , z czego mają się cieszyć? Przecież chwalili pomysł . To teraz na pewno będą oburzeni na PiS . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Po pierwsze widać kto rządzi w kraju. Pierwszy sekretarz Jarosław Kaczyński zadecydował, że podwyżki nie będzie. Choć jeszcze nie dawno politycy pisu z Szydło i rządem krzyczeli, że potrzeba bo drogi będą budować. Zrobił z nich durni i tyle.

Po drugie zauważcie jak to tłumaczy załgana tvp. To, że podwyżek nie bezie to wina ludzi bo ich nie chcą a to oznacza brak nowych dróg. Słyszałem osobiście jak jakiś idiota mówił tak w tvp. Pomijam już, że ci kłamcy mówią, że podwyżka miała być o 20 groszy. Bo każdy zorientowany w temacie wie, że dla przeciętnego nabywcy paliwa podwyżka wyniosła by 25 groszy. Ale zepchnięcie winy na społeczeństwo, że nie chce podwyżki to już mistrzostwo świata.

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471

zakaz eksportu pontonów do Libii to według unijnych urzędasów sposób na powstrzymanie imigrantów :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Jak za starych dobrych czasów PRL. Następne może być wywłaszczenie orzekane uznaniowo w "szczególnych przypadkach".

Wyobraź sobie że w tych ich wypocinach może być wiele takich genialnych pomysłów. Głupi i pracowici ;)

 

Nasza obecna władza się cieszy że był pucz ale nawet jak się Schetyna przyznał to nie potrafią go za to zamknąć :lol:

No tak, tylko problem w tym że nikt tych przejętych systemów nie będzie chciał aktualizować i rozbudowywać. Zaś każda myśląca firma sprzeda, tak na wszelki wypadek, coś co i tak ograniczy mocno możliwość dowolnego grzebania. Skutek będzie taki że co kilka lat będziemy mieli zapaść jakiegoś systemu i powrót do ery kamienia łupanego ważnej instytucji państwowej, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Co raz bardziej zastanawiam się czy powierzanie Ministerstwa Zdrowia lekarzowi to dobry pomysł. Może kowal by coś zmienił na lepsze? Może choć wybiłby ze łba niektóre pomysły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Dla mnie to potwierdzenie starej prawdy o głupich i pracowitych.

TVP po raz kolejny obraża intelekt nawet średniego wyborcy. Dziś po wycofaniu projektu tłumaczą że wsłuchali się w głos suwerena :blink:

Dodatkowo nagle okazało się ze drogi i tak będą remontowane bo są pieniadze w budzecie. Pytam się wiec - co onie ku..a nie wiedzieli że taki projekt spowoduje lawinę narzekań i nieliczni fanatycy będą za? Nagle okazało się ze są pieniądze więc może trzeba było najpierw policzyć a potem proponować nowy podatek. Wyglada jakby najpierw zrobili a potem pomyśleli, tak jak w historii o  głupich i pracowitych   :P

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj