Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

jacus    3035

macie racje to tacy piotrowicze, jasinscy,terleccy-ojciec byl 35 lat platnym agentem sb, pietrzak-ojciec czlonek wladz komunistycznej partii polski, senior kaczynski wille dostal za walke w powstaniu warszawskim B) ,a ten co ukradl beczke spirytusu i go wywali z ludowego wojska, sedzia kryze-jego ojciec skazywal rotmistrza pileckiego

 

to tylko kilka przykladow obywateli prl-to idealni bohaterowie naszych czasow bo zamiast IV rp mamy prl-bis.

 

niedawny wiec paparcia dla rzadu mial 3,5 tys a marsz narodowcow 300- to dopiero byly prawdziwe tlumy :D  :D  :D .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6379

Lemingi są niewolnikami, którzy zdradzili naród Polski.Ponadto Państwo Polskie za ich rządów było "kolonią" albo "kondominium".W moim przekonaniu,i nie tylko moim  język, jakiego używamy jest powiązany z tym środowiskiem. Zatem słowo leming jest być może"błędem niedopuszczalnym". Otóż, jak tłumaczy prof. Rymkiewicz, trafniejsze jest tu określenie "Polacy, którymi owładnęła mongolska idea". To tacy ludzie, którzy uznali, że można żyć wygodnie pod panowaniem caratu, o ile nie walczy się o niepodległość. Słuchając LEMINGOWEJ telewizji, (RINGER AXEL SPRINGER)stajemy się niewolnikami na płaszczyźnie duchowej,to czyni z nas absolutnych zdrajców.Wszyscy oni, i ci, co gadają w telewizorze, i ci, którzy bezmyślnie wierzą w to, co gadają ci gadający, są niewolnikami. A jeśli są niewolnikami, no to zdradzili.Tym samym zdradzili wspólnotę wolnych Polaków – nas zdradzili. A jeśli nas zdradzili, no to mamy poważne dziejowe pytanie – co należy zrobić ze zdrajcami. Jaki ma być los tutejszych niewolników mongolskiego cara.Polska to nie jest ani państwo postkolonialne, ani kondominium. Tu się coś innego dzieje, coś groźniejszego. Nasi wrogowie – tutejsi, miejscowi wrogowie Polski i Polaków – ja ich nazywam naszymi wewnętrznymi Moskalami – to nie jest formacja postkolonialna. To jest coś innego – coś, co się zalęgło i odwiecznie istnieje w głębi polskiej duszy. No może nie odwiecznie, może od jakichś trzystu lat – od pierwszych lat XVIII wieku, kiedy to wojska cara Piotra I weszły w granice Rzeczypospolitej. To prawdopodobnie właśnie wtedy pewna część wolnych Polaków, obywateli Rzeczypospolitej, uznała, że można żyć w mongolskiej niewoli, pod carskim knutem – i całkiem nieźle, całkiem przyjemnie w tej niewoli prosperować.

http://niezalezna.pl/37753-jakies-obce-smoki-rozmowa-z-prof-jaroslawem-markiem-rymkiewiczem

 Jesteś niereformowalny?

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

macie racje to tacy piotrowicze, jasinscy,terleccy-ojciec byl 35 lat platnym agentem sb, pietrzak-ojciec czlonek wladz komunistycznej partii polski, senior kaczynski wille dostal za walke w powstaniu warszawskim B) ,a ten co ukradl beczke spirytusu i go wywali z ludowego wojska, sedzia kryze-jego ojciec skazywal rotmistrza pileckiego

 

to tylko kilka przykladow obywateli prl-to idealni bohaterowie naszych czasow bo zamiast IV rp mamy prl-bis.

 

niedawny wiec paparcia dla rzadu mial 3,5 tys a marsz narodowcow 300- to dopiero byly prawdziwe tlumy :D  :D  :D .

 

znowu się Michnika nasłuchałeś ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

alamo to zwykly glupek ,ktory wlasnymi slowami to moze jedno zdanie proste moze napisac B)  B)  B) , to bylo akurat do mnie-ten nieuk, chyba nie wie ze krakow byl pod zaborem austriackim  :D  :D  :D ,

romus-wole masztalskiego i jego ecika, a co z tego co napisalem ci sie nie zgadza-napisz o ktorym z wymienionych z nazwiska-ten od spirytusu to krasulski- napisalem nieprawde , a jak nie to -jak to powiedzial klasyk-sp***rzaj dziadu B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8510

;)

DE196SoWsAEe8Ye.jpg

 

już Szczerba jaki organizator puczu powinien dzwonić kajdanami na łańcuchu w więzieniu

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6379

Ten od spirytusu miał gdzieś swoich żołnierzy i w ogóle o nich nie dbał, choć był szefem kompanii - taka matka żołnierzy albowiem dowódca to ojciec . Całą sprawa wylała się przed jakąś kontrolą i dowództwo dało mu propozycję nie do odrzucenia. Do cywila albo prokurator. No to bida odeszła do cywila a teraz napisał że wylali go bo nie chciał strzelać do robotników na wybrzeżu. Ten to prawdziwie wyklęty i przeklęty przez żołnierzy.

http://paczaizm.pl/obrazki/gry/

gta-wersja-polska-duda-kaczynski-maciere

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

miruś a powiedz mi czy kiedyś interesowało cie kto płaci za tą logistykę na strajki itp kto płaci za sceny wynajęcie sceny kosztuje 38 tyś + nagłośnienie itp


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035
Ulman    5565

Sędziowie sa lepszą kastą a Jaeosłąw i wyznawcy lepszym sortem Jedni warci drugich 

 

każesz mi szukać o jkm to wejdź na yt  masakracja lewactwa i masz , :P   

 

już podaje ci twój przykład ułomności 

 

 

 nie rozumiesz JKM lub w niektórych kwestiach mam inne zdanie co dla bezkrytycznie łykajacego wszystko wyznawcy PIS

 

czyli jeśli komuś bliżej do pis lub bardziej niektórych kwestiach ma inne zdanie ale głosuje na pis to głupi pisowiec  :lol:  :lol:  :D  :D

 

Przeczytaj całe zdanie kilka razy to może zrozumiesz

 

hehe doj**ał błazen do ognia tylko po psl sprzedało 60% ziemi w obce ręce wiec kto okradł rolników ?? 

Te 60%to skąd dane? Ile to hektarów będzie?

 

Demokracja jest tylko wtedy gdy rządzicie niepodzielnie..?Drzwi otwarte w wariatkowie.

 

Dziś miałeś dzień odwiedzin że wiesz?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6379

miruś a powiedz mi czy kiedyś interesowało cie kto płaci za tą logistykę na strajki itp kto płaci za sceny wynajęcie sceny kosztuje 38 tyś + nagłośnienie itp

 

Zapodawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Jacuś - wiocha.pl nadaje się najlepiej na wiochę- super wstawki na KOD, głupiego Ryśka, czy peło znikają w ciągu 2,3 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

tak jak na wszystkich wp onetach Interia itp


Sędziowie sa lepszą kastą a Jaeosłąw i wyznawcy lepszym sortem Jedni warci drugich 

 

Przeczytaj całe zdanie kilka razy to może zrozumiesz

 

Te 60%to skąd dane? Ile to hektarów będzie?

 

Dziś miałeś dzień odwiedzin że wiesz?

zrozumiałem tylko majaczysz jak typowy peowiec 

 

dane z agencji szukaj aż znajdziesz 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Widzisz chłopie jak ty nie masz nic do powiedzenia oprócz powielania informacji bez ich zrozumienia :unsure:

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Co planuje PIS:
-podwyzszenie cen przeglądów technicznych,
- wzrost cen piwa o 1 zl na 500 ml
- wzrost oplaty paliwowej
- wzrost cen energii rachunki wzrosna o 5 do 7%.
- liquidy do e papierosow zdrożeją o 100 % To nie wszystko..

Moze te nagranie lepiej przedstawi problem bo niektorzy mowia co to jest te 25 groszy. Poseł Pisu ktory zaproponowal podwyszenie oplaty paliwowej w tamtym roku wziol 36 tysiecy kilometrowki. Tak to jest gdy tankuje sie nie za swoje. Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

ROTEST MAFII W OBRONIE JEJ WPŁYWÓW W SĄDACH

"Zszedł na obchodzenie Dziadów w lipcu"

Najpierw 8 lat plucia ludziom w twarz, epatowanie totalną bezkarnością wynikłą z monopolu politycznego, medialnego i sądowniczego, a teraz dziadowanie, aby ludzie się za nimi ujęli ... 1f615.png:\ Cholera... trochę godności! jakieś chociaż MINIMUM przyzwoitości ! 1f615.png:\

20106511_1377315412387785_54238509078199

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

8 lat plucia w twarz? Chyba tak bylo odkad powstały sądy i byli ludzie którzy mogli wplywac na wyroki. To ze teraz sędziów bd mianowal dyktafon nic nie zmieni
Plucie w twarz trwa i bd trwać tak dlugo jak popis jest u władzy. W woli przypomnienia w pisie tez masz starych komunistow(chocby byly komunistyczny prokurator nie pamietam nazwiska)

Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Zapodawaj.

 

Sędziowie sa lepszą kastą a Jaeosłąw i wyznawcy lepszym sortem Jedni warci drugich 

 

Przeczytaj całe zdanie kilka razy to może zrozumiesz

 

Te 60%to skąd dane? Ile to hektarów będzie?

 

Dziś miałeś dzień odwiedzin że wiesz?

 

alamo to zwykly glupek ,ktory wlasnymi slowami to moze jedno zdanie proste moze napisac B)  B)  B) , to bylo akurat do mnie-ten nieuk, chyba nie wie ze krakow byl pod zaborem austriackim  :D  :D  :D ,

romus-wole masztalskiego i jego ecika, a co z tego co napisalem ci sie nie zgadza-napisz o ktorym z wymienionych z nazwiska-ten od spirytusu to krasulski- napisalem nieprawde , a jak nie to -jak to powiedzial klasyk-sp***rzaj dziadu B)

Ringer-Axel-Szwindel w akcji,codzienna dawka niemieckiej propagandy! :lol: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Tak se przejrzałem ostatnie dwie strony i widzę, że się pisuar zagotował. Co wy chłopaki się przejmujecie przecież ta opozycja nic nie znaczy. Zaczęliście się przejmować tym co mówi opozycja? Po co? Wyluzujcie trochę. Bo widzę, że was to mocno poruszyło.

A tym czasem mój znajomy przedsiębiorca transportowy zagorzały wyborca pisu już jęczy, że co to będzie jak podniosą ceny paliwa. A ja się śmieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie ma się czym przejmować . W przyszłym parlamencie i tak PO nie będzie , no może z jednocyfrowym wynikiem . PiS-owi zapewne też za bogato nie wyjdzie . Ciekawi mnie kto będzie na tyle sprytny by zdobyć władzę ? Ciekawe na czele czego stanie Magdalena Ogórek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie wiem na czele czego stanie. Ale po wygłupie z kandydowaniem na rezydenta już chyba nic nie jest w stanie w polityce osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj