Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5574

Są mozliwosci http://www.rp.pl/artykul/530571-Sedziowie-w-Polsce-dorabiaja-na-prawo-i-lewo.html#ap-2

 

Wawrzyniec , była narracja blizsza PO ale  pracowała większość dziennikarzy z dobrym warsztatem którzy potrafili przyznać rację opozycji co jest teraz nie do pomyslenia. Pracowali za Mazowieckiego, Millera, Tuska czy Buzka ale PIS musiał obsadzić TV bezwolnymi funkcjonariuszmi by obowiazywał obiektywizm wg PIS. 

Czy uważasz że jak za PO była ich narracja to usprawiegliwia to działania PIS. Jesli tak to co to za różnica?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Kolega kształci córkę na prawnika . Aby została prawnikiem musi szykować 100 tyś i to po znajomości . Długo się sędzia  dorobi . Tylko niech to udokumentuje odprowadzi podatki i niech się bogaci . Tylko dlaczego kosztuje to tyle ?

 Ulman jak podniosą paliwo to chyba będzie musiał   dołożyć jeszcze trochę a wiec 100 tyś i 20 gr . :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Do czego mam dokładać?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Spalając litr paliwa na dojazd zarabia 100 tys? No nieźle :blink:  :blink:  :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

 Ile wy żyjecie że dziwi was majątek prawnika. Ekspertyza prawna to wydatek rzędu 1.5-2 tys zł średnio, wystarczą dwie w miesiącu i rocznie wpada niezły grosz. Stawka w sporach majątkowych nie schodzi niżej niż 20% sumy. A co najważniejsze do niedawna , no i teraz w sumie też, to jest mocno hermetyczne środowisko, mocno upraszczając tak zwany zawód dziedziczny.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Spalając litr paliwa na dojazd zarabia 100 tys? No nieźle :blink:  :blink:  :blink:

 Możliwe ? Jak jedzie tylko po kasę i ma 20 km . 

Rolnik też zawód dziedziczny rzadko kiedy nie .

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

Jak sędzina coś ukradła to udowodnić osądzić i do paki. Jak zarobiła jako prawnik, odziedziczyła czy bogato wyszła za mąż to wara od tego. Można oczywiście jak za bolszewików piętnować ją pokazując proletarjatowi jaki majątek zgromadziła. Dobry prawnik zawsze zarobi duże pieniądze

 

Pisząc o mainstreamowych mediach i ich wpływie na elektorat potwierdzasz teze że większość głosujących jest głupia  nie ma swojego zdania i robi co mówi telewizja. Właśnie dlatego PIS narzucił swoją narrację w TVP.

 ulmanku a oglądasz Polsat ?? to proponuje ci zobaczyć interwencje 5/4 odcinki to o dziwnych wyrokach lub pastwo pastwie

 

czyli dla ciebie to normalne ??? 

Kolega kształci córkę na prawnika . Aby została prawnikiem musi szykować 100 tyś i to po znajomości . Długo się sędzia  dorobi . Tylko niech to udokumentuje odprowadzi podatki i niech się bogaci . Tylko dlaczego kosztuje to tyle ?

 Ulman jak podniosą paliwo to chyba będzie musiał   dołożyć jeszcze trochę a wiec 100 tyś i 20 gr . :D  :D  :D

 

dokładnie jak u mojego sąsiada ,zadłużali się  wymagane ogromną kasę by żyło się bez konkurencji  :D

 

 

stary lud po 55 rokiem  + tvn gw = gówno rozlane 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Ja sie odnoszę do majatku wspomnianej sędziny a ty do czego konkretnie?

 

Zapewne zdajesz sobie sprawę że dobrze wpisujesz się  w drugi akapit z postu który zacytowałeś. 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

Ja sie odnoszę do majatku wspomnianej sędziny a ty do czego konkretnie?

 

do tego co oni robią to te wyroki niebyły za darmo ?? z pewnością 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Zawiadom organy ścigania albo nawet Ziobrę i niech ją osądzą i zamkną.

Czemu wszystkim gołodupcom wydaje sie że jeśli ktoś coś ma to zdobył nieuczciwie? Bolszewickie myślenie ;[ Nie mierz innych swoją miarą albo udowodnij że masz rację


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Przed wojną jak ludzie złapali złodzieja to ten kopnął za kaczuszki tamten uderzył za kurę i zabili złodzieja . Może twój Krul ma takie założenia w programie wyborczym ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Samosądy ci sie marzą? :blink:  Żeby zabijać za kurę? To jakaś dygresja , zmieniasz temat czy się pogubiłeś?

A kto niby jest moim krulem? 

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jakos nie pamietam by Korwin mówił o zabijaniu za kurę :blink:  Morderców, i zwyrodnialców zamiast na dozywocie posłałby do ziemi ale złodziei kur na pewno nie :unsure:

Dla wszystkich prawicowców z PIS  http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/wolnosc_czy_socjal_i_bezpieczenstwo/2981

 

http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/korwin_o_podwyzce_oplaty_paliwowej/149791


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

PIS tez nie a ich popierasz :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

Zawiadom organy ścigania albo nawet Ziobrę i niech ją osądzą i zamkną.

Czemu wszystkim gołodupcom wydaje sie że jeśli ktoś coś ma to zdobył nieuczciwie? Bolszewickie myślenie ;[ Nie mierz innych swoją miarą albo udowodnij że masz rację

hmm ja niem uwiłem o niej tylko o sędziach ty chyba w innej teraźniejszości żyjesz??  głośna afera co za***ali mil z sodu w Krakowie to nic ?

 

a co ja oglądam na yt to jkm masakruje lewactwo i te g wuna co cytujesz wiec jak w kocu jest ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

PIS tez nie a ich popierasz :D

 

Popieram co wydaje mi się , że jest lepsze . Jkm nie mówił , że za kurę kara śmierci tylko ci przytoczyłem jak kiedyś się zdarzało jak nie było tyle ton przepisów i milionów sędziów adwokatów i innych stróżów . . Ty masz problem z myśleniem ogólnym i sprowadzasz się indywidualnie do danych słów a tu wszyscy piszą ogólnie nie do jednej sędzi tylko ogólnie do wszystkich którzy nadużywają swoich kompetencji .

 

Roman nieraz trzeba wszystko pisać lub tłumaczyć jak krowie na granicy .  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

 

a co ja oglądam na yt to jkm masakruje lewactwo i te g wuna co cytujesz wiec jak w kocu jest ??

Są dwie mozliwości - nie rozumiesz JKM lub w niektórych kwestiach mam inne zdanie co dla bezkrytycznie łykajacego wszystko wyznawcy PIS jest nie do pomyslenia Może jakiś przykład tej mojej notorycznej niezgodnosci z opiniami JKM?

 

Zbyszko - ogónie to sobie możesz pogadać o pogodzie albo o d*pie Maryny. Ogólnie to znaczy o niczym konkretnie wiec o niczym w ogóle :blink:

Zgadzam sie że przepisów jest za wiele i są zawiłe ale sędziowie maja ich przestrzegać i sa tylko narzędziem do orzekania. Najwiekszą wine za bałagan ponosi prawo i je trzeba zmieniac wpierw. Niestety zmiana prawa nie jest spektakularna i nie mozna wskazać palcem winnych i ich atakować a tego sfrustrowani wyborcy PIS bardzo potrzebują. Wyimaginowane zło musi być spersonalizowane :D

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Zauważyłem że duży stopień ogólności pojawia się tak na forach, jak iw działaniu polityków. O tyle to niebezpieczne bo politycy stanowią prawo a tam diabeł tkwi w szczegółach. W zasadzie każdego z nas przy takim stopniu ogólności można podciągnąć pod jakiś paragraf, albo obrzucić błotem jako przedstawicie jakiejś grupy. Z resztą duży stopień ogólności chroni również przed ewentualną odpowiedzialnością za swoje słowa . Napisanie że " wszyscy to k**wy i złodzieje" poprawia samopoczucie ale co ma wspólnego z prawdą? 

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

19989425_1374325376020122_38020409097588

Ludzie

Mirro, ludzie lubią proste i krótkie komunikaty by nie musieli myślec  bo nie specjalnie lubią to robić.

Kolega wkleił coś takiego i co to mówi? Dla myslącego tylko tyle że to dobrze sytuowana babka. Dla głąba proleteruisza z automatu oznaczać  patologie i domniemanie nie wiadomo czego. 

Same zeznania majątkowe sędziów to czemu niby służą? To igrzyska dla jełopstwa i nierobów i usprawiedliwienie rozpierduchy w sądownictwie. Najpierw gawiedzi trzeba pokazać ile to oni mają by wmówić że to patologiczne środowisko tłustych kotów i się ich pozbyć a następnie obsadzić swoimi. 

 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj