Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Alamo    1514

PLL LOT stał się za rządów PIS dochodową firmą , od 1989 r do 2015 r doprowadzano dobre firmy do bankructwa żeby później za grosze je sprzedać . Tak wyglądała III RP . Polską bankowość też sprzedano za małe pieniądze , na szczęście obecny rząd zrobił to , że w ponad 50 % sektor bankowy jest już w POLSKICH REKACH i działa idealnie . lewicowo-liberalno-ateistycznej nacji przeszkadzała nawet kolejka górska na Kasprowy i ją opylili.

 


A brak pewności że narażasz życie dla właściwej opcji, a z chwilą dojścia do władzy innych stajesz się z automatu przestępcą w ogóle Cię nie zastanawia? Zabranie świadczeń na podstawie kwitu z IPN bez wyroku sądu, albo konieczność udowadniania przed nim że czegoś się nie zrobiło jest zgodne z porządkiem prawnym? A może to ta nowa sprawiedliwość społeczna. Pal licho te pieniądze, ale przyklaskując takim działaniom dajecie politykom prawo do kolejnych tego typu działań. Zaraz się okaże iż w służbach mundurowych co zmiana rządów to kolejna grupa będzie be. To ma być budowanie porządku prawnego. Jak już skończycie zemstę to czekajcie aż przyjdą po Was.

Nie będzie liberał pluł nam w twarz..

ni dzieci nam lewaczył...

orężem stanie hufiec nasz,

duch będzie nam hetmanił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Nie po to żeby za grosze je sprzedać tylko żeby za grosze je kupić. Koło mnie od zawsze głod ziemi a upadające pgry i kombinaty biznesmeni pokupili. Jeden dyrektor to się nawet po wódce chwalił że od przyszłego szefa wypłatę już dostaje. A zarządzanie polegało na wyremontowaniu obory w której krów nie było i postawieniu baterii binów i sprzedawaniu zboża prosto od kombajnów bo płynności finansowej nie mieli. Nowy szef zasiedlij obory w tydzień bo miał pełne budynki przewracające się do remontu a w biny to weszło zboże z raz większego areału który przypadkiem miał nieopodal. A dyrektorka wywalij po 3 miesiącach bo mu już syndyk potrzebny nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6378

Nie będzie liberał pluł nam w twarz..

ni dzieci nam lewaczył...

orężem stanie hufiec nasz,

duch będzie nam hetmanił.

I dlatego zawsze bardziej ceniłem chłodnych profesjonalistów od narwanych ideowców. Choć Ci drudzy też są potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No jak tam kółko samoadoracji :P  :P  :P , kwiaty dla Bolka wysłane :D  :D  :D .

 

Jak kiedyś trafisz do szpitala to takie pytanie swojej rodzinie mógł będziesz zadać. Ciekawe czy się tak uśmiechał będziesz? Nie życzę ci tego ale widać jak niski jest twój poziom. Bo nawet z tego, że ktoś do szpitala trafił jaje se robisz.

 

Prawda jest taka . Ten kto chce kogoś wykorzystać będzie za opozycją . Ten kto ma trochę sprawiedliwości będzie popierał obecny rząd choć nie doskonały . 

Ciekawe jak się nie sprawdzą brednie tych krytykujących rząd i Trumpa pewnie edytują swoje posty i na pewno nic nie będą pamiętać a jak się im przypomni jakie brednie pisali to powiedzą udowodnij .

 

Mirek zawsze można coś znaleźć coś podobnego w internecie . Jeśli jest pokrzywdzony niech idzie do sądu . Jeśli wyczerpie w polskim sądzie jeszcze jest Sztrasburg i jestem ciekaw jaki byłby werdykt .

Ciekaw jestem dlaczego pytasz się opozycjonisty z Podlasia przecież ja już ci mogę odpisać co napisze  .

 

Kogo ja chcę wykorzystać? Kogo wykorzystałem? Wiesz coś na ten temat to mi napisz? Czy ty edytowałeś swoje posty jak się twoje brednie nie sprawdziły? Czy odpowiadasz na nie wygodne dla ciebie pytania? Co powiesz o planowanej podwyżce cen paliw? O której dyskusji ty i tobie podobni tutaj unikacie? Najlepiej oskarżyć kogoś, ze chce kogoś skrzywdzić nawet go nie znając a potem iść do spowiedzi i na mszy klęczeć. Bo w Polsce 90 % to katolicy.

 

Jak rządziło  PO-PSL  i chciało  podwyższać  wiek  Emerytalny  Zwiażkowcy  Protestowali  Wałęsa  mówił  że  trzeba  ich  pałować  bo  władzę  trzeba  szanować.

Teraz  gdy  on chciał  protestować  przeciw   Miesięcznicy  która  nikomu  żadnej szkody nie robi,  bym kazał   wykonać  jego  wolę  z przed 6 lat  i  pałować   go.

Pewnie na spotkaniu Trump - Wałęsa  :lol:  :lol:  :lol:   przemówił  mu  do rozumu  i  wycofał  się  z jutrzejszej  Manifestacji

 

Skoro ktoś chciał robić źle. To dla ciebie to usprawiedliwienie, że twoja władza też może tak robić? Te miesięcznice to wiece partyjne gdzie padają oskarżenia i to ciężkie bez żadnych dowodów. Ludzi to denerwuje. Bo jak mają tą komisję na którą wszyscy łożymy ciężki pieniądz to niech udowodnią tym co ich tam oskarżają o krew na rękach, zamach i tym podobne.

 

a paliwko  o 0.25 do gory szlak mni trafia a ten pis to oszalal

 

To za mała podwyżka. Może jak by z 1 zł podnieśli to do pustych głów by trafiło, że za wszystko co pis im obiec ał prędzej czy później z nawiązką zapłacą.

 

a przejmował się ktoś za komuny kombatantami wojennymi  zresztą dzisiaj też emeryturami 600zł ?? i paczkę dostają dzisiaj żywnością 

 

Kolejny pisowiec który tłumaczy sobie, że skoro kiedyś można było ludzi krzywdzić to teraz też można. A przecież miało być prawo i sprawiedliwość. Człowiek z artykułu @miro powinien się jak najszybciej do pisu zapisać. Bo pis sprytnie zostawił ministrowi możliwość zostawiania emerytur bez zmian.

 

Jakie 24 dolary różnicy na korzyść ruskiego? Zastanów się jeszcze raz nad tym co napisałeś? 3 dni pisania jaki to najgorszy interes na świecie zrobił Polski rząd a jak przychodzi do faktów to zmiana tematu. Ile płacimy za ruski to tylko teoria bo kontrakt Pawlaka jest tajny, ale ruski obniżą i będą sprzedawać taniej również nam. Tak jak sprzedawają taniej po otwarciu gazopartu na litwie czy gdzieś tam doczytaj w linku który wkleiłem. Poza tym Trump powiedział że może i drożej nie kupimy bo Duda jest dobrym negocjatorem.Więc trzy dni bicia piany a pkaże się że ten gaz jest tańszy od ruskiego to napiszesz na forum że się pomyliłeś.A inni jak pisali że Polska miała zbankrutować po pół roku rządów, dolar miał być po 5 a euro i frank po 6, inlacja miała być hiperinflacja, Polska Grecją można tak wymieniac w nieskończoność, gdzie te wszystkie przepowiednie wyznawców totalnej? Ile tam uroslo tej Twojej nowoczesnej a ile spadło pisowi w sondażach bo tak się ekscytowałeś sondażami po wyborach jak wszyscy znawcy wieszali psy na pisie i troche ludzie zwątpili w ich polityke. ?

 

Ok moje przejęzyczenie powinno być 24 dolary różnicy między ceną gazu w USA a tą ceną po jakiej sprzedaje nam Rosja. Przy czym cena gazu z USA w Polsce szacowana jest na 180 dolarów. Ruscy sprzedają nam po 184 czy tam 185 bo już nie pamiętam. A Niemcom po 173. Więc jak pisałem. Gaz z USA nie może być tak tani jak ten ruski. Istnieje szansa na obniżkę cen. Ale to też tylko teoria  bo nie wiem czy z dostaw LNG jesteśmy w stanie pokryć całe zapotrzebowanie. Jesteśmy skazani na ruskich.  Ale po pierwsze nie ma co liczyć na odsprzedaż tego gazu LNG innym państwom tak zwanego Trójmorza bo nikt nie kupi tego, bo Gazprom zbije cenę niżej. A po drugie o czym tez pisałem to żaden interes z Trumpem bo taki gaz mogliśmy kupić i bez wizyty Trumpa. Czego przykładem jest czerwcowa dostawa. I o czym pisałem podając przykład wizyty przedstawiciela handlowego w domu rolnika. Podsumowując, aby jak piszesz nie bić piany. Wizyta Trumpa nic konkretnego nam nie dała. Jeśli gaz z USA będzie nawet porównywalny cenowo do gazu Ruskiego to se mogliśmy załatwić i bez Trumpa a od ruskich i tak musimy kupować bo terminal w Świnoujściu nie wyrobi. I ruscy o tym wiedzą i będą to mieli na uwadze w 2022 roku gdy skończy się obecna umowa. Z Katarem mamy podpisany kontrakt na 20 lat.

 

Poza tym Trump powiedział że może i drożej nie kupimy bo Duda jest dobrym negocjatorem

 

Nie wierz w te brednie. Bo prezydenci nie negocjują cen gazu. To bajka Trumpa dla tak naiwnych jak ty. Bo nikt normalny w to nie uwierzy. Poza tym jak Duda taki dobry negocjator to czemu nie wynegocjował czy nie wyegzekwował u Trumpa konkretnej deklaracji do kiedy bezą na naszym terenie wojska USA. Bo tego mu Trump nie zagwarantował. Czemu Duda nie wynegocjował konkretnej daty dostawy Patriot tylko podpisano jakiś nic nie warty papierek jak już kilka razy wcześniej? Dobry negocjator czy dobry picuś dla takich naiwnych jak ty?

 

Masz racje przepowiednie, że Polska zbankrutuje okazały się błędne. Bo pis wprowadza nowe podatki i podwyżki jak choćby planowana podwyżka ceny paliwa o 25 groszy na litrze. A wprowadzać nowe podatki jak np bankowy, czy podnosić ceny paliw nie obiecywali przed wyborami.

Co do Nowoczesnej dałem im szansę bo najwięcej tam ludzi z poza polityki było. Nie poradzą sobie to zagłosuje na kogo innego mam to gdzieś. Dostali się do sejmu to niech walczą o poparcie a jak nie potrafią ich problem. 

A co do notowań pisu zobaczymy jak będzie. Życie pokazało , że z byle wpadki potrafią dużo stracić. A zobaczymy jak ludziom spodobają się obniżone emerytury po które zgłoszą się po 1 października. Gdzie np 65 latek będzie miał niższą emeryturę jak 65 latek, który zgłosił się po nią kilka lat temu przed podwyżką wieku. Jak ludziom spodoba się droższe paliwo czy cięcia w 500 plus. Które mi akurat się podobają. jeszcze wszystko może się zdarzyć więc się tak nie ciesz. Jeszcze połowy kadencji nie rządzą. 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UBewatelerp    - Komuchy 

                          - Dzieci komuchów 

                          - Wnuki komuchów 

 

 


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

kosc-rzucona-przynosi-czy-zabiera_2017-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6378

A tu Pan Kownacki zdaje się potwierdzać moje obawy. Czyli do planowanych dat należy dorzucić tak z 5lat poślizgu, nie mówiąc o radarze.

http://www.tvn24.pl/wiceszef-mon-bartosz-kownacki-w-jeden-na-jeden-o-zakupie-patriotow,755647,s.html

Marks50 pytał o alternatywę. Ano była.tylko że niemiecka i też nie wypasiona, ale za to na MANie a nie przyczepie czyli bardziej mobilna. I była by już parę lat temu na stanowiskach. :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Jak kiedyś trafisz do szpitala to takie pytanie swojej rodzinie mógł będziesz zadać. Ciekawe czy się tak uśmiechał będziesz? Nie życzę ci tego ale widać jak niski jest twój poziom. Bo nawet z tego, że ktoś do szpitala trafił jaje se robisz.

 

 

 

 

A widzisz mój jest niski ,a Twój ani niski, ani wysoki i wychodzi że żaden z tych. :P  :P  :P 

Edytowano przez akowicz111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@mirro o tym nie będzie z tobą nikt z pisowców dyskutował bo to nie na ich możliwości umysłowe. Widzisz czym oni się zajmują. Wrzucają tu jakieś durnowate śmieci bo tymi śmieciami karmi ich ich pisowska propaganda. Dostosowując poziom do ich możliwości. 

Co do Patriot to normalne, że odwlekane są terminy bo to ponoć ma kosztować 30 mld zł. A kto ma na to pieniądze? Helikoptery caracal nie zostały kupione. Miał być BH ale nie ma kasy na takie zbytki. Kasa jak to w socjalizmie musi iść na socjal. A takie zbytki jak uzbrojenie to kiedyś tam się kupi. 

@akowicz111 mój poziom jest jak piszesz. gdzieś po środku. Nie uważam się za najmądrzejszego na świecie. Ale nigdy nie nabijam się ze stanu zdrowia cz tego, że ktoś trafił do szpitala. Nawet tych z którymi się politycznie nie zgadzam.Co wam wyborcom pisu bardzo często się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel81    6

Gdzie ten naiwniak co zakładał temat "Prezydent Duda, najlepszy prezydent dla rolników"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6378

Ten co zakładał temat to pół biedy. Ja głosowałem na Prezydenta obecnego Dudę Andrzeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

@mirro o tym nie będzie z tobą nikt z pisowców dyskutował bo to nie na ich możliwości umysłowe. Widzisz czym oni się zajmują. Wrzucają tu jakieś durnowate śmieci bo tymi śmieciami karmi ich ich pisowska propaganda. Dostosowując poziom do ich możliwości. 

Co do Patriot to normalne, że odwlekane są terminy bo to ponoć ma kosztować 30 mld zł. A kto ma na to pieniądze? Helikoptery caracal nie zostały kupione. Miał być BH ale nie ma kasy na takie zbytki. Kasa jak to w socjalizmie musi iść na socjal. A takie zbytki jak uzbrojenie to kiedyś tam się kupi. 

@akowicz111 mój poziom jest jak piszesz. gdzieś po środku. Nie uważam się za najmądrzejszego na świecie. Ale nigdy nie nabijam się ze stanu zdrowia cz tego, że ktoś trafił do szpitala. Nawet tych z którymi się politycznie nie zgadzam.Co wam wyborcom pisu bardzo często się zdarza.

 Wiesz co Hubertyss to jest portal rolniczy i nikt nie musi się znać na wojsku . Mirek  jest w tym może dobry i to ciągnie . W innych krajak wysokorozwiniętych nie uczą się wszystkiego tylko w danym kierunku to też mają poziom słaby .

W rolnictwie jest zawarte  wszystko trzeba się znać prawie na wszystkim ale na uzbrojeniu czy wojsku ?

Może ty napiszesz w czym jesteś dobry które dotyczy rolnictwa i podyskutujemy .

Ja ci kiedyś pisałem o wioskowym głupku i wcale nie miałem ciebie na myśli . To był taki przykład , że nic nie potrafił zrobić a wypowiedzi miał na poziomie profesora i tak go przezywają .  

 

Ty się nigdy nie nauczysz wpadać w sidła ? Nie raz pisałem że uderzyć w stół a nożyce się odezwą . Myślałem , że ty cwańszy lis jesteś . Czy ja pisałem do ciebie , ze kogoś wykorzystałeś ? Na pewno każdy kogoś kiedyś wykorzystał tylko w jakim stopniu .

Co do podwyżek paliwa to droższe jak w Niemczech nie będzie  . Jak mnie będzie stać to będę kupował . Nikt podwyżek nie lubi ale teraz kupiłem po 3.7 zł . Jak będzie droższe to zapłacę 4 zł a już płaciłem ponad 5 zł . I co mi włos z głowy spadnie .  Nigdy nie zajmuj się bzdetami . Tego nie widzisz , ze Lot się rozwija i przynosi zyski ? Że stocznie zaczynają pracować co za ówczesnego rządu już nie miały miejsca bytu . Zaraz zaczniesz mi przedstawiać co Pis złego zrobił . Zanim to zrobisz odnieś się czy Po miało rację likwidować te zakłady . 

 

 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

A tu Pan Kownacki zdaje się potwierdzać moje obawy. Czyli do planowanych dat należy dorzucić tak z 5lat poślizgu, nie mówiąc o radarze.

http://www.tvn24.pl/wiceszef-mon-bartosz-kownacki-w-jeden-na-jeden-o-zakupie-patriotow,755647,s.html

Marks50 pytał o alternatywę. Ano była.tylko że niemiecka i też nie wypasiona, ale za to na MANie a nie przyczepie czyli bardziej mobilna. I była by już parę lat temu na stanowiskach. :D

Czyli obecna władza odniosła wielki sukces w 2027 roku :blink:  :P   :lol:

 

Dziś przeczytałem jak to opłata paliwowa przyniesie ok 5 mld do budzetu. z podatku bankowego ok 4 mld,. Z 500+ wraca do budzetu pewnie ok 20% w podatku vat więc to nastepne 4,5 mld . Cżęściowo kasa z 500+ wraca w CIT firm co maksymalnie może dać kolejne 4 mld.  Już mamy 17,5 mld a pewnie jeszcze sporo rzeczy które przeoczyłem jak podniesienie kwoty wolnej od podatku czy większe wpływy z PIT wymuszone podniesieniem płacy minimalnej.i zaraz to co dane i wzięte się zbilansuje. Za rok czy dwa okaże się że dali 20 a zabierają 30 i znowu wyjdzie to co od zawsze mówi JKM że  by dać 500 trzeba zabrać 700. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25487

Ten co zakładał temat to pół biedy. Ja głosowałem na Prezydenta obecnego Dudę Andrzeja.

Biorąc pod uwagę, że koniecznie chciałeś spełnić obowiązek obywatelski i zagłosować to czy miałeś inną alternatywę w drugiej turze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6378

Tu nie chodzi o alternatywę. Po prostu wiązałem pewne nadzieje ze zmianą pokoleniową na tym stanowisku. Decyzję podjąłem świadomie, bez oglądania się na mniejsze zło. Oprócz tego zasadnym wydawało mi się wietrzenie otoczenia Pałacu Prezydenckiego tak w pionie wojskowym jak i cywilnym. 

Takie zmiany przynoszą czasem zbawienny skutek i pewne rzeczy przestają być niemożliwe.

W zasadzie Prezydent mógłby mi odpowiedzieć w następujący sposób. :D

"Jeśli nie spełniam Twoich oczekiwań – nie obrażaj się. Przecież to są Twoje oczekiwania, a nie moje obietnice. – Friedrich Hebbel"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

mogles glosowac na jaroslawa kaczynskiego-na to samo by wyszlo, a tak to adrian cie zrobil w ch*ja....

 

po pisiecznicy okazalo sie ze prezes juz nie szuka prawdy-juz doszedl[ pierwszy raz w zyciu w wieku 68 lat-to chyba do ksiegi guinnessa sie nadaje] do niej-jak to powiedzial-sprawdzam zeby nie przekrecic-bylo tak czy bylo tak-niewazne wazne sa 2 pomniki. niech stawia, za pare lat spotka je los tych lenina....

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy to prawda że Wałęsę na misięcznicę zamknęli w KOcborowie :P :P ?Podobno się bali że cyrk znowu zrobi B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Jak w TVPis tak mówili to musi być prawda


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak zamawiacie już paliwo ze wschodu w związku z zapowiadaną podwyżką podatków przez PiS? 

 

Wrócą złote czasy dla "prywatnych dostawców" i "zbieraczy paragonów" na stacjach ;).

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Trzeba kupić ile limit pozwala przed podwyzką i tyle. Szara strefa na obszarach przygranicznych w sposób oczywisty się zwiększy. Zapewne tez opału pójdzie więcej


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno. No i chłopcy na stacjach bardzo dobry "dodatek" będą mieli za wystawiane faktury a na dużych stacjach śmiało 1000L dziennie mogą tak zrobić. U nas jest stawka 10gr za wyfakturowany litr. zawsze to prawie 80 groszy na litrze zostaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Mirro, z całym szacunkiem (jako osoby, którą postrzegam za najbardziej zrównoważoną w tym temacie forum), ale zaskoczyłeś mnie.

Rozumiem kwestię "zmiany pokoleniowej", też miałem nadzieję, że coś takiego nastąpi..., że pewni ludzie odejdą do lamusa, a na ich miejsce wejdą nowi, młodsi, pragnący szczerze zrobić coś dobrego dla Ojczyzny. Byłem w błędzie - tych "młodych" ktoś uczył, prowadził, kreował i w efekcie uzależnił. Pokazał, co znaczy być "politykiem" w Polsce i jakie z tego mogą płynąć korzyści. Co gorsze oni uczą następców...

Wcześniej był prezydent w opozycji do rządu, to było złe. Później prezydent popierał rząd, i nie było lepiej... Czy jest teraz?

Piszesz o świadomym wyborze, nie wiedziałeś kto wystawił jego kandydaturę? Jaka partia popiera tego "bezpartyjnego" człowieka z nikąd? Gdzie wcześniej pracował? Z kim był związany?

Może nie chciałeś wiedzieć, wnikać, Twoje prawo, ale czy nieświadomość (?) może być podstawą świadomego wyboru?

Nie traktuj tego proszę, jako atak na Ciebie, ja tylko chciałbym zrozumieć motywy i sposób postrzegania (zakładam) młodszej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj