Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

mirro    6400

Prawda jest taka . Ten kto chce kogoś wykorzystać będzie za opozycją . Ten kto ma trochę sprawiedliwości będzie popierał obecny rząd choć nie doskonały . 

Ciekawe jak się nie sprawdzą brednie tych krytykujących rząd i Trumpa pewnie edytują swoje posty i na pewno nic nie będą pamiętać a jak się im przypomni jakie brednie pisali to powiedzą udowodnij .

Kiedy nie sprawdzą się moje przewidywania będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Może ty tak ale ci inni to i tak będą mówić że białe to czarne i na odwrót . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Masz rację PIS tak bedzie mówił swojemy elektoratowi. To sie zapewne nie zmieni


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Zaraz ci napisze że ówcześni bandyci prowadzili heroiczny bój przeciw komunistycznemu zniewoleniu. Tak naprawde to on tych dzielnych patriotów do wiezień wsadzał i należy mu zabrac co sie da, a tych co zamknął rehabilitować  i dać  dodatek kombatancki :unsure:

 

Marek - sytuacja jest analogiczna. Wałęsa bedąc po stronie władzy chciał pałować ówczesną opozycje ty będąc po stronie władzy masz nadzieje pałować obecną opozycję. Czym się od niego różnisz? 

 

Zacytuj  mi  gdzie napisał  o  pałowaniu  opozycji ???

Pisałem tylko o  Bolku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

To on się nie zalicza do opozycji? Byłego prezydenta chcesz pałować ?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Co to zrobią salony z zwykłego elektryka .

Wałęsa: gdybym był Tuskiem kazałbym pałować Solidarność. Sam bym spałował Dudę

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Ty szykuj sie na miesiecznice . Tranparenty  przygotowane, hasła wyuczone?

Wiesz , mnie to wali a Ty dalej podniecaj się przemówieniem Jarosława. Pójdą i przyjdą.

 

Akowicz111, w zwiazku z tym iż deklarujesz się jako mieszkaniec Podlasia mam dla Ciebie takie ot coś.

https://wiadomosci.wp.pl/w-prl-polowal-na-groznego-przestepce-zostal-postrzelony-przez-ustawe-blaszczaka-obniza-mu-rente-6141606008322177a

Powiedz mi jak się na to zapatrujesz? Interesuje mnie opinia ludzi autentycznie związanych z tamtym rejonem. Tylko opinia, żadnych wycieczek ad personam. Co myślisz o odpowiedzialności zbiorowe zastosowanej w tym przypadku?

Nie deklaruję , tylko takie zrządzenie losu że tu się urodziłem i tu mieszkam.

Do takich ,,kwiatków,, podchodzę z dystansem. Opiszę Ci w skrucie historię z życia nie z internetu; Gość 93 lata , znam go osobiście ma status żołnierza AK, ( AK w większości zobowiązuje tak czy nie?) siedział 6 miesięcy za przynależność.  Od jego wnuków wiem że wysądził ponad 150 tyś/zł i prawdopodobnie to nie wszysyko. A z relacji mego dziadka i osób (starszyzny) z innych miejscowości to był pospolity ,,słoninnik,,( tak nazywali w moich stronach ludzi co przychodzili uzbrojeni po żywność ,brali bez pytania co chcieli a nie jeden dostał po mordzie jak się opierał) ot i była jego cała walka z ówczesną władzą.Tak że ,,prawo prawem,, a ,,prawda prawdą,, :(

Edytowano przez akowicz111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

zbyszko pamietasz

 

akowicz -takich to byla spora grupa, jesli nie wiekszosc, bo przeciez cos musieli jesc i pic, gdzies w zimie mieszkac,w cos sie ubrac -a chlopi to raczej dobrowolnie swojego majatku nie oddaja.......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

a paliwko  o 0.25 do gory szlak mni trafia a ten pis to oszalal

Kalkstain oszalał :P

Nikt nie chce tu wytłumaczyć dlaczego jest korzystne by państwo miało więcej a obywatel mniej :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

zbyszko pamietasz

 

akowicz -takich to byla spora grupa, jesli nie wiekszosc, bo przeciez cos musieli jesc i pic, gdzies w zimie mieszkac,w cos sie ubrac -a chlopi to raczej dobrowolnie swojego majatku nie oddaja.......

 

Przeczytaj sobie dokładnie co napisałem .

 

Mirek widzisz na twoje pytanie padły dwie różne odpowiedzi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606

Kilka powodów dla których kocham PO. Wspólne sadzenie Lipy razem z pułTuskami przez osiem Lat. FspULne bigosowanie i Lewatywka. Paliwo po 7zł. Polskość nienormalność. Ch Dpa i kamieni kupa. Zmieńta pracę weźta kredyt itp itd.... A podczas G20 mesje pułTusk rzekłbył do Pana Trumpa który chwalił Polskę że takie ciepłe przyjęcie w Polsce że to prezent od Polaków dla pułTuska. Jak bardzo trzeba być zakłamanym aby móc choćby tak pomyśleć ?! AngeLa na to że piękne przemówienie i że mógł je wygłosić od razu u Nas w BrukseLi a nie w Warszawie. Patrzę słucham i nie wierzę. Kocham PeŁo i bedem za nich razem z ubewatelami stał Z O MOcno

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Wiesz , mnie to wali a Ty dalej podniecaj się przemówieniem Jarosława. Pójdą i przyjdą.

 

Nie deklaruję , tylko takie zrządzenie losu że tu się urodziłem i tu mieszkam.

Do takich ,,kwiatków,, podchodzę z dystansem. Opiszę Ci w skrucie historię z życia nie z internetu; Gość 93 lata , znam go osobiście ma status żołnierza AK, ( AK w większości zobowiązuje tak czy nie?) siedział 6 miesięcy za przynależność.  Od jego wnuków wiem że wysądził ponad 150 tyś/zł i prawdopodobnie to nie wszysyko. A z relacji mego dziadka i osób (starszyzny) z innych miejscowości to był pospolity ,,słoninnik,,( tak nazywali w moich stronach ludzi co przychodzili uzbrojeni po żywność ,brali bez pytania co chcieli a nie jeden dostał po mordzie jak się opierał) ot i była jego cała walka z ówczesną władzą.Tak że ,,prawo prawem,, a ,,prawda prawdą,, :(

Piszę  deklarujesz ponieważ każdy w internecie i na forum też może pisać co chce.

Moje pytanie zawierało odniesienie do ustawy  deubekizacyjnej. Kiedyś wyrażałem swoje zaniepokojenie iż zostanie zrobiona krzywda ludziom autentycznie służącym współobywatelom. Czy nie masz wrażenia że to już stało się faktem? A skoro tak to co dalej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Jeszcze  krzywda mu się nie stała, bo ustawa wchodzi chyba od 1 października. Pokrzywdzonych mniej lub bardziej było ,jest i będzie. I ani ja ,ani Ty tego nie zmienimy. :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Zostaje się sąd polski a potem Sztrasburg . Ciekaw jestem co by orzekli . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606

Piszę  deklarujesz ponieważ każdy w internecie i na forum też może pisać co chce.

Moje pytanie zawierało odniesienie do ustawy  deubekizacyjnej. Kiedyś wyrażałem swoje zaniepokojenie iż zostanie zrobiona krzywda ludziom autentycznie służącym współobywatelom. Czy nie masz wrażenia że to już stało się faktem? A skoro tak to co dalej? 

 

a przejmował się ktoś za komuny kombatantami wojennymi  zresztą dzisiaj też emeryturami 600zł ?? i paczkę dostają dzisiaj żywnością 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Piszę  deklarujesz ponieważ każdy w internecie i na forum też może pisać co chce.

Moje pytanie zawierało odniesienie do ustawy  deubekizacyjnej. Kiedyś wyrażałem swoje zaniepokojenie iż zostanie zrobiona krzywda ludziom autentycznie służącym współobywatelom. Czy nie masz wrażenia że to już stało się faktem? A skoro tak to co dalej? 

Cała sytuacja to szkolny przykład  działania najgroźniejszej grupy - głupich i pracowitych

 

Roman oczywiście że się przejmowali opróćz partyzantki, bandyterki czyli tzw wyklętych.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606

nimi się przejmowali tuski 

Internowany w stanie wojennym, w wolnej Polsce wyróżniony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski działacz rolniczej „Solidarności”, żyje w skrajnej nędzy Osiemdziesięcioletni Zbigniew Adamczuk, działacz rolniczej „Solidarności”, wegetuje w małym budyneczku przy oborze. Bez bieżącej wody i pieca. Jest po zawale, wymaga całodobowej opieki.

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

A to was muszę zmartwić. Ludzie dostają już decyzje z pionu emerytalno- rentowego że od października ich emerytura wynosić będzie tyle a tyle. Dostał też ten człowiek ranny podczas zatrzymania bandyty. Czy coś Was tu nie razi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

2000 nawet na waciki nie starczy

a tysiące dla kiszczaka i jemu podobnych wam nie przeszkadzały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

A brak pewności że narażasz życie dla właściwej opcji, a z chwilą dojścia do władzy innych stajesz się z automatu przestępcą w ogóle Cię nie zastanawia? Zabranie świadczeń na podstawie kwitu z IPN bez wyroku sądu, albo konieczność udowadniania przed nim że czegoś się nie zrobiło jest zgodne z porządkiem prawnym? A może to ta nowa sprawiedliwość społeczna. Pal licho te pieniądze, ale przyklaskując takim działaniom dajecie politykom prawo do kolejnych tego typu działań. Zaraz się okaże iż w służbach mundurowych co zmiana rządów to kolejna grupa będzie be. To ma być budowanie porządku prawnego. Jak już skończycie zemstę to czekajcie aż przyjdą po Was.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Jedyną odpowiedzią na zle dzialanie pis to jest : " za po bylo gorzej", "jestes za po", " za Tuska bylo 5 zl i jakos sie nie burzyliscie a teraz tylko wzrośnie 20groszy", " jest 500 + mozemy sie troche dolozyc" ewentualnie noc nie powiecie na temat. Dodam jeszcze planowany wzrost cen energii, wzrost ubezpieczenia samochodu chyba juz 2 raz za pisu. Trzeba zapytac Beate, tak jak Hofman zapytal Tuska( za posrednictwem dziennikarzy 8 lat temu)- kiedy pani premier sama tankowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Ja umiem czytać a ty doczytałeś tam że napisano "może wynosić" i że te obliczenia są teoretyczne. Ja się odniosłem do konkretnych faktów. Po ile jest gaz w USA i po ile ryscy sprzedają go nam. Wychodzi 24 dolary różnicy. Na korzyść ruskiego. A ile będzie kosztował ten amerykański na naszym brzegu tego nie wie nikt. Bo widać, że najlepiej wychodzą te kontrakty spotowe o czym tam tez napisano. Więc wychodzi na to, że nie ma co podniecać się obiecankami Trumpa i lepiej łapać okazje rynkowe jak ta z czerwca. Bo stałe źródło za które i tk musimy płacić na zasadzie płać i płacz mamy w Katarze. Szkoda tylko, że nie znamy ceny z dostawy z czerwca i nie wiemy jaka tak na prawdę okazja to była.

Ale nawet jeśli przyjmiemy prawdziwą cenę gazu 180 dolarów jak podano w tekście. To widać, że gazprom jest w stanie sprzedawać gaz taniej. Więc ta cała inicjatywa gazowa terminalu w Polsce i Chorwacji i zaopatrywania trój morza jest bez sensu. Bo Gazprom i tak zejdzie z ceną, że nikt nie kupi od nas tego gazu z USA. Węgrzy już to pokazali i podpisali umowę z gazpromem.

 

 

A co to politycy pisu byli nie dowartościowani? Jeszcze pochwał im potrzeba było. Co to w Polskę nie wierzyli? Nie wiem o co ci chodzi z tymi gejami? Ja tam nim się nie stawałem przed wizytą Trumpa i teraz się nie staje. Miałeś z tym jakiś problem?

 

 

Nikt nie kazał ganić. Tylko ten wykład z historii to był tani chwyt. Bo jak pokazała czerwcowa dostawa gaz kupiony bez polityki może być tańszy niż ten z obiecanek. Czyli znowu wychodzi na to, że ta wizyta oprócz 5 minut chwały i dowartościowania się niektórych nic nam konkretnego nie dała.

Jakie 24 dolary różnicy na korzyść ruskiego? Zastanów się jeszcze raz nad tym co napisałeś? 3 dni pisania jaki to najgorszy interes na świecie zrobił Polski rząd a jak przychodzi do faktów to zmiana tematu. Ile płacimy za ruski to tylko teoria bo kontrakt Pawlaka jest tajny, ale ruski obniżą i będą sprzedawać taniej również nam. Tak jak sprzedawają taniej po otwarciu gazopartu na litwie czy gdzieś tam doczytaj w linku który wkleiłem. Poza tym Trump powiedział że może i drożej nie kupimy bo Duda jest dobrym negocjatorem.Więc trzy dni bicia piany a pkaże się że ten gaz jest tańszy od ruskiego to napiszesz na forum że się pomyliłeś.A inni jak pisali że Polska miała zbankrutować po pół roku rządów, dolar miał być po 5 a euro i frank po 6, inlacja miała być hiperinflacja, Polska Grecją można tak wymieniac w nieskończoność, gdzie te wszystkie przepowiednie wyznawców totalnej? Ile tam uroslo tej Twojej nowoczesnej a ile spadło pisowi w sondażach bo tak się ekscytowałeś sondażami po wyborach jak wszyscy znawcy wieszali psy na pisie i troche ludzie zwątpili w ich polityke. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

kosc-rzucona-przynosi-czy-zabiera_2017-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj