Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

mirro    6402

A tu dla piewców sukcesu w kwestii Patriotów. Pełny tekst z podpisami memorandum w kwestii dostarczenia systemu. :D

https://www.facebook.com/gdziewojsko/photos/rpp.147562418587525/1625969634080122/?type=3&theater

Cytat dla leniwych z tego dokumentu

"Niniejsze Memorandum Intencji nie jest uważane za prawnie wiążące na mocy prawa międzynarodowego. Dokument nie daje żadnego upoważnienia do wykonywania jakiejkolwiek pracy, ani nie obliguje do żadnego wiążącego zobowiązania na mocy prawa krajowego Stanów Zjednoczonych lub Polski do dokonania lub zapewnienia jakiegokolwiek wkładu finansowego lub niefinansowego lub dostawy jakiegokolwiek systemu przeznaczonego do obrony lub realizowania jakiejkolwiek formy obrony dla każdej ze stron pod jakimkolwiek warunkiem."

Nie ma to jak trąbić o sukcesie choć nie załatwiło się nic.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Wow - takie programy Cię porywają ? :o  To Ja wolę już TVP ABC .Ten stary brodaty Cię urzekł , czy co ?

 Po prostu lubię wysłuchać wszystkich stron kto ma jakie zdanie i z tych wypowiedzi wyciągam wnioski .

Ludzie mówią sobie prosto w oczy a nie jak na tym forum . Lat nie wiadomo płeć nie powiem . :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W sumie dobrze wysłuchać wszystkich , a nie tylko "swoich" , ale mnie na ogół nudzą takie programy . Wystarczy mi skrót takiego . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onczyono    0

https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=s%C4%99dzia+s%C4%85du+najwy%C5%BCszego+za+10+tysi%C4%99cy

 

I co:

- Prawo czy (nie jest to alternatywa, tylko koniunkcja)

- Sprawiedliwość.

 

No takie, jeszcze coś "pomiedzy słowami" -- "Wy to i tak nie pamiecie" - Jak On powiedział\zakomunikował (ten Tusk tzw.) - podatek na miedx.

 

Pamiętam to dobrze -- 4 miliardy stracił - to jest piz*a pier**lona, która wtyka nos w nieswoje sprawy.

 

Te 4 miliardy, to chodzi o KGHM - na gieldzie, co raptem ni ztąd ni zowąd - poleciało w pizdu.

Edytowano przez onczyono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Słuchaliscie jak ta babeczka posługuje sie angielskim? Nie wiem czy u nas ktoś ma takie zdolności.

Wręcz rozbrajające jest to jak ludzie podniecają się tym, że ktoś pół godziny mówił po angielsku bez tłumacza. No po prostu szaleństwo, poziom dobrej szkoły średniej, czy jeszcze niższego stopnia edukacji? No plus jakieś slownictwo, nazwijmy je, branzowe. Rozumiem - ich pokolenie pewnie nie miało ani w podstawówce, ani w szkole średniej innego języka obcego jak rosyjski, ale pchając się na stanowiska, które mają kontakt z przedstawicielami innych państw,, chyba wyoadałoby coś już w tej materii sobą reprezentować.

Wydaje mi się, że angielski każdy polityk (reprezentujący kraj na zewnątrz)powinien mieć w małym palcu, a niemiecki, czy francuski przynajmniej komunikatywnie (tylko czekam na argument w stylu " niech oni się polskiego uczą, czemu to my mamy się dostosowywac"). Nie chodzi mi o jakiś przytyk dla obecnego obozu władzy, bo wiadomo jak to było za poprzedników. Tylko tak ogólnie, odnośnie naszych szanownych reprezentantów ludu.

Tematu zamówień dla obronności, czy kwestii podatkowych nikt nie podejmuje, z pro-pisowskiej strony forumowej barykady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 Po pierwsze tej technologi w Patriot, którą my chcemy nie ma żaden kraj, ponieważ jest w fazie projektowej albo prototypu. Trochę to ryzykowne kontraktować produkt nie używany nawet w kraju producenta.

Po drugie Caracal w wersji morskiej to Super Puma, śmigłowce obsługujące np. platformy wiertnicze.

Po trzecie Śmigłowce morskie czyli ZOP, SAR, CSAR to maszyny ściśle specjalistyczne i mające specjalistyczne wyposażenie. Dlatego ich ilość jest znacznie mniejsza od pozostałych rodzajów. Jeżeli my potrzebujemy ogólnie około 16 szt  to 20 szt francuskich nie jest niczym dziwnym. Tym bardziej że były uzupełniane innymi maszynami,

Po czwarte, Francuzi wycinają w swojej armii wszystkie typy poniżej Caracala . Ten typ ma być standardem.

Dalszą część postu pozostawiam bez komentarza bo czasami ręce opadają.

 

Trzeba było  oglądać  Program Anity Gargas na temat Caracali to byś  takich  Bredni  nie  wypisywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Ale się rozpisaliście o tym drogim gazie z Usa. Moim zdaniem Trumpowi chodziło o to że będzie droższy niż ta pierwsza dostawa która się właśnie rozpręża w Świnoujściu a była kupiona taniej niż gaz rosyjski z rury. Nawet na tvn bis o tym mówili i pisząhttp://tvn24bis.pl/surowce,78/ile-moze-kosztowac-gaz-lng-ze-stanow-zjednoczonych,754854.html ale przecież jak można udowodnić że ziemia jest płaska to też niektórzy to zrobią byle dokopać pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

Trzeba było  oglądać  Program Anity Gargas na temat Caracali to byś  takich  Bredni  nie  wypisywał

 

To ta co udowodniła zamach w Smoleńsku? Ona co tydzień ma jakąś nową rewelacje ale napewno w sprawie Caracali ma rację :blink:

 

@Pawel, tam napisano ze może będzie po ok 180 USD czyli mniej wiecej po tyle ile kupujemy. Zaskakuje mnie tylko 7% różnicy  w cenach miedzy nami a  Niemcami. Tyle tu wieszano psów jaki to niekorzystny , skandaliczny i antypolski kontrakt na gaz zawarto a tu w sumie nie jakieś wielkie różnice. Może to tylko takie paliwo dla głupków. Wbito fakt do głowy i teraz się to samo nakręca :D

Trump to biznesmen. Nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie czemu chcąc coś sprzedać  nie zachwalał tego mówiąc że jest tańsze od ruskiego tylko droższe od Katarskiego?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3471

@PawelWlkp

Od modrego to i dobrze posłuchać :) , ja TVN24 nie oglądam bo nie mam ale ten artykuł wytłumaczył ładnie o co chodzi .

 

 Co do partnerek życiowych politykierów i głów państwa to  nikt nie przebije Makarona :). A i sam Makaron pokazał duszę pajaca przepychając się przez innych oficjeli aby być bliżej Trumpa , internet ma z niego bekę :) Oczywiście Aniela obowiązkowo na zdjęciu masoński koszyczek z rąk robi :) Tusk obok Junckera  bo jak by trzeba było marynarkę podać czy buta przetrzeć rękawem :) Oczywiście przed Tuskiem  Putin a na prawo od "słońca Peru" Tereska May . Początkowo myślałem że do zdjęcia stoją przypadkowo ale niestety to jest celowo ustawiane i wymowa zdjęcia też nie jest przypadkowo . Lewaki na lewo a Trump na prawo i do niego leciał Makaron . Po zdjęciu wszyscy niestety poszli na lewo został tylko Trump z Macaronem który zaczyna dyskusje :) Może chciał zapytać jakiego kremu na noc używa Melania bo jak się nie dowie to mu jego emerytowana nauczycielka spać nie da .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

marks - a dlaczego uważasz że Pawel jest niebieski ? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3471

Ulman przez parę stron starałeś się udowodnić że należy kupować gdzie jest najtaniej a teraz piszesz że Niemcy kupują taniej ale to "tylko 7 %" :) człowieku ogarnij się albo jesteś za niskimi cenami i namawiasz by kupować najtaniej a za chwilę "tylko 7 % " , ja bym się pokusił nawet o stwierdzenie że te 7% to jest koszt tranzytu który umorzył Pawlak dla ruskich i dlatego maja taniej :) choć przesył jest tańszy . To jest forum rolnicze więc jeśli każdy rolnik zbierał by o 7% więcej z pola albo sprzedawał by o 7% drożej - wierz mi na słowo że na tym forum nie było by nikogo bo każdy za te 7 % by siedział na wczasach za granicą :)


marks - a dlaczego uważasz że Pawel jest niebieski ? :huh:

 

Nie rozumiem pytania ? Gdzie kiedy tak napisałem ? uważałem?

(Post wygenerowany automatycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cytuję - Od modrego to i warto posłuchać .   Modry to - mocno niebieski . ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Ulman przez parę stron starałeś się udowodnić że należy kupować gdzie jest najtaniej a teraz piszesz że Niemcy kupują taniej ale to "tylko 7 %" :) człowieku ogarnij się albo jesteś za niskimi cenami i namawiasz by kupować najtaniej a za chwilę "tylko 7 % " , ja bym się pokusił nawet o stwierdzenie że te 7% to jest koszt tranzytu który umorzył Pawlak dla ruskich i dlatego maja taniej :) choć przesył jest tańszy . To jest forum rolnicze więc jeśli każdy rolnik zbierał by o 7% więcej z pola albo sprzedawał by o 7% drożej - wierz mi na słowo że na tym forum nie było by nikogo bo każdy za te 7 % by siedział na wczasach za granicą :)

 

Nie rozumiem pytania ? Gdzie kiedy tak napisałem ? uważałem?

(Post wygenerowany automatycznie)

No to niemcy kupują taniej od nas a my drożej od nich . Różnica to 7% Czego tu nie rozumiesz? 

Jak 7% wrunkuje twoja dochodowość to współczuję :(


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Mistrzu ekonomi z pod GS nikt nie karze ci się od Rosji uzależniać. Można dywersyfikować i kupować od innych. Ale po co przepłacać i robić to na kolanach?

 

A tu dla piewców sukcesu w kwestii Patriotów. Pełny tekst z podpisami memorandum w kwestii dostarczenia systemu. :D

https://www.facebook.com/gdziewojsko/photos/rpp.147562418587525/1625969634080122/?type=3&theater

Cytat dla leniwych z tego dokumentu

"Niniejsze Memorandum Intencji nie jest uważane za prawnie wiążące na mocy prawa międzynarodowego. Dokument nie daje żadnego upoważnienia do wykonywania jakiejkolwiek pracy, ani nie obliguje do żadnego wiążącego zobowiązania na mocy prawa krajowego Stanów Zjednoczonych lub Polski do dokonania lub zapewnienia jakiegokolwiek wkładu finansowego lub niefinansowego lub dostawy jakiegokolwiek systemu przeznaczonego do obrony lub realizowania jakiejkolwiek formy obrony dla każdej ze stron pod jakimkolwiek warunkiem."

Nie ma to jak trąbić o sukcesie choć nie załatwiło się nic.

 

 

To ta co udowodniła zamach w Smoleńsku? Ona co tydzień ma jakąś nową rewelacje ale napewno w sprawie Caracali ma rację :blink:

 

@Pawel, tam napisano ze może będzie po ok 180 USD czyli mniej wiecej po tyle ile kupujemy. Zaskakuje mnie tylko 7% różnicy  w cenach miedzy nami a  Niemcami. Tyle tu wieszano psów jaki to niekorzystny , skandaliczny i antypolski kontrakt na gaz zawarto a tu w sumie nie jakieś wielkie różnice. Może to tylko takie paliwo dla głupków. Wbito fakt do głowy i teraz się to samo nakręca :D

Trump to biznesmen. Nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie czemu chcąc coś sprzedać  nie zachwalał tego mówiąc że jest tańsze od ruskiego tylko droższe od Katarskiego?

 

 To, co Niemcy robią ze swoim krajem, to ich sprawa i nie zamierzam za dużo się wtrącać. Lubią, kiedy ich kobiety są obmacywane i gwałcone przez dzikusów, których sobie w ideologicznym obłędzie sprowadzili, lubią, kiedy ich sklepy są rabowane a miasta palone przez plemiona czerwonych barbarzyńców, których sobie latami hodowali, nie przeszkadza im bezradna, sparaliżowana polityczną poprawnością władza i policja, nie oburzają media zideologizowane i zakłamane w stopniu porównywalnym tylko z prasą sowiecką, pasuje im mieć oligarchiczne rządy kilkuset zblatowanych ze sobą bonzów, dla których partie, wybory i inne demokratyczne błyskotki są tylko fasadą.O ile jednak Niemcom mogę dobrze życzyć, współczuć, czy w końcu wzruszyć ramionami mówiąc „jak sobie ścielecie, tak się wyśpicie”, to wobec rodzimych folksdojczów, ochoczo łaszących się do każdego, w kim widzą potencjalnego sojusznika przeciwko Polsce, polskiej tradycji, religijności, zawsze gotowych pluć na własną Ojczyznę z zagranicznych mediach i łasić się o sankcje i połajanki – trudno mi się oprzeć odrazie i pogardzie. Od pokoleń jest u nas taka stale się odradzająca grupa, nieważne, czy nazwiemy ją renegatami, czy „najgorszym sortem” ale  potoczny stereotyp związał taką postawę z pamięcią o Konfederacji Targowickiej.Niestety, potomstwo w skolonizowanej Polsce rozrodziło się. Może niezbyt licznie, ale za to w punktach kluczowych dla kontroli państwa, wytwarzając powiązania umożliwiające mu wywieranie na nasz los wpływu daleko większego, niż by to wynikało z jego siły w demokratycznych procedurach.To ludzie gotowi w każdej chwili służyć każdemu kolonizatorowi, który zechce Polskę poddać swej kontroli i wyzyskowi, zwłaszcza gdy czyni to pod pozorem „modernizacji” To nie tylko grupa interesu – to pewnego rodzaju instynkt,Fakt, że w tej chwili akurat klei się potomstwo Krońskiego do Niemców, to przypadek?, kwestia „mądrości etapu” i nawet trudno samych Niemców czy innego pochodzenia eurokratów winić, potrzebują, to biorą i używają... Gdyby próbowali nas kolonizować, jak przed wiekami, Szwedzi, renegaci by się łasili do Szwedów..Nie lubię takich ludzi również dlatego, że staram się być w swych ocenach racjonalny, spokojny i analityczny, a wobec tych… powiem najdelikatniej, jak umiem, wobec tych wyrodzonych z polskości b...i bardzo trudno mi zachować profesjonalny chłód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Alamo piękny wywód. Ja wiem, ze tobie w koło gwałty i Muzułmanie w głowie. Ale tu teraz o czym innym rozmowa. Więc poco cytujesz posty na inny temat i komentujesz tymi swoimi bredniami, które wypisujesz w kółko za każdym razem takie same?

 

 

​Hubertuss w każdej plotce jest trochę prawdy i w twoim poście też jest trochę prawdy . Co do rolnika gdy przyjedzie przedstawiciel handlowy to nie pokazują tego telewizje na całym świecie jak go chwali . 

 

Ktoś napisał że po co słuchać Trumpa jak historię Polski zna . Bardziej chorej wypowiedzi nie czytałem . Mi było miło jak mówił prawdę o Polsce i ją chwalił nie tak jak Niemcy i Ruscy próbując zafałszować historię .   

 

Kadził ci tylko i brał cie na tani chwyt. On historii Polski nie zna ma to w d. To było na zasadzie, że się tego nauczył i za miesiąc zapomni. O ile z kartki nie czytał bo przyznam, że przemówienia nie oglądałem. Jak kiedyś w szkole wykuć zdać i zapomnieć. tak to działa. Ale widać naiwnych nie brakuje co się na te tanie chwyty biorą.

Masz rację tv na całym świecie wizytę Trumpa pokazały. Ale jak myślisz, że puszczały całe te wywody o naszej historii to jesteś w błędzie. W newsach liczą się krótkie urywki. I w świat poszło jak Polacy biją brawo i skandują jego nazwisko. Bo co mieszkańców innych krajów obchodzą wywody o historii Polski.

 

 

PiS  samoloty Rządowe kupuje na kolanach ?? możesz  to  rozwinąć ???

Na kolanach  PO-PSL  kupowali Gaz  od Ruskich

Helikoptery  od  Francuzów  które   był kiepskie nie sprawdzały się  w warunkach  morskich  itd. Nawet  Armia  Francuska ma ich  bodajże 20szt  takie dobre  są  :D :D

Kolejna sprawa  Łupki  gdzie  są  co  PO  przez  5 lat  zrobiło   wygoniło  Amerykanów  i  z Gazu  Łupkowego  została Lipa.

 

Wizyta  Trumpa  pokazała  Całemu  światu  o  Historii  Polski  który  tyle  razy   była  i  jest  zakłamywana  nawet  przez  Obame.   Skąd  masz  informacje  że  Gaz  z Ameryki  będzie   Droższy  od Ruskiego  bo  Trump  sobie  tak  zażartował :lol:

PO-PSL  zaczeło  zabiegi  o Batrię  Patriot  ale  Rząd  PiSu  załatwił  Patriot  z najnowszą  technologią   którą  ma tylko kilka  krajów.

 

Ale  widać  że  w Końcu  mamy  Prawdziwy  Rząd  i  Armię  która  sieje  postrach  że  nawet  Putin  się  przestraszył  i  ominą  terytorium  Polski  Lecąc  na  G20 :D :D :D

Brawa  dla  Antoniego

 

Mogę to rozwinąć nawet przetargu nie zrobili. Tylko ydali lekką ręką nasze pieniądze na swoje luksusy. Po co rządowi aż 5 samolotów? A nawet jeśli potrzeba może air bus sprzedał by taniej? A może boeing widząc konkurencje ze strony airbusa obniżył by cenę.

Po i psl kupowało gaz od ruskich bo terminal nie działał. Skąd mieli kupić?

Caracal spełniał podstawowe kryteria i jak się okazuje po tym co potem planowano kupić od amerykanów nie był w cale taki drogi. Teraz nie mamy żadnych helikopterów. A w zeszłym roku miało już być ich kilka z polskich zakładów. Ot kłamliwa propaganda pis. Caracal zły ale za to nie bezie nic.

Z tymi łupkami to może i dobrze, że pogonili amerykanów. Bo raz, że skończyło by się na wydojeniu naszych durni a dwa metody wydobycia tego gazu są wciąż dyskusyjne pod względem szkodliwości dla ludzi i środowiska.

Jesteś nastepny naiwny z pokazaniem całemu światu tej naszej historii. Kogo to na świecie obchodzi. Ludzie tylko newsy w wiadomościach oglądają. A te z reguły to sekundy migawek z klaskającymi widzami i skandującymi nazwisko Trump. 

Rząd pisu tak nam załatwi Patriot jak załatwił śmigłowce. Jak amerykanie kiedyś zechcą t sprzedadzą. Tylko nie wiadomo kiedy. Bo jak już pisałem jak był Obama w zeszłym roku to też coś podpisywali.

 

Trzeba było  oglądać  Program Anity Gargas na temat Caracali to byś  takich  Bredni  nie  wypisywał

 

Nie każdy jest taki głupi by oglądać ten kłamliwy bełkot.Przykładem jak propaganda pisu wami manipuluje w sprawie caracala jest podawanie ceny względem innych krajów. Ale nikt nie dodaje wam, że tamte kraje dokupują kilka maszyn. A my chcemy wszystko z dodatkowym wyposażeniem, symulatorami, częściami zamiennymi, szkoleniem pilotów i obsługi i off setem.

 

Ale się rozpisaliście o tym drogim gazie z Usa. Moim zdaniem Trumpowi chodziło o to że będzie droższy niż ta pierwsza dostawa która się właśnie rozpręża w Świnoujściu a była kupiona taniej niż gaz rosyjski z rury. Nawet na tvn bis o tym mówili i pisząhttp://tvn24bis.pl/surowce,78/ile-moze-kosztowac-gaz-lng-ze-stanow-zjednoczonych,754854.html ale przecież jak można udowodnić że ziemia jest płaska to też niektórzy to zrobią byle dokopać pis

 

Szkoda, że bardzo nie wiele zrozumiałeś z tego artykułu. Zainteresowały cię spekulacje i domniemania. Jak również przechwałki Morawieckiego. A nie zwróciłeś uwagi na suche liczby. Gaz w USA kosztuje 161 dolarów. A ruski sprzedawany dla nas 185. To co myślisz, ze ci za 24 dolary za 1 tys m będą go skraplać wieźć statkiem przez pół świata i rozprężać u nas. I myślisz, że my go jeszcze nakładając swoje marże sprzedamy komuś z Europy Środkowo wschodniej? Gazprom zawsze nas przebije. Węgrzy już to zrozumieli i wypieli się na tą inicjatywę Trój morza prezentowaną na szczycie i kupili gaz u ruskich.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Ktoś tu mówił że po co rozmawiać o podwyżce której jeszcze nie ma, tymczasem niedługo się okaże https://www.wprost.pl/kraj/10064020/Posiedzenie-Sejmu-przedluzone-Poslowie-zajma-sie-losami-ministra-rolnictwa-i-podwyzka-oplaty-paliwowej.html. Za to Ci sami piszą o wspaniałym tanim gazie który nas uniezalezni od rosyjskiego. A tak zapytam z ciekawosci ile na dzień dxisiejszy, gaz nie z Rosji stanowi w strukurze zakupow gazu ogółem?

Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

LNE! POLSKA ZAPŁACI OGROMNĄ KARĘ! WSZYSTKO DZIĘKI PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ!

 
 
Dobiegł końca trwający trzy lata proces, w którym oskarżone było państwo polskie. Za wybryki poprzedniej władzy tradycyjnie najpewniej zapłacimy wszyscy. Kwota, którą nakazano rządowi w Warszawie zapłacić, naprawdę robi wrażenie.grigori.jpg
 
ZOBACZ TAKŻE:
loading...
 
 
 
 

Dobiegł końca trwający trzy lata proces, w którym oskarżone było państwo polskie. Za wybryki poprzedniej władzy tradycyjnie najpewniej zapłacimy wszyscy. Kwota, którą nakazano rządowi w Warszawie zapłacić, naprawdę robi wrażenie.

 

Chodzi o sprawę wywłaszczenia firmy ubezpieczeniowej Abris Capital Partners z inwestycji w FM Bank, którego dokonano za rządów Platformy Obywatelskiej i PSL-u. Polska będzie musiała wypłacić sporą kwotę.

 

Instytut Arbitrażowy przy Izbie Handlowej w Sztokholmie wydał wyrok. Firma Abris poinformowała już o tym Ministerstwo Finansów. Mowa o kwocie ponad 2 miliardów złotych! To około 10 proc. rocznego kosztu programu Rodzina 500+.

 

Wyrok jest ostateczny. Sprawa dotyczy decyzji Komisji Nadzoru Finansowego, kiedy to nakazano firmie sprzedaż akcji FM Banku do końca roku 2014 w związku z „niewypełnieniem zobowiązań inwestorskich wobec KNF”. Komisji nie spodobał się fakt, że nie skonsultowano z nią zmian personalnych w Abris Capital Partners, w tym na stanowisku prezesa. Sprzedając akcje Abris stracił, na co z resztą skarżył się.

 

– Nie jesteśmy zadowoleni z ceny, jaką uzyskaliśmy w tym procesie. Nie odzwierciedla ona rzeczywistej wartości banku, a wynika wprost z przymusowej sytuacji, w której się znaleźliśmy, jako sprzedający nie z własnej woli. Cena ta ma się również nijak do wartości, jaką planowaliśmy uzyskać ze sprzedaży akcji banku w drodze IPO w 2018 roku – mówił w 2015 roku Paweł Gieryński.

 

Zasądzona kwota teoretycznie może być negocjowana między stronami.

za: pikio.pl / źródło: wolnosc24.pl

wRealu24.pl

 
 
 
Play Video
 
 
 
 
 

Zobacz również:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Bolek  sie   Biedak  przestraszył  Jutrzejszej  miesięcznicy  i  powalił  się  do  szpitala 

Wypiął  się  na Obywateli rp

:lol: :lol: :lol:

A miałem nadzieje że  mu jutro  pałką  wybiją  głupoty z głowy

:D :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Niestety program Benzyna Plus to dla zwolenników pis nie wygodny temat. Co potwierdza @marekfarmer wypisując dyrdymały o Walesie. Ciekawe czy dożyjesz jego lat i taki zdrowy będziesz?  Wolą podniecać się tym, że przyjechał Trump i obiecał sprzedawać nam gaz. Który kupić możemy i kopiliśmy bez jego obietnic. Z Kataru przez 20 lat mamy kupować 1,4 mld m rocznie możemy i z ameryki. Ale nie zmienia to faktu, że wizyta Trumpa oprócz słodkich słówek i 5 minut blasku w mediach światowych nic nie dał. Bo zaraz wieczorem w czwartek przyćmił to wszystko szczyt G 20 i jatki w Hamburgu.  W piątek już media światowe o Polsce nic nie mówiły. A wykład o historii nawet w czwartki w wiadomościach światowych mediów się nie pojawił bo to za ługie jak na newsy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dała , dała . Sami Polacy poczuli się bardziej dowartościowani , przez pochwały przywódcy mocarstwa . Teraz może tacy jak Ty zrozumieją , że nie musimy przyjmować bandytów i stawać się gejami , tylko dlatego że Merkel tak każe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

 To, co Niemcy robią ze swoim krajem, to ich sprawa i nie zamierzam za dużo się wtrącać. Lubią, kiedy ich kobiety są obmacywane i gwałcone przez dzikusów, których sobie w ideologicznym obłędzie sprowadzili, lubią, kiedy ich sklepy są rabowane a miasta palone przez plemiona czerwonych barbarzyńców, których sobie latami hodowali, nie przeszkadza im bezradna, sparaliżowana polityczną poprawnością władza i policja, nie oburzają media zideologizowane i zakłamane w stopniu porównywalnym tylko z prasą sowiecką, pasuje im mieć oligarchiczne rządy kilkuset zblatowanych ze sobą bonzów, dla których partie, wybory i inne demokratyczne błyskotki są tylko fasadą.O ile jednak Niemcom mogę dobrze życzyć, współczuć, czy w końcu wzruszyć ramionami mówiąc „jak sobie ścielecie, tak się wyśpicie”, to wobec rodzimych folksdojczów, ochoczo łaszących się do każdego, w kim widzą potencjalnego sojusznika przeciwko Polsce, polskiej tradycji, religijności, zawsze gotowych pluć na własną Ojczyznę z zagranicznych mediach i łasić się o sankcje i połajanki – trudno mi się oprzeć odrazie i pogardzie. Od pokoleń jest u nas taka stale się odradzająca grupa, nieważne, czy nazwiemy ją renegatami, czy „najgorszym sortem” ale  potoczny stereotyp związał taką postawę z pamięcią o Konfederacji Targowickiej.Niestety, potomstwo w skolonizowanej Polsce rozrodziło się. Może niezbyt licznie, ale za to w punktach kluczowych dla kontroli państwa, wytwarzając powiązania umożliwiające mu wywieranie na nasz los wpływu daleko większego, niż by to wynikało z jego siły w demokratycznych procedurach.To ludzie gotowi w każdej chwili służyć każdemu kolonizatorowi, który zechce Polskę poddać swej kontroli i wyzyskowi, zwłaszcza gdy czyni to pod pozorem „modernizacji” To nie tylko grupa interesu – to pewnego rodzaju instynkt,Fakt, że w tej chwili akurat klei się potomstwo Krońskiego do Niemców, to przypadek?, kwestia „mądrości etapu” i nawet trudno samych Niemców czy innego pochodzenia eurokratów winić, potrzebują, to biorą i używają... Gdyby próbowali nas kolonizować, jak przed wiekami, Szwedzi, renegaci by się łasili do Szwedów..Nie lubię takich ludzi również dlatego, że staram się być w swych ocenach racjonalny, spokojny i analityczny, a wobec tych… powiem najdelikatniej, jak umiem, wobec tych wyrodzonych z polskości b...i bardzo trudno mi zachować profesjonalny chłód.

https://ziemkiewicz.dorzeczy.pl/subotnik-ziemkiewicza/34830/O-potomstwie-Kronskiego-i-swierzbieniu-reki.html

Cytuj a nie wklejaj jak swoje.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Dała , dała . Sami Polacy poczuli się bardziej dowartościowani , przez pochwały przywódcy mocarstwa . Teraz może tacy jak Ty zrozumieją , że nie musimy przyjmować bandytów i stawać się gejami , tylko dlatego że Merkel tak każe .

 Pochwały może i były ale warto zastanowić się co ugrał Trump wstrzeliwując się w szczyt Trójmorza. Ano, jeśli cała ta inicjatywa nabierze realnych kształtów to ma dostęp do kolejnych rynków grupy państw. Państwa te jak wiadomo mają trochę pod górkę z samą Unią więc można je pompować polityką historyczną i czekać na swój moment.

Jeżeli pochwały Trumpa mają mi zastąpić offset związany z "Homarem" czy "Wisłą" to mam gdzieś takie na ramię broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jakby Trump zganił Polskę to by się opozycja cieszyła i wtedy byłby cacy . Jak wychwalał to się szuka drugiego dna . Czy któryś z was zasiał zboże i za tydzień sprzątał ? Na wszystko trzeba poczekać a nie bujać w obłokach 

 

Hubertuss ty wszystko wiesz to wytłumacz co wkleił Bogdan . LNE! POLSKA ZAPŁACI OGROMNĄ KARĘ! WSZYSTKO DZIĘKI PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ!

 

 

 

 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Pochwały czy ganienie ze strony innych państw, szczególnie tych leżących daleko, mają dla mnie drugorzędne znaczenie. Świadczą tylko o tym że ktoś widzi i docenia moje działanie, albo widzi i czuje się tym zaniepokojony. Był już taki, który zdaje się mówił " gospodarka głupcze". Rozsądek nakazuje w każdym przypadku przyjąć postawę chłodnego sceptycyzmu i ograniczonego zaufania. Rzucanie się w objęcia tego czy innego państwa historycznie nie wychodzi nam na zdrowie. A przecież jakaś nauka powinna z tego płynąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj