Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agrest    25581

Dziś w TVPinfo była zajawka na temat planu wizyty Trumpa i wiadomo że Duda się z nim spotka i z przywódcami międzymorza ale o Szydło czy Jarosławie ani słowa. Nieco to dziwne bo reżimówka powinna  wymienić ich jednym tchem a tu tylko Adrian wspomiany.  Obejżałem też "minęła dwudziesta"" i to samo. Ciekaw jestem czy tak faktycznie bedzie.

 

Nie wiem czym się nakręcacie jak od początku było wiadomo, że do tego spotkania nie dojdzie. Plotka była puszczona, żeby przez kolejny miesiąc opozycja miała o czym dyskutować.

http://niezalezna.pl/101098-wszyscy-o-tym-trabia-ordynarny-fake-news-takiego-spotkania-prezesa-pis-nigdy-nie-planowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

A Marek w to nie mógł uwierzyć i coś tam pisał o jakimś biuletynie :blink:

Jakby żydki wokół Trumpa pozwolili to Jarek poleciałby jak na skrzydłąch na spotkanie by budować pozycję. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/w-pis-trwa-walka-o-euro-2012,27121.html

 

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/300251-rekordowe-tlumy-nad-polskim-morzem-program-rodzina-500-dziala-w-zeszlym-roku-nie-bylo-nas-stac-na-wakacje-nasz-reportaz

 

 

widzisz jakie to proste 


 

PIS zorganizował euro? wybudował najwięcej autostrad?  Jak najdoższe na świecie jak pół europy buduje drożej? Ty tak na serio czy poprostu bezmyślnie powtarzasz?

 

 

Rekordowe koszty budowy dróg w czasie rządów Platformy Obywatelskiej
W 2012 roku pojawiły się doniesienia prasowe, że 10-kilometrowy fragment  ekspresowej obwodnicy Warszawy S8 między Konotopą i ul. Powązkowską kosztował ponad 2 miliardy złotych. Miał się on stać jednocześnie najdroższą drogą świata, ponieważ koszt 1 km tej drogi to 200 milionów złotych. Budowa podobnego pod względem uwarunkowania terenu odcinka autostrady na niemieckich równinach wynosiła 10 mln euro, czyli 40 mln zł za kilometr. Kilometr autostrady budowanej w Alpach kosztował Niemców i Austriaków 25 mln euro, czyli 100 mln zł. W Czechach koszt budowy kilometra autostrady wynosił od 1 do 2 mln dolarów. Wiadukt autostradowy Millau we Francji należący do najwyższych na świecie, którego filar wznosi się na 341 metrów, kosztował 394 mln euro, przeliczając na złotówki – około 1,5 mld złotych. Natomiast 91-kilometrowy fragment autostrady A2 z podłódzkiego Strykowa do Konotopy kosztował 3,2 mld zł.

 

nawet myli się według ciebie Europejskiego Trybunału Obrachunkowego  ale zA to w tvn racja ??


Jednak biorąc pod uwagę dane dotyczące kosztów budowy samej drogi z pominięciem kosztów projektów, wykupu gruntów itp., okazało się, że według raportu to w Polsce koszt budowy był i tak najwyższy. Przykładowo, bariery ochronne kosztowały w Polsce o 40% więcej, a beton stosowany do budowy mostów o 18% więcej niż w Niemczech. Niekiedy aż 10% kosztów budowy dróg pochłonęły wydatki na ekrany dźwiękochłonne ochraniające nawet pola i lasy. Bardzo drogie były też przejścia dla zwierząt, z których korzystają one niechętnie. Inwestycje są kończone były ogromnymi opóźnieniami. Według unijnych ekspertów, droższe autostrady budowane były też na odcinkach, gdzie wystarczyłyby drogi ekspresowe. :lol:  :lol:


Unijni urzędnicy zarzucają Polsce marnotrawstwo pieniędzy z Brukseli na budowę dróg. Okazuje się bowiem, że pomimo tańszej siły roboczej, budowa dróg w naszym kraju jest droższa niż w Niemczech - informuje "Rzeczpospolita". "Raport Europejskiego Trybunału Obrachunkowego 


18 miesięcy w Polsce zbankrutowało przeszło 320 firm budowlanych


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Widać że cie to rozmiekcza  i rozczula więc pozwól że dedykuje ci twa własną  " prawicową" myśl - A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci: Buuuchaaachaaaaaa!!! :lol: 

Za PIS Polske wybrano jako organizatora  co nie znaczy że oni Euro zorganizowali jak  napisałeś.

Dobrze że wklejasz całe teksty bo przynajmniej można się doczytać o co chodzi. Usiądź więc wygodnie i zobacz jak biegnie obwodnica Warszawy i przyjmij do wiadomości że wykupowano grunty gdzieś pewnie od 100 do 1000 Pln  za metr i w wielu przypadkach z całymi nieruchomosciami za które tez musiano zapłacić. Stryków -Konotopa to  91 km a francuzi za taka kasę tylko 2 wiadukty  wybudowali? To jest dopiero drogo! :D 

Trybunał sie nie myli ale podaje suche liczby a interpretacje dołozył PIS i ty to łykasz jak małpa kit.

Konieczność stosowania ekranów zawdzieczasz  http://www.rynekinfrastruktury.pl/wiadomosci/czlowiek-ktory-zaslonil-polske-ekranami-akustycznymi-wraca-do-rzadu-51817.html 

Przedwczoraj pisałeś w poscie 6471 "opłatę zapasową czyli ulmanku  wytłumaczę ci mf co miesiąc ustalał ile bd np w czerwcu 40 gr w maju 25 gr itd widzę ze lubisz takie klimaty 

a najlepiej jak miała tanieć czyli nie bardzo  laugh.png  laugh.png

za coś trzeba wybudować najdroższe autostrady świata "  a dziś krytykujesz dotychczasowe koszty budowy ze niby za drogie? :blink:  Może byłeś " na bani" wszak to niedziela była :wacko:

Pierwszy z brzegu artykuł o kosztach budowy autostrad http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/755251,ile-kosztuje-km-autostrady-w-polsce-drozej-niz-w-niemczech-i-czechach,id,t.html

Unijni urzędnicy ? a od kiedy to ty ich opinie bierzesz pod uwagę? Na pewno są sterowani porzez lewactwo Merkel i Tuska i dlatego Polskę krytykują

No i co że 320 firm zbankrutowało? Państwo wykonawcom zapłaciło? Zapłaciło!  A że gołodupce chcieli zrobić biznes życia jak z Amber gold , nie doszacowali kosztów, nie czytali umów i pewnie ich nie rozumieli a podpisali i tak sie kończy. Zreszta jak sie nie podoba to niech idą do sadu. 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3457

Weź mnie nie rozśmieszaj :) iść do sądu gdzie prokuratorem jest Kijanko a sędziami "kasta'' jak sami o sobie mówią :)

Nie ma co się oszukiwać że w Polsce budowano za drogo bo to nawet  mówili sami budujący i rządzący ,chyba nie chcesz dyskutować z faktami a może wczoraj urwałeś się z choinki ? i nie wiesz jak było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Kolego socjalisto - może więc powołać sądy ludowe jak za dobrych czasów by orzekały w imie "sprawiedliwości społecznej" 

Budowali drogo bo nie za swoje Jeśli piszesz że drogo to co w tym złego? Przebieg autostrad, ekrany  Szyszki ii inne pierdoły musiały kosztować. Jakbyś napisał że  rządzący przyznali że za drogo to może byłby powód do irytacji

Ciekawia mnie te porównania kosztów z Niemcami. Ostatnio jakoś nie kojarzę by u nich jakieś nowe autostrady budowali. Jeśli wiec sie porównuje koszty z lat 90 tych jak budowano w NRD ówku po zjednoczeniu i i nas 15-20 lat później to można sobie to w buty włożyc. 

Jesli budowano za drogo to co? Zamkna za to kogoś? Budowano w dużej mierze za kasa unijną więc po co się martwisz za unijnych płatników netto?

Niemcem jesteś  :blink: ?

Było drogo a teraz będzie lepiej http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/podwyzki-oplat-za-wode-prad-gaz-paliwa-co-szykuja-politycy/e2ljv8     :lol:

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Według unijnych ekspertów, droższe autostrady budowane były też na odcinkach, gdzie wystarczyłyby drogi ekspresowe. :lol:  :lol:

 

 Pewnie to tacy sami znawcy tematu jak ci co zafundowali dwa pasy zamiast trzech na autostradach. A teraz płacz że już się zatyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3457

 Tak tak ! Najlepsze są drogie słomiane inwestycje bo im droższa inwestycja tym dla konsultantów większy ..... koniaczek ? podwójny ? Proszę obejrzeć "Miś" . To już tego w ogóle nie mogę zrozumieć , Szyszko budował autostrady ? Jeśli coś nie pasiło można było zmienić ale najwidoczniej nie chciało się lub zostawiono gniot by nierozgarnięci ludzie mieli paliwo polityczne :)

Co do zatykania autostrad to dobrym przykładem było budowanie przez śp.Kolczyk który rozwijał asfalt jak sołtys z Wąchoca , bez zjazdów ,na rolce miał dwa pasy i jechał nimi przez duże miasta do samej granicy a teraz Poznań płacze że ciasno ale jak ciągnięto do samej granicy niepotrzebną autostradę to cichutko siedzieli bo będzie wygodnie Niemcowi się jechało .

Tak było a czy jest obecnie to dopiero zobaczymy .

Prosił bym tylko by rozmowa była merytoryczna i na temat a nie jak to którzy potrafią postawić hipotezę odnieść się do niej jako prawdy a na koniec rządają od innych by to przyjeli jako prawdę . Z takim podejściem to tylko do TVN  się zatrudnić oni lubią takich bajkopisarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A Marek w to nie mógł uwierzyć i coś tam pisał o jakimś biuletynie :blink:

Jakby żydki wokół Trumpa pozwolili to Jarek poleciałby jak na skrzydłąch na spotkanie by budować pozycję. 

 

Nie wiem  poco  takie  kłamstwa  wypisujesz

Nie pisałem nigdzie  że  Tramp  ma się  spotkać  z Kaczyńskim  i  nie pisałem o  żadnym  biuletynie

Płacą  ci  za  takie kłamstwa  czy  piszesz  je z własnej głupoty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Napisałem

 

Podobno Jarosław i Szydło nie mają co liczyć na spotkanie  a rozważane jest z Wałęsą Jakby tak wyszło to bedą jaja i ciekawe tłumaczenia.

 

Na to odpowiadasz 

 

 


Kto ci to powiedział  TieVN ??

Czy  wyczytałeś   to w Biuletynie  informacyjnym  Wariatkowa

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

A potem coś takiego

 


Nie wiem  poco  takie  kłamstwa  wypisujesz

Nie pisałem nigdzie  że  Tramp  ma się  spotkać  z Kaczyńskim  i  nie pisałem o  żadnym  biuletynie

Płacą  ci  za  takie kłamstwa  czy  piszesz  je z własnej głupoty ???

 

Jest was dwóch czy nieświadomość działań? :blink:  :blink:  :blink:

I kto tu kłamie? Płacą ci za takie kłamstwa czy tak jak każde dziecko i PISowiec wypirersz się rzeczy oczywistej :D  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Napisałem

Na to odpowiadasz 

 

 

A potem coś takiego

Jest was dwóch czy nieświadomość działań? :blink:  :blink:  :blink:

I kto tu kłamie? Płacą ci za takie kłamstwa czy tak jak każde dziecko i PISowiec wypirersz się rzeczy oczywistej :D  

 

Tak  masz rację  Pytałem Czy Czytałeś  biuletyn Informacyjny  Wariatkowa.

 

Ale  nigdzie  nie  pisałem  że  Kaczyński  ma się  spotkać  z Trumpem :lol: :lol: :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=zeLbNyJ6ci8       

 

 

 

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Marku ja też nie pisałem że tak twierdzisz ino się dziwie twojej reakcji po info że nasi mezowie stanu nie spotkaja się z Donaldem. Może prezes ma jakiś uraz zwiazany z tym imieniem :P​ 

 

 Tak tak ! Najlepsze są drogie słomiane inwestycje bo im droższa inwestycja tym dla konsultantów większy ..... koniaczek ? podwójny ? Proszę obejrzeć "Miś" . To już tego w ogóle nie mogę zrozumieć , Szyszko budował autostrady ? Jeśli coś nie pasiło można było zmienić ale najwidoczniej nie chciało się lub zostawiono gniot by nierozgarnięci ludzie mieli paliwo polityczne :)

Co do zatykania autostrad to dobrym przykładem było budowanie przez śp.Kolczyk który rozwijał asfalt jak sołtys z Wąchoca , bez zjazdów ,na rolce miał dwa pasy i jechał nimi przez duże miasta do samej granicy a teraz Poznań płacze że ciasno ale jak ciągnięto do samej granicy niepotrzebną autostradę to cichutko siedzieli bo będzie wygodnie Niemcowi się jechało .

Tak było a czy jest obecnie to dopiero zobaczymy .

Prosił bym tylko by rozmowa była merytoryczna i na temat a nie jak to którzy potrafią postawić hipotezę odnieść się do niej jako prawdy a na koniec rządają od innych by to przyjeli jako prawdę . Z takim podejściem to tylko do TVN  się zatrudnić oni lubią takich bajkopisarzy :)

Celna puenta. ;)

Od tamtych czasów nie wiele się zmieniło i czy to za SLD, PO czy PIS będą podobne kwiatki.Wszyscy buduja za nie swoje pieniądze, nie ponoszą odpowiedzialności i są wymieniani przy zmianie władzy z klucza partyjnego. Trzymajac sie klasyki filmowej "proponuje przesunąć kolegę śpiewaka do sekcji gimnastycznej" :)

 Ciekawe że Szyszko  wprowadził normy których skutkiem była masa ekranów a niedawno stwierdził że ekranów za dużo http://www.rynekinfrastruktury.pl/wiadomosci/szyszko-idzie-do-prokuratury-odwolujac-sie-do-wydanych-przez-niego-norm-wybudowano-zbyt-wiele-ekranow-54891.html

Tak jak w klasycznym socjaliżmie - dzielnie rozwiązuja problemy które sami stworzyli :blink:

Twierdzisz że A2 niepotrzebna? A co powinno być w zamian?

Jak w ostatnim akapicie zmieniłbyś TVN na TVP to bedzie taka sama prawda tylko przeciwny biegun

 

Nie wydaje sie wam że temat Smoleńska został zarzucony. Cisza jakaś dziwna  Antek temat omija, nie ma nowych niesamowitych informacji, oświadczeń komisji, ukrywanych dowodów itd 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

Widać że cie to rozmiekcza  i rozczula więc pozwól że dedykuje ci twa własną  " prawicową" myśl - A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci: Buuuchaaachaaaaaa!!! :lol: 

Za PIS Polske wybrano jako organizatora  co nie znaczy że oni Euro zorganizowali jak  napisałeś.

Dobrze że wklejasz całe teksty bo przynajmniej można się doczytać o co chodzi. Usiądź więc wygodnie i zobacz jak biegnie obwodnica Warszawy i przyjmij do wiadomości że wykupowano grunty gdzieś pewnie od 100 do 1000 Pln  za metr i w wielu przypadkach z całymi nieruchomosciami za które tez musiano zapłacić. Stryków -Konotopa to  91 km a francuzi za taka kasę tylko 2 wiadukty  wybudowali? To jest dopiero drogo! :D 

Trybunał sie nie myli ale podaje suche liczby a interpretacje dołozył PIS i ty to łykasz jak małpa kit.

Konieczność stosowania ekranów zawdzieczasz  http://www.rynekinfrastruktury.pl/wiadomosci/czlowiek-ktory-zaslonil-polske-ekranami-akustycznymi-wraca-do-rzadu-51817.html 

Przedwczoraj pisałeś w poscie 6471 "opłatę zapasową czyli ulmanku  wytłumaczę ci mf co miesiąc ustalał ile bd np w czerwcu 40 gr w maju 25 gr itd widzę ze lubisz takie klimaty 

a najlepiej jak miała tanieć czyli nie bardzo  laugh.png  laugh.png

za coś trzeba wybudować najdroższe autostrady świata "  a dziś krytykujesz dotychczasowe koszty budowy ze niby za drogie? :blink:  Może byłeś " na bani" wszak to niedziela była :wacko:

Pierwszy z brzegu artykuł o kosztach budowy autostrad http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/755251,ile-kosztuje-km-autostrady-w-polsce-drozej-niz-w-niemczech-i-czechach,id,t.html

Unijni urzędnicy ? a od kiedy to ty ich opinie bierzesz pod uwagę? Na pewno są sterowani porzez lewactwo Merkel i Tuska i dlatego Polskę krytykują

No i co że 320 firm zbankrutowało? Państwo wykonawcom zapłaciło? Zapłaciło!  A że gołodupce chcieli zrobić biznes życia jak z Amber gold , nie doszacowali kosztów, nie czytali umów i pewnie ich nie rozumieli a podpisali i tak sie kończy. Zreszta jak sie nie podoba to niech idą do sadu. 

 

po pierwsze to ty mi tu artykułów axel springera nie wciskał , po drugie chcesz mi mówić co o demie jest 4 km most w maszanej   co NAT metrową rzeczką pier**li słynny wiadukt  wart parę mil  to unas  jest najwięcej firm budowlanych i transportowych co pobankrutowało i do dzisiaj płacimy za te autostrady w odszkodowaniach wyczytałeś to gdzieś ???????? ciekawe czy ktoś to wlicza w koszty , a czytałeś ze bez wykupu i tak najdrożej wychodzi kocówka artykułu     

http://www.jara-law.pl/_generuj.publikacja.php?dd=1044&lang=pl

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/alpine;bau;chce;miliardowego;odszkodowania,171,0,750507.html

 

nawet niemiecką firmę w hulali  :lol:


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

ostatnia konferencja smolenska zostala odwolana po zmanipulowaniu testow wat-u, ktos przeczytal caly raport a nie tylko wyrwane z kontekstu wyniki ktore pasowaly podkomisji-zreszta po wyjezdzie berczynskiego, nic nie bedzie takie same,

za 5 dni bedzie wesolo-walesa swoje wazy wiec paru chlopa trzeba bedzie zeby go wyniesc :P  :P  :P  kazda powazna stacja informacyjna na swiecie to pokaze- to ostatni znany na calym swiecie symbol polski, nigdy nie zapomne jak na jakiejs zabitej dechami austryjackiej wsi nauczycielka tlumaczyla malym dzieciom skad jestesmy, dialekt tyrolski jest mi slabo znany ale zrozumialem bez trudu 2 nazwiska, to bylo w 92 r i w wolnej europie sprawa bolka byla szeroko omawiana.........

  

po poludniu lataly jakies dziwne samoloty- dopiero teraz mowili ze to 3 samoloty ktore przylecialy przed trumpem, ciekawe czemu do krakowa ? nie wiem jak to wyglada czasowo ale moze i krakow odwiedzi na chwile-tym bardziej ze w hamburgu juz od wczoraj czekaja na niego z goracym powitaniem-plona opony,lataja koktajle molotowa wiec w polsce moze chciec pobyc dluzej..

 

w niedziele po poludniu w sasiedniej wsi wysadzil sie w powietrze przy konstruowaniu bomby 14-letni emigrant z .. krakowa-gdy to byl jakis mlody uchodzca wszystkie media by o tym krzyczaly a tak to tylko kilka wzmianek na pasku- tak dzialaja media....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Latali nad Krakowem bo sprawdzali czy wasz smok wawelski śpi . :D  :D  :D Nie wiedzą  jakie zagrożenie może  z powodować .

   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

po pierwsze to ty mi tu artykułów axel springera nie wciskał , po drugie chcesz mi mówić co o demie jest 4 km most w maszanej   co NAT metrową rzeczką pier**li słynny wiadukt  wart parę mil  to unas  jest najwięcej firm budowlanych i transportowych co pobankrutowało i do dzisiaj płacimy za te autostrady w odszkodowaniach wyczytałeś to gdzieś ???????? ciekawe czy ktoś to wlicza w koszty , a czytałeś ze bez wykupu i tak najdrożej wychodzi kocówka artykułu     

http://www.jara-law.pl/_generuj.publikacja.php?dd=1044&lang=pl

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/alpine;bau;chce;miliardowego;odszkodowania,171,0,750507.html

 

nawet niemiecką firmę w hulali  :lol:

Jak sie denerwujesz to w twoim pisaniu jest totalny chaos myslowy. Spokojnie i po kolei. 

Które to niby źródło AS? Może obydwa naraz? Podaj jakieś wiarygodne jak to jest złe

O tym że płacimy odszkodowania za autostrady nie czytałem ale chetnie poczytam jak podrzucisz link. Coś mi się nie wydaje bo PIS by o tym trąbił na okrągło ale mogę się mylić.

Chwila! Jeśli płacimy za odszkodowania to płacimy też za 500+, tak?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Podobnież jak opozycja totalna dojdzie do władzy to zaprosi Marsjan . Nie może być gorsza . :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K8DhF4w.jpg

 

Gronkiewicz-Waltz ustalała z Merkel umieszczenie uchodźców w Warszawie. ,,Bardzo chętnie nam pomoże”. Wcześniej Prezydent mówiła: ,,Nie boję się Polski muzułmańskiej”

 

W TVN24 w programie „Fakty po Faktach” Hanna Gronkiewicz-Waltz skrytykowała politykę migracyjną PiS-u. Powiedziała, że muzułmanie z Bliskiego Wschodu nie powinni nikomu przeszkadzać.

 

Prezydent Warszawy, która nie chce stawić się przed komisją ds. reprywatyzacji, bryluje w mediach. W TVN24 była pytana o sprzeciw rządu wobec przyjęcia narzuconej przez UE kwoty uchodźców. Gronkiewicz-Waltz wyznała, że „przede wszystkim jest człowiekiem, a potem prezydentem” i, że „muzułmanie z Bliskiego Wschodu nie powinni nikomu przeszkadzać.”

Zdradziła, że we Francji rozmawiała na ten temat z Angelą Merkel, która miała zaoferować pomoc, głównie w zdobyciu niezbędnej wiedzy.

Pani Merkel powiedziała, że nam bardzo chętnie pomoże. Ich know how bardzo nam pomoże

-podkreśla.

Umiemy to robić, a czego nie umiemy, to się nauczymy

– tłumaczy.

Jak jednak prezydent Warszawy zdoła sprowadzić uchodźców do Warszawy? Padła wymijająca odpowiedź:

My to już organizujemy dla innych uchodźców i mamy centrum pomocy rodzinie, które jest w tym zakresie kompetentne, mamy urząd pracy.

 

Nie padły jednak żadne informacje na temat samego mechanizmu – czy podejmie taką próbę, jak prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, rozważający skorzystanie z unijnego programu.

 

Warto dodać, że już w 2015 roku Gronkiewicz-Waltz w Radiu Zet mówiła:

„Warszawa jest przygotowana na przyjęcie uchodźców”. „Nie boję się Polski muzułmańskiej.”

 
DDwf9veXsAQ7YY0.jpg

 

 


https://www.youtube.com/watch?v=PqxYald9Mw8

 

 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Iwanka Trumpowa zainteresowana tylko losami zydów pewnie ze wzgledu na męża. Stary coś tam plecie Adrianowi i razem robia groźne miny.

Melania to nie ma czasem silikonów?  ;)

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

http://www.pudelek.pl/artykul/95972/trump_o_lesbijskiej_sesji_swojej_zony_quotnie_ma_sie_czego_wstydzic_jest_pieknaquot_zdjecia/#

 

za małe na sztuczne 


Jak sie denerwujesz to w twoim pisaniu jest totalny chaos myslowy. Spokojnie i po kolei. 

Które to niby źródło AS? Może obydwa naraz? Podaj jakieś wiarygodne jak to jest złe

O tym że płacimy odszkodowania za autostrady nie czytałem ale chetnie poczytam jak podrzucisz link. Coś mi się nie wydaje bo PIS by o tym trąbił na okrągło ale mogę się mylić.

Chwila! Jeśli płacimy za odszkodowania to płacimy też za 500+, tak?

 

 co cie tak boli te 500+ zrób sobie dzieci ... to dostaniesz 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

W 95 roku i wieku 25 lat nie miała sztucznyh ale ja się pytam o stan obecny. :)

 

Ja juz dostaje  ale nie o to pytam.

Czy obecnie wszyscy płacimy za 500+?

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Ulman -   PiSowskie  500+  bierzesz   przecież  to zło.  Jesteś  jednym z tych jak to  pisałeś ??  Darmozjady  Patologia. Hodujesz  Patologie ???   

 

Mnie  ciekawi  jak by  wyglądała  Rozmowa  Gajowego z Trumpe   w 4 oczy. :lol: :lol: :lol:  Albo  Słońca  Peru  z przed  Emigracji :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Wszystko ci objaśnię ale chciałbym zacząć od odpowiedzi na pytanie  - czy wszyscy płacimy za 500+ ?  Mam nadzieje że Roman da radę odpowiedzieć.

 

Rozmowa   Trumpa z Komorowskim wyglądałaby tak samo jak Trumpa z Jarkiem lub z Szydło.  

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj