Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

tedek2    65

Marks50 patrzę że dotknęłrm czulego tematu. Tylko nie zglaszaj mnie zaraz do prokuratury albo sam dokonasz linczu. Ja nie lubie Pisu bo widze co robia to nieznaczy ze po byla dobra bardzo wszystko uogolniasz. Najlepiej cieszyc sie z mozliwego wzrostu cen paliwa o 6 % jesli marza i rafineria nie zmieni swojej ceny.

Morawiecki powiedział, że PiS nie podniosło podatków. To prawda, za to podnosi opłaty i wprowadza inne podatki. Podsumujmy #dobrazmiana

Wprowadzone w życie:
- podwyżka płacy minimalnej (czyli podwyżka ZUS),
- podatek bankowy,
- utrzymanie 23% stawki VAT, która miała zostać obniżona do 22% w 2017 r.,
- podatek podwodny (chyba wszedł już w życie),
- podwyżka VAT-u "od wyrobów z gumy i soczewki korekcyjnych" (raczej weszła w życie),
- wprowadzenie opłat na niektórych autostradach, drogach ekspresowych i krajowych,
- obniżenie kwoty wolnej od podatku dla większości podatników (TK nakazał rządowi PO-PSL podnieść kwotę wolną do 8 tysięcy, ale PiS wygrał wybory i sztuczką prawną pozostawił starą kwotę dla większości podatnikó),

W przygotowaniu:
- podatek od deszczówki i topniejącego śniegu (upadł?),
- opłata audiowizualna,
- podwyżka opłaty paliwowej,
- abonament węglowy,

Podatki "upadłe":
- podatek od handlu,
- podwyżka opłaty paliwowej (pierwsza próba w '16),
- ozusowanie wszystkich umów,
- ozusowanie osób zarabiających powyżej 30-krotności średniej krajowej,
- skok na OFE (choć to trudno nazwać podatkiem),
- podniesienie akcyzy na piwa i wina,
- podniesienie akcyzy na sprowadzane samochody,
- podatek wodny - od zużycia wody i sprowadzania ścieków do wód lub ziemi,
- podatek Religi,

Coś pominęliśmy? Źle zakwalifikowaliśmy?

Możemy również uwzględnić deficyt budżetowy, który jest przerzuceniem opodatkowania z "dzisiaj" na "jutro". Źródło libertarianin

Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3313

tedek2

By zadawać pytania kulturalnie było by odpowiedzieć wpierw no ale czego wymagać  od.....

ad. 1 podwyżka  płacy minimalnej  podniosła ZUS , a to dobre to może mieli obniżyć do 500 zł by płacić mniejszy ZUS :) (ale chłopie pojechałeś )

Ad2 Podatek bankowy wprowadził Belka

ad3 VAT podniósł Tusk na dwa lata już dawno choć nie zapowiadał tego w kampanii , PiS nigdy nie mówił o obniżeniu VAT w 2017

ad4 wymyślne podatki która narzuca UE niestety są wprowadzane ale to nie nowość , można by by było bardziej się temu postawić ale i tak są problemy z tym kołchozem więc wolę podatek od wody niż multikulti  a najlepiej jak by nie było jednego i drugiego ale na wszystko wpływu nie można mieć 

ad 5 upadłe podatki - zdecyduj się czy w końcu jesteś za wprowadzaniem podatków czy redukowaniem bo jak cię czytam to wychodzi że masz podatkową schizofrenię raz tak raz inaczej .Ciężko rozumujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Nie ma sensu zebym Ci odpowiadal na tamto pytanie. Przy wiekszej pensji palcisz wiekszy zus stawki wzrastaj. Korwin o tym mowil. O podatkach wstawilem z innej strony napisalem Ci zrodlo wiec naucz sie czytac a pozatym nie mowie o wptowadzaniu podatkow tylko napisalem co zrobi zrobil morawiecki. Troche dystansu jak masz zamiar mnie obrazic to zrob to chociaz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3313

Skoro raz już się wypowiedziałeś to co robisz na forum ? skoro nie zamierzasz udzielać się w dyskusji ? Nie ma sensu ?

Twoim zdaniem to najlepiej jak  by ludzie nic nie zarabiali bo wtedy nawet VAT by nie płacili bo niby z czego :) Nawet Ci podpowiem że przy większej pensji płacisz także większe podatki (jak byś nie wiedział) "ciężkim" człowiekiem jesteś nie zazdroszczę twojej rodzinie  :)

Skoro wspominasz o Korwinie to widzę że też mamy coś wspólnego i jesteśmy za rozpadem kołchozu europejskiego .

 Nie rozumiem  natomiast o co chodzi z Morawieckim , jakie źródło ?  Myślałem że człowiek powinien sam myśleć nie podawać gotowe formułki nie koniecznie sprawdzając ich wiarygodność a skoro znalazł w internecie to musi być prawda :)

Jak mogłeś odpowiedzieć na pytanie które dopiero dziś zadałem ? Opisujesz co by było gdyby , najpierw musi się coś wydarzyć by można było to skrytykować a nie lanie wody dla samego lania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

PiS nigdy nie mówił o obniżeniu VAT w 2017

.

Niejaki pan Kowalczyk mógłby się z Tobą nie zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Kim Ty jesteś ze interesuje Cie moje zycie rodzinne? Troche kultury. Ale nie dokladnie czytasz napisalem ze przy wiekszej pensji placisz wiekszy ZUS. A vat trzeba obnizyc
Marks dyskusja z Toba nie ma sensu wkoncu sprowadzisz mnie na swoj poziom i pokonasz doswiadczeniem.
Źródło napisalem wyraznie Libertarianin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3313

Teraz rozumiem o co chodziło ci z tym źródłem , już sprawdzam i co widzę samych zagranicznych przedstawicieli . Z pewnością dbają o dobro Polski  :) choć bym miał  prawdziwy osąd musiał bym zapoznać się z tym(...... nie wiem co to ) dłużej .

Oj nie obrażaj się . Sorry ale sam prowokujesz żeby Cię obrazić a teraz focha strzelasz :)

Podstawowe prawa kultury są takie że jak się wchodzi to się puka (taki żart ) ale jesteśmy jak dzieci ; ja ci zarzucam że kulturalnie nie odpowiadasz a ty mi że nie kulturalnie czepiam się . Jesteśmy siebie warci :)  Dobrze by było porozmawiać na argumenty ale skoro nie chcesz trudno , co miałeś do powiedzenia już napisałeś :) na poprzednich stronach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    475

Ktoś tu pisał że PO i PIS to to samo bagno. To jaka alternatywa ?

 

 

Ktoś kto nie obieca że więcej da z kieszeni obywatela, a taki kto przestanie zabierać.

Na razie nie widać nic na horyzoncie ale czemu się dziwić jak ostatnio komuchy z krzyżami w zębach  wygrały mówiąc że są prawicą.

Śledząc ten temat jak i rozmowy na co dzień to większość ludzi to lewactwo i komuchy, którym to się należy coś zawsze i chcieli by coś dostawać tylko puste główki nie pojmują ze trzeba zabrać więcej aby coś dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Masz odpowiedz rzad Po psl. A kto chce podniesc zjednoczona prawica tj pis. Wiec co ja tu zlego napisalem. W tym zrodle sa podane juz wprowadzone oplaty, te ktore jeszcze nie weszly w zycie i te ktorych nie udalo sie wprowadzic Pisowi. Wiec co to akurat ma wspolnego z zagranicznym dbaniem o sprawy polskie w celu jakis korzysci jak to jest zwykly zbior informacji?



Kto ci to powiedział TieVN ??

Czy wyczytałeś to w Biuletynie informacyjnym Wariatkowa

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:


Marku ja np slyszalem to dzis w radiu zet. Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Marks50 patrzę że dotknęłrm czulego tematu. Tylko nie zglaszaj mnie zaraz do prokuratury albo sam dokonasz linczu. Ja nie lubie Pisu bo widze co robia to nieznaczy ze po byla dobra bardzo wszystko uogolniasz. Najlepiej cieszyc sie z mozliwego wzrostu cen paliwa o 6 % jesli marza i rafineria nie zmieni swojej ceny.

 

Morawiecki powiedział, że PiS nie podniosło podatków. To prawda, za to podnosi opłaty i wprowadza inne podatki. Podsumujmy #dobrazmiana

 

Wprowadzone w życie:

- podwyżka płacy minimalnej (czyli podwyżka ZUS),

- podatek bankowy,

- utrzymanie 23% stawki VAT, która miała zostać obniżona do 22% w 2017 r.,

- podatek podwodny (chyba wszedł już w życie),

- podwyżka VAT-u "od wyrobów z gumy i soczewki korekcyjnych" (raczej weszła w życie),

- wprowadzenie opłat na niektórych autostradach, drogach ekspresowych i krajowych,

- obniżenie kwoty wolnej od podatku dla większości podatników (TK nakazał rządowi PO-PSL podnieść kwotę wolną do 8 tysięcy, ale PiS wygrał wybory i sztuczką prawną pozostawił starą kwotę dla większości podatnikó),

 

W przygotowaniu:

- podatek od deszczówki i topniejącego śniegu (upadł?),

- opłata audiowizualna,

- podwyżka opłaty paliwowej,

- abonament węglowy,

 

Podatki "upadłe":

- podatek od handlu,

- podwyżka opłaty paliwowej (pierwsza próba w '16),

- ozusowanie wszystkich umów,

- ozusowanie osób zarabiających powyżej 30-krotności średniej krajowej,

- skok na OFE (choć to trudno nazwać podatkiem),

- podniesienie akcyzy na piwa i wina,

- podniesienie akcyzy na sprowadzane samochody,

- podatek wodny - od zużycia wody i sprowadzania ścieków do wód lub ziemi,

- podatek Religi,

 

Coś pominęliśmy? Źle zakwalifikowaliśmy?

 

Możemy również uwzględnić deficyt budżetowy, który jest przerzuceniem opodatkowania z "dzisiaj" na "jutro". Źródło libertarianin

hehe dawno się nie uśmiałem zobacz parę stron wstecz  platforma 100 podatków nowych wymyśliła wciągu 2 lat 

opłatę zapasową czyli ulmanku  wytłumaczę ci mf co miesiąc ustalał ile bd np w czerwcu 40 gr w maju 25 gr itd widzę ze lubisz takie klimaty 

a najlepiej jak miała tanieć czyli nie bardzo  :lol:  :lol:

za coś trzeba wybudować najdroższe autostrady świata ,

 

tu masz twoją dobrą zmianę 

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Rzad-walczac-z-kryzysem-wydrenuje-nasze-kieszenie-1981642.html :lol:

25.02.2010 Warszawa (PAP) - Sprzedaż piwa w Polsce w 2009 r. spadła o ponad 10 proc. Przyczyną tego było m.in. podniesienie akcyzy o 13,6 proc. - poinformowali w czwartek przedstawiciele Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego Browary Polskie.

 

za po dźwigali wszystko co było możliwe 

29.04.2010 Warszawa (PAP/media) - Rynek wódki w Polsce dopadł kryzys - alarmuje "Parkiet", który dotarł do wyników badań firmy Nielsen.

Na podstawie słabej sprzedaży I kwartale, kiedy to popyt na wódkę zmalał w naszym kraju o ok. 2,5 proc. producenci przewidują, że w całym 2010 r. Polacy kupią mniej alkoholu niż w roku ubiegłym.

Jest to skutek kryzysu i podwyżki akcyzy - uważają cytowani przez gazetę specjaliści. Jeszcze w ubiegłym roku sprzedaż wódki wzrosła o 3,2 proc. Eksperci przewidują, że w tym roku może ona spaść nawet do niespełna 10 proc. (PAP)

 

Rząd o 4-proc. wzroście akcyzy na papierosy od 1 stycznia 2011 r.

 

31.08. Warszawa (PAP) - Rada Ministrów przyjęła we wtorek założenia do projektu nowelizacji ustawy o podatku akcyzowym, które przewidują 4-proc. wzrost akcyzy na wyroby tytoniowe - poinformowało Centrum Informacyjne Rządu

W 2011 roku czeka nas podwyżka podatków, w górę idą m.in. wszystkie stawki VAT-u czy akcyza - mówi Krzysztof Kolany, analityk Bankier.pl w rozmowie z Jarosławem Rybą.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/CnB-W-2011-roku-podatki-wzrosna-2256885.html

czyli za po dźwigać podatki  sprzedać 40% majątku narodowego okraść offe przelicytujesz mnie ?? ULMAN ALBO POSTRASZYĆ CIE JAK TUSK WYBORCÓW KACZYŃSKIM :lol:  

29.03.11 Katowice (PAP) - Akcyza na węgiel może wynieść ok. 36 zł na tonę, jednak będzie ona ostatecznie uzależniona od jego wartości opałowej - poinformował PAP wiceminister finansów Jacek Kapica.

Uwaga! Akcyza na oleje i smary niezgodna z dyrektywą :lol:

17.08. Warszawa (PAP) - Akcyza na węgiel i koks, której wprowadzenie planowane jest na 1 stycznia 2012 r., da budżetowi około 143 mln zł - szacuje resort finansów w uzasadnieniu do opublikowanego w środę projektu nowelizacji ustawy o podatku akcyzowym.

COŚ CHCESZ DODAĆ ULMAN ??? :D

W tym momencie Polska ma najdroższą akcyzę na elektryczność

http://www.bankier.pl/wiadomosc/W-tym-momencie-Polska-ma-najdrozsza-akcyze-na-elektrycznosc-2406738.html

 

Może do wyborców Pis dotrze kolorowy wykres ☺attachicon.gifCapture+_2017-07-04-06-16-59.png

 

niestety tak to jest jak się patrzy tylko przez pryzmat dobroci platformy 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Czy ja napisalem kiedys ze po jest dobre? Oj nie ladnie mi cos wmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3313

A kto napisał że " tedek2 powiedziałeś że po jest dobre" ? Kolega powiedział że wszystko spostrzegasz z punktu widzenia PO . Oj coś jednak nie szwankuje :) To właśnie Kolega tedek2 wciska kit na swój temat jako by był bezstronny , obiektywny i rezolutny . Niestety chyba tylko naiwny by się nabrał na obiektywizm tedek2 :) . Może nas oświecisz jaki masz punkt odniesienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Czy ja napisalem kiedys ze po jest dobre? Oj nie ladnie mi cos wmawiac

 

napisałeś wyborcy pisowcy ???  zapomniałeś ze wszystkich rządzonych to własnie pis  i sld wybudował najwięcej autostrad, pis zorganizował euro 2012  a za pełowcuw zrobili s półeczki typu euro 2012 których powkładali siebie ludzi i zarabiali 45 tys + 50tyś premii każdy miesiąc 

i tak po 2011 powstały najdroższe autostrady na świecie tylko nowak był zadowolony ja popieram Kukiz  

czy ja ci napisałem ze jesteś lewakiem ?? tylko lepsza opcja polityczna ...

pozdrawiam 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246

pis wybija zdrowe tuczniki i rozdaje 500+ na balety rodzicom ciekawe ile dzieci wyslali na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

pis wybija zdrowe tuczniki i rozdaje 500+ na balety rodzicom ciekawe ile dzieci wyslali na wakacje

 

nie słyszałeś cała biedota nad morzem według tvn ???


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

jebni sobie 5 dzieci i wychowuj zA 2500 szczyt marzeń ?? ja bym ci współczuł obowiązków 


Niejaki pan Kowalczyk mógłby się z Tobą nie zgodzić.

 

Pan Kowalczyk złożył do banku 25 000 zł na cztery lata na procent składany. Jaka kwotę będzie miał na koncie po tym okresie, jeśli oprocentowania w
banku wynosi 10% w skali roku, a odsetki kapitalizuje się:
a) co roku
b) co sześć miesięcy
c) co trzy miesiące

W każdym przypadku wykonaj obliczenia uwzględniając 18-procentowy podatek od dochodów kapitałowych, jak i pomijając ten podatek.

 

zadanie z matematyki  :P


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Do marks
Pryzmat dobroci po napisal. Ty nawet czytac nie umiesz
Jesli tak postrzegam czyli uwazam ze po bylo dobre a tak nie jest. Czy musze odpowiadac pelnymi zdaniami zebys zrozumial co mam na mysli? Glosowalem za gosciem od kukiza

Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Mnie zastanawia skoro ona i jej przełożony maja taką słabą pamięć to jak zostali zatrudnieni w prokuraturze.

Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

 

Kto ci to powiedział  TieVN ??

Czy  wyczytałeś   to w Biuletynie  informacyjnym  Wariatkowa

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Dziś w TVPinfo była zajawka na temat planu wizyty Trumpa i wiadomo że Duda się z nim spotka i z przywódcami międzymorza ale o Szydło czy Jarosławie ani słowa. Nieco to dziwne bo reżimówka powinna  wymienić ich jednym tchem a tu tylko Adrian wspomiany.  Obejżałem też "minęła dwudziesta"" i to samo. Ciekaw jestem czy tak faktycznie bedzie.

 

Nie ma sensu zebym Ci odpowiadal na tamto pytanie. Przy wiekszej pensji palcisz wiekszy zus stawki wzrastaj. Korwin o tym mowil. O podatkach wstawilem z innej strony napisalem Ci zrodlo wiec naucz sie czytac a pozatym nie mowie o wptowadzaniu podatkow tylko napisalem co zrobi zrobil morawiecki. Troche dystansu jak masz zamiar mnie obrazic to zrob to chociaz dobrze

PIT tez będzie większy jak podstawa wzrasta. Podnosząc minimalną płacę państwo zapewnia sobie wieksze wpływy przerzucając ciężar na złych kapitalistycznych pracodawców.

Socjaliści nie rozumieją Korwina a niektórzy nawet nie rozumiom 

 

napisałeś wyborcy pisowcy ???  zapomniałeś ze wszystkich rządzonych to własnie pis  i sld wybudował najwięcej autostrad, pis zorganizował euro 2012  a za pełowcuw zrobili s półeczki typu euro 2012 których powkładali siebie ludzi i zarabiali 45 tys + 50tyś premii każdy miesiąc 

i tak po 2011 powstały najdroższe autostrady na świecie tylko nowak był zadowolony ja popieram Kukiz  

czy ja ci napisałem ze jesteś lewakiem ?? tylko lepsza opcja polityczna ...

pozdrawiam 

PIS zorganizował euro? wybudował najwięcej autostrad?  Jak najdoższe na świecie jak pół europy buduje drożej? Ty tak na serio czy poprostu bezmyślnie powtarzasz?

 

nie słyszałeś cała biedota nad morzem według tvn ???

I pewnie zaraz powiesz że dzięki 500+ dzieci zobacza morze :P

 

 

Pan Kowalczyk złożył do banku 25 000 zł na cztery lata na procent składany. Jaka kwotę będzie miał na koncie po tym okresie, jeśli oprocentowania w

banku wynosi 10% w skali roku, a odsetki kapitalizuje się:

a) co roku

B) co sześć miesięcy

c) co trzy miesiące

W każdym przypadku wykonaj obliczenia uwzględniając 18-procentowy podatek od dochodów kapitałowych, jak i pomijając ten podatek.

 

zadanie z matematyki  :P

Pan Kowalczyk jest idiotą i nic nie dostanie bo nie ma na rynku takich ofert jak 10% do tego z kapitalizacją . Wyciulaja  go jak Amber Gold.  :lol:

 

 

Nawet Kukiz zaczyna powoli to widzieć http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/kukiz_pis_wraca_do_socjalizmu/149274

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj