Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5574

Kaczyński nie rządził tylko na majdan jeżdził małymi nóżkami tupał a głupek Kurski selfie sobie robił. Miliard euro pożyczyli sku...om a ty masz chyba wybiórczą pamięc jak twierdzisz że Kaczyński mniej popiera UPAinę od PO. Do tego za obecnych rządów bardziej uwidoczniły sie resentymenty UPA wyparcie sie Wołynia ale PISowi i tobie to nie przeszkadza. 

Wybić dziki do zera ? :blink:  Jakbyś miał jakiekolwiek pojecie o naturze i przyrodzie to takich absurdów byś nie proponował. Jak wogóle jesteś rolnikiem to chyba bardzo młodym że takie pierdoły pocisjkasz. Wybij do zera muchy w swojej oborze lub wytruj do zera chwasty na swoim polu  Buuuchaaachaaaa :P! .Może mysliwi maja iść zwarta tyralierą od bieszcad po Suwałki by dziki przegonić? Może należy wprowadzić narodowy program budowy ambon by je rozstawić co 500m we wschodnich województwach.? Jka bys zbyt mocno ograniczył dziki to robactwo zeżre ci lasy i nadszyszkownik Szyszko będzie miał pole do popisu. 

Myslisz ze jak przegonisz dziki na wschód to one nie wrócą :blink:  Oczywiście  ze wrócą i za kilka dni moga dotrzeć ponad 100 km wgłąb kraju. Nie masz najmniejszego pojecia o dzikach więc i o rozwiązaniu problemu ASF siłą rzeczy też nie . 

Czy jest tu jakiś myśliwy by temu ignorantowi  przedstawił jak działa dzika natura bo widocznie w szkole ten temat opuścił albo jeszcze nie miał.

Cieszysz się repolonizacją by się uniezależnić od kapitału z zachodu a tu popierasz uzależnienie się od niego i zmniejszenie produkcji wieprzowiny? A może PIS chce w ten sposób zmienić bazę żywieniową pod emigrantów? Jak ich w końcu wpuszczą to będą jedli wiecej  drobiu i woółowiny i wieprzowina bedzie zbędna :D

Wwóz zboza z UPAiny to oczywiście wina Tuska ale co zrobił PIS by temu zapobiec ?

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Marek nie napisalem ze Kaczyński rządził. Ale jako lider najwiekszej partii opozycyjnej powinien przemyslec co robi. Jak Makaron w kampanii zaatakowal " reżim Kaczynskiego" to zaraz wielki ból wiec Putin tez mial prawo sie obrazic

Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Kaczyński nie rządził tylko na majdan jeżdził małymi nóżkami tupał a głupek Kurski selfie sobie robił. Miliard euro pożyczyli sku...om a ty masz chyba wybiórczą pamięc jak twierdzisz że Kaczyński mniej popiera UPAinę od PO. Do tego za obecnych rządów bardziej uwidoczniły sie resentymenty UPA wyparcie sie Wołynia ale PISowi i tobie to nie przeszkadza. 

Wybić dziki do zera ? :blink:  Jakbyś miał jakiekolwiek pojecie o naturze i przyrodzie to takich absurdów byś nie proponował. Jak wogóle jesteś rolnikiem to chyba bardzo młodym że takie pierdoły pocisjkasz. Wybij do zera muchy w swojej oborze lub wytruj do zera chwasty na swoim polu  Buuuchaaachaaaa :P! .Może mysliwi maja iść zwarta tyralierą od bieszcad po Suwałki by dziki przegonić? Może należy wprowadzić narodowy program budowy ambon by je rozstawić co 500m we wschodnich województwach.? Jka bys zbyt mocno ograniczył dziki to robactwo zeżre ci lasy i nadszyszkownik Szyszko będzie miał pole do popisu. 

Myslisz ze jak przegonisz dziki na wschód to one nie wrócą :blink:  Oczywiście  ze wrócą i za kilka dni moga dotrzeć ponad 100 km wgłąb kraju. Nie masz najmniejszego pojecia o dzikach więc i o rozwiązaniu problemu ASF siłą rzeczy też nie . 

Czy jest tu jakiś myśliwy by temu ignorantowi  przedstawił jak działa dzika natura bo widocznie w szkole ten temat opuścił albo jeszcze nie miał.

Cieszysz się repolonizacją by się uniezależnić od kapitału z zachodu a tu popierasz uzależnienie się od niego i zmniejszenie produkcji wieprzowiny? A może PIS chce w ten sposób zmienić bazę żywieniową pod emigrantów? Jak ich w końcu wpuszczą to będą jedli wiecej  drobiu i woółowiny i wieprzowina bedzie zbędna :D

Wwóz zboza z UPAiny to oczywiście wina Tuska ale co zrobił PIS by temu zapobiec ?

 

 

Co  z tego że jakiś  Poseł  Kaczyński  czy  Kurski  jeździli  tam sobie  prywatnie niema to żadnego zanczenia.  Tusk Sikorski  mieszali się  tam do  Polityki  bo im tak   Niemcy  kazali  i  potem mieliśmy  tego efekty.

Tylko 1mlnd pożyczyli   Donald  dla  upadającej  Grecji  Dał  6mld

 

Czyli  świń  nie wybijać

Dzików  nie wybijać 

To jak  zlikwidować  ASF

Fałszując  wyniki Badań  :lol: :lol: :lol:

Problemem są  dziki  i  trzeba  je  wyeliminować innego  rozwiązania  niema

Ja  pisałem  o  Zachodzie  Polski   która  spokojnie   sprosta  potrzebą   Polaków  co  do wieprzowiny

 

A co może  Rząd  zrobić  jak  UE  dała  im Kontyngent.  Zapewne  będą   kontrolować  to zboże  nic  innego  zrobić  raczej się  nie da

 

 

 

tedek2 -  Makaron mówił to jako  Kandydat na Prezydenta  a  Kaczyński  pojechał na Ukraine jako  Poseł   parti która  przegrywała  przecież  wszystkie  wybory  i myslisz  że  Putin  się  Kaczyńskiego  przestraszył  i  pogniewał :lol: :lol: :lol:

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

To  jest  jedna  z Możliwości  to nie jest  jedyny  program skierowany  na Tereny ASF  więc  nie pisz  takich bzdur  bo jak ktoś  chce  dalej prowadzić  ma  inne  programy  które  ci  wymieniłem już  powtarzać  się  nie będę

 

 

A to  ciekawe  bo to  UE wpuszcza  do  nas  Zboże  z Ukrainy  oni  dali  im  bezcłowe  Kontyngenty  i   właśnie  Wałęsa  z PO  im  to  załatwił  nie  nikt z PiS  więc  nie wiem poco  takie  bzdury  piszesz

 

 

tedek2 -  z tego  co  pamiętam  to  UE  chce  za wszelką  cenę  pomóc  Ukrainie.  Oni  tam  się  pchali  z swoimi  łapami  i  zrobili  ten  cały  burdel.

 

 

Jedna z możliwości, ale rezygnacji z gospodarstwa, gdyby to wprowadził PSL żeby rezygnować ze świń to napisałbyś że niszczy Polskie Rolnictwo, ale jak wprowadził to PiS to tłumaczysz to że jest jest to jedna z możliwości, że ASF więc nikt nie kupi świń, że to że tamto. Chłopie albo jesteś z PiSu, albo już tak Ci mózg wyprali, że nie wiesz co piszesz.

 

UE zboże wpuszcza i rząd nic nie może zrobić? Ale uchodźców to te UE wpuszcza a do Polski nikt ich nie wpuszcza, to jak to jest?

Wałęsa i PO? Gdy Prezydentem był Wałęsa to PO jeszcze nie było. No ale teraz słyszałem że rządzi PiS (Zjednoczona Prawica), a Prezydentem jest Andrzej Duda z PiS, to chyba teraz oni mają coś do powiedzenia czy dalej Wałęsa i PO? Kogo Ty chłopie chcesz oszukać, tłumaczysz ich jak nie wiem co.

Rządzą więc mogli by wstrzymać zboże z ukrainy, ale Kaczyński tego nie zrobi, on na to pozwala.

 

Kaczyński wtedy nie rządził tylko  PO i PSL.

Unia  Pchała  się  tam na siłę   z umową  stowarzyszeniową  i  wywołała  ten cały  Majdan.  Ja pamiętam jak tam  Sikorski  jeździł  i  pomagał  Ukraińcom.   Pamiętam  też  jak Tusk  i  Komorowski  Krytykowali Rosję  za to  i  jak wypowiadali  się  Politycy PO jak tam  zestrzelili te  samolot. 

 

 

Kaczyński wtedy nie rządził i co z tego, to po co tam jeździł i przemawiał? Chwała wielkiej Ukrainie kto to mówił? To mówił Kaczyński.

 

A jeszcze co do uchodźców których niby PiS nie przyjmuje i nie pozwoli przyjąć. Oni mówią to co większość chce usłyszeć, jak większość powie że chce to przyjmą. Tu chodzi tylko o głosy. Przykład? Proszę bardzo w 2002 roku w imieniu PiS Mariusz Kamiński mówił z przyjmowaniem uchodźców. 

https://www.facebook.com/sokzburaka/videos/2016133291954022/?hc_location=ufi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

To Kaczyński sie boi putina. Pojechal prywatnie? skoro jest osoba publiczna tudziez posłem i wystepuje publicznie przed kamerami i mowi ze bez ukrainy po stronie unii to bd zle wiec zastanow sie co piszesz. A pozatym mozesz mowic co chcesz ale putin nie jest taki sluzalczy ze pozwala ublizac swojemu panstwu bez konsekwencji

Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Tak  i  przestraszył  się  Kaczyńskiego  i obraził  na Polskę. A to co wyrabiał  Tusk  i  Sikorski na ukrainie  nie widział

I Kaczyński  jest winny tego że mamy  embargo  Rosyjskie

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Co sie tak upierasz tego strachu przed Kaczyńskim rozumiem to Twój mentor ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Tu nie chodziło o wciągnięcie Ukrainy do Unii jako takiej, tylko o kierunek samej Ukrainy na dalsze lata. Ukraina wg. założeń ma być pro europejska a nie pro rosyjska. Akurat wtedy , dzięki działaniom Rosji i przyjaciół z kręgów zbliżonych bardziej do Telawiwu niż Kijowa,  była duża szansa na dryfowanie na wschód. 

I teraz rodzi się pytanie. Czy w naszym, jako sąsiada, interesie w ogóle jest aby Ukraina integrowała się z Europą?

W sensie strategiczno-obronnym Tak. Bo to jednak bufor od strony Rosji. Zaś w sensie czysto rolniczym Nie. Bo nie dorównamy im kosztami produkcji i obostrzeniami obowiązującymi na naszym terenie. Jak rozegrać ten dylemat? 

A tak w ogóle to chciałbym zobaczyć np. francuskich rolników w swoim stylu oprotestowujących import z Ukrainy.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Miro , wiesz że nie mamy żadnego bufora na północnej granicy z Rosja i co  nas złego spotkało? Czy w dobie dzisiejszych sił zbrojnych  taki byfor ma jakiekolwiek znaczenie? Jak nasza władza nie potrzafi dac sobie rady z setka motocyklistów z Rosji to o czym tu gadać. :blink:

Ukrainie nie powinno sie udzielac jakiejkolwiek pomocy gospodarczej a jedynie robic dobra mine do złej gry. Czesi Słowacy czy Węgrzy mają ich gdzieś mimo ze nic złego im nie zrobili a nasze głąby jak dostałt przykaz z knesetu w Brukseli i Waszyngtonie to włażą im  w d...ę i robia łaske z wdzięczności za Wołyń i obecną postawę...

 

Co  z tego że jakiś  Poseł  Kaczyński  czy  Kurski  jeździli  tam sobie  prywatnie niema to żadnego zanczenia.  Tusk Sikorski  mieszali się  tam do  Polityki  bo im tak   Niemcy  kazali  i  potem mieliśmy  tego efekty.

Tylko 1mlnd pożyczyli   Donald  dla  upadającej  Grecji  Dał  6mld

 

Czyli  świń  nie wybijać

Dzików  nie wybijać 

To jak  zlikwidować  ASF

Fałszując  wyniki Badań  :lol: :lol: :lol:

Problemem są  dziki  i  trzeba  je  wyeliminować innego  rozwiązania  niema

Ja  pisałem  o  Zachodzie  Polski   która  spokojnie   sprosta  potrzebą   Polaków  co  do wieprzowiny

 

A co może  Rząd  zrobić  jak  UE  dała  im Kontyngent.  Zapewne  będą   kontrolować  to zboże  nic  innego  zrobić  raczej się  nie da

 

Napewno Kaczyński tam pojechał prywatnie za państwowe (nasze) pieniądze :D Wykrzykując  hasła UPAińskich nacjonalistów na tle banderowskich flag nie mieszał się fo polityki jak Tusk czy Sikorski :blink: A mld eur to tez niemcy kazali dać UPAinie?

Po co zdrowe świnie będziesz wybijał? W łeb i na kiełbasy przerobić ;)

Dzików nie wybijesz tym bardziej z twoim pojeciem jak to zrobić.To tylko kwestia czasu jak dotra na zachód.razem z ASF. Jak nikt tam nie będzie padliny badał to nie będzie ASF i nawet fałszować wyników nie ma koniecznosci.

Jak nasz rząd może w temacie uchodżców to może i w temacie kontyngentu. Niestety jestes fanatykiem wiec albo cos jest wina Tuska albo że  rząd nic nie może. Po prostu nie chca sku....ny i maja w d*pie sytuację rolników

 

Jedna z możliwości, ale rezygnacji z gospodarstwa, gdyby to wprowadził PSL żeby rezygnować ze świń to napisałbyś że niszczy Polskie Rolnictwo, ale jak wprowadził to PiS to tłumaczysz to że jest jest to jedna z możliwości, że ASF więc nikt nie kupi świń, że to że tamto. Chłopie albo jesteś z PiSu, albo już tak Ci mózg wyprali, że nie wiesz co piszesz.

 

Marek działa według ponizszego dekalogu PISowca. 

1.Wszystko jest wina Tuska

2.Co złe jest tez winą UE

3.Rosja nas zaraz  napadnie  i zabiłą nam prezydenta

4.PIS ma zawsze rację

5.Wszystko co robi PIS jest sukcesem

6.Wszyscy kłamią oprócz  PIS TVPis i Rydzyka

7.Popieram lewicowe rozwiązania bo jestem prawicowcem

8.Nierobom trzeba dać zeby mieli

9. Zaradnym trzeba zabrac by nie mieli za duzo

10. Podnoszenie podatków jest dobre i patriotyczne

 

Gdyby to co robi PIS robiło PO negował by i opluwał i na odwrót. Na fanatyzm  nie ma lekarstwa :blink:

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Ulman  Ja na PiS  nie głosowałem i do  PiSu nie należę  A Telewizję  Rydzyka  ty  oglądasz nie ja 

 

Pasujesz  jak  ulał  do tego  towarzystwa

https://www.youtube.com/watch?v=m3H2GQbCdcI     

 

 

 

 

Soorry  zapomniałem że  to oni  ci  płacą  za to co  tu wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

No i co z tego że nie głosowałes i nie nalezysz jak bezmyslnie popierasz. :D   Ja uważam ze PO i PIS to jedna swołocz tylko jedni sa bardziej złodziejowaci a drudzy głupsi. W twojej logice krytyka PIS  równa sie poparcie PO . Niestety pewnych ograniczeń nie dasz rady pokonać, Ciesz sie dalej że podnoszą ci podatki i biadol że wszystko wina Tuska.

Jak nie ogladasz TVN ani Rydzyka to co ty ogladasz? Al Jazeera? 

Ja ogladam wszystko jak leci by mieć  wyrobioną opinię bo czytając i słuchajac jednej opcji ludzie staja się bezmyslnymi fanatykami szczególnie przy ograniczeniach intelektualnych.

Tobie PIS płaci,  że mnie o to samo podejżewasz?

 

Niebawem czeka nas jedno z najwazniejszych wydarzeń wspólczenej Polski  - rzecze w rezimówce Antoni. Kto wie co nas czeka i co poeta miał na myśli? 

Nie ma sprzetu ale Antek pokazał nowy spot o naszej armii. :blink:

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

To wszystko jeden syf. Sadurska tak potępiała nepotyzm że aż została wiceprezesem w państwowej firmie :D  :D  :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

 

Niebawem czeka nas jedno z najwazniejszych wydarzeń wspólczenej Polski  - rzecze w rezimówce Antoni. Kto wie co nas czeka i co poeta miał na myśli? 

Nie ma sprzetu ale Antek pokazał nowy spot o naszej armii. :blink:

 Weź i podpowiedz coś więcej bo Antonii wydaje z siebie tyle zapowiedzi że nawet ja, jego największy fan nie nadążam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jednym z najważniejszych wydarzeń we wspólczesnej Polsce będzie............wizyta Trumpa  :lol:  :lol:  :lol:  I kto tu robi łaskę amerykanom?

Podobno Jarosław i Szydło nie mają co liczyć na spotkanie  a rozważane jest z Wałęsą Jakby tak wyszło to bedą jaja i ciekawe tłumaczenia.

Co do premierki  Beaty  to nie jest dziwne bo nawet ostatnio na kongresie PISu nie dali jej nic powiedzieć. I jeszcze zaraz ktos napisze ze nie jest marionetką :D

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Marek działa według ponizszego dekalogu PISowca. 

1.Wszystko jest wina Tuska

2.Co złe jest tez winą UE

3.Rosja nas zaraz  napadnie  i zabiłą nam prezydenta

4.PIS ma zawsze rację

5.Wszystko co robi PIS jest sukcesem

6.Wszyscy kłamią oprócz  PIS TVPis i Rydzyka

7.Popieram lewicowe rozwiązania bo jestem prawicowcem

8.Nierobom trzeba dać zeby mieli

9. Zaradnym trzeba zabrac by nie mieli za duzo

10. Podnoszenie podatków jest dobre i patriotyczne

 

Gdyby to co robi PIS robiło PO negował by i opluwał i na odwrót. Na fanatyzm  nie ma lekarstwa :blink:

 

No niestety ale tak działa większość wyborców PiS, Ci którzy w ostatnich wyborach głosowali na PiS, teraz milczą i łapią się za głowę, ale fanatycy jak Marek działają dokładnie tak jak napisałeś. Z tymi frajerami to miał Sawicki rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

Tu nie chodziło o wciągnięcie Ukrainy do Unii jako takiej, tylko o kierunek samej Ukrainy na dalsze lata. Ukraina wg. założeń ma być pro europejska a nie pro rosyjska. Akurat wtedy , dzięki działaniom Rosji i przyjaciół z kręgów zbliżonych bardziej do Telawiwu niż Kijowa,  była duża szansa na dryfowanie na wschód. 

I teraz rodzi się pytanie. Czy w naszym, jako sąsiada, interesie w ogóle jest aby Ukraina integrowała się z Europą?

W sensie strategiczno-obronnym Tak. Bo to jednak bufor od strony Rosji. Zaś w sensie czysto rolniczym Nie. Bo nie dorównamy im kosztami produkcji i obostrzeniami obowiązującymi na naszym terenie. Jak rozegrać ten dylemat? 

A tak w ogóle to chciałbym zobaczyć np. francuskich rolników w swoim stylu oprotestowujących import z Ukrainy.

 

 dokładnie tak jak mówisz może gdy unia wpadnie z cłami i stad artami rolniczymi to też niebd opłacać tak dużej ilości eksportować ???

;) DD0V8pwWsAAzC4S.jpg

 

 

Może mam już swoje lata, ale jak widzę chłopczyków typu Brejza, Kierwiński, Szczerba, Tomczyk czy Grabiec... to zbiera mi się na wymioty!

No i co z tego że nie głosowałes i nie nalezysz jak bezmyslnie popierasz. :D   Ja uważam ze PO i PIS to jedna swołocz tylko jedni sa bardziej złodziejowaci a drudzy głupsi. W twojej logice krytyka PIS  równa sie poparcie PO . Niestety pewnych ograniczeń nie dasz rady pokonać, Ciesz sie dalej że podnoszą ci podatki i biadol że wszystko wina Tuska.

Jak nie ogladasz TVN ani Rydzyka to co ty ogladasz? Al Jazeera? 

Ja ogladam wszystko jak leci by mieć  wyrobioną opinię bo czytając i słuchajac jednej opcji ludzie staja się bezmyslnymi fanatykami szczególnie przy ograniczeniach intelektualnych.

Tobie PIS płaci,  że mnie o to samo podejżewasz?

 

Niebawem czeka nas jedno z najwazniejszych wydarzeń wspólczenej Polski  - rzecze w rezimówce Antoni. Kto wie co nas czeka i co poeta miał na myśli? 

Nie ma sprzetu ale Antek pokazał nowy spot o naszej armii. :blink:

 

ale ulman trochę tak od ciebie tvn zajeżdża tak bardziej ci do nich, szczególne ostatnio coś cie zirytowało ...


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Tobie wszystko TVNem albo GW zajeżdza jak kazdemu zwolennikowi PIS. ;)  Dużo wiecej od TVN ogladam TVP a niewiele mniej Trwam oczywiście jesli mówimy o wiadomościach i publicystyce bo filmy czy sport to inna bajka


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

a ja oglądam tvn  najlepsze filmy mają Polsat a na wiadomości nie mam czasu nawet na te tvp jeszcze jest na dworze jasno i pracuje  :(  dzisiaj ostatni zabieg robiłem 

  t3  :P


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Może do wyborców Pis dotrze kolorowy wykres ☺post-129872-0-53010800-1499142008_thumb.png

Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Podobno Jarosław i Szydło nie mają co liczyć na spotkanie  a rozważane jest z Wałęsą Jakby tak wyszło to bedą jaja i ciekawe tłumaczenia.

:D

 

Kto ci to powiedział  TieVN ??

Czy  wyczytałeś   to w Biuletynie  informacyjnym  Wariatkowa

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3457

@tedek2

Właśnie do mnie dotarło tak jak piszesz że PiS nie wprowadza podatku tylko podnosi , a może przypomnisz kto ten podatek wprowadził i jak wykorzystywał na budowę dróg . Jak budowano autostrady z muszel klozetowych , jak w dzień sypano tłuczeń a w nocy kradziono , jak płacono podwykonawcom , jak zdążono na EURO 2012  i wszystko z podatku drogowego . Schetynówki też z podatku drogowego ale u siebie w powiecie ani jednej choć rządzi ośmiornica PSL a podatek wpływał od dawna . Następny pomysł by lasy łożyli podatek na budowę dróg . To było  a jak będzie to dopiero zobaczymy i się przekonamy bo płacz jest wielki jak jeszcze przed wyborami media jątrzyły z kim PiS wejdzie w koalicje , wiemy jak jest albo że kaczor będzie premierem jak wygra wybory , nie jest więc zastopujcie z nagonką aż zbiorą podatek i nic nie zrobią bo na razie to nawet te 500+ miało nie wypalić a teraz inni by nawet ten program poszerzali tak więc buzia na kłódkę i jak PiS przeżre podatek paliwowy u puszczyka to wtedy możecie jęczeć jaki nie dobry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Warto zwrócić uwagę na to, kto na Ukrainie jest głównym producentem rolnym - konsorcja z Holandii, Niemiec, Francji, Danii i W, Brytanii. Na milionach hektarów, z nowoczesnym sprzętem i tanią siłą roboczą. To one wywalczyły sobie bezcłowe kontyngenty.

Odbija się to negatywnie dla samej Ukrainy, gdzie np. chleb jest dwukrotnie droższy niż w Polsce jak i większość żywności.

Stały rozwój tych konsorcji stanowi coraz większe zagrożenie dla naszego rolnictwa, czego nasi politycy zdają się nie dostrzegać. Wolą się kłucić ze wszystkimi...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3457

Ukraina to wielka manipulacja i guzik mnie obchodzi jakie firmy topią tam pieniądze tylko co się dzieje na granicy . Po mimo bezcłowych kontyngentów 2 mln ton na całą unię do Polski nie wjechało nawet zakładane 120 tyś . ton  , połowę kontyngentu wykorzystują Niemcy wypychając kukurydzę po przez porty czarnomorskie . Ten kontyngent jest po to by Niemiec cła nie płacił przy re eksporcie . Polskim politykom także powinno strzelić się po uszach za manipulacje bo w tamtym roku twierdzono że ASF nie może być przeniesiony przez zboża do chlewni więc importu z UA nie wstrzymano a w tym roku już obrót o 180 stopni i twierdzą że rolnicy w Polsce powinny uważać bo ASF może przenosić się na zbożach , to niby jak jest ? Ukraińska pszenica jest tak skażona że ASF jej się nie czepia ? Tak manipulują i powinni obecnie według przepisów zamknąć import tłumacząc się bio asekuracją ale tego szkoda tamtego im żal . I tutaj nie ma co głaskać PiS po główce . Niech wpierw zajmą jednolite stanowisko odnośnie ASF a nie chcą zjeść ciastko i mieć ciastko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj