Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Marku drogi, 

Bystrzacha zazwyczaj jesteś ale dziś chyba intelektualnie zasłąbłeś ;) Rozwiązanie jaest banalnie proste.

Pokazuje i objaśniam.

Należy znacząco zmniejszyć strefe ASF do rejonu w którym sie niewiele świniny produkuje. Po prostu nagle przestać znajdować padłe dziki a nawet jesl,i to po wnikliwych badaniach okaże sie że padły ze starosci albo miały pasożyty czy coś tam..

Nie ma strefy, rolnicy moga produkowac , przetwórcy krecic kichy,, nie trzeba zwalczać ASF ani dawać kasę rolnikom na zmiane profilu produkcji. Oczywiscie do tego PIS odniósł by przy tym spektakularny sukces w zwalczaniu ASF :D

Może i poprzednie rzady niszczyły rolnictwo ale chciałbym by PIS je tak samo niszczył bo to był dla mnie bardzo dobry okres

 

Ta  jasne  przestać  znajdować  dziki i  fałszować  wyniki  badań  już  to widzę  jak Minister  wydaje  takie  instrukcje  jakiś  POpapraniec  lub  Psycholudowiec  je  dostaje  i  oznajmia  całemu  światu  jak  Polska  Fałszuje   wyniki  Badań  i  sprzedaje  Mięso  niewiadomego  pochodzenia.  To by  było  dopiero  koniec  Polskiego  Rolnictwa  i to na wiele  wiele  lat  utrata  Rynków  zbytu o które  tyle  lat  walczyliśmy. 

Większego  Idiotyzmu  chyba nie mogłeś  wymyślić

 

 

zetorki12 -   Nie  będę  ci  odpierał  twojego  Trofeum które  masz  już  od  Lat  na AF :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hi , hi - no ciekawe który z Nas  w tej konkurencji by wygrał ? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mój dziadek też się lepiej poczuł przed śmiercią , ale czy to był powód do radości ? :blink:

Marekfarmer sory , bo dopiero do Mnie dotarł Twój przekaz Bo Ja właściwie powinienem się cieszyć i dziękować Twojemu PiS owi że wybiją Mi świnie - Bo dzięki temu będę mógł ewoluować i hodować coś innego ! Kuźwa jakie to proste , że Ja wcześniej na top nie wpadłem . Ty Marek - MASZ JESZCZE JAKIEŚ FENOMENALNE RADY ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25227

Przypadkiem znalazłem film, który obrazuje stosunki panujące pomiędzy naszym byłym premierem, królem Europy, a Angelą. Pomimo charakteryzacji można łatwo odgadnąć kto jest kto. Od 10 lat nic się nie zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Marku, drogi, 

Żaden minister nie musi wydawać polecenia a jesli władza dba o rolników to każdy wiedziałby co robić.. Jak PIS wygrał 1:27 tak bardzo że Szyłowa az kwiaty dostała i wszystkim wmawaiali sukces, to nie mogliby wmawiać że nie ma ASF? Taki manipulator i propagandzista nie wmówiłby ze jest OK? No proszę cię........ Chyba ze za granica nie ma takiej ciemnoty jak u nas i cieżej im ściemę sprzedać :unsure:

Jakie mięso niewiadomego pochodzenia? Wszystko zdrowe z papierami . Jak mięso bez ASF to mogliby cie cmoknąć. Ponownie pytam - jak świnia zdrowa to czym się rózni ta ze straefy od tej spoza strefy i jak ja rozpoznać?

To nie jest idiotyzm tylko masz ograniczenia w elastycznym podejściu do problemu. Takie rzeczy powinno sie wyciszać i wygaszać a nie eskalować tyle ze jak na klasycznych socjalistów przystało PIS dzielnie rozwiązuje problemy które sam tworzy :blink:  :D

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jak ktoś trzyma świnki i ma trochę zysku ciężko mu się przestawić . To samo  dotyczy bydła . W moich stronach dużo sami zrezygnowali bo hodowla to ciężka praca i ostatni kawałek chleba . Może gdy mu świnki wybiją i poczuje trochę wolności to może jeszcze podziękuje za to .

 

Teraz mamy nie płacić  abonamentu a kary za nas  będzie płaciła   PO .  :D  :D  :D

Nie wiedziałem , że ta totalna elita to taka mądra  a jak bili brawo .  :D  :D  :D

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Mój dziadek też się lepiej poczuł przed śmiercią , ale czy to był powód do radości ? :blink:

Marekfarmer sory , bo dopiero do Mnie dotarł Twój przekaz Bo Ja właściwie powinienem się cieszyć i dziękować Twojemu PiS owi że wybiją Mi świnie - Bo dzięki temu będę mógł ewoluować i hodować coś innego ! Kuźwa jakie to proste , że Ja wcześniej na top nie wpadłem . Ty Marek - MASZ JESZCZE JAKIEŚ FENOMENALNE RADY ?

 

Jak PSL  wybijał  to  było  dobrze  czy  źle  ???

Pewnie  że  powinieneś  się  cieszyć  bo jak było nie  raz w TV  jak płakały twoje  ziomki  że nikt nie chce  ich  świń kupić  to  poco  to  produkować  jak tego nikt nie chce poco pytam któryś  raz  i  nikt nie odpowiedział ???

U nas na  zachodzie  ok 40%  gospodarstw  zlikwidowało  świnie  i nikt z tego  powodu  samobójstwa  nie popełnił   hodują  teraz  Bydło  zboże  owoce niektórzy  poszli do roboty  i  żyją  sobie spokojnie  bez  smrodu  na podwórko .

Nikt  nam nie dał  Rekompensat  za likwidacje  ani  kasy  na   zmienię  kierunku  produkcji.

Ale jak widać  na wschodzie Dają  kasę  a nadal  mniejsza część  społeczeństwa ,, Ciemnogród,,  ma problem  bo  nie będzie  świń  chować  ręce  opadają  jak się  takich  ,,idiotów,, słyszy.  U was chyba jeszcze  jest  mentalność  ,, Dziadek tak  hodował  Ojciec  tak  hodował  to i jak tak muszę  trzymać  i koniec,,

Żeby  zjeść  wieprzowinę  nie trzeba  trzymać  świń.

Jak chcecie  to  sobie  hodujcie  świnie  ale potem  morda  w kubeł  że nikt nie chce  waszych  tuczników  kupić  i  płacz  że  Minister  nic  nie robi.

 

 

Marku, drogi, 

Żaden minister nie musi wydawać polecenia a jesli władza dba o rolników to każdy wiedziałby co robić.. Jak PIS wygrał 1:27 tak bardzo że Szyłowa az kwiaty dostała i wszystkim wmawaiali sukces, to nie mogliby wmawiać że nie ma ASF? Taki manipulator i propagandzista nie wmówiłby ze jest OK? No proszę cię........ Chyba ze za granica nie ma takiej ciemnoty jak u nas i cieżej im ściemę sprzedać :unsure:

Jakie mięso niewiadomego pochodzenia? Wszystko zdrowe z papierami . Jak mięso bez ASF to mogliby cie cmoknąć. Ponownie pytam - jak świnia zdrowa to czym się rózni ta ze straefy od tej spoza strefy i jak ja rozpoznać?

To nie jest idiotyzm tylko masz ograniczenia w elastycznym podejściu do problemu. Takie rzeczy powinno sie wyciszać i wygaszać a nie eskalować tyle ze jak na klasycznych socjalistów przystało PIS dzielnie rozwiązuje problemy które sam tworzy :blink:  :D

 

To widzisz  tak  PO-PSL  dbało  że  rozsławiło na cały  świat  że w PL   wykryto  ASF.

Jak sobie  to  teraz wyobrażasz  że  ci  samo  ludzie  zaczną  teraz  zakopywać  te  dziki  chore  czy jak???

Co jak wykryją  u  świń w gospodarstwie  to  co wtedy   powiedzieć  że  to  nowa  choroba  niezaraźliwa ,, Ulmanoza,,

Jak mają  zwalczać  i zapobiegać  żeby dalej się  nie rozprzestrzeniało  jak będa  obstawać  że  niema ASF ??

Kłamstwo ma krótkie nogi

O czym  przekonała  się  Kopacz  tak nie dawno  po ekshumacjach  Ofiar  katastrofy  Smoleńskiej

Czy

HGW  po zeznaniach  jej  podwładnych  jak się  okazuje  o  wszystkich  prywatyzacjach  wiedziała  i  się  interesowała.

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem czy się orientujesz , ale świnki nie rosną tak z dnia nadzień jak wprowadzanie stref . Marek tak z ciekawości - Co ty hodujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Pewnie że  nie rosną   z dnia na dzień.

Ja kiedyś  chodowałem świnie  zlikwidowałem

Obecnie mam Opasy  i  uprawy zbóż , powoli  przygotowuje się  pod  produkcje  Mleka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Daj spokój , nie musisz wklejać tych głąbów z PO . I tak w przyszłych wyborach nie mają żadnych szans . Wygra nowa partia z chwytliwymi hasłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Nowa  Partia  ciekawe jaka kto ją stworzy.

 

Ja czekam z niecierpliwością  jak za tydzień  w poniedziałek  będą  Pałować Bolka  bo  ponoć  ma  swoim  Bojlerem  tarasować   Miesięcznicę.  Powinni  zrealizować  jego  rady  jakie dawał   i  Bolkowi  parę razy by  się  należało.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YN-zIPMdy28      

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Miesięcznice - aż dziw bierze że tygodnic Jarek nie robi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rozumu niech zażąda dla siebie . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Twierdzisz że  Polsce  się  nie należy  odszkodowanie od  Niemiec  za  zagrabione dobra  narodowe   i zniszczenie  kraju  wymordowanie  Polaków ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Twierdzę że nie należy zaczynać od nowa , tego co już dawno zakończono . Może niech Putina postraszy , to Mu wrak odda . Efekt właściwie ten sam . Poszumi i gówno zrobi - jak zwykle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Rozumu niech zażąda dla siebie . :D

 

Rozum to on ma, gorzej z jego wyborcami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Wyobraź sobie że u nas już dawno strzelaja dziki w ten sam sposób :blink: Ty rolnikiem jesteś i nie wiesz? 

Niestety w kuku żyje kilka % dzików i strzelałbyś je tylko jesienią. Ile % populacji możesz w ten sposób odstrzelić?  A gdzie łaki, nieużytki lasy, zagalniki itd. ? Z psami to nie wiele zdziałasz bo niejednego dzik szablami rozpruje a żaden normalny mysliwy nie wejdzie w gąszcz gdzie moga być dziki bez widoczności

Szczelanie czyli oddawanieszczału kojarzy się ze szczaniem. Wiem ze jesteś dyslektykiem ale na naukę nigdy nie jest za późno. Strzał i strzelanie a nie szczał czy tam siusiał :P

Lufthansa jest na giełdzie i jest spółką niezależną co oznacza że państwo nie ma pakietu większościowego. A oto przyczyna http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-niemiecki-sposob-na-spolki-z-udzialem-skarbu-panstwa,nId,192734

 

Szczelanie to po Śląsku  :P

 

a odniosłeś się o kuku  rzepak itd psy ile u ciebie tych abon 1 na 500ha ??

tak się to robi jak rządzi człowiek z otoczenia pisu 

https://www.nowiny.pl/123345-nie-wchodz-do-lasu-strzelaja-do-dzikow.html?utm_source=internal&utm_medium=link-related-type-guessed&utm_campaign=news-related

a tak za lewactwa 

https://www.nowiny.pl/125780-kto-niszczy-ambony-do-polowan-na-dziki.html


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ja bym jeszcze poruszył sprawę kto nas sprzedał ZSRR . Odszkodowaniami można też straszyć . 

 

Wczoraj oglądałem program o dzikiej reprywatyzacji . Facet wypowiadał się , że 1200 m niezabudowane w Warszawie 14 lat walczył z ratuszem o zwrot . Dopiero Sztrasburg nakazał HGW oddać i oddała ale tylko do tej działki zmieniła plan zagospodarowania aby nic tam nie pobudować .

Wiceprzewodnicząca tak się zachowuje ? Taka to demokracja kraść a zwykłych ludzi mieć gdzieś .

Ktoś jeszcze pisze , że wyborcy PIS nie mają rozumy , a ci drudzy mają mózg tylko go nie używają  o rozumie już nie wspomnę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Twierdzę że nie należy zaczynać od nowa , tego co już dawno zakończono . Może niech Putina postraszy , to Mu wrak odda . Efekt właściwie ten sam . Poszumi i gówno zrobi - jak zwykle .

 

Sprawy  niewyjaśnione należy  wyjaśnić  a Prawda  jest  taka że  Niemcy  są  nam winni Gigantyczne odszkodowanie.

Mi też  należy  się  odszkodowanie za  okupowanie  mojego gospodarstwa  od 41 do 45 roku

Po dwóch  latach  rządów  PiS  zrobili  więcej  dla  obywatela  niż  PO  przez 8  lat.

Nawet  wyznawcy  PO  chodzą  zadowoleni  że  od  października  idą  na Emeryturkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Przypadkiem znalazłem film, który obrazuje stosunki panujące pomiędzy naszym byłym premierem, królem Europy, a Angelą. Pomimo charakteryzacji można łatwo odgadnąć kto jest kto. Od 10 lat nic się nie zmieniło ;)

To z pewnością obrazuje stosunek partii politycznych w stosunku do wyborców przed i po wyborach

 

 

 

To widzisz  tak  PO-PSL  dbało  że  rozsławiło na cały  świat  że w PL   wykryto  ASF.

Jak sobie  to  teraz wyobrażasz  że  ci  samo  ludzie  zaczną  teraz  zakopywać  te  dziki  chore  czy jak???

Co jak wykryją  u  świń w gospodarstwie  to  co wtedy   powiedzieć  że  to  nowa  choroba  niezaraźliwa ,, Ulmanoza,,

Jak mają  zwalczać  i zapobiegać  żeby dalej się  nie rozprzestrzeniało  jak będa  obstawać  że  niema ASF ??

Kłamstwo ma krótkie nogi

O czym  przekonała  się  Kopacz  tak nie dawno  po ekshumacjach  Ofiar  katastrofy  Smoleńskiej

Czy

HGW  po zeznaniach  jej  podwładnych  jak się  okazuje  o  wszystkich  prywatyzacjach  wiedziała  i  się  interesowała.

 

Jeśli rozsławili to niech PIS nie będzia tak głupi jak oni i wyciszy temat. Jak znajdą w gospodarstwie to nie ma zmiłuj ale w ilu do tej pory znaleźli?  

Zwalczanie i zapobieganie nie daje żadnych efektów więc czy to robia czy nie jest bez różnicy.

Kłamstwo ma niby krótkie nogi ale jak patrze na PIS i ich wyborców to ta reguła nie ma zastosowania. Można ewentualnie przyjąć że nie kłamią a mówią własną wersję prawdy. i tak też należało postąpić z problemem ASF.

 

 

Twierdzisz że  Polsce  się  nie należy  odszkodowanie od  Niemiec  za  zagrabione dobra  narodowe   i zniszczenie  kraju  wymordowanie  Polaków ???

 

Absolutnie nic się nie należy .

Po pierwsze  -  niemcy nie dadzą grosza bo cała europa by chciała,

po drugie -  straty w ludziach i majatku w dużej części sami wygenerowaliśmy bez sensu walcząc gdy nie mogliśmy wygrać. Czesi holendrzy czy francuzi nie rumakowali i oszczędzili wiele majatku, zabytków czy ludzi.

po trzecie- niemcy powiedzą ze wojne spowodował faszyzm który oni z całych sił potepiaja i nie biorą za niego odpowiedzialności

Po czwarte -  wiele z ich  wschodnich terenów jest w naszych granicach. Żądania zwrotu Wrocłąwia Szczecina Opola, czy terenu Prus z Olsztynem

Po piate - plują na niemieckie media , wszędzie widzą orzydliwych niemcó a po kasę to nie ma wstydu wyciagać małych lepkich rączek? 

Po szóste - może szwedzi rzuca parę groszy za potop a do UPAińcó zwróćmy się o bezumowne i bezprawne użytkowanie naszych ziem i bogactw okupowanych przez nich na UPAinie. Niech oddadzą Łuck , Równe, Lwów, Tarnopol czy Kołomyje

Po siódme  -  Od podłych litwinów kasa za Wilno i buszowanie na naszych ziemiach. Od Łukaszenki tak samo odszkodowanie za pół Białorusi 

Po ósme - odszkodowanie za rozbiory które spowodowały zacofanie gospodarcze

Po dziewiąte - odszkodowania od Watykanu za działania zakonu krzyżackiego

 

Widać że otwarcie nowego frontu i zajęcie elektoratu idiotyzmem działa. Przez wakacje sPISkowcy będą knuć ile nam ci niency sa winni a jak nam oczywiście grosza nie dadzą to będzie potwierdzenie że to źli niemcy ;)  Eechh, jakby głupota latała to nie trzeba byłoby śmigłowców 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj