Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość   
Gość

A Ty od d*py strony - to może zapytam wprost - A skąd ASF ? Tak pierdzielisz - skąd ma hodowca świń wiedzieć że obejmą go strefą ASF . Nie interesuje mnie kto nie zrobił nic - interesuje mnie kto coś w końcu zrobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Jak to skąd  ASF z Rosji  przylazł do nas  wiadomo było  od  kilku  lat  wstecz  że  się  zbliża  PSL  nie zrobił  NIC żeby  zapobiec.

żaden Rolnik nie może być  pewny  czy go nie obejmą  strefą  ASF czy  też  nie.

 

Gdyby PiS  zarządził  wybicie  dzików  tam  trza by  wybić  wszystkie co do sztuki  i zdrowe  i chore  bo odróżnić  się  nie da. A  Wtedy  Opozycja  Zielone Krasnoludki  UE  grzmiała  by  że  znęcają  się  nad  zwierzętami  biednymi   więc  błędne  koło  się  zamyka.  Nikt  chyba niema  sprawdzonej  metody na  walkę  z ASF 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam - właśnie wybić dziki . I olać "zielonych" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246

 

Jak to skąd  ASF z Rosji  przylazł do nas  wiadomo było  od  kilku  lat  wstecz  że  się  zbliża  PSL  nie zrobił  NIC żeby  zapobiec.

żaden Rolnik nie może być  pewny  czy go nie obejmą  strefą  ASF czy  też  nie.

 

Gdyby PiS  zarządził  wybicie  dzików  tam  trza by  wybić  wszystkie co do sztuki  i zdrowe  i chore  bo odróżnić  się  nie da. A  Wtedy  Opozycja  Zielone Krasnoludki  UE  grzmiała  by  że  znęcają  się  nad  zwierzętami  biednymi   więc  błędne  koło  się  zamyka.  Nikt  chyba niema  sprawdzonej  metody na  walkę  z ASF 

 

to dla czego ci glupcy wybijajo nam zdrowe tuczniki komus padlo na glowe i tak madry pis 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ja mam - właśnie wybić dziki . I olać "zielonych" .

 

Zielonych  olać  a co  z  Totalną  opozycją  i  UE

 

 

 

rolnik34 -  jakby twój  ulubiony  PySL  nie zaniedbał  sprawy  problemu by  teraz  nie było.  Zresztą  za PySL  też  wybijali zdrowe świnie.  Za darmo  ich  nie biorą  także  nie rozumie  o co  ci chodzi  ciągle  człowieku masz  coś  nie równo  pod sufitem  czy  co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

mnie jedna rzecz zastanawia w czym problem myśliwi mają ja bym szczelał jak do kaczek  :D

Ty masz jakiekolwiek pojęcie o polowaniu ? "Szczelałeś" kiedyś do czegokolwiek?

Trzeba się nasiedzieć na ambonie  by dziki wyszły i coś strzelić a potem przez tydzień lub dłużej żaden się tam nie pokaże. Do tego dochodzi zbyt jasna noc kiedy nie wychodzą, zbyt wietrznie gdy też nie wychodzą,  a czujne są skurczybyki że szelest, zapach  wystarczy i pójdą w krzaki. 

 

 

Jak to skąd  ASF z Rosji  przylazł do nas  wiadomo było  od  kilku  lat  wstecz  że  się  zbliża  PSL  nie zrobił  NIC żeby  zapobiec.

żaden Rolnik nie może być  pewny  czy go nie obejmą  strefą  ASF czy  też  nie.

 

Gdyby PiS  zarządził  wybicie  dzików  tam  trza by  wybić  wszystkie co do sztuki  i zdrowe  i chore  bo odróżnić  się  nie da. A  Wtedy  Opozycja  Zielone Krasnoludki  UE  grzmiała  by  że  znęcają  się  nad  zwierzętami  biednymi   więc  błędne  koło  się  zamyka.  Nikt  chyba niema  sprawdzonej  metody na  walkę  z ASF 

 

ASF to wina ruskich, PSL i Tuska czyli jak zwykle. :D

Od kiedy PIS przejmuje sie opozycją i zielonymi skoro "wstaliśmy z kolan" i "odzyskaliśmy godność" i żadnej brukseli się kłaniać nie będziemy

 

Twierdzisz że nikt nie ma sprawdzonej metody walki z ASF i że za PSL tez wybijali świnie a zarzucasz im że źle robili jednocześnie przyznając że mozna zrobić dokładnie to samo :blink:  :blink:  :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

propaganda oczywiście stara się wymazać z historii (podobnie jak to robią Niemcy) niewygodne fakty. Zaczynając od Magdalenki, Okrągłego Stołu,

 

uważasz ze nie wykorzystał by to tvn gw i inne  żeby tylko Kaczyńskiego nie zniszczyć ??

 

2 pytanie a poczytaj sobie kto największe zakłady  zniszczył polskie typu huty itp  95% siedzi w rządzie po zaczyniwszy od Tuska po Lewandowskiego 

też interesowałem się polityką tylko tak po 2002 jesteś niewiele starszy, z drugiej strony wole pis niż po a najlepiej to kukiz 15 

 

Słuchaj ale to jest wiedza ogólnodostępna, że Lech Kaczyński kreowany dzisiaj na drugiego Piłsudskiego uczestniczył w rozmowach w Magdalence, gdzie przy wódeczce razem z Kiszczakiem, Wałęsą czy Michnikiem uzgadniali miękkie lądowanie komuchów w nowej rzeczywistości. Najśmieszniejsze było wybielanie go przez PiS-owskich dziennikarzy w TVP INFO (Gmyz i jeszcze ktoś) "jedynie Lech Kaczyński był smutny i nie uśmiechał się podczas toastów"... Wg. Gwiazdy i Walentynowicz już trzeciego dnia strajku w stoczni było wiadomo, że Wałęsa to agent bezpieki, mieli dowód w postaci taśmy. Taśma ta została pożyczona przez Borusewicza, a potem zaginęła. Po jej odnalezieniu okazało się, że został wycięty fragment potwierdzający współpracę Wałęsy. Nie jest tajemnicą, że zarówno Gwiazdowie jak i Walentynowicz przyjaźnili się z Kaczyńskimi, także oni także musieli posiadać taką wiedzę a mimo tego blisko współpracowali z Lechem Wałęsą (J. Kaczyński był szefem kancelarii Wałęsy a Lech był ministrem stanu)

No kto sprzedał największe polskie zakłady??? Rząd Jerzego Buzka (koalicja AWS-UW) A czy to nie Lech Kaczyński był Ministrem Sprawiedliwości w tym rządzie??? Czy Porozumienie Centrum nie wchodziło w skład AWS? Czy np. obecny minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel nie był posłem AWS w czasie kiedy tenże AWS-owski rząd sprzedawał polskie cukrownie Niemcom??? Takie przykłady można mnożyć. Prawda jest taka dzisiejszy PiS i PO(wtedy AWS) razem z UW podczas swoich rządów wyprzedawali na potęgę majątek narodowy. W rekordowych dwóch latach zyski z prywatyzacji wyniosły tyle ile przez 8 lat rządów PO-PSL....

Nie jest także tajemnicą istnienie POPiSu, wspólne listy w wyborach samorządowych 2002 jak i tworzenie wspólnego rządu po wyborach parlamentarnych w 2005r. A że się post AWS-owcy pożarli o stołki i nie utworzyli wspólnego rządu to już inna para kaloszy....Jak wszyscy dobrze wiemy w końcu powstała koalicja PiS, Samoobrona plus lobbowana przez Rydzyka Liga Polskich Rodzin z Giertychami na czele...

 

Po prostu mdli mnie jak słyszę o tym jaki to Kaczyński i PiS są wspaniali, że to inni rozkradli Polskę a teraz "dobra zmiana" dźwiga naszą ojczyznę z kolan.... Albo Jurgiel "chłopski minister" (facet jeszcze jako przewodniczący komisji rolnictwa powiedział, że dopłacanie do produkcji cukru w Polsce nie ma sensu bo i tak Niemcy sprzedadzą cukrownie więc lepiej te pieniądze przeznaczyć na inne cele)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ty masz jakiekolwiek pojęcie o polowaniu ? "Szczelałeś" kiedyś do czegokolwiek?

Trzeba się nasiedzieć na ambonie  by dziki wyszły i coś strzelić a potem przez tydzień lub dłużej żaden się tam nie pokaże. Do tego dochodzi zbyt jasna noc kiedy nie wychodzą, zbyt wietrznie gdy też nie wychodzą,  a czujne są skurczybyki że szelest, zapach  wystarczy i pójdą w krzaki. 

 

ASF to wina ruskich, PSL i Tuska czyli jak zwykle. :D

Od kiedy PIS przejmuje sie opozycją i zielonymi skoro "wstaliśmy z kolan" i "odzyskaliśmy godność" i żadnej brukseli się kłaniać nie będziemy

 

Twierdzisz że nikt nie ma sprawdzonej metody walki z ASF i że za PSL tez wybijali świnie a zarzucasz im że źle robili jednocześnie przyznając że mozna zrobić dokładnie to samo :blink:  :blink:  :blink:

 

Jak nie Ruskich  jak Ruskich  od nich  przylazło  bo  nic  tam z tym nie robili  i mamy teraz  bigos  z dzika :D

Czytać  ze  zrozumieniem cie nie  nauczyli  czy  co ????

 

Napisałem że PSL  nie  robił  NIC  żeby zapobiec  ASF w Polsce  choć  wiedzieli   że się  zbliża  do  Granic  RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 

Nie ma wątpliwości że Tusk jest szkodnikiem Polaków,ostatnio do mediów przebiła się informacja LOT miał być sprzedany niemieckiej firmie,wcześniej Polskie stocznie padły na pysk a Niemieckie stocznie przejęły ich zamówienia i dostały dopłaty z UE.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Były sędzia Trybunału Stanu: cała akcja z Amber Gold była operacją BND. Niemcy chcieli przejąć polski rynek lotniczy, a Polacy mieli wszystko sfinansować

Opublikowane 2017/06/29  w Wiadomości z Polski

Profesor prawa na KUL Grzegorz Górski, a w przeszłości sędzia Trybunału Stanu, opublikował w mediach społecznościowych wpis na temat Amber Gold, który jego zdaniem miał być operacją BND (niemieckiej Federalnej Służby Wywiadowczej).

 

Rok temu moje źródła w ABW mówiły, że cała akcja z Amber Gold była operacją BND, której celem miało być przejęcie polskiego rynku lotniczego tak, aby centralnym portem lotniczym dla Polski stało się lotnisko w Berlinie. Do tego chodziło o to, by operację tę de facto sfinansowali sami Polacy. A ABW miała osłaniać całą tę operację

– napisał. Od razu dodał, że wtedy powątpiewał w tę teorię, ale w obliczu ostatnich zeznań przed komisją śledczą wątpliwości zniknęły.

Potraktowałem to wtedy jako „podpuchę”, a dzisiaj widać już wyraźnie, że to była prawda. A kto mógł zezwolić na taką operację obcym służbom w Polsce? No i jeszcze jedno. Pieniążki są bezpieczne w Luksemburgu

– podsumował.

Wczoraj relacjonowaliśmy zeznania Marcina P.:

 

Jednocześnie zakończył odrobinę żartobliwie:

I na koniec pytanie w stylu Haśka? Dlaczego pewien ważny Pan z Polski tak bezceremonialnie zakłada pijanemu innemu ważnemu Panu z Luksemburga marynarkę z tak

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

Jak nie Ruskich  jak Ruskich  od nich  przylazło  bo  nic  tam z tym nie robili  i mamy teraz  bigos  z dzika :D

Czytać  ze  zrozumieniem cie nie  nauczyli  czy  co ????

 

Napisałem że PSL  nie  robił  NIC  żeby zapobiec  ASF w Polsce  choć  wiedzieli   że się  zbliża  do  Granic  RP.

 

Czyli PSL nie zrobił nic , za to PIS zrobił aż dokładnie tyle samo :(

 

Nie ma wątpliwości że Tusk jest szkodnikiem Polaków,ostatnio do mediów przebiła się informacja LOT miał być sprzedany niemieckiej firmie,wcześniej Polskie stocznie padły na pysk a Niemieckie stocznie przejęły ich zamówienia i dostały dopłaty z UE.

Po cholerę niemcom LOT jak oni własną Lufthansę sprzedali? Kto miał LOT przejąć  skoro to wiadomo? Domniemuje że jakieś konsorcjum o zasięgu conajmniej europejskim a nie jakiś Meller?

 Oprócz stoczni to padły jeszcze PGRy, Ursus, FSO, huty i masę fabryk i co z tego? Jak państwo zacznie robić elektryczne samochody to też to zbankrutuje bo obsadzą to partyjnymi kolegami którzy nie mają pojęcia o biznesie i dlatego zostali politykami. Rozbudują się związki zawodowe jak w stoczniach i wywalczą wiele przywilei bio bedą sztandarowym projektem władzy. Powstanie sytuacja w której nikt nie wie jak zarządzać bo nie umie i nikomu nie chce się pracować bo nie musi a potem juz tylko piekna katastrofa i wina Tuska


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

Przezucanie winy to na jednych to na drugich, a z problemem ASF trzeba coś zrobić. PiS trybunał rozłożył w jeden dzień można , to z czym problem z ASF, wydać odpowiedznie przepisy prawa zegnac swoich posłów do jednej sali zarządzić głosowanie i po problemie. No tak w trybunale nie wtedy PiS, a  niestety wśród mysliwych jiż jest wielu działaczy PiS.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak odbiegając od tematu - Wy też tak macie , że jak w tv występuje Antoni i kita się przed mikrofonem , to telewizor sam się wam przełącza na inny program ? Czy to tylko Ja tak mam ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Tak odbiegając od tematu - Wy też tak macie , że jak w tv występuje Antoni i kita się przed mikrofonem , to telewizor sam się wam przełącza na inny program ? Czy to tylko Ja tak mam ? :P

Masz telejera wyprodukowanego przez wybryk natury skośnookiego leminga.  :lol:


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

Też tak mam, tylko , że u mnie przełącza się jak widzę tych nieudaczników co rządzili już dobre parę lat i obiecywali i Japonię i Irlandię, zielone wyspy i Bóg wie co jeszcze,a teraz gdy nagle suweren powiedział koniec to oni krzyczą i krzyczą, wygłupiają się w tej telewizji, na ulicach, nudzi im się ,że hej i prześcigają w pomysłach jak nam poprawić życie zmieniając niekiedy swe poglądy , pomysły z dnia na dzień. Jak mi się nudzi to oglądam wszystkie propagandowe telewizje TVN, POLSAT i TVP i nic nie przełączam, tylko myślę i się zastanawiam jak ludzie , jeszcze długo będą się na to nabierać.....Uświadomcie sobie  cokolwiek oglądacie ,że PUNKT WIDZENIA ZALEŻY OD MIEJSCA SIEDZENIA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Czyli PSL nie zrobił nic , za to PIS zrobił aż dokładnie tyle samo :(

 

Po cholerę niemcom LOT jak oni własną Lufthansę sprzedali? Kto miał LOT przejąć  skoro to wiadomo? Domniemuje że jakieś konsorcjum o zasięgu conajmniej europejskim a nie jakiś Meller?

 Oprócz stoczni to padły jeszcze PGRy, Ursus, FSO, huty i masę fabryk i co z tego? Jak państwo zacznie robić elektryczne samochody to też to zbankrutuje bo obsadzą to partyjnymi kolegami którzy nie mają pojęcia o biznesie i dlatego zostali politykami. Rozbudują się związki zawodowe jak w stoczniach i wywalczą wiele przywilei bio bedą sztandarowym projektem władzy. Powstanie sytuacja w której nikt nie wie jak zarządzać bo nie umie i nikomu nie chce się pracować bo nie musi a potem juz tylko piekna katastrofa i wina Tuska

 

PiS  coś  tam robi  daje  kasę  na zmianę  profilu produkcji  itd.

Ale radzi sobie  słabo

Ja się  pytam  gdzie  Gajowy  jest  ze swoją  flintą  powinien  wsiąść na  drzwi  od  stodoły  i  latać  i  strzelać  do tych  chorych dzików a nie siedzieć  i  pierdzieć  w stołek.

 

Tak odbiegając od tematu - Wy też tak macie , że jak w tv występuje Antoni i kita się przed mikrofonem , to telewizor sam się wam przełącza na inny program ? Czy to tylko Ja tak mam ? :P

 

Mam to samo jak widze  Bolka  albo  Grzenia.

 

 

 

 

Odbiegając od Tematu ASF   jak  widać   HGW  wszystko wiedziała  o  Prywatyzacjach w Warszawie  i  Boi  się  stanąć  przed  komisją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

 

PiS  coś  tam robi  daje  kasę  na zmianę  profilu produkcji  itd.

Ale radzi sobie  słabo

Ja się  pytam  gdzie  Gajowy  jest  ze swoją  flintą  powinien  wsiąść na  drzwi  od  stodoły  i  latać  i  strzelać  do tych  chorych dzików a nie siedzieć  i  pierdzieć  w stołek.

 

 

Mam to samo jak widze  Bolka  albo  Grzenia.

 

 

 

 

Odbiegając od Tematu ASF   jak  widać   HGW  wszystko wiedziała  o  Prywatyzacjach w Warszawie  i  Boi  się  stanąć  przed  komisją 

 

Na drzwi od stodoły to powinien raczej wsiąść Macierewicz, bo śmigłowców dalej nie ma. Przy okazji, fajna rozmowa z gen. Różańskim. Życzyłbym wielu takiej powściągliwości w wypowiedzi i dystansu do świata.

http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/general-rozanski-o-macierewiczu-i-jednostce-grom,752670.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
mirro -  Na drzwiach od  stodoły  to  Gajowy  umie  latać.

 

Coś  z innej  bajki.   ARIMR  NIE  DAŁ  RADY  wypłacić  dopłat  do  30  Czerwca

:ph34r: :ph34r: :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ponoć wyborcy piss jako zdeklarowani przeciwnicy UE mają nie dostawać dopłat ;).

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

a wyborcy PO mają dostawać  imigrantów zamiast dopłat <_<

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ponoć wyborcy piss jako zdeklarowani przeciwnicy UE mają nie dostawać dopłat ;).

 

Masz  złe  informacje.

Wyborcy  PO-PSL  nie dostaną  wcale  Dopłat za 2017,18,19,20  a kasa  która  miała  do  nich trafić  pójdzie na  pokrycie  strat  które  spowodowali  glosując  na  PO i PSL. 

Na  Aferę  Reprywatyzacyjną w której jak się  okazuje główne skrzypce  grała  HGW  i  Amber Gold ,  Szkodliwym Kontrakcie Gazowym  itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Ponoć kto przeniósł działalność gospodarczą do Czech ,będzie brany pod ,,lupę,,. :ph34r:  A u Niemca po pedziach można będzie z kozami i wielbłądami. :wub:

Edytowano przez akowicz111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj