Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

karolr2    767

784c8d741761d344af4a68b6fbbe7b5d.jpeg

 

MICHAŁ TUSK SKŁAMAŁ POD PRZYSIĘGĄ .

 

 

Michał Tusk skłamał pod przysięgą! Zapewniał, że wywiad, w którym mówił o swojej wiedzy nt. Amber Gold, nie był autoryzowany. Prawda okazała się inna...

Czy Michał Tusk składał fałszywe zeznania przed Komisją ds. Amber Gold? Wiele wskazuje, że tak. Chodzi konkretnie o kwestię wywiadu jakiego Tusk udzielił tygodnikowi „Wprost”, w którym przyznał, że wiedział o kontrowersjach wokół Amber Gold i o tym, że Marcin P. miał na swoim koncie wyrok karny. Przed Komisją Michał Tusk przekonywał, że wywiad nie był autoryzowany. Prawda była jednak inna…

 

Na tę kwestię zwróciły uwagę „Wiadomości”, po tym jak autorzy wywiadu z Michałem Tuskiem opublikowali nagranie rozmowy z Michałem Tuskiem podczas, której ten autoryzuje krok po kroku swoje wypowiedzi.

Przewodnicząca Wasserman pytała podczas przesłuchania Michała Tuska:

Czy to jest autoryzowany tekst w wywiadzie z Latkowskim i Majewskim w którym pan mówi, że „tata obiecał, że nie będzie z tego komisji śledczej”?

Michał Tusk:
To nie był autoryzowany wywiad

—przekonywał syn Donalda Tuska.

W opublikowanych taśmach wywiadu Majewskiego i Latkowskiego, słyszymy jak dziennikarze mówią do Michała Tuska:

Czytamy ci to, co chcemy wziąć. Wyjęliśmy tylko kilka kwestii

—mówią do Tuska.

Nie będę robił z siebie kretyna. Debil nie uwierzy, że nie wiedziałem. Wiedziałem o jednym wyroku karnym Marcina P. i zastrzeżeniach
KNF
wobec Amber Gold. Co mam powiedzieć? Głupota i tyle

—mówił w wywiadzie Michał Tusk o swojej wiedzy nt. Amber Gold.

 

Co więcej, podczas autoryzacji Michał Tusk przekonywał, że każdy w miarę świadomy człowiek wiedział, że o wątpliwościach wobec Amber Gold.

https://wpolityce.pl/polityka/345735-michal-tusk-sklamal-pod-przysiega-zapewnial-ze-wywiad-w-ktorym-mowil-o-swojej-wiedzy-nt-amber-gold-nie-byl-autoryzowany-prawda-okazala-sie-inna

https://wpolityce.pl/polityka/345475-tusk-czuje-dume-po-przesluchaniu-syna-cejrowski-bez-ceregieli-plywasz-w-szambie-ale-nie-toniesz-jestem-dumny

 

 

 

Ciekawe co na to nasz rudy LOKAJ EUROPY

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Kto był w PZPR miał więcej i nikt go nie ruszył . To samo było za rządów  PO i PSL  . Po tych aferach nie jeden się nie przyzna , że popierał opozycję totalną . Ludzie drugi nie nabiorą się na obietnicę PO . Zostaną tylko ci ortodoksyjni co będą jeszcze bronić ówczesnego rządu .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Ciekawe co na to nasz rudy LOKAJ EUROPY

Nie ma znaczenia bo i tak mogą mu naskoczyć Tyle mają co pogadają :D

 

Zbychu, 

Kto jest w PIS też może liczyć na więcej i nikt go nie ruszy. Tak jak za PO-PSL i PZPR


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skalę widać na ogół po kilku latach ... , tak że cierpliwości B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Znaczy jak mniej "nakradną" to medal im  się należy? :D A może ciapy byli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Deficyty budżetowe po maju: 2013 - 30,9 mld zł, 2014 - 22,5 mld zł, 2015 - 19,6 mld zł, 2017 - 0,2 mld zł (!). Wystarczy nie kraść

Blog niewygodne.info.pl stosuje pliki cookies. 

logo-blue2.gif

 

     Deficyty budżetowe po maju: 2013 - 30,9 mld zł, 2014 - 22,5 mld zł, 2015 - 19,6 mld zł, 2017 - 0,2 mld zł (!). Wystarczy nie kraść
wpis z dnia 23/06/2017

pieniadze-drobniaki-600.jpg

foto: niewygodne.info.pl

Tak niskiego deficytu budżetowego nasze państwo nie notowało jeszcze nigdy w historii! Ministerstwo Finansów właśnie ogłosiło, że w okresie od stycznia do maja deficyt wyniósł zaledwie 0,2 mld zł, tj. 0,3 proc. całorocznego planu. Wszystko dzięki fenomenalnym rezultatom walki służb z mafią wyłudzającą VAT (wpływy z tytułu tego podatku są o 30 proc. wyższe niż rok temu) oraz wysokim przychodom z tytułu podatku CIT (mimo obniżki stawki wpływy wzrosły o 14,3 proc. r/r). I to jest prawdziwie DOBRA ZMIANA!

Tu kolejny dowódhttp://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/budzet-panstwa-deficyt-budzetowy-mateusz,145,0,2337169.html

Na koniec roku deficyt może być niższy nawet o 30 mld zł od założonego przez Ministerstwo Finansów - uważają ekonomiści. Zwracają uwagę, że nie tylko dochody są dobre, ale i wydatki państwa trzymane są w ryzach.

 

I co zajadłe lemingi? wasze rządy były zdradzieckie dla polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i bardzo Mnie to cieszy . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Trochę widziałem jak za PO takie sprawy szły . Robili co chcieli przeważnie przy budowie autostrad . Policja czy prokuratura włącznie z wydziałem rolnictwa nic nie robili i na ich oczach dochodziło do nadużyć . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A niech sobie sprowadza co mnie to obchodzi. Nawet do mojej gminy mogą sobie sprowadzać mam to gdzieś. Co mi zrobi jedna czy dwie rodziny? Co to prawdziwi dumni Polacy boją się matek z dziećmi często kalekimi?

@Alamo daj spokój z tym budżetem po maju czy tam deficytem. Te bzdury już Bogdan dwa razy wklejał. Ale tu nie ma głupków jak ty i  on. Bo nikt normalny nie podlicza deficytu za dany rok po nie całej połowie tego roku.

 

Jacy  Moi  idole????   PiS  to nie są  moi  idole  bo nie głosowałem na nich.

PiS  nie jest  takie samo co  PO  co ci  już  nie raz  pisałem.  Kaczyński  Blokował  Prywatyzację  Komorowski  2 dni  po katastrofie  smoleńskiej  podpisał  zgodę  na prywatyzację.

Widzisz  różnice  czy  nie ???? 

Obecnie co robi  PiS  odbudowuje  to  co  zniszczyło  PO

Zacytuj mi  posta  gdzie  Krytykowałem Grada  ?????  Czekam

Tak  jest  zmiana na lepsze  że  PiS  obsadza  wszystko  swoimi  ludźmi  co  widać  po wynikach  finansowych spółek  Skarbu  Państwa.

 

To, ze ty pisałeś to nie znaczy, ze prawda. jaką prywatyzację blokował Kaczyński TPSA za która na radzie ministrów głosował razem z Komorowskim. Czy może blokował prywatyzację tych działek które oddawał jako prezydent Warszawy. ja tam nie widzę różnicy czy pis czy po tak samo obsadzają wszystko swoimi. 

daj już spokój z tymi wynikami spółek bo to nie dzięki pisowi. JSW zarobiło więcej bo węgiel podrożał. Na pkp pisałem nie raz powycinali tanie pociągi i podnieśli ceny biletów. To ludzie za to zapłacili. A podwyżkami poprawić wynik spółki to każdy głupi umie.

Nie krytykowałeś Grada, że bierze dużo kasy za nic? Ok nie chce mi się szukać ale wątpię. Ale skoro twierdzisz, że go nie krytykowałeś to co dobre to było? Dobre było branie takiej kasy za nic? A ten z pisu na jego miejscu teraz to też dobrze, że bierze kasę za coś czego nie ma i nie będzie?

 

ja głosowałem na dudę i na Kukiz 15  kac zyski nic do powiedzenia nie miał jeszcze pokłócili się w latach 90 ale jak było to możemy insynuować 

 

powiedz mi w kocu ile masz lat ??


też mam takie same odczucie gdyby pisowi się noga powinęła, a z drugiej strony w maju mieliśmy zbankrutować z tvn  przez 500+


ulman  trzeba iść z duchem czasu dzisiaj są e buki  a niepsucie oczu na książeczce :P  

 

Kiedy nic do powiedzenia nie miał? jak w Magdalence z komunistami toasty wznosił czy przy Okrągłym Stole? jak nic do powiedzenia nie miał to po co tam szedł?

A może nic do powiedzenia nie miał jak w rządzie Buzka głosował na RM za prywatyzacją TPSA do spółki np z Komorowskim?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Ja bym jednak był za tym, aby Alamo publikował dane odnośnie inwestycji poczynionych przez państwo, zamiast szału z powodu ich braku. Tak to możemy lecieć aż deficyt zejdzie do zera. Proszę tylko aby nie chwalić się zakupami albo sprzedażą między funduszami z większością własności państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Zawsze tak było tylko zależy w jakim stopniu i na jaką skalę . 

Jeśli zawsze tak było to czemu cie gorszy nepotyzm za PO jak teraz jest conajmniej taki sam? :blink:

 

 

 

Tak niskiego deficytu budżetowego nasze państwo nie notowało jeszcze nigdy w historii! Ministerstwo Finansów właśnie ogłosiło, że w okresie od stycznia do maja deficyt wyniósł zaledwie 0,2 mld zł, tj. 0,3 proc. całorocznego planu. Wszystko dzięki fenomenalnym rezultatom walki służb z mafią wyłudzającą VAT (wpływy z tytułu tego podatku są o 30 proc. wyższe niż rok temu) oraz wysokim przychodom z tytułu podatku CIT (mimo obniżki stawki wpływy wzrosły o 14,3 proc. r/r). I to jest prawdziwie DOBRA ZMIANA!

 

Czy w zwiazku z ta fenomenalną walką z mafią ktoś został skazany? 

Czemu Morawiecki nie chce obniżyć VATu tak haniebnie podniesionego przez PO?

Czemu chce wyczyścić OFE do zera?

22 mld rocznie wrzucone na rynek to blisko 5mld większe wpływy z Vat + większy PIT/CIT tylko że to wszystko na kredyt. Pożyczone 22 by zyskać 5-8 mld. Czysty zysk :lol:

 

 

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

A niech sobie sprowadza co mnie to obchodzi. Nawet do mojej gminy mogą sobie sprowadzać mam to gdzieś. Co mi zrobi jedna czy dwie rodziny? Co to prawdziwi dumni Polacy boją się matek z dziećmi często kalekimi?

 

 

 

Oho jaki odważny :) szkoda że w złym miejscu i złej porze. Aż się ciśnie na usta żeby powiedzieć czyja żona powinna być zgwałcona jako pierwsza,oczywiście nie życzę tego nikomu. Ale może trafi się jakiś zwyrodnialec z tych zaproszonych i ciebie puknie w dupkę to nic przeciwko jeszcze piwko postawię :)

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Coś tak czuję że Marcin P. może nie doczekać przesłuchania , a Donald będzie robił wszystko aby wykręcić się z zeznawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Co do żon nie wiedziałem, że kobiety i dzieci gwałcą jakieś żony. Widać jak propaganda mózgi pierze. Nawet w to, że dzieci i kobiety gwałcą jesteście w stanie uwierzyć. Nawet jak w jednej gminie będzie jedna taka rodzina czy góra diwe. To na pewno po kilku dniach na gwałcą i na mordują co nie miara.

Codo słów Marcina P nie widzę w tym nic dziwnego. Ściągnęli sobie młodego Tuska do pracy by mieć to nazwisko w składzie i spodziewali się, że wielu będzie ich łagodniej traktować. Nic to nowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Weź biednych uchodźców pod swój dach i daj przykład innym . Na pewno inni pójdą w Twoje ślady . Potrafisz tak , czy tylko pianę bić nauczony jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606

no własnie  :D


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Co do żon nie wiedziałem, że kobiety i dzieci gwałcą jakieś żony. Widać jak propaganda mózgi pierze. Nawet w to, że dzieci i kobiety gwałcą jesteście w stanie uwierzyć. Nawet jak w jednej gminie będzie jedna taka rodzina czy góra diwe. To na pewno po kilku dniach na gwałcą i na mordują co nie miara.

Codo słów Marcina P nie widzę w tym nic dziwnego. Ściągnęli sobie młodego Tuska do pracy by mieć to nazwisko w składzie i spodziewali się, że wielu będzie ich łagodniej traktować. Nic to nowego. 

 

Łykasz  ta  propagandę jak młody  Pelikan

Jakie kobiety z dziećmi  Wdowy ?? Samotne Matki???  Z jakimi dziećmi  jakiś  próg  przewidują  twoi  idole  ???  dzieci  do którego  roku  życia  15, 18 ,25 lat ???   Pojedzie  Grzenio  i będzie  robił  selekcje ,, O  pani  nie  bo pani ma za  duże   dziecko  albo  Ale  pan nie pojedzie  bo  my tylko  bierzmy  Matki z dziećmi  mężczyzn nie przyjmujemy,,

Będą  rozbijać  rodziny  czy jak  ???

Mężczyźni  w obozach  w Niemczech  a Kobiety  i  dzieci  do Polski  ????

 

A co  z Polakami którzy  gnieżdżą  się  w klitakch  i czekają  na mieszkania Komunalne  powiedzą  im panowie  z PO  soryy  takie mamy  Klimat  Niemcy  zaprosili  uchodźców  a my  musimy  im pomóc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie sprowadza co mnie to obchodzi. Nawet do mojej gminy mogą sobie sprowadzać mam to gdzieś. Co mi zrobi jedna czy dwie rodziny? Co to prawdziwi dumni Polacy boją się matek z dziećmi często kalekimi?

 

 

Oto przykład jak naiwni i zindoktrynowani zwolennicy PO ślepo wierzą w kłamliwą propagandę Platformy Obywatelskiej !

 

NIEMA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI BY DO RELOKACJI WYBRAĆ SOBIE TYLKO MATKI Z DZIEĆMI !

 

Tu niema wybierania .To przymusowa relokacja a nie targ niewolników.

 

 

 
DCUGSekXgAU0Lj0.jpg

 


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Ta jasne, dużo łatwiej zrzuca się bomby niż pomaga i ratuje. . Łatwiej powiedzieć " bo nie i ..." niż zapędzić do roboty służby. 

Polacy gnieżdżący się w klitkach mają ten komfort że nikt do nich nie strzela, nie bombarduje i woda leci z kranu. Kwestią dyskusyjną może być standard klitki i to co mieszkaniec robi aby to ewentualnie zmienić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Tacy młodzi jak widzi się w telewizji to nie są uchodźcy tylko tchórze . Powinni walczyć a nie spierdzielać , ale Erytrejczycy będą walczyć za Syrię ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj