Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

@marekfarmer nie udawaj głupiego i nie zapieraj się modlitwą. Wiece partyjne odbywające się 10 każdego miesiąca pod pałacem prezydenckim nie są żadną modlitwą. A wiecami politycznymi. Gdyby odmawiano tam tylko pacierze nikt by tak mocno nie protestował. Niestety co miesiąc wchodzi tam klaun na drabinkę i innym klaunom tłumaczy, że niedługo zwycięża i prawda o zamachu smoleńskim wjedzie na jaw. Podczas gdy ponad wszelką wątpliwość nawet z sekcji zwłok ofiar wychodzi, że nie było tam żadnych wybuchów. Ludzi to wkurza i protestują przeciwko temu kabaretowi i szkalowaniu nie winnych ludzi.

.

 

 

Głupiego  co najwyżej to ty  tutaj  udajesz  jak  jest  niewygodny  dla ciebie  temat  to  milczysz  jak  Polsat TVN  i reszta  Postepowych  Mediów  o  Najnowszych  Taśmach  Prawdy  ,,Sowa i Przyjaciele,,  gdzie  wyszły  kolejne  Demokratyczne   układy  POstepowych  POlityków   którzy  umawiają  się  na  Niszczenie  Mediów  w Polsce.  Kupowanie  sobie  Porszaków  za  Publiczne  pieniądze   nie wspominając  o  obsadzaniu spółek  skarbu  Państwa  przy  udziale  Duchownych  a przecież  POstepowi  POlitycy  rozdzielali  kościół  od  Państwa.

 

Ja wiem  boli  was  to  że  od  7  lat  miesiąc  w miesiąc  ci ludzie  się  spotykają  na Mszy  Świętej a Potem w Modlitwie  idą  pod  Pałac  Prezydencki  a na Koniec  Przemawia  Jarosław  Kaczyński.  Manifestacje  KOD  były  szumne  a teraz  co  nic  wielka  lipa  a PiS  cały  czas  miesiąc  w miesiąc  Modli  się  za Ofiary  Katastrofy  Smoleńskiej.

Twoi  Nowośmieszni  idole  powiedzieli  ci  że są to wiece  i te bzdury  powtarzasz :lol: :lol: :lol:

Kogo  Jarosław  Kaczyński  Szlakował  co  Rosjan  którzy  zbezcześcili   zwłoki  ofiar  w Katastrofie  Smoleńskiej ???

Twoim  zdaniem normalne  jest  zaszywanie serca   nodze ????

Normalne  jest  wsadzanie do  jednej trumny  3 rąk  ???

Normalne  jest  wsadzanie 2 czy 3   miednic  do jednej trumny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

modlic sie  a robic sceny to dwie opcje

Masz rację, jedni się modlą drudzy robią sceny. W przyszłym miesiącu i drudzy będą się modlić do wielkiego męczennika - Frasyniuka i cudownie zmartwychwstałego Wojciecha Diduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4223

Nikogo nie boli, ze ktoś sie modli, tylko ze robiony jest z tego wiec wyborczy, ot kolejna okazja zeby powtorzyc, zeby ludzie na marszu nie zapomnieli, kto stoi po właściwe stronie, a kto p stronie ZOMO. Nic wspólnego z uczczeniem pamięci tych ludzi to nie ma. Jakby sie konczylo na mszy nie byloby problemu. Jak Twoim zdanie to jest normalne, to co, ja tez powinienem każdego 19wrzesnia robić msze za ojca, a potem blokować pol gminy robiąc marsz pod oborę/do garażu/na pole, gdzie ojciec pracował(niejedną kadencje) i robić przemowienia jaki rząd jest ch*jowy, bo
dostęp do leków przy nowotworach jest beznadziejny, bo lekarze nieodpowiednio traktują ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246

Masz rację, jedni się modlą drudzy robią sceny. W przyszłym miesiącu i drudzy będą się modlić do wielkiego męczennika - Frasyniuka i cudownie zmartwychwstałego Wojciecha Diduszko.

robiene scen i durnot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Co mnie taśmy Sowy obchodzą. Jeśli ktoś tam nagrany złamał prawo niech go pisowska prokuratura ściga. Pis tak samo obsadza państwowe spółki albo i jeszcze lepiej. To co mam te taśmy przeżywać. Na rozdział kościoła od państwa żaden rząd sobie nie pozwoli. Nawet Miller się z kościołem dogadywał. A co dopiero Tusk czy Kaczyński.

Mnie nie boli, że ktoś spotyka się na mszy. Niech się spotyka i modli nawet pod pałacem. Ale po co wygrażać wszystkim, oskarżać itd. I nie chodzi tutaj nawet o ostatni wiec. Bo teraz akurat pis wykorzystuje te niedbałe identyfikacje przeprowadzane przez ruskich. Ale ile tam było wcześniej oskarżań ile oszustw itd. I to co się dziej pod pałacem to nie żadna uroczystość religijna. Bo tak samo jak wesele jest po mszy w kościele to nie znaczy, że samo przyjęcie weselne jest uroczystością religijną.

Mi nikt nic nie musi mówić bo mam oczy i uszy. Kaczyński się tam nie modli. On urządza wiece partyjne, gdzie podkręca swoich wyborców mówiąc prawdy i półprawdy. Np z tą agenturą. O agenturze powiedział ale jakoś konkretnie nie odważył się wskazać tych agentów z imienia i nazwiska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Tu nie chodzi o żadną wiarę. Ale o władzę. Jarosław Kaczyński postanowił jakoś wykorzystać śmierć brata i robi to konsekwentnie przez 7 lat. Nie wzdragając się nawet przed największym kłamstwem. Jak choćby wciskanie kitu o zamachu nie mogąc tego udowodnić. Pod pałacem jak niektórzy usiłują chyba tylko sobie wmówić, że w trakcie modlitwy padają słowa oskarżeń bez pokrycia, kłamstw bez dowodów i tym podobne. A pisowska propaganda nazywa to uroczystościami religijnymi.

Gdyby ci ludzie nawet z Kaczyńskim na drabince odmawiali tylko pacierze i wspominali zmarłych nie było by takich scen i protestów. Ale tam nie o to chodzi. To jest wiec skierowany do elektoratu. Kaczyński używa tam specjalnych słów, i zwrotów. Jak np już niedługo zwyciężymy, jesteśmy coraz bliżej prawdy itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Tak masz rację, miało nas w d*pie. Teraz w d*pie ma nas PiS. Jestem ciekaw czy dożyję takich czasów kiedy zwykły obywatel, posiadający solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe będzie mógł dostać pracę w jakimkolwiek urzędzie??? U mnie w gminie wygląda to tak, że stołki w urzędach i instytucjach podległych samorządowi są obsadzane przez PO a w tych podległych władzom centralnym przez PiS. Dochodzi do takich kuriozalnych sytuacji, że jeszcze nie ma oficjalnej listy kandydatów a już można się dowiedzieć kto wygra.... Po prostu jedni i drudzy robią z ludzi idiotów.... A ta cała "dobra zmiana" jest dobra tylko dla członków PiS....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Nadzieje Twe jednak chyba płonnymi pozostaną.  Ale może to i lepiej. Dobrze byłoby aby solidnie wykształcony i obyty zawodowo zakładał własny interes, zatrudniał ludzi i pracował na PKB tego kraju. Działalność stricte urzędnicza nie jest niezbędna. Rolnik mógłby produkować żarcie bez konieczności myślenia o pani z okienka. W drugą stronę się nie da bo jednak żarełko do życia jest niezbędne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

modlic sie  a robic sceny to dwie opcje

 

Kto robin sceny ?TO ci sami c siępod limuzyny wgrudniu rzucali i w obronie demokracji :P :P zakucali pracę dziennikarzy tak im owolnosc chodziło teraz przedstawienia za pieniądze sponsorów robią by koryto odzyskać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Jedni robią sceny i drudzy robią sceny. Obywatele Rp robiąc swoje sceny chcieli być lepsi od Kaczyńskiego, który robił swoje sceny. Niby propaganda pisu nazywa wybryki Kaczyńskiego na drabince modlitwą ale każdy kto choć trochę słyszy wie, że to żadna modlitwa a wiec partyjny.

Bogdan mnie tam słowa ks Sowy nie ruszają. Bo tez mnie nie interesuje życie Jana Kowalskiego ani ks Sowy. Też chciał bym wygodnie żyć choć nie palę cygar. I robię wszystko by tak było. A to, że ktoś nie ma chleba. Ja powiem niech idzie do roboty. Prawdziwy liberał z tego księdza. Choć ze względu na jego profesję słowa nie na miejscu. Ty pewnie myślisz, że politycy pisu nie mają cię w d. I, że przejmują się czy masz chleb. No cóż gratulują naiwności. Politycy każdej partii mają nas w d. A łasza się tylko przed wyborami. W końcu nie kto inny jak Kurski swego czasu polityk pisu powiedział, że ciemny lud wszystko kupi.

A najbardziej zabawne jest, że próbuje się podać ludziom wypowiedź tego księdza jako członka po. Widać propaganda pisu wzięła sobie słowa o ciemnym ludzie głęboko do serca i serwuje między innymi Bogdanowi takie rarytasy. Wmówili wam też, że Głos to też członek po?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Jakie słowa nie na miejscu? Toż On tam był prywatnie, a nie służbowo. Normalnie, po godzinach pracy z kolegami. Posiedzieli, pośmiali się może walnęli po kielichu i gadka się rozkręca. Raz w życiu udało mi się spić kapelana w stopniu porucznika, potem omijał moją kompanię szerokim łukiem. Ale wtedy zaczynał służbę i nie był jeszcze obeznany w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

wsieci_jacek_saryusz_wolski_przerywa_mil


ooooooooooooo a to nowość , król eu nie możliwe  


sprzedana_25.jpg


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przerywa milczenie ? Wcześniej wiedział i nie mówił ? Toż to tak się nie godzi :o :huh: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

Jedni robią sceny i drudzy robią sceny. Obywatele Rp robiąc swoje sceny chcieli być lepsi od Kaczyńskiego, który robił swoje sceny. Niby propaganda pisu nazywa wybryki Kaczyńskiego na drabince modlitwą ale każdy kto choć trochę słyszy wie, że to żadna modlitwa a wiec partyjny.

Bogdan mnie tam słowa ks Sowy nie ruszają. Bo tez mnie nie interesuje życie Jana Kowalskiego ani ks Sowy. Też chciał bym wygodnie żyć choć nie palę cygar. I robię wszystko by tak było. A to, że ktoś nie ma chleba. Ja powiem niech idzie do roboty. Prawdziwy liberał z tego księdza. Choć ze względu na jego profesję słowa nie na miejscu. Ty pewnie myślisz, że politycy pisu nie mają cię w d. I, że przejmują się czy masz chleb. No cóż gratulują naiwności. Politycy każdej partii mają nas w d. A łasza się tylko przed wyborami. W końcu nie kto inny jak Kurski swego czasu polityk pisu powiedział, że ciemny lud wszystko kupi.

A najbardziej zabawne jest, że próbuje się podać ludziom wypowiedź tego księdza jako członka po. Widać propaganda pisu wzięła sobie słowa o ciemnym ludzie głęboko do serca i serwuje między innymi Bogdanowi takie rarytasy. Wmówili wam też, że Głos to też członek po?

 

 

a jak sie odniesiesz co powiedział petru na temat mediów sprzedać wszystko bo bd z nami więcej lemingi ozy ????   :D  :D  :lol:  :lol:

 

znowu miałem racje na temat mediów   pralnia mózgu jesteś żywym przykładem tego ...

 

jak o tusiu 80% mediów mówi dobrze   to dobrze bo obcy kapitał ,a ze sprzedał 40%  przecież każdy morze mieć chwile słabości hehe

 

tak własnie produkuje się baranów B)  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nooo , jak np.Hofman w Hiszpanii :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Nienormalne dla mnie jest latanie co miesiąc pod pałac i robienie z tego szopki . Widziałeś kiedyś gdzieś coś podobnego ?

PIS mówi że to normalne więc on też tak uważa.

 

Kto robin sceny ?TO ci sami c siępod limuzyny wgrudniu rzucali i w obronie demokracji :P :P zakucali pracę dziennikarzy tak im owolnosc chodziło teraz przedstawienia za pieniądze sponsorów robią by koryto odzyskać B)

Tu nie chodzi o koryto ale o podpuszczanie Kaczyńskiego. Czym bardziej będą protestować tym większe głupoty bedzie wygadywał i bardziej im wygrazał :)

 

Czy mi sie wydawało że tym razem nie mówiono juz o zamachu?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

ks. Jacek Międlar dla mnie autorytet 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

Jacuś - jak możesz kłamać w żywe oczy (tak potrafią tylko POwcy) - o gościu z restr. kopalń mówili wczoraj cały dzień. Nikt nie  został zatrzymany.

policja i tvpis klamie ,przed edytowaniem postu chocbys pobieznie sprawdzil co piszesz i wtedy nie wyjdziesz na glupka

https://www.tvp.info/32766523/30-tys-zl-lapowki-wiceprezes-spolki-z-branzy-weglowej-aresztowany

 

caly dzien ogladac telewizje w dniu roboczym to moze gimnazjalista, ja pracowalem w polu i w radiu pr III byly kilka wzmianek , natomiast wieczorem w serwisie tvpinfo nie widzialem,

w wywiadzie  macierewicz nie mowil o zamachu tylko o dramacie smolenskim-wiec pisoglupki szybko edytowac posty bo inaczej antek sie na was pogniewa, zadnego zamachu nie bylo i mordy w kubel, a jak nie to do obozow w korei polnocnej-jak proponowala pawlowicz :D  :D  :D

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/macierewicz-o-frasyniuku-stanal-tam-gdzie-stalo-zomo/5b14t2d

 

ciekawa jest  klasyfikacja prawna czynow zatrzymanych-ciekawe co na to episkopat, kiedys frasyniuk byl wiezniem politycznym teraz bedzie koscielnym  :P  :P  :P .pis-lamism zamiast islamismu. arabia saudyjska czy katar beda z nas dumne jak dostana po 2 lata odsiadki,

 

romus ksiadz juz dawno nie jest duchownym, niestety dal ochrony resztek autorytetu jego przelozonych nie wyrzucili go tylko sam zrezygnowal, a ze jest twoim wzorem to mnie akurat nie dziwi , on byl takim samym ksiedzem jak ty rolnikiem na 45 ha

 

szybki jestes edytowales post zanim ja napisalem komentarz :P  :P  :P

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

 

 

21:28 Najlepszy moment, Joannie Sheuring-Wielgus stwierdza że na co dzień zajmuje się mową nienawiści i hejtem.


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj